Kā iestatīt pārtikas pasūtīšanu restorāniem WordPress

/

Vai vēlaties iestatīt ēdienu pasūtīšanu tiešsaistē savam restorānam? Neatkarīgi no tā, vai tas ir pavisam jauns uzņēmums, vai arī jūs gadiem ilgi apkalpojat klientus personīgi, pārtikas piegādes piedāvājums var palīdzēt palielināt jūsu peļņu.

Pārtikas pasūtīšanas pakalpojuma izveide tiešsaistē var izklausīties pārāk tehniski. Labā ziņa ir tā, ka to ir diezgan viegli uzstādīt.

Šajā ceļvedī mēs soli pa solim dalīsimies ar to, kā iestatīt tiešsaistes ēdienu pasūtīšanu restorāniem, izmantojot WordPress.

Kas jums nepieciešams, lai iestatītu ēdienu pasūtīšanu tiešsaistē

Jums būs nepieciešama vietne, lai tiešsaistē izveidotu ēdienu pasūtīšanu savam restorānam.

Ja jums vēl nav vietnes, neuztraucieties. Jūs varat viegli izveidot vietni, izmantojot WordPress, kas ir labākais vietņu veidotājs pasaulē, ko izmanto miljoniem mazo uzņēmumu.

Vietnes izveide arī negūs pārāk lielu peļņas normu. Bluehost, viens no WordPress ieteiktajiem hostingss servisu sniedzējiem, mūsu lasītājiem piedāvā ļoti daudz.

Restorāniem ir pieejamas daudzas lieliskas WordPress tēmas. Šablons ir kā veidne jūsu vietnei. Izvēloties labu, jūsu vietne izskatīsies profesionāla un cienījama, mudinot klientus pasūtīt pie jums.

Ja jums nepieciešama palīdzība savas vietnes izveidē, apskatiet mūsu visaptverošo soli pa solim sniegto vietnes izveides rokasgrāmatu.

Pārtikas pasūtīšanas tiešsaistē pievienošana savai vietnei

Kad esat izveidojis savu WordPress vietni, varat viegli pievienot tiešsaistes formu, lai klienti varētu pasūtīt ēdienu.

Tagad ir vairāki veidi, kā to izdarīt ar WordPress.

Tomēr vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir WPForms. Tas ir labākais WordPress veidņu veidotājs un ļauj ērti izveidot tiešsaistes formas savā vietnē (programmēšana nav nepieciešama).

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, skatiet mūsu pilnīgos norādījumus par WordPress spraudņa instalēšanu.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē WPForms »iestatījumu lapa, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast zem sava konta WPForms vietnē.

Pēc tam vēlaties instalēt papildinājumu “Form Templates Pack”, lai formas izveidi būtu pēc iespējas vienkāršāk. Ņemiet vērā, ka, lai izmantotu šo veidni, jums būs nepieciešams WPFormu līmenis Pro.

Lai instalētu papildinājumu, dodieties uz vietni WPForms »Addons. Ritiniet uz leju, lai atrastu ‘Form Templates Pack Addon’, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Install Addon’ zem tā.

Pēc tam dodieties uz vietni WPForms »Pievienojiet jaunu lapu savā WordPress informācijas panelī, lai izveidotu savu tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas formu.

Jaunas veidlapas izveide, izmantojot WPForms

Ievadiet formas nosaukumu. Jūs to varat nosaukt, kā vien jums ir jēga. Klienti neredzēs šo nosaukumu, ja vien jūs to nevēlaties.

Pēc tam ritiniet uz leju ekrānā līdz sadaļai “Papildu veidnes” un atlasiet “Izņemšanas pasūtījuma forma”. Veidņu ir diezgan daudz, tāpēc, iespējams, vēlēsities to meklēt.

Noklikšķiniet uz veidnes, un jūsu forma tiks automātiski izveidota jums.

Kā redzat, šī forma ir paredzēta picu uzņemšanai. Tomēr jūs to varat mainīt jebkurā vēlamajā veidā. Lai to rediģētu, vienkārši noklikšķiniet uz lauka (formas daļa).

