Galīgais ceļvedis MailChimp un WordPress lietošanai

/

Vai jūs vēlaties izveidot e-pasta sarakstu? Vai vēlaties nosūtīt e-pasta ziņojumus saviem abonentiem, kad publicējat jaunu bloga ziņojumu? MailChimp ir viens no pasaules vadošajiem e-pasta servisu sniedzējiem, un to ir ļoti viegli izmantot. Šajā ceļvedī mēs parādīsim, kā izmantot MailChimp un WordPress, lai iegūtu vairāk abonentu.

MailChimp un WordPress

Kāpēc veidot e-pasta sarakstu?

Vairāk nekā 70% lietotāju, kuri pamet jūsu vietni, iespējams, nekad vairs neatgriezīsies, ja vien nepirks kaut ko no jums vai arī jūs veiksmīgi panāksiet, ka viņi abonē jūsu e-pasta sarakstu.

E-pasts ir privāts, personisks un neapšaubāmi vistiešākais saziņas veids internetā. Lielākā daļa cilvēku iesūtni pārbauda vairāk nekā sociālo tīklu straumes. E-pasts paliks iesūtnē, ja vien lietotājs ar to nerīkosies. Sociālajos medijos jūsu ziņa tiks apglabāta lietotāja laika skalā.

Skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc jums nekavējoties jāsāk veidot e-pasta saraksts.

Kāpēc izmantot MailChimp ar savu WordPress vietni?

Gadu gaitā mēs esam atklājuši, ka MailChimp ir viens no iesācējiem draudzīgākajiem e-pasta mārketinga servisiem. Kāpēc? Tā kā to ir ļoti viegli izmantot, un tajā ir daudz WordPress integrāciju.

Tas ir arī vislētākais iesācējiem, jo ​​tas ir bez maksas, ja vien mēnesī sūtāt mazāk nekā 12000 e-pasta ziņojumu vai jums ir mazāk nekā 2000 abonentu. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt uzreiz, neko nemaksājot.

Pieaugot abonentu skaitam (vairāk nekā 2000), jums tiks lūgts jaunināt kontu uz apmaksātu plānu.

Papildus tikai e-pasta ziņojumu sūtīšanai un sūtīšanai, dažas citas lieliskas MailChimp funkcijas ļauj iestatīt RSS e-pasta abonementiem, noformēt skaistas e-pasta veidnes, iestatīt automātiskos atbildētājus un uzraudzīt savu e-pasta kampaņu veiktspēju, izmantojot visaptverošus analīzes ziņojumus.

Darba sākšana ar MailChimp

Lai savienotu MailChimp ar savu WordPress vietni, vispirms jums būs nepieciešams MailChimp konts.

Apmeklējiet MailChimp vietni un noklikšķiniet uz pogas ‘Reģistrēties bez maksas’.

Aizpildiet savu e-pastu un izveidojiet sava konta lietotājvārdu / paroli.

Pierakstieties MailChimp

Kad būsiet pierakstījies, jūs tiksiet novirzīts uz MailChimp informācijas paneli.

Pirmā e-pasta saraksta izveide

Pirmā lieta, kas jums jādara MailChimp kontā, ir e-pasta saraksta iestatīšana. MailChimp informācijas panelī noklikšķiniet uz pogas Izveidot sarakstu.

E-pasta saraksta izveide programmā MailChimp

Jums tiks lūgts sniegt tādu informāciju kā jūsu e-pasta saraksta nosaukums, e-pasta adrese, uz kuru lietotāji var atbildēt, atgādinājums cilvēkiem, kā viņi iekļuvuši jūsu sarakstā, utt. Aizpildiet formu un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi izveidojis savu pirmo e-pasta sarakstu. Tagad jums jāpievieno e-pasta saraksts jūsu WordPress, lai jūsu vietnes apmeklētāji varētu abonēt.

MailChimp e-pasta reģistrācijas formas pievienošana WordPress

MailChimp nāk ar iebūvētu pamata abonēšanas formu. Viss, kas jums jādara, ir doties uz MailShimp konta lapu Saraksti. Pēc tam noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas pogas blakus e-pasta sarakstam un atlasiet reģistrēšanās formas.

Reģistrēšanās veidlapas koda iegūšana no MailChimp

Nākamajā lapā jūs redzēsit dažus formu veidus, kurus varat ģenerēt. Jums jānoklikšķina uz pogas Atlasīt blakus Iegultās formas.

Atlasiet iegultās veidlapas

Jūs tiksiet novirzīts uz iestatījumu lapu, kur jūs varat izvēlēties laukus, kurus vēlaties parādīt savā formā, pielāgot formas platumu un citas opcijas. Kad esat pabeidzis, vienkārši nokopējiet iegulšanas kodu.

Kopējiet reģistrēšanās veidlapas iegulšanas kodu no MailChimp

Tagad jums jāapmeklē WordPress administratora informācijas panelis un jānoklikšķina uz Izskats »Logrīki. Pievienojiet teksta logrīku WordPress sānjoslā un ielīmējiet tajā reģistrēšanās formas kodu.

Reģistrēšanās veidlapas koda pievienošana logrīkos

Tas ir viss. Tagad varat apmeklēt savu vietni un darbībā redzēt MailChimp reģistrēšanās formu.

MailChimp e-pasta reģistrēšanās veidlapa

Skaistu reģistrēšanās formu pievienošana, izmantojot OptinMonster

Lai gan pamata MailChimp reģistrēšanās formas pievienošana WordPress ir diezgan vienkārša, cilvēku piesaiste pievienoties jūsu e-pasta sarakstam nav.

