BLOGS 2410

Top 10 e-komercijas platformas ar salidzinājumu

Top 10 e-komercijas platformas ar salidzinājumu
Apspriedīsim jūsu projektu?

Piedāvājam apspriest, kā mēs varam jums palīdzēt. Piesakieties 15 minūšu konsultācijai.

Dalīties ar rakstu

Balstoties uz G2 datiem, šodien pasaulē ir pieejami vairāk nekā 370 e-komercijas platformas biznesam. Tāpēc e-komercijas platformas izvēle nav tik vienkārša.

Šī ir nopietnā izvēle un tā tomēr ietekmēs jūsu iespējas ilgtermiņā. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izmeklēt un būt pārliecinātam, ka izvēlētā e-komercijas platforma atbilst jūsu mērķiem un uzdevumiem.

Tomēr, e-komercijas platformas ir ļoti atšķirīgas, ar saviem ierobežojumiem, stabilitāti, attīstības plāniem un pat mārketing rīkiem. Kā arī svarīgā lieta ir integrāciju iespējas - lai jūs varētu izstrādāt vai pievienot gatavas integrācijas jūsu interneta veikalam.

Pasaules tirgū joprojām dominē universālas platformas kā: Shopify, BigCommerce, Magento, WooCommerce (uz WordPress bāzes), Squarespace, Wix, Big Cartel, Salesforce Commerce Cloud un Volusion.

Izstrādājot savu interneta veikalu ir svarīgi apsvērt platformas galvenās funkcijas, iespējas, plusus un mīnusus. Kā arī, mēs rekomendējam atrast iespējas patestēt izvēlēto e-komercijas platformu pirms mājaslapas izstrādes.

Kas ir e-komercijas platforma

E-komercijas platforma ir veids, kā izveidot tiešsaistes pieredzi, kas ļauj veikt pārdošanu un izpildīt pasūtījumus neatkarīgi no tā, kur ir jūsu klienti vai kur tiem patīk iepirkties.

Lai gan vairums cilvēku uzskata, ka viņu e-komercijas platforma ir tikai rīks, kas ļauj viņiem uzskaitīt produktus un pieņemt maksājumus tiešsaistē, īsta e-komercijas platforma ir daudz kas vairāk.

Jūsu e-komercijas platformai ir jābūt pilnīgam biznesa centram, kur jūs kontrolējat visu, sākot no noliktavas līdz mārketingam. Tai jāļauj jums apstrādāt maksājumus, un jānodrošina arī netraucēto piekļuvi visiem rīkiem, kas nepieciešami pārdošanai tiešsaistē, tostarp (bet ne tikai) jūsu tiešsaistes veikalam.

Labākas e-komercijas platformas

1. Shopify

Shopify
Shopify
  • Cenas: sākot no $29.99 / mēnesī līdz $79 / mēnesī attiecīgi par Basic Shopify un standarto Shopify. Kā arī ir Advanced Shopify plāns ar $299 / mēnesī izmaksām.
  • Bezmaksas periods: 14 dienas
  • Klientu atbalsts: Telefons, e-pasts, atbalsts ir sniegts 19 valodās, forums un raksti
  • Integrācijas: Facebook, Instagram, Google, Walmart Marketplace, eBay un Amazon
  • Mobilā aplikācija: mobīlie rīki lai jūs varētu pilnīgi kontrolēt savu biznesu

Shopify neapšaubāmi ir labākā programma kā pakalpojums (SaaS, Software As A Service, angliski) e-komercijai.

Šī platformā ir iekļauti papildu rīki un funkcijas vairāku kanālu pārdošanai un piegādei, lai jūs varētu pārdot tieši savā vietnē, mazumtirdzniecības veikalā, sociālajos medijos un trešo pušu platformās.

Var izvēlieties kādu no vairāk nekā 100 maksas un bezmaksas tēmām, lai jūsu veikals ātri sāktu darboties pēc iespējas ātrāk.

Turklāt Shopify apstrādā visus jūsu biznesa aspektus - jūs varat izmantot labāko biznesa rīku komplektu, lai izveidot pilnīgu biznesa vadības centru.

Piemēram, Shop Pay apstrādā maksājumu apstrādi ar zemām transakciju maksām, Shopify POS administrē pārdošanu klātienē, un Shopify Fulfillment var palīdzēt jums iegūt produktus klientu rokās.

