13 spraudņi un padomi, kā uzlabot WordPress administrēšanas apgabalu
Vai vēlaties pielāgot WordPress administratora apgabalu? Varbūt vēlaties mainīt noklusējuma krāsu shēmu, pievienot savu zīmolu vai pat pievienot jaunu palīdzības sadaļu klientiem? Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 13 spraudņiem un padomiem, kā uzlabot jūsu WordPress administratora apgabalu.
1. Mainiet savu administrēšanas krāsu shēmu
Vai esat noguris skatīties uz tām pašām noklusējuma krāsām WordPress administratora zonā? Tos var mainīt, apmeklējot lapu Lietotāji »Jūsu profils. Lietotāji, kas nav administratori un kuriem ir piekļuve administratora zonai, var arī personalizēt savu pieredzi, apmeklējot Profila lapu.
WordPress ir aprīkots ar 8 iebūvētām krāsu shēmām, no kurām izvēlēties. Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā mainīt administratora krāsu shēmu WordPress.
2. Izveidojiet savas pielāgotās administratora krāsu shēmas
Nepatīk kāda no noklusējuma krāsu shēmām? Neuztraucieties, jūs varat izveidot savas pielāgotās krāsu shēmas, nerakstot kodu. Vienkārši instalējiet un aktivizējiet Admin Color Schemer un apmeklējiet Rīki »Admin Colors lapu. Jūs varat izvēlēties krāsas un izveidot savas pielāgotās administratora krāsu shēmas, kuras izmantot.
Lai iegūtu detalizētus norādījumus, ieteicams pārbaudīt mūsu apmācību par to, kā izveidot pielāgotas administratora krāsu shēmas WordPress.
3. Iestatiet noklusējuma administratora krāsu shēmu visiem lietotājiem WordPress
Ja vēlaties nodrošināt konsekventu lietotāja pieredzi visiem vietnes lietotājiem, varat iestatīt noklusējuma administratora krāsu shēmu WordPress. Vienkārši pievienojiet šo mazo koda fragmentu šablona failā functions.php vai vietnes spraudnim.
<?php
function set_default_admin_color($user_id) {
$args = array(
'ID' => $user_id,
'admin_color' => 'sunrise'
);
wp_update_user( $args );
}
add_action('user_register', 'set_default_admin_color');
Varat arī liegt lietotājiem mainīt viņu WordPress administratora krāsu shēmu. Lai iegūtu detalizētas instrukcijas, apskatiet mūsu apmācību par to, kā iestatīt noklusējuma administratora krāsu shēmu jauniem lietotājiem WordPress.
4. Bezmaksas administratora šabloni un spraudņi
Administratora krāsu shēmas maina tikai WordPress administratora apgabala krāsas. Ja vēlaties pilnībā pārveidot administratora apgabala izskatu, izmēģiniet vienu no daudzajiem WordPress administratora šablonu spraudņiem. Šīs tēmas modificē WordPress administratora zonu, veicot vairākas izmaiņas administrēšanas ekrānu kopējā izskatā.
Apskatiet mūsu izvēlēto 7 bezmaksas WordPress admin tēmu sarakstu WordPress, kurus varat izmēģināt uzreiz.
5. Paslēpt nevajadzīgos priekšmetus no administratora apgabala
Vai nevēlaties, lai jūsu lietotāji redzētu visas administratora izvēlnes? Jūs varat tos paslēpt, pamatojoties uz lietotāju lomām.
Ja veidojat vietnes klientiem, varat paslēpt izvēlnes vienumus, kur, jūsuprāt, klienti varētu izjaukt vietni. Vairāku autoru vietnēs varat apslēpt lietotājiem nevajadzīgas izvēlnes.
Vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni Adminimize. Lai konfigurētu spraudni, apmeklējiet lapu Iestatīšana »Administrēšana.
Administrēšana ir spēcīgs spraudnis ar daudzām iespējām. Apskatiet mūsu apmācību par to, kā paslēpt nevajadzīgus priekšmetus no WordPress admin ar Adminimize, lai iegūtu detalizētas instrukcijas.
6. Pievienojiet pielāgotas saites uz WordPress rīkjoslu
WordPress rīkjosla vai administratora josla ir izvēlne, kas parādās jūsu administratora apgabala augšdaļā. Šajā rīkjoslā ir noderīgi saīsnes uz dažādiem administratora ekrāniem WordPress. Lai ērti piekļūtu, varat to pielāgot, lai rīkjoslā pievienotu savus pielāgotos saīsnes.
Vienkārši pievienojiet saites rīkjoslai, pievienojot šo koda fragmentu failā functions.php vai vietnes spraudnim.
<?php
// add a link to the WP Toolbar
function custom_toolbar_link($wp_admin_bar) {
$args = array(
'id' => 'wp',
'title' => 'Search WP',
'href' => 'https://www.google.com:443/cse/publicurl?cx=:oga60h37xim',
'meta' => array(
'class' => 'wp',
'title' => 'Search WP Tutorials'
)
);
$wp_admin_bar->add_node($args);
}
add_action('admin_bar_menu', 'custom_toolbar_link', 999);
Šis saites parauga saīsne pievienotu pielāgotu saiti, lai jūs varētu viegli meklēt apmācības.
Neaizmirstiet aizstāt visus argumentus ar savu saiti. Lai iegūtu sīkākas instrukcijas, skatiet mūsu apmācību par to, kā pievienot pielāgotas saīsnes saites uz WordPress rīkjoslu.
