Uzrakstīt[email protected]

Getcitation.com

Mājaslapa ar personalizētu attēlu ģenerātoru. Interaktīva spēle Facebook lietotājiem, kurā lietotājs var padalīties ar citētu attēlu savā profilā.
Mājaslapa ar personalizētu attēlu ģenerātoru. Interaktīva spēle Facebook lietotājiem, kurā lietotājs var padalīties ar citētu attēlu savā profilā.

- Projekts tika īstenots no nulles;
- Personīga kabineta dizains;
- Mājaslapas dizains no klienta ieteikumiem;
- Datu apstrādes loģika;
- Personalizēto bilžu ģenerācijas sistēma;
- "Padalīties" sociālos tīklos koncepts.

Galvenā lapaŠī lapa ir parādīts "Testu" saraksts, no kurām katram ir savs nosaukums un arī galvenais attēls. Uz katru no testiem var noklikšķinat un risināt to. Sistēma apstrādās pieprasījumu un ģenerēs personalizēto bildi.

"Testa" lapaŠī lapa rāda konkrēto testu, kas tiek piedāvāts lietotājam, uzklikšķinot uz "Saņemt citāti" pogu. Pēc tam, tas tiek apstrādāts un tiks ģenerēta personīga bilde.

RezultātsPēc apstrādes - tiek izveidots attēls, kuram ir skaista fona fotogrāfija, kā arī dažas (vai kāds no saraksta) teksts. Tagad, ar šo rezultātu, lietotājs var dalīties sociālajos tīklos.

KontrolpanelisAdministrātora personīgā kabinetā ir iespēja izveidot, rediģēt un dzēst redzamus lietotājiem Testus. Šajā bildē ir rādīts izveidoto Testu saraksts.

Bilžu konstruktorsLai izvēlēties jaukus burtus, teksta lielumu, novietojumu un krāsu - tika izveidots īpašs interaktīvs konstruktors. Kas izvēlas kādu (vai īpašu) tekstu un pēc tam ģenerē no tā attēlu. Līdzīgā veidā, kā tas būs redzams tad, kad to veiks lietotājs.