Shopify mājaslapa: https://www.shopify.com/

2. Wix

Wix
Wix
  • Cenas: Business Basic $23 / mēnesī; Business Unlimited: $27 / mēnesī; Business VIP: $49 / mēnesī
  • Bezmaksas periods: nav
  • Klientu atbalsts: atpakaļzvana pakalpojums ar 24/7 piekļūvi
  • Integrācijas: Facebook un Instagram ir nepieciešamas trešās puses aplikācija Ecwid
  • Mobilā aplikācija: ir nepieciešāma trešās puses aplikacija

Wix ir lietotāju draudzīgs vietņu veidotājs, kas piedāvā pielāgojamas veidnes (šablonus), hostingu un domēna vārda reģistrāciju.

Pamata mājaslapu varat izveidot bez arī maksas, taču, lai izmantotu Wix e-komercijas funkcijas, jums būs jāiegādājas kādu no maksas plāniem.

Wix ir vairākie noderīgi e-komercijas rīki. Platforma ļauj tirgotājiem izsekot pasūtījumiem, pieņemt tiešsaistes maksājumus, pārdot produktus vairākos kanālos un izveidot mārketinga kampaņas tieši pamestajiem groziem.

Tomēr Wix trūkst noteiktu funkciju, kas īpaši nepieciešamas uzņēmumiem, kuru pamatā ir produkti. Trūkumi ietver brīdinājumu par zemu krājumu trūkumu un citu galveno krājumu pārvaldības funkciju trūkumu.

Piemēram, Ja jums ir vairāk nekā 10 produktu, jums būs vajadzīga platforma ar izturīgākiem noliktavas izsekošanas rīkiem. Turklāt tirdzniecībai sociālos tīklos ir jāizmanto trešās puses aplikācijas.

Wix mājaslapa: https://www.wix.com/

3. BigCommerce

BigCommerce
BigCommerce
  • Cenas: Standard: $29.95 / mēnesī; Plus: $79.95 / mēnesī, Pro: $299.95 / mēnesī
  • Bezmaksas periods: 15 dienas
  • Klientu atbalsts: 24/7 tehniskā palīdzība pa telefonu, epastu vai čatu
  • Integrācijas: Google Shopping, Facebook, eBay, Amazon, Walmark, Etsy un Instagram
  • Mobilā aplikācija: Analītika, pasūtījuma, noliktava un produkti. Dažas funkcijas ir tikai Android lietotājiem

BigCommerce ir e-komercijas platforma, kas ir labi piemērota lielajiem uzņēmumiem. Tāpat kā Shopify un Wix, BigCommerce piedāvā hostingu un daudzas pielāgošanas iespējas. Tomēr jūs nevarat reģistrēt savu domēna nosaukumu, izmantojot BigCommerce. Tāpēc jums būs jāiegādājas un jāreģistrējas citur un pēc tam jāpārnes.

BigCommerce e-komercijas funkcijas ietver starptautisko pārdošanu, SEO rīkus un daudzkanālu pārdošanu sociālajos tīklos un trešo pušu vietnēs. Tomēr šīs spēcīgas funkcijas rada arī sarežģītību.

BigCommerce mājaslapa: https://www.bigcommerce.com/

4. Magento Commerce

Magento Commerce
Magento Commerce
  • Cena: Attiecīgi situācijai
  • Bezmaksas periods: nav
  • Klientu atbalsts: Pa telefonu un tiešsaites palīdzības centrs ar rakstiem
  • Integrācijas: Amazon
  • Mobilā aplikācija: nav informācijas

Magento ir e-komercijas platforma bez hostinga, un ir paredzēta izstrādātājiem, kuri vēlas jaudīgu, elastīgu sistēmu, ko viņi var pēc tampielāgot.

Un, lai gan šī e-komercijas platforma piedāvā daudzas priekšrocības uzņēmumiem, kuri vēlas pilnībā pielāgotu platformu, tas rada arī daudz sarežģītības un izmaksas.

Lai lietotājs pats varētu izveidot un pārvaldīt visu infrastruktūru, ir nepieciešamas programmēšanas prasmes.

Magento arī trūkst rīku, lai izveidot netraucētu daudzkanālu pārdošanas stratēģiju. Nav vienkārša veida, kā var integrēt pārdošanas caur sociālajiem tīkliem, un tas pats attiecas uz ārvalstu valūtām.

Tātad, ja jūsu plānojat globālo darbību, Magento varētu būt nevisai labākā izvēle.

