Kā ierobežot saturu reģistrētiem lietotājiem WordPress

/

Vai vēlaties ierobežot daļu sava satura tikai reģistrētiem vai apmaksātiem lietotājiem? Bieži blogu autori izmanto abonementus vai vienreizēju maksājumu modeli, lai gūtu peļņu no savas vietnes satura. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ierobežot saturu reģistrētiem lietotājiem WordPress.

Satura ierobežošana tikai apmaksātiem un reģistrētiem lietotājiem programmā WordPress

Mēs izmantosim Restrict Content Pro, kas, mūsuprāt, ir lielisks spraudnis, lai izveidotu pilnvērtīgu dalības vietni ar apmaksātiem abonementiem.

Kāpēc izmantot Restrict Content Pro?

Restrict Content Pro ir lieliska bezmaksas spraudņa versija ar tādu pašu nosaukumu Restrict Content.

Ja nevēlaties iegādāties pro versiju, varat vienkārši lejupielādēt bezmaksas versiju, kurai ir ierobežots atbalsts un iespējas.

Lūk, kāpēc mēs šajā ceļvedī esam izvēlējušies ierobežot saturu:

  • Restrict Content Pro ir ārkārtīgi viegli uzstādīt, iestatīt un lietot.
  • Spraudņa kods ir tīrs un poētisks.
  • Jūs varat izveidot neierobežotas abonēšanas paketes ar vairākiem līmeņiem
  • Maksājumus varat pieņemt, izmantojot PayPal, Stripe, Braintree un 2Checkout.
  • Tas ļauj viegli izveidot pieteikšanās, reģistrēšanās, lietotāja konta lapas.
  • Jūs varat izveidot neierobežotu skaitu atlaižu kodu.
  • Viegli lietojamie pārskati parāda jūsu vietnes veiktspēju.

Restrict Content Pro iestatīšana WordPress

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē Restrict Content Pro. Pēc aktivizēšanas šis spraudnis jūsu WordPress administratora sānjoslā pievieno jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu “Ierobežot”.

Pirms pārejam pie spraudņa iestatījumiem, vispirms izveidojiet pierakstīšanās, reģistrēšanās un abonēšanas lapu pārvaldību WordPress.

Pirmā lapa, kas jums jāizveido, ir pieteikšanās lapa.

Vienkārši dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu, lai izveidotu jaunu WordPress lapu. Jūs varat piešķirt savai lapai jebkuru vēlamo nosaukumu un satura apgabalā ievadīt [login_form] īso kodu. Pēc tam turpiniet un publicējiet savu lapu.

Atkārtojiet procedūru, lai izveidotu reģistrācijas lapu ar [register_form] īso kodu.

Kad lietotājs reģistrējas abonēšanas plānam, viņš tiks novirzīts uz apstiprinājuma lapu. Šī varētu būt jebkura jūsu vietnes lapa ar jebkādu saturu. Jūs varat vienkārši izveidot lapu, pateicoties lietotājiem par reģistrēšanos jūsu vietnē. Šai lapai nav nepieciešams īss kods.

Visbeidzot, jums ir jāizveido lapa, kurā lietotāji varēs redzēt abonēšanas plānu un konta informāciju. Izveidojiet lapu ar īso kodu [subscription_details], lai parādītu lietotāja abonēšanas informāciju.

Kad esat izveidojis nepieciešamās lapas, ir pienācis laiks iestatīt Restrict Content Pro iestatījumus.

Dodieties uz Ierobežot »Iestatījumi, un jūs nonāksit spraudņa lapā Vispārīgie iestatījumi.

Ierobežot Content Pro - Vispārīgo iestatījumu lapa

Pirmā iespēja šeit ir norādīt spraudņa licences atslēgu, kas nepieciešama spraudņu atjauninājumiem un atbalstam.

Pēc tam jums jāizvēlas reģistrācijas, panākumu, konta pārvaldības un norēķinu atjaunināšanas lapas.

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes maksājumi, lai konfigurētu maksājumu vārteju. Jums tiks lūgts izvēlēties valūtu un pēc tam atlasīt maksājumu vārtejas. Jā, jums var būt vairāki.

Lai iespējotu smilškastes režīmu, tiks parādīta izvēles rūtiņa. Turiet to pārbaudītu, līdz jūsu vietne ir gatava palaišanai un pieņem maksājumus.

Maksājumu iestatīšana pakalpojumā Restrict Content Pro

Katrai maksājumu vārtejai ir atšķirīgi konfigurācijas iestatījumi. Jums būs jānorāda PayPal e-pasta adrese PayPal Standard. Jums būs nepieciešamas API atslēgas, ja izmantojat PayPal Pro vai Express. Līdzīgi jums būs nepieciešamas API atslēgas arī citām vārtejām. Šīs atslēgas varat iegūt, piesakoties savā maksājumu servisu sniedzēja kontā.

Cilne E-pasts iestatījumu lapā ļauj mainīt e-pasta ziņojumus, ko izsūta spraudnis. Ja jums rodas problēmas ar e-pasta ziņojumu saņemšanu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā novērst problēmu, kas saistīta ar WordPress nesūtīšanu.

Dažādi iestatījumi

Iestatījumu lapas cilnē Dažādi ir pieejamas dažas svarīgas opcijas. Varat iestatīt pieteikšanās lapu novirzīšanu, izslēgt konta koplietošanu, formu CSS, nosūtīt IPN e-pastus un iestatīt reCAPTCHA reģistrācijas formai, lai novērstu surogātpasta reģistrāciju.

