Galīgais ceļvedis, kā savienot AWeber ar WordPress

/

Vai vēlaties savienot AWeber ar savu WordPress vietni? AWeber ir viens no populārākajiem e-pasta mārketinga servisiem tīmeklī. Šajā galīgajā ceļvedī mēs parādīsim, kā savienot AWeber ar WordPress.

Pilnīgs ceļvedis par Aweber un WordPress savienošanu

Kāpēc e-pasta saraksts ir svarīgs?

Vai esat kādreiz domājis, kāpēc visas populārās vietnes, piemēram, Facebook, Twitter, New York Times, vēlas jūsu e-pasta adresi?

Atbilde ir patiešām vienkārša. E-pasts ir labākais veids, kā sasniegt klientus.

Ne visiem ir Facebook vai Twitter konts, bet visiem ir e-pasta adreses. Lielākā daļa cilvēku pārbauda savu e-pastu vairākas reizes dienā. Kad tālruņos ir iespējoti informatīvie paziņojumi, cilvēki visu diennakti ir savienoti ar savu e-pastu.

E-pasts sniedz jums daudz ciešāku un personīgāku pieeju klientiem nekā jebkurš cits šodien pieejamais mārketinga vai komunikācijas rīks.

Uzziniet vairāk par to, kāpēc jums nekavējoties jāsāk veidot e-pasta saraksts.

Pēc tam redzēsim, kā jūs varat sākt darbu ar AWeber, lai izveidotu savu e-pasta sarakstu.

Kas ir AWeber?

AWeber ir e-pasta mārketinga servisu sniedzējs. Atšķirībā no jūsu personīgā e-pasta servisu sniedzēja (Gmail, jūsu interneta servisu sniedzēja, tīmekļa pasta servisi), AWeber specializējas masveida e-pasta ziņojumu sūtīšanā.

Jūs varat izmantot AWeber, lai regulāri nosūtītu e-pasta atjauninājumus saviem blogu abonentiem.

Tas ir maksas pakalpojums, un viņu cenas sākas no 19 USD mēnesī 500 abonentiem un neierobežotiem e-pastiem. Izmēģinājuma ietvaros jūs saņemat pirmo mēnesi bez maksas.

Kā iestatīt AWeber

Apmeklējiet AWeber vietni un reģistrējieties, lai iegūtu kontu.

AWeber reģistrēšanās

Jums tiks lūgts norādīt personas un kredītkartes informāciju.

Atcerieties, ka AWeber piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu. Ja atcelsiet rezervāciju pirms izmēģinājuma perioda, no jūsu kredītkartes netiks iekasēta maksa.

Reģistrējoties, noklikšķiniet uz pogas Sāciet, lai turpinātu.

Darba sākšana ar pirmo e-pasta sarakstu

Jums tiks lūgts norādīt uzņēmuma nosaukumu, vietni un adresi. Šī adrese tiks parādīta jūsu e-pasta ziņojumu apakšdaļā.

CAN-SPAM likums pieprasa derīgu pasta adresi. Tas uzlabo jūsu e-pasta ziņojumu piegādi un pasargā jūs no surogātpasta filtriem.

Norādiet pasta adresi

Pēc tam jums jāievada sūtītāja vārds un e-pasta adrese. Šis vārds un e-pasta adrese tiks izmantoti jūsu saraksta izejošajos e-pastos.

Sūtītāja vārds un e-pasts

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās darbības pogas.

Jums tiks lūgts norādīt sava e-pasta saraksta nosaukumu un aprakstu. Šis nosaukums un apraksts tiks izmantoti iekšēji un palīdzēs jums atrast jūsu e-pasta sarakstu AWeber informācijas panelī.

Norādiet saraksta nosaukumu un aprakstu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās darbības pogas.

Apstiprinājuma e-pastam jums jāatlasa tēmas rindiņa. Šis e-pasts tiek nosūtīts lietotājiem, lai pārbaudītu viņu e-pasta adresi, reģistrējoties jūsu e-pasta sarakstam.

AWeber sniegs jums iepriekš apstiprinātu tēmu rindu sarakstu. Jūs varat izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Varat arī izveidot savu tēmas rindiņu. Tomēr AWeber personālam ir jāapstiprina jūsu pielāgotā tēmas rindiņa, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un surogātpastu. Tas varētu aizņemt vismaz vienu darba dienu.

