Smilšukaste

Datu aizsardzība - šifrēšana pēc atslēgas

Šifrēšana pēc atslēgas - ir iespēja aizsargāt datus pēc notektas paroles. Ideja ir skojoša: datus, kurus ir nepieciešams aizsargāt (piemēram, klientu kontakti, interneta veikala pasūtījumi) - tiek šifrēti un lasīt tos vairs nav iespējams. Dešifrēt datus var tikai izmantojot atslēgu (paroli), kurš ir zināms tikai datu īpašniekam. Tādējādi, gadījumā, ja kontaktu saraksts tiks nozagts - šie dati viņš nevarēs izmantot, nezinot šifrēšanas atslēgu. Pamēģiniet paši ar šo formu zemāk:

Materializecss - automātiska krāsas meklēšana

Tuvākas krāsas meklēšana no Materializecss galerijas

PDF dokumenta attēlošana lapā

Vienkārša metode kā attēlot PDF dokumentus mājaslapā - izmantot PDF attēlošanu no Google.

Rēķina summa ar vārdiem

Izveidojot dokumentu ir diezgan biežs process - uzrakstīt summu ar vārdiem. Tādu uzdevumu labi izpilda dators. Uzrakstiet summu formā, un funkcija pārveidos skaitli kā summu ar vārdiem. Dotajā lapā šī funkcija strādā angļu valodā, bet ir iespējami varianti arī latviešu un krievu valodā.

Datuma ievade Material Design stilā

Datuma ievade - sakumā tā ir daļa no Materializecss.com freimvorka - tiesi, oriģinālā šis plagins ir taisīts Amerikas formātā, kurā viss ir angļu valodā un nedēļa sākas ar svētdienu. Šajā lapā tiek prezentēta šī plagina adoptēta versija Latviešu, Krievu un Angļu valodā un protams, nedēļa sākas ar pirmdienu. Pārslēdziet mājaslapas valodu lai pārslegt plagina valodu.

Rēķinu konstruktors PDF formātā

Ŗēķinu konstruktors - ir interaktīvā sistēma, kas ļauj klientam izveidot un izrakstīt dokumentu ar saviem spēkiem. Tāda sistēma optimizē pārdēvēja kompānijas resursus, jo tagad klients izpilda šo biznesa processu pats

Online apmaksas sistēmas demo

Online apmaksas sistēmas piemērs. Noklikšķiniet uz linka un ievadiet jebkādus kontaktdatus. Izvelēties apmaksas sistēmu - PayPal vai PaySera. Apskatieties kā tas strādā.

Biznesa teritorija Google Maps

Izveidot jūsu biznesa zonas Google Maps.

Izveidojiet attēlu ar savu frāzi

Uzrakstiet savu frāzi vai citātu no grāmatas / filmas, izvēlēties fona attēlu un noklikšķiniet uz "Ģenerēt". Dators izveidot jūsu personīgo attēlu ar skaistu fonu un jūsu tekstu.

Noteikt attālumu metros starp adresēm

Ievadiet divas adreses un noklikšķiniet uz "Aprēķināt". Sistēma pārveidos adreses ģeogrāfiskās koordinātes un aprēķinās attālumu metros starp punktiem uz planētas.

Mākslīgais intelekts noteiks krāsu

Izvelēties vienu krāsu starp 16 miljonu pieejamajām krāsām. Dators noteiks, kuras no zināmi krāsām ir visvairāk līdzīgas Jūsu mīklai.

Dators tulko tekstu

Uzrakstiet frāzi un nospiediet tulkot. Dators tulkos tekstu citā valodā un parādīs rezultātu. Īstenošana caur Yandex Translate API.

Celtniecības torņu konstruktors online

Izveidojiet savu būvniecības un montāžas torni tieši jūsu pārlūkprogrammā. Izvēlēties aksesuārus un vērojiet izmaiņas attēlā tieši savā pārlūkprogrammā.

Šīs mājaslapas datu skeneris

Interaktīva demonstrēšana kā darbojas parseri / skeneri. Izvēlieties laukus, kurus vēlaties saņemt atskaitē. Noklikšķiniet uz "Sākt skenēšanu" un robots saskenēs lapu un sniegt jums atskaiti par veikto darbu.

Excel dokumentu ģenerātors

Izveidojiet savu tabulu, izmantojot vienkāršu konstruktoru un izveidojiet savu XLS failu ar vienu klikšķi. Sistēma apstrādās datus un izveidot lejupielādējamu XLS failu.

Krievu vārdu ģenerātors

Interesants modulis, kas ģenerē personu vārdu un uzvārdu kombinācijas. Izvēlieties tipu, dzimumu, skaitu, un noklikšķiniet uz "Ģenerēt"

Facebook moduļi

Sociālais tīkls Facebook sniedz vairākas priekšrocības. Izmēģiniet dažas no tām

Izmainiet šo mājaslapu

Javascript / Jquery lietošānas piemērs - nospiediet pogas, lai paslēptu / parādītu moduļus šajā mājaslapā.

Strukturētie dati

Strukturēto datu piemērs no šīs mājaslapas. Apskatieties bildes, kā Google indeksē sturkturētos datus.

mode_edit