Uzrakstīt[email protected]

Coffee Life

CMS / CRM. Uzņemuma iekšēja klientu pasūtījumu apstrādes sistēma. Sistēma ir paredzēta vieglai datu un informācijas apmaiņai starp līdzstrādniekiem.
CMS / CRM. Uzņemuma iekšēja klientu pasūtījumu apstrādes sistēma. Sistēma ir paredzēta vieglai datu un informācijas apmaiņai starp līdzstrādniekiem.

- Projekts tika īstenots no nulles;
- Personīga kabineta dizains;
- Datu apstrādes loģika;
- Automātisko atjauninājumu sistēmas, kontkatu augšuplāde.

Ieeja sistēmāIeeja kontrolpanelī tiek aprīkota ar papildu aizsardzību - Google kapčas risināšanu.

Uzdevumu sarakstsLapa menedžeriem. Tā parāda uzdevumu sarakstu - zvanus klientiem, kurus ir nepieciešams veikt.

Navigācijas izvēleVisa izvēlne ir izvietotas pa kreisi, slīdošā veidā. Tas ir izdarīts lai atbrīvotu darba platību un radīt tikai to informāciju kas ir nepieciešama darbam uz doto brīdi.

Katra klienta lapaŠī lapa parāda visu informāciju, kas nepieciešama darbam ar klientu. Klienta kontaktu saraksts, vēsture - notikumi. Ir vairākas funkcijas: spēja veikt zvanu ar vienu klikšķi, statusa maiņa, komentāra ieraksts sistēmā, kontaktinformācijas rediģēšana un tā tālāk.

Funkcija: komentārisPop-up logs, kas dod iespēju pievienot komentāru šim klientam sistēmā. Pēc komentāra pievienošanas, tas tiks attēlots hronoloģiski klienta vēstures sarakstā.

Funkcija: ievadīt datumuNoteiktās situācijās, ir nepieciešams izveidot notikumu nākotnē. Šim nolūkam ir īpašas pogas, kā arī šī forma ar datuma ierakstu. Tā kā pārsvarā, datums tiek noteikts kā plus pāris dienas no šodienas - tika iztaisītas ātrās pogas datauma ievadīšānai.

Interaktīva karteMenedžera lapa. Šajā lapā, menedžeris norāda, kurie no potenciālo klientu reģioniem ir jāapstrādā. Šajā bildē kartes zonas ir rādīti kā piemērs, un neatbilst realitātei. Šajā konstruktorā, lietotājs varat pievienot zonas, rediģēt vai dzēst. Tad šīs zonas tiek konvertēti ģeo-kordinātos un pēc tam caur Google Maps Geocoding tiek aprēķināts, vai potenciāla klienta adrese atrodās šajās zonās vai nē.