Tēmas rindas pievienošana

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Izveidot sarakstu.

Jūs esat veiksmīgi izveidojis AWeber kontu un izveidojis arī savu pirmo e-pasta sarakstu.

Tagad mēs parādīsim, kā pievienot AWeber e-pasta reģistrēšanās formas savai WordPress vietnei.

Pievienojot AWeber reģistrācijas formas

Ir vairāki veidi, kā pievienot AWeber e-pasta pierakstīšanās formu savai WordPress vietnei. Ir noklusējuma AWeber reģistrēšanās formas, kuras varat kopēt un ielīmēt no sava AWeber konta.

Ir arī ļoti optimizētas reģistrēšanās formas, kas izveidotas ar OptinMonster. Šīs reģistrēšanās formas ļaus jums reģistrēties daudz vairāk. Uzziniet, kā mēs palielinājām savu e-pasta abonentu skaitu par 600%, izmantojot OptinMonster.

Ir arī pielāgotas reģistrēšanās formas, kuras varat izveidot, izmantojot WordPress iesācējiem draudzīgāko kontaktu formu spraudni.

Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim visas šīs metodes. Sāksim.

Noklusējuma AWeber reģistrācijas formas

AWeber komplektācijā ietilpst vienkārši rīki, kas ļauj jums izveidot savas reģistrēšanās formas un iegult tās savā WordPress vietnē.

Vienkārši piesakieties savā AWeber vietnē un noklikšķiniet uz Reģistrēšanās formas.

AWeber reģistrēšanās veidlapas

Nākamajā lapā noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu reģistrēšanās formu, lai turpinātu.

Tas atvērs AWeber veidņu veidošanas rīku. Tas nāk ar parocīgām veidnēm, kuras varat izvēlēties kā sākuma punktu. Pēc tam varat rediģēt formu, tiešajā priekšskatījumā noklikšķinot uz vienuma.

Noformējiet savu reģistrēšanās veidlapu AWeber

Kad esat apmierināts ar formas dizainu, jums jānoklikšķina uz pogas Pāriet uz 2. darbību.

Tas ļaus jums izveidot formas iestatījumus. Jūs varat izvēlēties, kas notiek, kad lietotāji aizpilda formu. Labākais variants ir novirzīt tos uz lapu jūsu pašu WordPress vietnē.

Veidlapas iestatījumi

Nākamā iespēja ir tas, kas notiek, ja lietotājs jau ir abonējis. Atkal jūs varat izveidot lapu savā WordPress vietnē un novirzīt tur lietotājus.

Noklikšķiniet uz pogas Pāriet uz 3. darbību.

Saglabājiet formu un pēc tam noklikšķiniet uz ‘Es instalēšu savu formu’.

Tagad AWeber parādīs divas kodu kopas, kuras varat pievienot savai WordPress vietnei, lai parādītu reģistrēšanās formu.

Noklikšķiniet uz “Raw HTML Version” un nokopējiet kodu.

Iegūstiet veidlapas kodu

Tagad jums jāapmeklē WordPress administratora apgabals un jānoklikšķina uz Izskats »Logrīki.

No pieejamo logrīku saraksta velciet un nometiet Teksta logrīku sānjoslā, kurā vēlaties parādīt savu pierakstīšanās formu.

Reģistrēšanās forma logrīkā

Logrīka tekstlodziņā ielīmējiet reģistrēšanās formas kodu, kuru nokopējāt no AWeber. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

Tas ir viss, tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu reģistrēšanās formu darbībā.

Pievienojot AWeber reģistrācijas formas, izmantojot OptinMonster

Kā redzējāt, pamata AWeber reģistrēšanās formas pievienošana WordPress ir diezgan vienkārša. Tomēr pamatformas nav ideāli piemērotas lielam reklāmguvumam.

Jums ir nepieciešamas formas, kas liek cilvēkiem pamanīt jūsu reģistrēšanās formu.

Šeit ienāk OptinMonster. Tas ir populārākais svina ģenerēšanas rīks tirgū. Tas ļauj jums izveidot skaistas reģistrēšanās formas, kas ir viegli pamanāmas, ļoti saistošas ​​un neticami spēcīgas.

