Kā instalēt WordPress Amazon Web Services

/

Nesen viens no mūsu lasītājiem lūdza mums uzzināt, kā instalēt WordPress Amazon Web Services (AWS). Amazon Web Services, kas bieži tiek rezervēts lielākiem projektiem, ir spēcīga mākoņdatošanas platforma, kas ļauj ikvienam izmantot Amazon izcilās infrastruktūras spēku, izmantojot atalgojumu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā instalēt WordPress Amazon Web Services.

WordPress instalēšana Amazon Web Services

Piezīme: Ja jūs tikko sākat vietni, iesakām izmantot vienu no vienkāršākajiem risinājumiem no mūsu, kā instalēt WordPress ceļvedi.

Mēs esam sadalījuši šo rakstu divās metodēs. Pirmā metode ir manuāls process, kas ir ļoti tehnisks un sarežģīts. Otrā metode ir vieglāks risinājums iesācējiem, jo ​​tas ļauj izmantot AWS infrastruktūru, izejot caur vēlamo pārvaldīto WordPress hostingss risinājumu.

  1. Manuāli instalējiet WordPress vietnē AWS
  2. Instalējiet WordPress AWS, izmantojot pārvaldīto hostinga risinājumu

1. metode. Pielāgotas WordPress instalēšanas izveidošana AWS

Vispirms jums jāapmeklē Amazon Web Services vietne. Jūs varat izveidot bezmaksas kontu, taču jums būs jāievada kredītkartes informācija. Amazon pārbaudīs jūsu identitāti, nosūtot uz jūsu karti maksu 1 USD.

Kad jūsu konts ir pārbaudīts, jums jāpiesakās AWS konsolē un jānoklikšķina uz izvēlnes Services. Sadaļā Skaitļošana jums jāizvēlas EC2, lai turpinātu.

Palaidiet AWS EC2 pakalpojumu

EC2 ir AWS mākoņdatošanas platforma, kas ļauj jums izveidot virtuālas mašīnas un palaist tādas tīmekļa lietotnes kā WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kas ir virtuālā mašīna, izlasiet mūsu ceļvedi par to, kas ir VPS, un vai jums tas ir nepieciešams.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Palaist instanci, lai palaistu un konfigurētu instances iestatījumus.

Palaidiet savu EC2 instanci

Jums būs jāizvēlas Amazon Machine attēls. Tie ir iepriekš konfigurēti programmatūras skursteņi, kurus varat instalēt ar vienu klikšķi.

Zem ‘AWS Marketplace’ meklējiet WordPress un pēc tam atlasiet ‘WordPress by Bitnami’.

Instalējiet Amazon Machine Image

Tagad jūs redzēsiet cenu uznirstošo logu, kurā vienkārši jānoklikšķina uz pogas Turpināt.

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts izvēlēties instances veidu. Jūs varat doties uz priekšu un atlasīt td.micro free tier un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Konfigurēt instances informāciju”.

Atlasiet instances veidu

Nākamajā ekrānā nekas nav jāmaina. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Nākamais: Pievienot krātuvi un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Nākamais: Pievienot tagus.

Tagad mēs kā tagu ievadīsim šīs instances nosaukumu. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot tagu un kā atslēgu ievadiet “Nosaukums” un kā vērtību “MyWordPress”.

Pārskatiet un palaidiet

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Pārskatīt un palaist.

Tagad jums tiks parādīts pārskats par jūsu EC2 instances konfigurāciju. Lai sāktu instanci, noklikšķiniet uz pogas Palaist.

Pārskatiet instances iestatījumus un palaidiet

Pēc tam jums tiks lūgts atlasīt pāra atslēgas. Jums jāatlasa ‘Turpināt bez atslēgu pāra’ un pēc tam jāatzīmē izvēles rūtiņa zem tā.

Izlaist pārī savienotos taustiņus

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt instances, lai saglabātu iestatījumus un palaistu EC2 instanci.

AWS tagad parādīs veiksmes ziņojumu. Noklikšķiniet uz pogas Skatīt eksemplārus ekrāna apakšējā labajā stūrī.

Tagad jūs varēsit redzēt, kā darbojas jūsu WordPress instance.

