Kā atvērt WordPress uznirstošo formu, noklikšķinot uz saites vai attēla

/

Vai vēlaties izveidot uznirstošo logu, kas parādās, kad apmeklētāji noklikšķina uz saites vai attēla jūsu vietnē?

Tas ir pārbaudīts veids, kā palielināt savu e-pasta sarakstu, un populārās vietnes to bieži izmanto, lai piedāvātu pamudinājumu.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā soli pa solim atvērt WordPress uznirstošo logu, noklikšķinot uz saites vai attēla.

Tas nav gandrīz tik sarežģīti, kā jūs domājat, lai aktivizētu WordPress uznirstošo formu ar klikšķi. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā to izdarīt.

Pievienojot savai vietnei uznirstošo veidlapu

Kas ir uznirstošā forma “Uz klikšķa”?

Uzklikšķināšanas uznirstošās formas ir uznirstošās logi, kas tiek atvērti, kad lietotājs noklikšķina uz saites, pogas vai attēla jūsu vietnē.

Parasti uznirstošie logi vietnēs parādās, kad lietotājs ierodas vai kad gatavojas aiziet. Pēc noklikšķināšanas uznirstošās formas izraisa lietotāja mijiedarbība.

Uznirstošās veidlapas uz klikšķa piemērs

Mums ir divi uznirstošie uznirstošie logi, kurus mēs izmantojam, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu: vispirms sānjoslas e-pasta ikonā, kas atrodas blakus visām sociālajām ikonām, un otrajā zem katras ziņas, lai lejupielādētu mūsu rīkkopu.

Vieglākais veids, kā izveidot uznirstošo logu, ir izmantot uznirstošo spraudni WordPress. Šajā apmācībā izmantosim OptinMonster.

Kāpēc uznirstošās uznirstošās formas ir tik efektīvas?

Klikšķa uznirstošā forma ir efektīva, jo tajā tiek izmantots spēcīgais Zeigarnik efekts. Tas ir psiholoģisks princips, ka lietotāji, kuri sāk darbību, visticamāk to pabeigs.

Kad kāds noklikšķina uz saites vai pogas, lai aktivizētu jūsu uznirstošo logu, viņš jau ir izrādījis interesi. Kad parādīsies uznirstošais forma, viņi, visticamāk, to izmantos.

Šajā apmācībā mēs izmantosim uznirstošo logu, lai piedāvātu svina magnētu.

Tomēr ir arī citi veidi, kā savā vietnē izmantot uznirstošos logus. Piemēram, jūs varat lūgt lietotājus pieprasīt kupona kodu, uzzināt vairāk par produktu, aizpildīt aptaujas un daudz ko citu.

To sakot, apskatīsim, kā viegli izveidot uznirstošo logu uz klikšķi savai vietnei.

OptinMonster instalēšana un aktivizēšana

Vispirms jums būs jāpiesakās OptinMonster kontā. Jums būs nepieciešams Pro konts (vai jaunāks). Tas dod jums MonsterLinks ™ funkciju, kas ļauj jums izveidot uznirstošos logus.

Pēc tam WordPress vietnē jāinstalē un jāaktivizē spraudnis OptinMonster. Tas ļauj savienot savu OptinMonster kontu ar savu WordPress vietni.

Lai saņemtu palīdzību, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Kad esat aktivizējis spraudni, jums būs jāpievieno savs konts. Jums automātiski jāiet uz sveicienu lapu. Ja nē, vienkārši noklikšķiniet uz saites OptinMonster savā WordPress vadības panelī.

Noklikšķiniet uz “Savienot kontu” un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Pievienojiet savu OptinMonster kontu savai WordPress vietnei

Pirmā uznirstošā loga izveidošana

Kad esat pievienojis savu OptinMonster kontu savai WordPress vietnei, varat sākt izveidot uznirstošo logu. Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu kampaņu:

Izveidojiet jaunu kampaņu vietnē OptinMonster

Jūs tiksiet novirzīts tieši uz OptinMonster vietni.

Kampaņas veidam jau jābūt iestatītam uznirstošajam logam. Ja nē, vienkārši noklikšķiniet uz Uznirstošais logs, lai to atlasītu.

Kampaņas veidam atstājiet atlasītu uznirstošo logu

Pēc tam izvēlieties kampaņas veidni. Vēlāk varēsiet precīzi modificēt, kā tas izskatās. Šajā apmācībā izmantosim veidni Basic.