OptinMonster ir aprīkots ar dažāda veida reģistrēšanās veidiem, piemēram, iziešanas nolūka uznirstošajiem logiem, peldošo joslu, pēc formu formām, sānjoslas formām, iebīdāmajām formām, pilnekrāna apsveikuma vārtiem un daudz ko citu.

Tam ir tādas jaudīgas funkcijas kā MonsterLinks (divpakāpju izvēles), ritināšanas noteikšana, A / B testēšana, mērķauditorijas atlase lapas līmenī un citas.

OptinMonster darbojas ar visiem populāriem e-pasta mārketinga servisiem, ieskaitot AWeber.

AWeber reģistrācijas formas pievienošana, izmantojot WPForms

WPForms ir iesācējiem draudzīgākais WordPress kontaktu formas spraudnis. Tas ir aprīkots ar AWeber papildinājumu, kas ļauj pievienot AWeber savai kontaktu formai vai izveidot pielāgotas AWeber reģistrēšanās formas jebkur jūsu WordPress vietnē.

1. darbība: instalējiet AWeber Addon

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc WPForms spraudņa instalēšanas vienkārši dodieties uz lapu WPForms »Addons. Noklikšķiniet uz pogas Install Addon blakus AWeber Addon.

Instalējiet AWeber Addon

WPForms tagad ielādēs un instalēs papildinājumu un parādīs veiksmes ziņojumu. Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Aktivizēt, lai sāktu izmantot AWeber Addon ar WPForms.

Aktivizējiet AWeber papildinājumu

2. darbība: pievienojiet WPForms savam AWeber kontam

Tagad, kad esat veiksmīgi instalējis AWeber papildinājumu, nākamais solis ir savienot savu WordPress vietni ar savu AWeber kontu.

Apmeklējiet lapu WPForms »Iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Integrācijas.

Tur jūs atradīsit AWeber integrācijas iespēju. Noklikšķinot uz tā, tiks parādīta poga Pievienot kontu, kurā tiks parādīti divi lauki.

AWeber integrācija WPForms iestatījumos

Tiks parādīta arī saite “Noklikšķiniet šeit, lai autorizētos”. Noklikšķinot uz saites, tiks atvērts uznirstošais logs, kurā jums tiks lūgts pierakstīties AWeber kontā.

Pierakstieties savā AWeber kontā

Pēc AWeber konta lietotājvārda un paroles ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Atļaut piekļuvi”.

AWeber tagad pārbaudīs jūsu akreditācijas datus un pēc tam parādīs jums autorizācijas kodu.

AWeber autorizācijas kods

Vienkārši nokopējiet kodu un ielīmējiet to WPForms iestatījumu lapā. Laukā Konta segvārds varat izmantot jebko. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Savienot ar AWeber, lai turpinātu.

WPForms tagad izveidos savienojumu ar jūsu AWeber kontu. Blakus jūsu AWeber integrācijai tas parādīs statusu “Savienots”.

3. darbība: izveidojiet AWeber reģistrēšanās formas ar WPForms

Apmeklējiet vietni WPForms »Pievienot jaunu, lai izveidotu jaunu formu.

WPForms nāk ar parocīgām veidnēm, lai izveidotu visbiežāk sastopamās formas. Viena no šīm veidnēm ir Newsletter Registration Form, kas ir iepriekš aizpildīts ar e-pasta reģistrēšanās formas laukiem.

Jaunas biļetenu reģistrācijas veidlapas pievienošana WPForms

Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts veidņu veidotājs, kurā varēsit rediģēt formu. Formai varat pievienot vai noņemt laukus, tos pārkārtot, pievienot aprakstu utt.

Veidlapas rediģēšana programmā WPForms

Kad esat apmierināts ar savu formu, noklikšķiniet uz cilnes Mārketings un pēc tam noklikšķiniet uz AWeber. Jums būs jānoklikšķina uz pogas Pievienot jaunu savienojumu.

Veidlapas savienošana ar jūsu e-pasta sarakstu

Jums tiks lūgts norādīt segvārdu šim savienojumam. Jūs varat izmantot jebkuru sev tīkamu segvārdu.