Formas augšdaļā mēs rediģēsim lauku “Kāda veida picas vēlaties?”.

Jūs varat mainīt lauka etiķeti. Šis ir jautājums vai aicinājums klientam atbildēt. Varat arī mainīt izvēli un noņemt vai pievienot tās, izmantojot pogas (+) un (-).

Savai formai varat pievienot arī vairāk lauku. Piemēram, jūs, iespējams, vēlēsities pievienot lauku, lai klienti varētu norādīt, kurā laikā viņi vēlas piegādāt.

Lai pievienotu lauku, ekrāna kreisajā pusē noklikšķiniet uz cilnes Pievienot laukus. Ritiniet uz leju līdz sadaļai “Iedomātā lauki” un atrodiet lauku “Datums / laiks”.

Velciet un nometiet šo lauku visur, kur vēlaties.

Tāpat kā iepriekš, jūs varat noklikšķināt uz lauka, lai to rediģētu. Visticamāk, vēlēsities mainīt iezīmi. Ja pieņemat tikai vienas dienas piegādes pasūtījumus, jūs arī vēlaties mainīt formātu tikai uz “Laiks”.

Lauka opcijās ‘Advanced’ varat izvēlēties mainīt dažādos piedāvātos intervālus. Iespējas ir 15 minūtes, 30 minūtes vai 1 stunda.

Ieteicams izveidot obligātu formas lauku “Adrese”. Iestatot lauku kā “Obligāts”, jūs neļaujat klientam iesniegt formu, līdz viņš to aizpilda.

Vienkārši noklikšķiniet uz lauka Adrese, lai to rediģētu, pēc tam ekrāna kreisajā pusē atzīmējiet izvēles rūtiņu Obligāti.

Kad esat izveidojis formu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Saglabāt, pirms pāriet uz nākamo darbību.

Pārtikas pasūtīšanas formu paziņojumu iestatīšana

Jums būs jāpārliecinās, vai pasūtījumi tiek piegādāti pareizajiem cilvēkiem. WPForms automātiski izsūta e-pasta ziņojumu jūsu vietnes administratoram, taču tas, iespējams, nav tas, kur vēlaties saņemt pasūtījumus.

Noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi ekrāna kreisajā pusē. Noklikšķiniet uz Paziņojumi, un labajā pusē redzēsit noklusējuma paziņojumu.

Varat mainīt “Sūtīt uz e-pasta adresi” tā, lai tā atšķirtos no jūsu vietnes administratora e-pasta adreses. Varat vienkārši izdzēst {admin_email} un šeit ievadīt vienu vai vairākas e-pasta adreses. Pārliecinieties, vai esat atdalījis vairākas e-pasta adreses ar komatu.

Ievadiet e-pasta adreses, uz kurām jānosūta veidlapa, atdalot tās ar komatiem

Varat arī mainīt tēmas rindiņu, lai visiem jūsu pasūtījumiem nebūtu tieši tāds pats priekšmets. Izmantojot viedos tagus, tēmas rindiņā varat ērti iekļaut klienta vārdu.

Vienkārši noklikšķiniet uz ‘Viedie tagi’ un ritiniet uz leju līdz ‘Vārds’. Noklikšķiniet uz tā, un WPForms ievietos pareizo tā kodu jūsu tēmas rindiņā. Šajā gadījumā tas ir {field_id = "3"}.

Kad esat apmierināts ar paziņojumu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Saglabāt.

Padoms: WPForms saglabā formu ierakstus WordPress datu bāzē, tāpēc neuztraucieties, ja nejauši izdzēsāt pasūtījumu no e-pasta iesūtnes. Lai skatītu visus pasūtījumus, dodieties uz WPForms »Ieraksti informācijas panelī. Noklikšķiniet uz formas nosaukuma, lai skatītu pasūtījumus.

Visticamāk, vēlēsities iestatīt arī e-pasta paziņojumu saviem klientiem. To var izdarīt, noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu paziņojumu.