Klikšķa uznirstošajam logam atlasot pamata veidni

Palaidiet kursoru virs veidnes un noklikšķiniet uz pogas Izmantot veidni.

Noklikšķiniet, lai izmantotu klikšķa uznirstošā loga pamata veidni

Tagad jums tiks lūgts ievadīt savas kampaņas nosaukumu. Ja OptinMonster izmantojat vairāk nekā vienā vietnē, pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo vietni. Ja nepieciešams, ievadiet jaunu vietni. Pēc tam noklikšķiniet uz Sākt veidošanu, lai izveidotu uznirstošo logu.

Piešķiriet savai kampaņai nosaukumu un noklikšķiniet, lai sāktu veidot

OptinMonster automātiski ielādēs jūsu izvēlēto veidni.

Varat rediģēt noklusējuma tekstu un pievienot vai noņemt elementus no veidnes. Vienkārši noklikšķiniet uz tā, ko vēlaties rediģēt.

Rediģēt uznirstošā loga virsrakstu vietnē OptinMonster

Piemēram, mēs no formas noņemsim lauku Vārds. Vienkārši noklikšķiniet uz lauka, lai to atlasītu, un kreisajā kolonnā redzēsit lauka opcijas, ieskaitot iespēju to noņemt.

Lauka nosaukums tiek noņemts no uznirstošā loga

Kad esat izveidojis uznirstošo logu, nākamais solis ir izveidot veiksmes skatu, ko cilvēki redz pēc formas aizpildīšanas. Vienkārši pārslēdzieties uz skatu “Veiksme” ekrāna augšdaļā.

Skats “Veiksme”, kuru apmeklētāji redzēs pēc savas e-pasta adreses ievadīšanas

Veiksmes skatu var rediģēt tāpat kā rediģēšanas izvēles skatu. Piemēram, jūs varat ļaut lietotājam uzreiz lejupielādēt svina magnētu. Šeit varat iekļaut saiti uz to.

Lai attēlam pievienotu saiti, noklikšķiniet uz attēla, pēc tam ritiniet uz leju līdz ‘Pievienot saiti uz attēlu?’ Kreisajā pusē.

Jūs varat pārslēgties, lai iespējotu attēla saiti, un lodziņā “URL” ievadiet saiti uz svina magnētu.

Saites pievienošana uznirstošajam attēlam programmā OptinMonster

Uznirstošā loga savienošana ar e-pasta sarakstu

Kad esat apmierināts ar uznirstošo logu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz cilnes Integrācijas. Jums būs jāsaista OptinMonster ar savu e-pasta mārketinga pakalpojumu, lai jūs varētu pievienot personas savam e-pasta sarakstam.

Noklikšķiniet uz pogas “+ Pievienot jaunu integrāciju” ekrāna kreisajā pusē.

Jaunas e-pasta integrācijas pievienošana OptinMonster

Pēc tam nolaižamajā sarakstā atlasiet sava e-pasta pakalpojumu sniedzēju un izpildiet norādījumus, lai to savienotu ar OptinMonster.

Nolaižamajā sarakstā atlasiet sava e-pasta pakalpojumu sniedzēju

Piezīme. Integrācijas instrukcijas katram e-pasta mārketinga pakalpojumam ir atšķirīgas. Ja jūs iestrēgstat, OptinMonster ir detalizētu e-pasta integrēšanas ceļvežu saraksts.

Uznirstošā loga iestatīšana uz klikšķa parādīšanos

Tagad jums jākonfigurē uznirstošais logs tā, lai tas tiktu parādīts, kad lietotājs noklikšķina uz saites. Noklikšķiniet uz cilnes Displeja noteikumi ekrāna augšdaļā.

Noklusējuma attēlojuma kārtulas programmā OptinMonster

Pēc noklusējuma displeja kārtula ir noteikts lapas laiks. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un tā vietā atlasiet “apmeklētājs noklikšķināja uz MonsterLink ™”.

Displeja noteikumu maiņa, lai uznirstošais logs izmantotu funkciju MonsterLink

Noklikšķiniet uz pogas, lai kopētu savu MonsterLink ™ kodu. Tas jums būs vajadzīgs pēc brīža.