Darbojas WordPress instance

Lai pārbaudītu savu WordPress vietni, jums jāatrod tās publiskā IP adrese. To varat atrast kolonnā IPV4 Publiskais IP blakus jūsu instancei.

Jūsu WordPress vietnes publiskā IP adrese

Tagad varat nokopēt šo IP adresi un ievadīt to jaunas pārlūkprogrammas cilnes adrešu joslā, lai skatītu savu vietni. Jūs varēsiet redzēt savu WordPress vietni ar noklusējuma šablonu.

Noklusējuma WordPress instalēšana

Lai apmeklētu savu WordPress administratora apgabalu, vienkārši pievienojiet / wp-admin / blakus savas vietnes publiskajai IP adresei, piemēram:

http://18.191.114.246/wp-admin

Tagad jūs redzēsiet noklusējuma WordPress pieteikšanās lapu.

WordPress pieteikšanās ekrāns

Tomēr, lai piekļūtu administratora zonai, jums būs jāzina lietotājvārds un parole.

To var iegūt, atgriežoties savā EC2 konsolē un noklikšķinot uz pogas Darbības un pēc tam atlasot Instances iestatījumi »Iegūt sistēmas žurnālu.

Tas uznirstošajā logā parādīs žurnāla failu ar daudz teksta. Jums būs jāritina uz leju virzienā uz leju, un jūs atradīsit līniju ar “Bitnami lietotāja paroles iestatīšana uz”, ko ieskauj ## zīmes. Jūs redzēsiet arī lietotnes iestatīto noklusējuma lietotājvārdu.

Nokopējiet savu WordPress paroli

Tagad jūs varat nokopēt lietotājvārdu / paroli un ievadīt to savas WordPress vietnes pieteikšanās ekrānā.

Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress vietnē Amazon Web Services. Tomēr jūsu vietne joprojām ir pieejama tikai, izmantojot IP adresi.

Ja vēlaties norādīt domēna vārdu savai AWS WordPress instalēšanai, jums būs jāpievieno savs domēna nosaukums AWS DNS serveriem.

Skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā reģistrēt domēna vārdu.

Kad esat reģistrējis savu domēna vārdu, varat to pievienot savam AWS gadījumam.

Pievienojiet domēna vārdu savai WordPress vietnei Amazon Web Services

Vispirms dodieties uz EC2 gadījumu informācijas paneli un pēc tam kreisajā kolonnā sadaļā “Tīkls un drošība” noklikšķiniet uz ‘Elastīgais IPS’.

Piešķiriet jaunu elastīgo IP

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Piešķirt jaunu adresi”, lai turpinātu.

Jums tiks vaicāts, kā vēlaties izmantot IP adresi. Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Piešķirt.

AWS tagad izveidos jaunu elastīgu IP jūsu WordPress EC2 instancei. Jūsu IP adrese būs redzama tabulā. Vienkārši atlasiet IP adreses rindu un pēc tam zem pogas “Darbības” atlasiet “Saistītā adrese”.

Saistītā adrese

Nākamajā ekrānā nolaižamajā izvēlnē atlasiet savu WordPress instanci un noklikšķiniet uz pogas Asociēt.

Saistiet IP ar savu WordPress instanci

Tagad jūs redzēsiet savu elastīgo IP, kas norādīts tabulā. Iet uz priekšu un nokopējiet IP adresi un ielīmējiet to teksta redaktorā, piemēram, Notepad. Mums tas būs vajadzīgs nākamajā solī.

Kopējiet elastīgo IP

Pēc tam augšdaļā ir jānoklikšķina uz izvēlnes Servisi un jāmeklē ‘Route53’. Tas ir Amazon tīmekļa servisu DNS pārvaldības serviss, kas ļauj maršrutēt trafiku uz EC2 instanci.

53. maršruta serviss

Nākamajā lapā DNS pārvaldības sadaļā noklikšķiniet uz pogas Sākt tūlīt.

Sāciet darbu ar DNS pārvaldību

Tādējādi jūs nokļūsiet mitināto zonu sadaļā. Turpiniet un noklikšķiniet uz pogas Izveidot mitinātu zonu.

Izveidot mitinātās zonas pogu

Pēc tam jums jāpievieno domēna nosaukums un jānoklikšķina uz pogas Izveidot, lai to pievienotu mitinātai zonai.