7. Ierobežojiet informācijas paneļa piekļuvi WordPress
Pēc noklusējuma visi jūsu WordPress vietnes lietotāji var piekļūt administratora zonai. Acīmredzot viņi var darīt tikai tik daudz, cik to atļauj viņu lietotāja loma, taču ir mazliet nevajadzīgi piešķirt lietotājiem piekļuvi administratora zonai, ja viņiem tur nav ko darīt.
Vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni Noņemt paneļa piekļuvi. Lai konfigurētu spraudni, apmeklējiet sadaļu Iestatījumi »Piekļuve informācijas panelim.
Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu apmācībā par to, kā ierobežot piekļuvi informācijas panelim WordPress.
8. Slepeno opciju lapa WordPress Admin
WordPress datu bāzē saglabā daudz iestatījumu. Dažus no šiem iestatījumiem var mainīt, apmeklējot dažādas sadaļas jūsu administratora apgabala izvēlnē Iestatījumi. Tomēr jūsu datu bāzē joprojām ir liels skaits iespēju, ko papildina spraudņi, šabloni un WordPress. Iemesls, kāpēc jūs parasti nevarat rediģēt šīs opcijas no admin apgabala, ir tāds, ka jums nav paredzēts tos mainīt manuāli.
WordPress slepenā opciju lapa ir paslēpta no administratora izvēlnes, kas parādīs visas jūsu vietnē saglabātās opcijas. Vienkārši apmeklējiet:
http://www.example.com/wp-admin/options.php
Nomainiet example.com ar savu domēna vārdu. Šajā slepenajā lapā redzēsiet garu iespēju sarakstu.
Lai uzzinātu vairāk par šo lapu, apmeklējiet mūsu ceļvedi slēpto slepeno opciju panelī jūsu WordPress administratora apgabalā
9. Mainiet administratora kājenes tekstu
Pēc noklusējuma kājenes apgabals WordPress admin parāda tekstu ‘Paldies, ka izveidojāt, izmantojot programmu WordPress’, un jūsu WordPress versiju. Jūs varat viegli atgūt šo vietu un ievietot savu zīmolu. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet šo kodu šablona funkcijās.php vai vietnes spraudnī.
<?php
function remove_footer_admin () {
echo 'Powered by <a href="http://www.wordpress.org" target="_blank">WordPress</a>';
}
add_filter('admin_footer_text', 'remove_footer_admin');
Apskatiet mūsu apmācību par to, kā mainīt kājeni WordPress administratora panelī, lai iegūtu vairāk informācijas.
10. Rekomendēto attēlu administrēšanas sadaļā
WordPress ļauj bloga ziņām pievienot attēlus ar attēliem. Tomēr, aplūkojot ziņojumu ekrānu, nav skaidrs, kurām ziņām ir attēlots attēls un kurām ziņām to nav.
Šo problēmu varat atrisināt, vienkārši instalējot spraudni Featured Image Column. Pēc aktivizēšanas spraudnis vienkārši pievienos redzamo attēlu kolonnu ziņu ekrānā.
Lai iegūtu papildinformāciju, iespējams, vēlēsities apmeklēt mūsu apmācību par to, kā WordPress administratora apgabalā pievienot redzamo attēlu kolonnu.
11. Parādiet vai paslēpiet WordPress vadības paneļa logrīkus
Noklusējuma WordPress informācijas paneļa ekrānā ir vairāki logrīki. Daļa šīs informācijas, iespējams, jums nav svarīga. Tāpēc jūs varat paslēpt šīs sadaļas, vienkārši noklikšķinot uz pogas Ekrāna opcijas un noņemot atzīmi no izvēles rūtiņas blakus katrai opcijai.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet mūsu apmācību par to, kā pielāgot WordPress administratora apgabala informācijas paneli.
Progresīvāki lietotāji, kuri vēlas visiem lietotājiem pilnībā izslēgt informācijas paneļa logrīkus, var apskatīt rokasgrāmatu par to, kā noņemt WordPress vadības paneļa logrīkus.
12. Pievienojiet palīdzības sadaļu WordPress administrēšanas apgabalā
Ja jūs veidojat vietnes klientiem vai vadāt vairāku lietotāju vietnes, iespējams, esat noguris no atbildes uz tiem pašiem jautājumiem atkal un atkal. Vai nebūtu jauki, ja jūs varētu pievienot palīdzības sadaļu, lai lietotāji paši varētu atrast atbildes?
Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WP Help. Pēc aktivizācijas jūs varat konfigurēt spraudni tā, lai izveidotu savu pielāgoto palīdzības / resursu centru.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, ieteicams apskatīt mūsu apmācību par palīdzības / resursu sadaļas pievienošanu WordPress admin.
13. Kā no rīkjoslas noņemt saites WordPress.org
WordPress rīkjoslā zem WordPress logotipa tiek parādīta saišu izvēlne. Ja pielāgojat savu administratora apgabalu un vēlaties noņemt šo izvēlni un WordPress logotipu, tad vienkārši pievienojiet šo kodu savas tēmas failā files.php:
<?php
add_action( 'admin_bar_menu', 'remove_wp_logo', 999 );
function remove_wp_logo( $wp_admin_bar ) {
$wp_admin_bar->remove_node( 'wp-logo' );
}
Mēs ceram, ka šie spraudņi un padomi palīdzēja uzlabot jūsu WordPress administratora apgabalu. Varat arī apskatīt mūsu sarakstu ar 9 labākajiem WordPress SEO spraudņiem un rīkiem, kas jums jāizmanto.