OptinMonster (@optinmonster) ļauj jums pievienot dažāda veida reģistrēšanās veidus, piemēram, gaismas kastes uznirstošo logu, peldošās kājenes joslu, pēc ziņu formām, sānjoslas formas, iebīdāmās formas un daudz ko citu.

Jūs varat veikt A / B testēšanu, mērķēšanu lapas līmenī, izvēlēties no daudzām dažādām veidnēm un pat izmantot izejas nodomu.

Izejiet no uznirstošā loga OptinMonster

Mēs izveidojām OptinMonster, jo mums bija nepieciešams WordPress svina ģenerēšanas risinājums, kuru ir viegli izmantot un nodrošināt rezultātus.

OptinMonster strādā ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga nodrošinātājiem, ieskaitot MailChimp.

WordPress RSS plūsmas vēstuļu iestatīšana MailChimp

Tagad, kad jūsu apmeklētāji abonē jūsu e-pasta sarakstu, ir svarīgi, lai jūs viņiem regulāri nosūtītu atjauninājumus.

Jūs vienmēr varat pieteikties savā MailChimp kontā un manuāli nosūtīt e-pastu abonentiem, taču, izmantojot MailChimp, varat iestatīt arī automatizētas kampaņas, kas sūta jūsu jaunākās bloga ziņas pa e-pastu. To sauc par RSS vēstuli. (Skatiet mūsu ceļvedi par RSS plūsmām WordPress.)

Ja esat lietojis FeedBurner, lai nosūtītu e-pastus saviem RSS abonentiem, jums ir jāizlasa, kāpēc jāpārtrauc FeedBurner lietošana un jāpāriet uz Feedburner alternatīvām. Tas arī parāda, kā pārvietot savus FeedBurner abonentus uz MailChimp.

Lai iestatītu RSS uz e-pastu kampaņu, vispirms jāpiesakās savā MailChimp kontā un pēc tam noklikšķiniet uz Kampaņas »Izveidot kampaņu.

Kampaņu veidošana MailChimp

Nākamajā lapā MailChimp parādīs dažāda veida kampaņas, kuras varat izveidot. Jums jāizvēlas RSS vadīta kampaņa.

RSS kampaņas izveide MailChimp

Ievadiet RSS plūsmas URL un atlasiet, kad vēlaties nosūtīt automatizēto e-pastu. Jūs varat nosūtīt dienas, nedēļas vai pat ikmēneša e-pastus. Varat arī izvēlēties e-pasta laiku. Kad esat izvēlējies iestatījumus, noklikšķiniet uz pogas Nākamais ekrāna apakšējā labajā stūrī, lai turpinātu.

Ievadiet RSS plūsmas URL un atlasiet e-pasta laiku un biežumu

Tagad MailChimp lūgs atlasīt sarakstu. Atlasiet savu sarakstu un noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai pārietu uz kampaņas informāciju.

Vispirms jums jānorāda savas kampaņas nosaukums. Pēc tam jūs pamanīsit, ka MailChimp ir automātiski aizpildījis lielāko daļu lauku. Šie noklusējuma iestatījumi darbosies lielākajā daļā vietņu. Tomēr droši pielāgojiet to savām vajadzībām. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

RSS e-pasta kampaņas iestatīšana

Nākamajā solī jums būs jāizvēlas sava e-pasta veidne. MailChimp tam ir daudz dažādu iespēju. Izvēlieties sev piemērotāko, noklikšķinot uz atlasīšanas pogas blakus tam.

MailChimp RSS biļetena kampaņas veidnes izvēle

MailChimp ļaus jums precizēt jūsu e-pasta noformējumu. Jūs varat pievienot savu logotipu, galvenes attēlu, mainīt tekstu atbilstoši savas vietnes prasībām. E-pasta veidnei galvenokārt jāpievieno lodziņš RSS galvene un RSS vienumi.

Izstrādājiet RSS e-pastu

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz nākamās pogas. Visbeidzot, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Saglabāt un iziet.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi izveidojis WordPress RSS plūsmas vēstuli ar MailChimp.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā lietot MailChimp ar WordPress. Tagad, kad esat sācis veidot savu e-pasta sarakstu, iespējams, vēlēsities apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā palielināt savu e-pasta sarakstu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress? Amazon filiāles veikals ļauj jums pārdot produktus no Amazon.com kā filiāli un nopelnīt komisiju par katru pārdošanu. Zemas pieskaitāmās izmaksas dēļ Amazon filiāles veikals šobrīd

Kā iekļaut kategoriju un apakškategoriju WordPress URL saitēs

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kā WordPress vietrāžos URL iekļaut kategoriju un apakškategoriju. Kategorijas un apakškategorijas ļauj kārtot saturu jūsu vietnē. Tie arī ļauj jūsu lietotājiem viegli pārlūkot tēmas, kas viņus visvairāk

Kā instalēt WordPress citās valodās

Vai vēlaties izmantot WordPress citās valodās? WordPress ir pilnībā tulkots vairāk nekā 65 valodās, un to var izmantot jūsu dzimtajā valodā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā instalēt WordPress citās valodās. Tā kā šī ir visaptveroša apmācība

Kā salabot kļūdu Destination Folder Already Exists

Vai WordPress redzat kļūdu ‘Mērķa mape jau pastāv’? Šī kļūda parasti rodas šablona vai spraudņa instalēšanas laikā, kas neļauj pabeigt instalēšanas procesu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst galamērķa mapi jau pastāv kļūda