8 pārbaudītas metodes veco rakstu popularizēšanai WordPress

/

Vai vēlaties palielināt vietnes trafiku? Viena no vienkāršākajām un gudrākajām metodēm, lai iegūtu vairāk lapu skatījumu, ir veco mūžzaļo rakstu reklamēšana. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no labākajiem veidiem, kā reklamēt vecās ziņas WordPress.

Reklamējiet vecās ziņas WordPress

Bet pirms sākam, apskatīsim, kāpēc ir svarīgi reklamēt vecās ziņas.

Jūs redzat, ka lielākā daļa cilvēku raksta bloga ziņu, koplieto to vienu vai divas reizes un pēc tam atstāj miršanu sava bloga arhīva lapā.

Kāpēc ļaut visu laiku, naudu un pūles izniekot? Vecāku atbilstošu rakstu reklamēšana ļauj maksimāli palielināt datplūsmas potenciālu. Šeit ir 8 pārbaudītas metodes, kā reklamēt vecās ziņas WordPress.

1. Regulāri kopīgojiet savus vecos ierakstus sociālajos tīklos

Automātiski kopīgot vecās WordPress ziņas

Lielāko daļu jūsu sociālo mediju atjauninājumu redz daļa no jūsu sekotājiem. Galvenokārt tāpēc, ka ir tik daudz trokšņa un ne visi vienlaikus ir tiešsaistē.

Tāpēc ieteicams dalīties dažādos dienas laikos. Spraudnis Revive Old Post automātiski kopīgo jūsu vecos ierakstus sociālo mediju tīklos, piemēram, Twitter, Facebook un LinkedIn. Tas dažādos laikos izplata jūsu atjauninājumus, ļaujot maksimāli palielināt ekspozīciju.

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā automātiski kopīgot vecos WordPress ierakstus.

2. Parādiet saistītās ziņas savā blogā

Saistītās ziņas programmā WordPress

Apmeklējot tādus populārus blogus kā TechCrunch, Mashable, jūs pamanīsit, ka blakus vai zem katra raksta ir saistīts saturs.

Ja lietotājs ir ritinājis uz leju, lai izlasītu visu jūsu rakstu, viņš ir iesaistīts. Izmantojot saistīto ziņu spraudni, varat viņiem sniegt iespēju izpētīt vairāk savas vietnes.

3. Parādiet savus populāros ierakstus

Saraksts 25, kurā redzamas populāras ziņas

Ir taisnība, ka 20% no jūsu vietnes satura iegūst 80% no jūsu datplūsmas. Daži raksti ir vienkārši populārāki nekā citi.

Kāpēc gan nepievienot viņiem lielāku trafiku? Jūs varat sākt demonstrēt savu populārāko saturu ar dažiem vienkāršiem klikšķiem. Cilvēki, kuri apmeklē jūsu vietni, visticamāk, izlasīs to, ko daudzi citi lietotāji jau ir uzskatījuši par interesantiem.

Šeit ir daži populāri WordPress populāro ziņu spraudņi, kurus varat izmantot.

4. Izveidojiet labākas 404 lapas

404 kļūda

Lielākajai daļai WordPress šablonu ir noklusējuma 404 lapu veidne. 404 lapa tiek parādīta, ja nevar atrast lapu, kuru meklē lietotājs.

Jūs varat izmantot šo iespēju, lai parādītu vissvarīgāko savas vietnes saturu un noturētu šo apmeklētāju. Lapā varat pievienot arī meklēšanas formu, lai lietotāji varētu atrast meklēto saturu.

Šeit ir detalizēti norādījumi par to, kā uzlabot 404 lapu veidni WordPress.

5. Uzlabotā WordPress meklēšana

WordPress meklēšanas funkcijas uzlabošana

WordPress noklusējuma meklēšanas funkcija ir diezgan ierobežojoša, taču jūs varat uzlabot meklēšanas funkciju. Tam ir divas kopīgas pieejas.