Magento mājaslapa: https://magento.com/

5. WooCommerce

WooCommerce
WooCommerce
  • Cenas: Bezmaksas. Kā arī ir daudz papildus iespējas: līdz $120 / gadā par hostingu; $15 / gadā par domēna vārdu, līdz $100 / gadā par veidni; un citi.
  • Bezmaksas periods: Maksas produktiem nav, bet piedāvā 30 dienu atmaksas garantiju
  • Klientu atbalsts: Tikai caur čatu vai epastu
  • Integrācijas: Google Shopping, Etsy, eBay, Facebook, Amazon, Pinterest, un Walmart;
  • Mobilā aplikācija: Produktu pievienošana, pasūtījumi, analītika

WooCommerce ir īpaši pazīstams tiem, kas zina par WordPress, jo tas būtībā ir populārās WordPress satura vadības platformas papildinājums.

Uzziniet vairāk kas ir WordPress mūsu bloga - kas ir WordPress.

WordPress tradicionāli ir paredzēts uz saturu balstītām vietnēm, nevis e-komercijai, tāpēc WooCommerce ir WordPress atbilde tiem, kas vēlas pārdot preces tiešsaistē.

WooCommerce mājaslapa: https://woocommerce.com/

Bezmaksas WooCommerce spraudnis WordPress: https://wordpress.org/plugins/woocommerce/

6. PrestaShop

PrestaShop
PrestaShop
  • Cenas: Bezmaksas
  • Bezmaksas periods: nav
  • Klientu atbalsts: tehniskā palidzība ir pieejama tikai maksas lietotājiem
  • Integrācijas: Amazon, eBay, Etsy, un Facebook
  • Mobilā aplikācija: nav informācijas

PrestaShop ir pieejama e-komercijas platforma ar atverto kodu, kas ir lieliski piemērota iesācējiem, kuriem ir zināma tehniskā pieeja.

Tā ka klientu atbalsts nav pieejams visiem lietotājiem, PrestaShop lietotāji novērš problēmas cau lietotāju kopienas palīdzību.

E-komecijas rīki ietver noliktavas izsekošanu, tiešsaistes iepirkumu grozu, starptautisko pārdošanu un analītikas pārskatus. Jums ir arī ir pieejama liela kontrole pār privātuma un drošības iestatījumiem savā PrestaShop vietnē.

Kopumā e-komercijas vietnes uzturēšana, izmantojot PrestaShop platformu, var būt apgrūtinoša. It īpaši, ja runa ir par trešo pušu hostingu, vairākiem nepārbaudītajiem spraudņiem un moduļiem kas var apgrutināt mājaslapu.

PrestaShop mājaslapa: https://www.prestashop.com/

7. Squarespace

Squarespace
Squarespace
  • Cenas: Personal: $16 / mēnesī, Business: $26 / mēnesī, Basic Commerce: $30 / mēnesī, Advanced Commerce: $46 / mēnesī
  • Bezmaksas periods: 14 dienas
  • Klientu atbalsts: Epasts ir pieejams 24/7; tiešsaites čats ir pieejams darba dienās
  • Integrācijas: Shopping Feed aplikācija lai tirgot Amazon, eBay, Etsy, un Google Actions
  • Mobilā aplikācija: rediģēšana, pasūtījumi, komunikācija ar klientiem

Tāpat kā Wix, arī Squarespace izmanto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas prasa maz tehniskās zināšanas. Abas platformas galvenokārt ir vietņu veidotāji, nevis tiešsaistes pārdošanas platformas. Tāpēc nepieciešama ievērojama pielāgošana, lai pārveidotu jūsu mājaslapu kā interneta veikalu.

Squarespace prasa laiku un pacietību, ja vēlaties pārdot tiešsaistē. Nemaz nerunājot par to, ka ir tikai divas maksājumu integrācijas - Stripe un PayPal.

Squarespace ir pienācīgi noliktavas izsekošanas rīki. Augstāka līmeņa tarifi ietver arī iespēju pārdot dāvanu kartes vai abonēšanas produktus.

