Kā iegult Facebook video WordPress

/

Vai vēlaties iegult Facebook videoklipu WordPress? Ņemot vērā Facebook Live un Facebook video platformas neseno popularitāti, vairāki mūsu lietotāji jautāja, vai ir iespējams iegult Facebook videoklipus WordPress. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli iegult Facebook video un Facebook video tiešraidē WordPress.

Kā iegult Facebook video programmā WordPress

Kāpēc pievienot Facebook videoklipus WordPress?

Mēs saviem lietotājiem sakām, ka viņiem nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus WordPress. Tā vietā iesakām izmantot tādu video koplietošanas vietni kā YouTube.

Kamēr YouTube pašlaik ir pasaulē lielākā video hostingss platforma, Facebook ir lielākais sociālais tīkls, un viņu videoklipi strauji pieaug.

Nesen Facebook ieviesa automātiskās atskaņošanas un Facebook tiešsaistes video funkcijas. Tirgotāji visā pasaulē trakojas par šīm funkcijām, jo ​​tās palielina lietotāju piesaisti un vispārējo sasniedzamību.

Varat arī izmantot Facebook videoklipus, lai palielinātu Patīk jūsu Facebook lapā. Lai iegūtu visaptverošāku sociālo pieredzi, savā WordPress vietnē varat pievienot Facebook lapas spraudni, instalēt Facebook komentārus un pievienot Facebook patīk pogu.

To sakot, apskatīsim, kā iegult Facebook videoklipus vietnē WordPress.

Facebook video iegulšana WordPress

Pirmkārt, jums jāatrod videoklips, kuru vēlaties iegult savā WordPress vietnē.

Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz video nosaukuma vai datuma un pēc tam atlasiet saites kopēšanas kopiju.

Nokopējiet Facebook videoklipa URL

Pēc tam jums jāapmeklē Facebook iegultā video atskaņotāja vietne un ritiniet uz leju līdz sadaļai Kodu ģenerators.

Iepriekš nokopētais URL būs jāielīmē laukā “Video URL”.

Facebook video iegult kodu ģenerators

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Iegūt kodu, kas parādīs uznirstošo logu, kurā būs redzamas divas koda rūtiņas.

Iegult kodu ģeneratoru

Pirmajai koda daļai jābūt jūsu vietnes galvenes sadaļā. Ir vairāki veidi, kā pievienot šo kodu savai vietnei.

Ja jums patīk rediģēt šablonu failus, varat tos pievienot savai šablonai vai pakārtotajai tēmai, vienkārši rediģējot failu header.php un ielīmējot to tieši pēc taga .

Varat arī instalēt un aktivizēt spraudni Insert Headers and Footers. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāiet uz sadaļu Iestatījumi »Ievietojiet galvenes un kājenes savā WordPress administratorā un ielīmējiet kodu kājenes lodziņā. Lai saglabātu izmaiņas, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Svarīgi: koda pirmā daļa jāpievieno tikai vienu reizi. Nākamreiz, kad pievienosit Facebook videoklipu, jums būs nepieciešams tikai nokopēt un ielīmēt koda otro daļu.

Tagad atgriezieties Facebook video iegultāja lapā un nokopējiet koda otro daļu.

Šo kodu varat pievienot savos WordPress ierakstos, lapās vai pat sānjoslas logrīkā. Pievienojot kodu savām ziņām un lapām, noteikti jāpārslēdzas uz teksta redaktoru, pretējā gadījumā WordPress vizuālais redaktors sajauks kodu.

Pārejiet uz teksta redaktoru, lai ielīmētu video iegulšanas kodu

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu Facebook videoklipu darbībā.

Facebook video iegulšanas priekšskatījums

Kā iegult Facebook Live Video WordPress

Jūs varat iegult Facebook Live video tāpat kā jūs iegultu parasto Facebook video. Vienīgā atšķirība šeit ir tā, kā iegūt sava Facebook tiešraides video URL.

Facebook neļauj iegūt tiešraides videoklipa URL, pirms sākat to tiešsaistē. Ja vēlaties vienlaicīgi pārraidīt Facebook Live video savā vietnē, vispirms jums būs jāsāk tiešraidē.

Kad esat tiešraidē, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz datuma un atlasiet saites kopēšanas adresi, lai iegūtu tiešraides video URL.

Jūsu Facebook Live video URL iegūšana

Kad esat ieguvis URL, varat doties uz Facebook iegultā video atskaņotāja vietni un ielīmēt saiti laukā “Video URL”.

Facebook Live video iegulto kodu ģenerators

Video iegulšanas koda ģenerators tagad ielādēs un parādīs jūsu Facebook tiešraides video priekšskatījumu. Lai turpinātu, jums jānoklikšķina uz pogas Iegūt kodu un izpildiet iepriekš aprakstītos norādījumus, lai pievienotu šos kodus savai vietnei.

Kad esat pievienojis Facebook tiešraides video kodu savai vietnei, jūsu lietotāji varēs skatīt Facebook tiešraides video tieši no jūsu vietnes, kā arī viņu Facebook plūsmas.

Facebook tiešraides video priekšskatījums

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā iegult Facebook videoklipus WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā piesaistīt vairāk apmeklētāju savai jaunajai WordPress vietnei.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot bezmaksas SSL WordPress ar Let’s Encrypt

Kad mēs pirmo reizi aplūkojām, kā pievienot SSL WordPress, daudzi mūsu lasītāji pieprasīja bezmaksas SSL risinājumu. Diemžēl tajā laikā nekas nepastāvēja. Tomēr tagad tas ir mainījies, pateicoties Let’s Encrypt. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā noņemt NoFollow no WordPress komentāriem

Pēc noklusējuma WordPress automātiski pievieno tagu nofollow visām saitēm komentāros. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams noņemt nofollow no WordPress komentāriem? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā noņemt nofollow no WordPress

Kā WordPress izveidot kupona uznirstošo logu (soli pa solim)

Vai vēlaties WordPress izveidot kupona uznirstošo logu? Kupona uznirstošie logi ir lielisks veids, kā pārvērst savas vietnes apmeklētājus par klientiem, kas maksā. Ir vairāki dažādi veidi, kā izveidot un parādīt kupona uznirstošos logus. Tomēr,

Kā novērst kļūdu: 413 WordPress

Vai redzat, ka WordPress entītijā 413 Request ir pārāk liela kļūda? Šī kļūda parasti rodas, mēģinot augšupielādēt šablonu vai spraudņa failu WordPress. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst 413: pieprasījuma entītijas pārāk lielu