WPForms tagad iegūs jūsu AWeber konta informāciju. Jums būs jāizvēlas savs AWeber konts un e-pasta saraksts, kuru vēlaties izmantot.

Pēc tam jums jāizvēlas saraksta lauki, kurus vēlaties pievienot formu laukiem.

Savienojiet veidlapu laukus ar e-pasta saraksta laukiem

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt. Tagad jūs varat iziet no formas veidotāja.

4. darbība: formas iegulšana WordPress

AWeber reģistrēšanās formu var pievienot vairākos veidos. WPForms ļauj jums pievienot formas jebkuram WordPress ierakstam, lapai vai logrīkam, izmantojot īso kodu.

Īskodu var atrast, apmeklējot lapu WPForms »Visas formas.

Veidlapas īss kods

Lai iegultu formu sānjoslā, varat izmantot arī logrīku WPForms. Apmeklējiet lapu Izskats »Logrīki.

Zem pieejamo logrīku saraksta atradīsit logrīku WPForms. Pievienojiet šo logrīku sānjoslai, kur vēlaties parādīt savu reģistrēšanās formu.

WPforms logrīks

Sūtiet WordPress ziņas uz AWeber e-pasta sarakstu

AWeber ļauj ļoti vienkārši nosūtīt jaunus WordPress ziņojumus saviem e-pasta abonentiem. Lūk, kā jūs iestatāt WordPress RSS uz AWeber vēstuli.

Vienkārši piesakieties AWeber informācijas panelī un noklikšķiniet uz Messages »Blog Broadcasts.

AWeber emuāra pārraides

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Izveidot apraidi, lai turpinātu.

Tagad jums tiks lūgts norādīt savas WordPress vietnes RSS plūsmas URL un izvēlēties tēmas rindiņu.

RSS iestatīšana jaunumiem

Pēc tam jūs varat izvēlēties veidni no kreisās puses un pēc tam noklikšķiniet uz pogas ielādēt veidni. Jūs ievērosiet, ka HTML apgabals automātiski aizpildīs veidni.

Jūs varat turpināt rediģēt šo veidni vai ritināt uz leju līdz apakšai un sākt iestatīt, kā lietotājiem nosūtīt jaunus plūsmas vienumus.

Kad nosūtīt RSS uz e-pasta biļetenu

Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Saglabāt apraidi apakšā.

Tas ir viss, AWeber tagad automātiski nosūtīs jaunus bloga ierakstus jūsu e-pasta saraksta lietotājiem.

Mēs ceram, ka šī galīgā rokasgrāmata par to, kā savienot WordPress ar AWeber, palīdzēja jums izveidot un paplašināt savu e-pasta sarakstu. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ekspertu izvēlēto 40 noderīgo rīku, lai pārvaldītu un paplašinātu savu WordPress blogu

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā lokāli instalēt WordPress uz Mac, izmantojot MAMP

Vai vēlaties Mac instalēt lokāli WordPress? Instalējot WordPress savā datorā, varat izmēģināt WordPress, pirms sākat blogu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress lokāli instalēt Mac datorā, izmantojot MAMP. Padoms: neizmantojat Mac? Mums

Kā izveidot vairāku lapu formu WordPress

Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, kā WordPress izveidot vairāku lapu formu? Daudzdaļīgas formas ļauj savākt vairāk informācijas, neatbaidot lietotājus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot vairāku lapu formu WordPress. Formas ir vienkāršākais

Kā pievienot pielāgotas meta laukus WordPress ziņās un ziņojumu veidos

Vai vēlaties izveidot pielāgotas meta kastes saviem WordPress ierakstiem, lapām un pielāgotajiem ziņojumu veidiem? Pielāgotas meta kastes parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu labāku lietotāja interfeisu pielāgotu lauku (metadatu) pievienošanai saturam.

Kā bloķēt IP adreses WordPress

Vai vēlaties bloķēt konkrētu IP adrešu piekļuvi jūsu WordPress vietnei? IP adrešu bloķēšana tiek izmantota kā risinājums surogātpasta un uzlaušanas uzbrukumu bloķēšanai jūsu vietnē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā bloķēt IP adreses WordPress,