Pievienojiet domēnu mitinātai zonai

Pēc sava domēna pievienošanas mitinātai zonai noklikšķiniet uz pogas Izveidot ierakstu kopu. Tagad laukā ‘Nosaukums’ jāievada www. Laukā “Vērtība” ievadiet iepriekš nokopēto elastīgo IP un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot.

Pievienot ierakstu kopu

Ieraksts A tagad tiks pievienots jūsu mitinātai zonai kopā ar jūsu domēna vārdu. No kreisās kolonnas jums ir jākopē līnijas zem lauka NS. Šīs ir vārdu servera adreses, kas jums būs nepieciešamas nākamajā darbībā.

Tagad jums jāiet uz sava domēna vārda reģistrētāja vietni un jārediģē sava domēna vārda iestatījumi. Tālāk redzamie ekrānuzņēmumi var atšķirties no jūsu servisu sniedzēja, taču pamata instrukcijas katram servisu sniedzējam ir līdzīgas.

Zem sava domēna DNS nosaukumu serveru iestatījumiem ievadiet iepriekš nokopētās vārdu servera adreses.

Pievienojiet DNS vārdu serverus

Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas. Tagad jūs varat apmeklēt pievienoto domēna vārdu, un tas jūs aizvedīs uz jūsu WordPress vietni Amazon Web Services.

Piezīme: DNS izmaiņu stāšanās spēkā var aizņemt kādu laiku.

2. metode. Amazon Web Services izmantošana, izmantojot pārvaldīto WordPress hostingu

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, ka pielāgota WordPress instalēšanas iestatīšana Amazon tīmekļa serviss ir ļoti tehnisks un sarežģīts process.

Mākoņdatošanas infrastruktūra, ko nodrošina Amazon Web Services, ir algoritms. Tas nozīmē, ka satiksmes pieaugums ievērojami palielinās jūsu hostingss rēķinu. Nemaz nerunājot par to, ka jūs joprojām būsiet atbildīgs par savu servisu pārvaldīšanu, kas ir tikai papildu darbs.

Vieglāks veids, kā bez grūtībām izmantot WordPress Amazon Web Services, ir pārvaldīta WordPress hostingss nodrošinātāja izmantošana.

Mēs iesakām izmantot WP Engine. Daļu savas hostingss platformas viņi izmanto AWS infrastruktūrā, un jums nav jāuztraucas par trafika palielināšanu, servera pārvaldību vai WordPress uzturēšanu.

Vēl viena lieliska alternatīva ir Pagely, prēmiju pārvaldīts WordPress hostingss nodrošinātājs. Viņi arī izmanto savu platformu Amazon Web Services un piedāvā bez problēmām WordPress vidi sava biznesa attīstībai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā instalēt WordPress Amazon Web Services. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu galveno ceļvedi par WordPress ātruma un veiktspējas uzlabošanu, izmantojot soli pa solim sniegtas instrukcijas.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pārdot reklāmas savā WordPress blogā (soli pa solim)

Vai vēlaties pārdot reklāmas savā WordPress blogā? Reklāmu pārdošana blogā vai vietnē ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pārdot papildinājumus savā WordPress blogā, un izskaidrosim

Kā apturēt un novērst DDoS uzbrukumu WordPress

WordPress ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem pasaulē, jo piedāvā jaudīgas funkcijas un drošu koda bāzi. Tomēr tas neaizsargā WordPress vai jebkuru citu programmatūru no ļaunprātīgiem DDoS uzbrukumiem, kas ir izplatīti internetā. DDoS

Kā paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas no WordPress cilnes

WordPress ļauj jums izveidot ar paroli aizsargātas ziņas. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai vietnē ir iespējams paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas. Pēc noklusējuma WordPress slēpj ar paroli aizsargātas ziņas saturu, taču tajā joprojām

Kā novērst drošu savienojuma kļūdu WordPress

Vai WordPress redzat ziņojumu “Nevar izveidot drošu savienojuma kļūdu”? Tā ir izplatīta WordPress kļūda, un tā parasti rodas, mēģinot instalēt vai atjaunināt WordPress spraudni vai šablonu no oficiālā WordPress.org direktorija. Šajā rakstā