Lai izveidotu jaunu paziņojumu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu paziņojumu

Jums tiks piedāvāts ievadīt paziņojuma nosaukumu. Šeit jūs varat izmantot visu, kas jums ir jēga. Klients to neredzēs.

Ievadot klientam nosūtāmā paziņojuma nosaukumu

Lai nosūtītu e-pastu klientam, lodziņā “Sūtīt uz e-pasta adresi” izdzēsiet {admin_email} un izmantojiet opciju “Rādīt viedos tagus”, lai atlasītu lauku “E-pasts”.

Klienta kvīts iestatīšana tā, lai tā tiktu nosūtīta klientam pa e-pastu

Pēc tam vēlaties mainīt e-pasta adreses rindiņu un informāciju. Vienkārši ierakstiet visu, ko vēlaties izmantot šeit.

Varat arī rediģēt klienta saņemto e-pasta ziņojumu. Pēc noklusējuma viss, ko tas parādīs, ir viņu ievadītā informācija. Jūs varētu pievienot šādu ziņojumu:

Kad esat apmierināts ar klienta paziņojumu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Saglabāt.

Padoms. Lai atgrieztos pie pirmā rediģētā paziņojuma, vienkārši ritiniet uz leju.

Klienta redzētā apstiprinājuma ziņojuma rediģēšana

Kad klients aizpildīs formu, WPForms parādīs ziņojumu, lai apstiprinātu, ka forma ir veiksmīgi iesniegta.

Šo ziņojumu varat rediģēt, dodoties uz Iestatījumi »Apstiprinājumi. Vienkārši ierakstiet lodziņā jebkuru vēlamo ziņojumu. Jūs pat varat izmantot vizuālo redaktoru, lai formatētu šo ziņojumu.

Varat arī mainīt “Apstiprinājuma veidu” un nosūtīt klientu uz pateicības lapu, ja vēlaties.

Maksājuma veikšana, izmantojot pārtikas pasūtīšanas formu

Standarta izņemšanas forma nav iestatīta maksājumiem. Tas ir labi, ja pieņemat tikai skaidru naudu pēc piegādes. Tomēr dažās situācijās jūs varētu vēlēties veikt tiešsaistes maksājumu no klienta.

Ja vēlaties veikt maksājumus, jums būs jāiestata sava forma ar īpašiem laukiem, kas var aprēķināt, cik daudz klients ir parādā. Forma būs jāintegrē arī ar maksājumu procesoru, piemēram, PayPal.

Vispirms dodieties uz cilni “Lauki”, lai mainītu savu formu. Noklikšķiniet uz Pievienot laukus un ritiniet uz leju līdz sadaļai Maksājumu lauki. Jebkuru lauku, kurā norādītas cenas, aizstājiet ar vienu no laukiem “Vienums”.

Savā formā esam noņēmuši sākotnējo lauku “Cik cilvēkiem ir paredzēts maltītes piedāvājums?”, Kuru izmantojām. Mēs to esam aizstājuši ar maksājumu lauku “Vairāki vienumi”.

Ja savā formā izmantojat maksājumu laukus, jums jāpārliecinās, vai esat iekļāvis arī lauku “Kopā”. Tas ir tāpēc, ka ar jūsu formu klientam var tikt parādīta viņu samaksātā summa.

Atkal vienkārši velciet un nometiet lauku “Kopā” no “Maksājumu lauki” uz savu formu, kur vien vēlaties.

Pēc izmaiņu veikšanas noteikti saglabājiet formu.

Pēc tam jums būs jāizvēlas maksājumu procesors, ko izmantot kopā ar savu formu. WPForms nevainojami integrējas ar PayPal un Stripe. Lai pievienotu kādu no šiem, WordPress informācijas panelī dodieties uz vietni WPForms »Papildinājumi.

Savai formai izmantosim ‘PayPal Standard Addon’. Atrodiet to un noklikšķiniet uz pogas Instalēt papildinājumu.

PayPal pievienojumprogrammas WPForms instalēšana

Tagad atgriezieties pie pārtikas pasūtīšanas formas sadaļā WPForms »Visas formas.