Uzklikšķināšanas uznirstošā loga palaišana

Tagad dodieties uz cilni Publicēšana un iestatiet savas kampaņas statusu uz Live. Varat arī pārbaudīt vai mainīt vietni, ar kuru ir saistīta jūsu kampaņa.

Onclick uznirstošās kampaņas statusa maiņa uz aktīvu

Kad tas ir izdarīts, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Pēc tam jums būs jāievieš sava kampaņa savā WordPress vietnē.

Dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz saites OptinMonster. Noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt kampaņas.

Atsvaidziniet kampaņu sarakstu savā OptinMonster informācijas panelī

Jums vajadzētu redzēt savu kampaņu kā tiešraidi. Ja vēlaties to jebkurā brīdī izslēgt, zem kampaņas nosaukuma vienkārši noklikšķiniet uz saites Izslēgt.

OptinMonster kampaņu saraksts WordPress informācijas panelī

MonsterLink pievienošana savai vietnei

Tagad vietnei jāpievieno īpašais MonsterLink ™. Ja neesat to nokopējis agrāk, varat to iegūt, vietnē MonsterInsights atgriežoties pie savas kampaņas iestatījuma Attēlošanas noteikumi.

Izveidojiet jaunu ziņu vai lapu vai rediģējiet to, kur vēlaties pievienot savu saiti.

MonsterLink ir HTML kods, tāpēc jums tas ir jāielīmē pielāgotā HTML blokā.

Noklikšķiniet uz pogas (+), lai pievienotu jaunu bloku. Pielāgotā HTML bloks atrodas sadaļā Formatēšana, vai arī to varat meklēt, izmantojot meklēšanas joslu. Noklikšķiniet uz tā, lai izveidotu bloku.

Pielāgota HTML bloka pievienošana programmā WordPress

Tagad nokopējiet savu MonsterLink šajā blokā. Tam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

MonsterLink HTML blokā

Vārdus ‘Noklikšķiniet uz mani!’ Varat mainīt uz jebkuru tekstu, kuru vēlaties izmantot savai saitei. Mēs izmantosim ‘Noklikšķiniet, lai iegūtu BONUS 10 padomus!’

MonsterLink ar pielāgotu tekstu

Kad esat ievietojis saiti, varat priekšskatīt savu lapu vai ziņu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas.

Šeit ir mūsu saite darbībā. Ņemiet vērā, ka mēs tekstam esam piemērojuši dažus stilus, lai izveidotu lodziņu ar lielāku tekstu, lai palīdzētu reklamēt svina magnētu:

Uzklikšķināšanas uznirstošā veidlapa darbībā

Padoms. Jūs neaprobežojaties tikai ar teksta saitēm, izmantojot MonsterLinks. Savā vietnē varat arī izmantot MonsterLink ar aicinājuma uz darbību pogām, attēliem, reklāmkarogiem vai navigācijas izvēlnēm.

Mēs ceram, ka šī apmācība palīdzēja jums uzzināt, kā aktivizēt WordPress uznirstošo formu ar klikšķi. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu apmācību par to, kā paātrināt savu WordPress vietni, un mūsu galveno WordPress SEO ceļvedi.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā instalēt WordPress Amazon Web Services

Nesen viens no mūsu lasītājiem lūdza mums uzzināt, kā instalēt WordPress Amazon Web Services (AWS). Amazon Web Services, kas bieži tiek rezervēts lielākiem projektiem, ir spēcīga mākoņdatošanas platforma, kas ļauj ikvienam izmantot Amazon izcilās

Kā ierobežot WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu

Vai vēlaties parādīt WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu? Ja esat blogojis gadiem ilgi, pamanīsit, ka jūsu arhīvu saraksts kļūs pārāk garš. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ierobežot WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu. Ja jums

Kā izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus no WordPress administrēšanas paneļa

Vai zinājāt, ka WordPress ir iebūvēts šablons un spraudņu redaktors? Šis vienkāršā koda redaktors ļauj rediģēt šablonu un spraudņu failus tieši no WordPress informācijas paneļa. Tagad tas var izklausīties patiešām noderīgi, taču tas var

Kā slēpt partnieru saites savā WordPress vietnē

Vai vēlaties apglabāt saistītās saites savā WordPress vietnē? Vai neesat pārliecināts, ko nozīmē saites maskēšana? Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kas ir saišu maskēšana un kā jūs varat aplaist saistītās saites WordPress. Saites maskēšana