Squarespace mājaslapa: https://www.squarespace.com/

8. Big Cartel

Big Cartel
Big Cartel
  • Cenas: Bezmaksas līdz 5 produktiem. $9.99 / mēnesī līdz 50 produktiem; $19.99 / mēnesī līdz 250 produktiem; $29.99 / mēnesī līdz 500 produktiem
  • Bezmaksas periods: nav
  • Klientu atbalsts: Epasts ir pieejams katru dienu, darba laikā
  • Integrācijas: nav informācijas
  • Mobilā aplikācija: produktu pievienošana, pasūtījumu izsekošana, atlaides

Big Cartel ir e-komercijas platforma ar savu hostingu, kas ir izstrādāta tieši māksliniekiem un radošiem cilvēkiem - tādiem projektiem, kādus jūs varētu redzēt vietnē Etsy.

Big Cartel piedāvā pielāgojamas veidnes, domēna vārda reģistrāciju un e-komercijas mārketinga rīkus.

Lai gan varat mainīt savas vietnes izskatu un darbību, Big Cartel ierobežo lietotājus līdz pieciem attēliem katra produkta lapā. Maksājumu un integrācijas iespējas arī ir ierobežotas.

Cenu noteikšana ir balstīta uz to, cik daudz produktu jūs pārdodat, tāpēc šīs e-komercijas platformas izmaksas varētu būt diezgan lielas, jūsu uzņēmumam attīstoties.

Big Cartel mājaslapa: https://www.bigcartel.com/

9. Weebly

Weebly
Weebly
  • Cenas: Bezmaksas
  • Bezmaksas periods: nav informācijas
  • Klientu atbalsts: tiešsaites čats, epasts, telefons
  • Integrācijas: nav informācijas
  • Mobilā aplikācija: pasūtījumi, noliktava, apmaksas un analītika

Weebly ir vienkāršs e-komercijas vietņu konstruktors, kas pieder Square. Tas darbojas labi, ja vēlaties nelielu tiešsaistes interneta veikalu, kam nav nepieciešama liela apkalpošana.

Lai izmantotu Weebly platformu, jums nav nepieciešamas nekādas tehniskas zināšanas, taču tā piedāvā ļoti vienkāršotu interneta veikalu funkcionalitāti.

Weebly mājaslapa: https://www.weebly.com/

10. Volusion

Volusion
Volusion
  • Cenas: $29 / mēneši
  • Bezmaksas periods: 14 dienas
  • Klientu atbalsts: pašapkalpošanas portāls
  • Integrācijas: nav informācijas
  • Mobilā aplikācijas: nav informācijas

Volusion ir viena no vecākajām e-komercijas platformām. Volusion uzņēmums ir palaists 1999. gadā.

Jūs varat izveidot galvenās lapas, piemēram, sākumlapu un produktu lapas, kā arī integrēties ar vairāk nekā 30 maksājumu sistēmām un pārdot neierobežotu produktu skaitu.

Bezmaksas plāna nav. Volusion e-komecijas platfomā jūs varat pārdot tikai fiziskus produktus. Tātad, ja vēlaties pārdot e-grāmatas vai mūziku, jums būs nepieciešams cits e-komercijas risinājums (piemēram WooCommerce).

Volusion mājaslapa: https://www.volusion.com/

Kā izvēlēties pareizo e-komercijas platformu

Ar ko uzsākt e-komercijas platformas izvēli? Vai kādu e-komercijas platformu izvēlēties? Atbilde nav tik vienkārša un protams, nav universāla. Jo tā balstās no uzņēmuma specifikas, produktu veidiem un mārketinga stratēģijas.

Tomēr, var apkopot sekojošas padomus, kā izvēlēties e-komercijas platformu:

  1. Apkopojiet datus par saviem produktiem vai pakalpojumiem, kurus vēlaties pārdot caur interneta veikalu.
  2. Atrodiet e-komercijas platformu, kurai ir gatavi risininājumi tieši jūsu darbības jomā. Tā varētu būt jūsu darbības sfēra, kā arī produktu grupas tematika.
  3. Ieplānojiet savu biznesu. Kāda jums ir mārketinga stratēģija? Vai izvēlētā e-komecijas platformā ir nepieciešamie rīki?
  4. Apsveriet izvēlētās e-komercijas platformas instalācijas izmaksas un regulārus maksājumus. Vai tie atbilst jūsu ekonomikai?

Attēlojums un SEO optimizācija

Balstoties uz jūsu biznesa vajadzībām un jūsu mārketinga stratēģijai, ir svarīgi pārbaudīt kā izskatīsies jūsu interneta veikals galu rezultātā.