Noklikšķiniet uz savas formas cilnes Maksājumi un atlasiet maksājumu integrāciju, kuru vēlaties izmantot.

Atlasiet maksājumu pakalpojumu (-s), kuru (-us) integrēt ar savu veidlapu

Noteikti atzīmējiet izvēles rūtiņu “Iespējot PayPal standarta maksājumus”, lai aktivizētu šo funkciju savai formai.

Pēc tam jums jāievada PayPal e-pasta adrese, kuru izmantojat savam restorānam. Atstājiet iestatījumu “Režīms” uz “Ražošana” un “Maksājuma veids” uz “Produkti un pakalpojumi”.

Jūsu veidlapas PayPal maksājumu iestatījumu lapa

Ja vēlaties, varat mainīt “Piegāde” uz “Neprasi adresi”, jo klients jau būs aizpildījis savu adresi pasūtījuma formā.

Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Saglabāt.

Jūsu forma tagad automātiski novirzīs klientus uz PayPal pēc viņu pasūtījuma iesniegšanas.

Tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas formas pievienošana savai vietnei

Visbeidzot, jūsu vietnei jāpievieno izveidotā forma.

Vispirms jums būs jāizvēlas esoša lapa vai jāizveido jauna lapa, lai formu varētu turpināt. Lai izveidotu lapu, dodieties uz lapu Pages »Pievienot jaunu savā WordPress informācijas panelī.

Piešķiriet savai lapai nosaukumu. Noklikšķiniet uz (+) zīmes, lai izveidotu jaunu bloku. Sadaļā “Logrīki” atlasiet bloku “WPForms” vai meklēšanas joslā ierakstiet “WPForms”.

Tiešsaistes pasūtījuma veidlapas pievienošana jūsu vietnes lapai

Pēc tam nolaižamajā sarakstā būs jāatlasa sava forma.

Nolaižamajā sarakstā WPForms atlasiet tiešsaistes pasūtījuma veidlapu

Pēc tam tas tiks automātiski pievienots jūsu lapai. Vienkārši publicējiet (vai atjauniniet) savu lapu, lai forma tiktu publicēta jūsu vietnē.

Mēs iesakām pārbaudīt savu formu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas, kā paredzēts. Pārbaudiet, vai esat saņēmis e-pasta paziņojumu. Ja nē, izpildiet mūsu norādījumus, lai novērstu WordPress nesūtīšanas problēmu ar e-pastu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā iestatīt ēdienu pasūtīšanu tiešsaistē restorāniem. Jūs varētu interesēt arī mūsu raksts par to, kā izveidot biznesa e-pastu un kā iegūt virtuālu uzņēmuma tālruņa numuru savai vietnei.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress

Izmantojot rezerves spraudni, ir ārkārtīgi viegli pārvietot savu WordPress vietni. Bet ko tad, ja vēlaties pārvietot tikai pielāgotu ziņu veidu? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress. Mēs arī parādīsim,

Kā izmantot FOMO savā WordPress vietnē, lai palielinātu reklāmguvumu skaitu

Iespējams, esat dzirdējis par FOMO un sociāliem pierādījumiem, lasot jaunākās mārketinga tendences. FOMO, saīsināti no bailēm palaist garām, būtībā ir mārketinga paņēmiens, ko izmanto, lai radītu produkta gaidīšanu un sajūsmu. Tajā tiek

Kā pievienot pielāgotas meta laukus WordPress ziņās un ziņojumu veidos

Vai vēlaties izveidot pielāgotas meta kastes saviem WordPress ierakstiem, lapām un pielāgotajiem ziņojumu veidiem? Pielāgotas meta kastes parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu labāku lietotāja interfeisu pielāgotu lauku (metadatu) pievienošanai saturam.

Kā pievienot pielāgotus stilus WordPress vizuālajam redaktoram

Vai vēlaties pievienot pielāgotus stilus WordPress vizuālajā redaktorā? Pielāgotu stilu pievienošana ļauj ātri pielietot formatējumu, nepārslēdzoties uz teksta redaktoru. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot pielāgotus stilus WordPress vizuālajam