Kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress

/

Izmantojot rezerves spraudni, ir ārkārtīgi viegli pārvietot savu WordPress vietni. Bet ko tad, ja vēlaties pārvietot tikai pielāgotu ziņu veidu? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress. Mēs arī parādīsim, kā importēt visas ar jūsu ziņu veidiem saistītās pielāgotās taksonomijas.

Pielāgota ziņojuma veida eksportēšanai un importēšanai WordPress ir jāveic divas darbības. Pirmais solis ietver faktiskā pielāgotā pasta veida un taksonomiju migrēšanu. Otrais solis ir pasta veida datu importēšana.

Bieži vien pielāgotie ziņu veidi WordPress ir saistīti ar viņu pašu pielāgotajām taksonomijām. Mēs parādīsim, kā eksportēt / importēt pielāgotās taksonomijas kopā ar ziņu veidu.

Migrēt pielāgotos ziņu veidus

Pielāgotu pasta veidu un taksonomiju eksportēšana WordPress

Daži lietotāji dod priekšroku izveidot savus pielāgotos ziņu veidus un taksonomijas, pievienojot kodu savas tēmas failā function.php vai vietnes spraudnim. Tādā gadījumā viss, kas jums jādara, ir kopēt šo kodu un ielīmēt tajā vietnē, kurā vēlaties tos importēt.

Tomēr dažos gadījumos jūs nevarat atrast kodu. Neuztraucieties, ka jaunajā vietnē joprojām varat izveidot to pašu pielāgoto ziņu veidu.

Viss, kas jums jāzina, ir pasta atslēgas vērtība. Šis ir nosaukums, kas tiek izmantots ziņojuma veidam jūsu WordPress datu bāzē. To var atrast, vienkārši apmeklējot ziņas veidu savā WordPress administratora apgabalā.

Notiek ziņas veida atslēgas iegūšana

Kad esat saņēmis pasta atslēgu, apmeklējiet vietni, kurā vēlaties importēt ziņas tipu, un izmantojiet pielāgoto ziņu veidu lietotāja saskarnes spraudni, lai izveidotu pielāgoto ziņas veidu.

Ziņas veida izveide CPT lietotāja saskarnē

Varat arī iegūt pielāgotu taksonomijas atslēgu, vienkārši aplūkojot pielāgoto taksonomiju administratora apgabalā.

Taksonomijas atslēgas iegūšana programmā WordPress

Izmantojiet CPT UI spraudni, lai mērķa vietnē izveidotu to pašu taksonomiju, kurā vēlaties importēt taksonomiju.

Izveidojiet taksonomiju CPT lietotāja saskarnes spraudnī

Atkārtojiet procesu visiem pielāgotajiem pastu veidiem un taksonomijām, kuras vēlaties importēt.

Bonusa padoms: ja ziņojuma veida izveidošanai izmantojāt CPT UI spraudni, varat to izmantot arī to migrēšanai. Bet tas darbojas tikai tad, ja sākotnējais pielāgotā ziņojuma veids tika izveidots, izmantojot šo spraudni. Apmeklējiet spraudņa iestatījumu sadaļu Importēšana / eksportēšana un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Pielāgoti ziņojumu veidi un taksonomijas, ko izveidojuši spraudņi

Daudzos populārajos WordPress spraudņos tiek izmantoti pielāgoti ziņu veidi un taksonomijas, lai apstrādātu pielāgotus satura veidus. Piemēram, Soliloquy tos izmanto, lai izveidotu slīdņus, eCommere spraudņi tos izmanto, lai izveidotu produktus utt.

Ja vēlaties turpināt izmantot šos spraudņus, jums nav jāimportē CPT. Vienkārši instalējiet spraudni mērķa vietnē, un jūsu vietnē būs gatavi pielāgotie ziņojumu veidi un taksonomijas.

Daudziem šādiem spraudņiem ir savas importēšanas / eksportēšanas funkcijas, taču, ja spraudnim šīs funkcijas nav, jūs joprojām varat eksportēt datus.

Pielāgotu pasta veida un taksonomijas datu eksportēšana / importēšana WordPress

WordPress nāk ar spēcīgu importa / eksporta rīku, kas ļauj eksportēt un importēt WordPress datus. Vienkārši dodieties uz Rīki »Eksportēt.

Pielāgota ziņojuma veida eksportēšana XML failā, izmantojot WordPress iebūvēto eksportēšanas rīku

Tur redzēsiet visus savus ziņojumu veidus. Atlasiet eksportējamo ziņu veidus un nospiediet pogu Lejupielādēt eksportēšanas failu.

WordPress tagad sagatavos XML eksportēšanas failu, un jūsu pārlūkprogramma sāks to lejupielādēt.

Tagad pārslēdzieties uz savu mērķa vietni, kurā vēlaties importēt šos datus. Dodieties uz Rīki »Importēt. Jūs redzēsiet vairākas iespējas, noklikšķiniet uz WordPress.

WordPress importēšanas rīks

Tas parādīs uznirstošo logu ar aicinājumu instalēt WordPress importētāja spraudni. Noklikšķiniet uz instalēšanas pogas un pēc tam noklikšķiniet uz saites Aktivizēt spraudni un palaist importētāju.

Instalē WordPress importētāja spraudni

Importētāja ekrānā jums jānoklikšķina uz pogas Izvēlēties failu un pēc tam atlasiet iepriekš lejupielādēto XML failu. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt failu un eksportēt.

WordPress importēšana, izmantojot XML eksportēšanas failu

WordPress tagad importēs jūsu pielāgotā ziņojuma veida datus. Visi iepriekš atlasītie pielāgoto ziņu veidi tiks importēti. WordPress arī automātiski pievienos noteikumus pielāgotajām taksonomijām.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus un taksonomijas WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā iestatīt Google Analytics mērķus savai WordPress vietnei

Vai vēlaties izsekot galvenos rādītājus, piemēram, reģistrēšanos pa e-pastu vai vietnes pārdošanu? Tikai apskatot vietnes trafika pārskata pārskatu, netiek iegūts pilnīgs attēls. Ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu veiksmīga, jums ir nepieciešama

Kā izmantot Google atbilstošu saturu, lai parādītu saistītās ziņas WordPress

Vai zinājāt, ka varat izmantot Google AdSense, lai parādītu saistītās ziņas arī WordPress? Atbilstošs saturs ir Google AdSense funkcija, kas ļauj jums parādīt saistītās ziņas WordPress, vienlaikus pelnot naudu, vienlaikus rādot reklāmas. Šajā

Kā mainīt WordPress vietnes URL (soli pa solim)

Vai jums ir jāmaina WordPress URL? Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties no HTTP uz HTTP, maināt domēna nosaukumu, migrējat no vietējā servera uz aktīvu vietni vai pārsūtāt uz apakšdomēnu, jums būs jāzina, kā mainīt WordPress vietnes URL. WordPress

Kā izveidot tiešsaistes tirdzniecības vietu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes tirgu, izmantojot WordPress? WordPress ļauj viegli izveidot tādu tiešsaistes tirgu kā Etsy, eBay vai Amazon. Tiešsaistes tirgus vietne, ko sauc arī par vairāku pārdevēju vietni, ļauj lietotājiem pirkt un pārdot preces,