Nevienmēr noderēs standarta šablons, kas nāk pēc noklusējuma. Viens no pirmajiem soļiem ar kuriem uzsāk plānošanu ir veidnes (šablona) izvēle.

Līdz ar šo ir svarīgi pārliecināties, vai izvēlētā e-komercijas platformā jau ir pieejams velāmais dizains. Kas atbilst jūsu biznesa tēlam, produkcijas grupām un ir saprotams lietotājiem. Jo vizuālais attēlojums stingri ietekmē pārdošanas konversiju.

Otrais aspekts ir SEO optimizācija meklētājprogrammām.

Balstoties uz Ron Dod no Visiture publikācijas:

“Google organiskās meklēšanas rezultātu skaita vidējais VKS (vidējais klikšķu skaits) ir 31.7 procenti. Pirmais organiskais rezultāts ir 10 reizes lielāks, salīdzinot ar 10. vietu... Vidēji, pārvietojoties par vienu pozīciju uz augšu meklēšanas rezultātos, VKS palielinās par 30.8 procentiem.”

Tādējādi, ir svarīgi saprast vai e-komercijas platforma atbilst nepieciešamiem SEO kritērijiem un ir SEO draudzīga.

SEO ietekmē vairākie faktori, un daži no tiem ir zināmi tikai meklētāj sistēmām. Tomēr, lai jūsu vietne būtu atrodama ar apmeklētājiem ir nepieciešams veikt SEO optimizāciju.

E-komercijas ziņā ir svarīgi, lai jums būtu netikai produktu lapas, bet arī kvalitatīvie raksti. Piemēram, informatīvas lapas vai jaunumi par uzņēmumu, produktu apskati u.t.t.

Padomi veiksmīgai SEO optimizācijai:

  • Veidojiet kvalitatīvu saturu
  • Izveidojiet sadaļu blogs un regulāri publicējiet ziņas
  • Izmantojiet personalizētu domēna vārdu (ja iespējams, izvelēties lokālo domēnu)
  • Veidojiet SEO draudzīgas saites (URL)
  • Publikacijās attēliem un citam vizuālizācijas objektiem pievienojiet aprakstu un virsrakstus
  • Izmantojiet Google Analytics vai Yandex Metrica analītikas rīkus
  • Izmantojiet meta tagus
  • Pārliecinieties, ka katrai lapai ir uzrakstīts meta description tags.
  • Pārliecinieties, ka katrai lapai ir savs unikāls virsraksts, kas atbilst lapas saturam
  • Pārliecinieties, ka mājaslapai nav identisko (dublikātu) lapu
  • Pārliecinieties, ka mājaslapas attēlojums ir adoptēts gan mobīlajām ierīcēm, gan planšetiem.

E-komercijas platformas rīki

Ir svarīgi lai jūsu e-komercijas platformai būtu piemēroti rīki. Šie rīki ir papildus funkcijas jūsu interneta veikalam. Kā arī integrācijas iespējas ar citiem trešas puses programmām.

Ar tādiem rīkiem jūs varat papildināt savu interneta veikala funkcionalitāti un pielāgot savām velmēm.

Piemēram, WooCommerce (WordPress) spraudņu klāsts ietver vairākas kategorijas: Analītika, formas, SEO, automatizācija tabulas, mārketings, bildes, PDF, sociālie tīkli, drošība, atsauksmes un vairākas citas.

E-komercijas maksājumu sistēmas un iespējas

Maksājumu process ir ļoti svarīgs interneta veikalam. Tāpēc ir ļoti svarīgi pārliecināties vai izvēlētā e-komercijas platformā ir nepieciešamas maksājuma iespējas.

Ir vērts iekļaut pēc iespējas vairākas maksājuma metodes. Bet ierobežoties ar tiem, kuri ir zināmi jūsu klientiem.

Arvien vairāk klientu dod priekšroku tiešsaites maksājumiem izmantojot maksājuma kartes (Visa, MasterCard). Jo šī apmaksas metode ir diezgan droša un ātra.

Tomēr eksistē arī citi maksājuma veidi, kā piemēram:

  • Integrācijas ar vietējam bankām
  • Apmaksa birojā
  • Apmaksa, saņemot preci ar piegādi
  • Apple Pay un Google Pay
  • PayPal
  • Un citi

Ir nepieciešams pieminēt, lai jūsu interneta veikals varētu pieņemt maksājumus tiešsaitē, ir nepieciešams to attiecīgi sagatot. Tas ietver SSL sertifikātu, maksājuma un privātuma politikas aprakstu.