Abonēšanas līmeņu izveide Restrict Content Pro

Tagad mēs esam gatavi izveidot jūsu ierobežotā satura abonēšanas līmeņus. Kā norāda nosaukums, tas ļauj jums izveidot dažāda līmeņa abonementus savam saturam.

Piemēram, jūs varat izveidot abonēšanas līmeni ‘Premium’ un iestatīt tam cenu. Ierobežojot vietnes saturu, jūs varēsiet izvēlēties abonēšanas līmeni, kāds ir jābūt lietotājam, lai piekļūtu ierobežotajam saturam.

Jauna abonēšanas līmeņa pievienošana pakalpojumā Restrict Content Pro

Abonēšanas līmeņa izveidošana servisā Restrict Content Pro ir vienkārša. Piešķiriet abonēšanas līmenim nosaukumu, aprakstu un iestatiet tam cenu. Cenu varat iestatīt uz nulli, ja vēlaties izveidot abonēšanas līmeni reģistrētiem lietotājiem, kuri nemaksā.

Jūs varat izvēlēties abonēšanas līmeņa ilgumu vai iestatīt uz 0, lai ilgums būtu neierobežots. Visbeidzot, jums jāiestata statuss Aktīvs, tāpēc šis abonēšanas plāns ir aktīvs un pieejams reģistrēšanās formā. Kā šis:

Reģistrācijas lapa ar jūsu Restrict Content Pro abonēšanas līmeņiem

Satura ierobežošana WordPress, izmantojot spraudni Restrict Content Pro

Ierobežot saturu Pro ļauj ierobežot satura saturu pa pastu. Zem katras jaunas ziņas, pielāgota ziņojuma veida vai lapas redzēsiet lodziņu Ierobežot šo saturu ar opcijām, lai kontrolētu, kurš var redzēt konkrēto ziņu.

Ieraksta satura ierobežošana programmā WordPress

Jūs varat izvēlēties ierobežot saturu, pamatojoties uz lietotāja lomu, piekļuvi vai abonēšanas līmeni. Jūs pat varat paslēpt ziņas saturu, izmantojot ierobežojošo īss kodu:

[ierobežot] Šeit tiek rādīts jūsu ierobežotais saturs ... [/ ierobežot]

Dalības pārvaldība spraudņa Restrict Content Pro

Lai pārvaldītu dalību programmā Restrict Content Pro, dodieties uz sadaļu Ierobežot »Dalībniekus. Jūs varat noklikšķināt uz katra dalībnieka, lai skatītu informāciju par dalību, saņemtos maksājumus un konta statusu.

Jebkurā laikā varat arī deaktivizēt dalībnieka abonementu. Tas neizdzēsīs viņu kontu no jūsu vietnes, taču viņu abonements tiks atcelts, un viņiem būs nepieciešams to atjaunot.

Pārvaldiet dalībniekus programmā Restrict Content Pro

Maksājumus varat pārvaldīt, dodoties uz sadaļu Ierobežot »Maksājumi. Tas parādīs saņemtos maksājumus. Katrā maksājumā jūs redzēsiet lietotāja vārdu, abonēšanas plānu, summu un datumu. Visus maksājumu datus var arī eksportēt CSV formātā sadaļā Ierobežot »Eksportēt.

Maksājumu pārskats

Atlaides kodu pievienošana abonementiem ar Restrict Content Pro

Ierobežot saturu Pro ļauj jums piedāvāt atlaižu kodus savai reklāmas aktivitātei, lai palielinātu lietotāju reģistrēšanos.

Atlaides koda pievienošana ir ļoti vienkārša. Dodieties uz Ierobežot »Atlaides kodi un vienkārši aizpildiet formu, lai izveidotu jaunu atlaižu kodu. Jūs varat piedāvāt fiksētu atlaidi vai procentuālo atlaidi. Varat arī iestatīt derīguma termiņu katram izveidotajam atlaižu kodam un pat ierobežot atlaižu koda izmantošanas reižu skaitu.

Piedāvājot atlaižu kodus pakalpojumā Restrict Content Pro

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja ierobežot saturu tikai reģistrētiem lietotājiem, izmantojot WordPress un Restrict Content Pro. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu salīdzinājumu ar 5 labākajiem WordPress lapu noformēšanas veidiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā atspējot PHP izpildi noteiktos WordPress direktorijās

Pēc noklusējuma WordPress padara atsevišķus direktorijus rakstāmus, lai jūs un citi jūsu vietnes pilnvaroti lietotāji varētu viegli augšupielādēt tēmas, spraudņus, attēlus un videoklipus savā vietnē. Tomēr šo iespēju var ļaunprātīgi izmantot,

Kā pārbaudīt savu WordPress vietni Pinterest (soli pa solim)

Vai vēlaties verificēt savu WordPress vietni Pinterest? Pārbaudot savu vietni vietnē Pinterest, tiks atvērtas tādas ērtas funkcijas kā Pinterest analīze, reklāmu programma, jūsu fotoattēlu statistika un daudz kas cits. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā parādīt kopējo reģistrēto lietotāju skaitu WordPress

Vai esat kādreiz vēlējušies parādīt kopējo reģistrēto lietotāju skaitu savā WordPress vietnē? Sociāls pierādījums, piemēram, reģistrētu lietotāju skaita parādīšana jūsu vietnē, mudina reģistrēties arī citus. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā tulkot WordPress spraudni savā valodā

Vai vēlaties tulkot WordPress spraudni savā valodā? Daudzi WordPress spraudņi ir pilnībā gatavi tulkošanai, un tos var viegli tulkot ikviens cilvēks pasaulē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli tulkot WordPress spraudni savā valodā (nezinot nevienu