Pirmais ir izmantot Google pielāgotās meklēšanas formu, lai aizstātu WordPress meklēšanu. Otra metode ir izmantot meklēšanas spraudni, piemēram, SearchWP.

Abi šie risinājumi palīdzēs uzlabot jūsu WordPress meklēšanu.

6. Pielāgotas arhīva lapas

Pielāgotu arhīvu lapa, kurā redzamas kategorijas

Pielāgotas arhīva lapas izveide ir viens no labākajiem veidiem, kā izcelt savu veco, bet joprojām noderīgo saturu.

Jūs varat parādīt populārākos rakstus, visvairāk komentētos ierakstus, jaunākos ierakstus utt. Jūs pat varat parādīt visas savu ziņu kategorijas / tagus, pievienot kompaktus arhīvus un iekļaut meklēšanas formu. Tas palīdzēs cilvēkiem ne tikai atrast saturu, bet arī palīdzēs saprast, kas ir jūsu blogs. Neaizmirstiet lapā pievienot e-pasta reģistrēšanās formu.

Varat arī apskatīt arhīvus.

7. Saistiet vecos rakstus

Saistiet savus rakstus

Iekšējo saišu veidošana ir viena no vissvarīgākajām SEO stratēģijām. Jums ir jāpadara iekšējā saistīšana par ieradumu.

Lietotājam ir noderīgi, ja jūs saistāt vecās ziņas, kad vien tas ir svarīgi. Cilvēki pārlūko tīmekli, noklikšķinot uz vienas saites uz citu. Pārliecinieties, ka ir daudz jūsu pašu saites, uz kurām viņi var noklikšķināt.

Apskatiet mūsu ceļvedi par WordPress SEO padomiem iesācējiem, lai uzzinātu vairāk SEO padomu.

8. Saistiet vecos rakstus komentāros

Saite uz saviem rakstiem komentāros jūsu emuārā

Atbildot uz lietotāju komentāriem savā blogā, jums jāmēģina izmantot saites, lai novirzītu tos uz citiem rakstiem jūsu pašu vietnē.

Jums tas nav jāpiespiež, drīzāk ir svarīgi to paturēt prātā, un jūs būsiet pārsteigts, cik daudz iespēju radīsies.

Tas vairo uzticību un palielina jūsu lapu skatījumus. Šī jūsu pievienotā saite paliks tur, un visi nākamie apmeklētāji ar to pašu jautājumu turpinās noklikšķināt uz šīs saites.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja izcelt dažus jaunus veidus, kā reklamēt vecās ziņas jūsu WordPress vietnē. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 40 noderīgiem rīkiem, lai pārvaldītu un paplašinātu savu WordPress blogu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā bloķēt WordPress novirzītāja surogātpastu ar Google Analytics

Vai jūsu Google analītikā tiek saņemts daudz novirzītāju surogātpasta? Novirzītāja surogātpasts ir veids, kā vietnēm nodot viltotu informāciju par novirzītājiem. Pēc tam šīs nevēlamās saites parādās lietotāju analīzē un var novest jūs

Kā paslēpt WordPress lapu no Google

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams paslēpt WordPress lapu no Google? Dažreiz jums var būt nepieciešams paslēpt lapu no Google, lai aizsargātu jūsu privātumu vai novērstu nevēlamus lietotājus. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā pievienot virsraksta atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai WordPress izvēlnēs ir veids, kā pievienot nosaukuma atribūtu? Nosaukuma atribūts ļauj sniegt papildu informāciju par saiti. Kad pele pārvietojas virs saites, tas bieži tiek parādīts kā rīka padoma teksts.

Kā labot WordPress kļūdu “Vai tiešām vēlaties to darīt?”

Ik pa laikam var rasties WordPress kļūda, piemēram, kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu, vai atmiņas izsmeltā kļūda. Šīs kļūdas ir nedaudz noderīgas, jo tās precīzi norāda, kāda ir problēma. No otras puses, ir tādas nelietderīgas kļūdas