Labs risinājums ir WooCommerce platformā: jūs variet integrēt jebkādu maksājuma sistēmu, kas ir izstradāta kā WordPress spraudnis. Tāpēc WooCommerce saskaita vairāk nekā 80 apmaksas iespējamās integrācijas.

Tajā skaitā: Stripe, PayPal, Amazon Pay, Afterpay, Xero, Worldpay, First Data, Bolt, Alipay, Paysafe un citi.

Kas vēl ir svarīgs e-komercijas platformas izvēlē

E-komercijas platformas mērogojamība

Ir svarīgi, lai izvēlētā platforma varētu apstrādāt vairākus apmeklētājus vienlaicīgi.

Responsīvais attēlojums mobīlajas ierīcēs

Tas ir svarīgi ne tikai no SEO viedokļa, bet arī lai jūsu apmeklētājiem būtu ērti un komfortabli izmantot jūsu vienti online iepirkumiem.

Tehniskais atbalsts

Ir jāapskatās vai ir pietiekami daudz informācijas par platformu. Kur var sameklēt lietošanas instrukcijas, saņemt konsultāciju un kontaktēties ar izstrādātājiem vai pakalpojuma sniedzējiem.

Izstrādes izmaksas un integrācijas iespējas

Jūs varat sameklēt kādu retu e-komercijas platformu. Bet kad jūs gribēsiet izveidot kādus specifiskus uzlabojumus un jums būs nepieciešams programmētājs - tā izmaksas varētu būt pārsteigums. Tāpēc ir svarīgi uzzināt cik izmaksā kāda uzlabojuma vai papildinājuma izstrāde. Un cik viegli ir atrast programmētāju vai uzņēmumu, kas varēs jūs apkalpot.

Klientu atsauksmes

Svarīgā lieta ir apskatīt e-komercijas platformas atsauksmes un uzzināt viedokļi no cilvēkiem ar identisko produkciju kā jums. Tadā veidā jūs varēsiet izvertēt cik piemērots ir šīs risinājums jūsu biznesam.

E-komercijas platformas Izmaksas

Tas atkarīgs no vairākiem faktoriem. Nevienmēr ir izdevīgi izvēlēties bezmaksas variantu un nevienmēr dargākais variants ir vislabākais.

Salidzinājuma kopsavilkums

E-komercijas platformu izvelē nav universālas formulas. Šo izvēli ietekmē vairākie individuālie faktori. Izvēle atšķiras starp dažādiem mērķiem, biznesa modeļiem, mārketinga stratēģijas un pat start reģioniem.

Protams paliek tās pamatlietas, kas ir neatņemamas veiksmigā interneta veikala sastāvdaļas. Attēlojums, dizains, to responsivitāte, SEO, iespēja pievienot strukturēto informāciju, drošība, apmaksas iespējas, noliktavas pārvaldība un trešas puses aplikāciju integrācijas iespējas.

Šodienas e-komercijas platformu klāsts ir ļoti plašs. Un tomēr pastāv iespēja sameklēt pielagotu un gatavu risinājumu tieši jūsu biznesam. Bet ja tāda risinājuma nav, vienmēr ir iespēja paņemt universālo platformu, kas atbilst vairākiem kritērijiem.

Sazinieties ar mums.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt.

Kontakti
Top 10 e-komercijas platformas ar salidzinājumu | Blogs 2410

Web izstrādes aģentūra.

Programmēšanas un mājaslapu izstrādes pakalpojumi ar fiksēto cenas piedāvājumu. Specializācija: WordPress, B2B sistēmu izstrāde un individuāli izstrādāto skriptu programmēšana.

WordPress

Veidņu, spraudņu izstrāde, automatizācija, interneta veikali uz WooCommerce bāzes, mājaslapu izstrāde

Sīkāk

B2B risinājumi

CRM, ERP, iekšējas sistēmas, automatizācija, kalkulātori, SaaS un citi individuāli izstrādāti risinājumi

Sīkāk

Programmēšāna

Individuālo skriptu, API un integrāciju izstrāde, scenāriju izveide Zapier un Integromat platformās

Sīkāk

Abonēšana

Neierobežots dizaina un web izstrādes pakalpojumu apjoms par fiksēto ikmēneša maksu. Izveidojiet kontu 2410.

Sīkāk