Kā instalēt WordPress - Pilnīga WordPress instalēšanas apmācība

/

WordPress ir pazīstams kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas nodrošina vairāk nekā 39% no visām interneta vietnēm. Galvenais iemesls ir tas, ka WordPress ir viegli instalējams, un tas ļauj ikvienam viegli izveidot vietni.

Visi labākie WordPress tīmekļa hostingss uzņēmumi ļauj instalēt WordPress tikai ar dažiem klikšķiem. Vairumā gadījumu WordPress instalēšana ir vienkāršs process, kura pabeigšana prasa mazāk nekā piecas minūtes.

Šajā apmācībā mūsu mērķis ir piedāvāt pilnīgu WordPress instalēšanas apmācību gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Iesācējiem mēs parādīsim, kā instalēt WordPress visās galvenajās hostingss platformās, izmantojot 1 klikšķa instalēšanas skriptus, piemēram, Fantastico, Softaculous un QuickInstall.

Mēs arī izskaidrosim, kā manuāli instalēt WordPress, izmantojot FTP mūsu starpposma lietotājiem.

Visbeidzot, mūsu iesācēju izstrādātājiem un dizaineriem mēs parādīsim, kā instalēt WordPress vietējā datorā (Windows, Mac un Linux).

Papildus tam, ka parādīsim, kā instalēt WordPress, mēs sniegsim arī padomus par to, kas jādara pēc WordPress instalēšanas.

Kā viegli instalēt WordPress

Lietas, kas jums nepieciešamas pirms WordPress instalēšanas

Pirms instalējat WordPress, vispirms jums būs nepieciešams domēna vārds un labs tīmekļa hostingss uzņēmums, kas zina WordPress.

Iemesls, kāpēc mēs iesakām Bluehost, ir tāpēc, ka tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi ir arī oficiāli ieteicams WordPress hostingss nodrošinātājs.

Tā kā šī ir ļoti gara un detalizēta apmācība, lūdzu, izmantojiet tālāk esošo navigāciju, lai nokļūtu attiecīgajā sadaļā.

Kā instalēt WordPress uz Bluehost

Bluehost ir oficiāli ieteicams WordPress hostingss nodrošinātājs un viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi zina WordPress no iekšpuses un viņiem ir visvairāk iesācējiem draudzīgākais WordPress instalēšanas process.

Reģistrējoties, Bluehost automātiski instalē WordPress savā domēna nosaukumā. Kad esat pierakstījies savā Bluehost kontā, cilni “Manas vietnes” atradīsit savu WordPress vietni.

Bluehost pieteikšanās savā WordPress vietnē

Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz pogas Pieteikties WordPress, un tas jūs aizvedīs tieši uz WordPress administratora zonu.

Izņemot viņu ‘Basic’ plānu, Bluehost ļauj arī instalēt WordPress neierobežotās vietnēs ar visiem viņu hostingss plāniem.

Lai sāktu, cilnē “Manas vietnes” vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Izveidot vietni”.

Jaunas WordPress vietnes instalēšana Bluehost

Tas palaidīs Bluehost vadīto WordPress instalēšanas vedni. Pirmkārt, tā lūgs jums norādīt vietnes nosaukumu un pēc izvēles tagline.

Norādiet vietnes nosaukumu savai jaunajai WordPress vietnei

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Nākamais.

Pēc tam jums tiks lūgts atlasīt domēna nosaukumu un ceļu savai vietnei. Ja esat jau iegādājies domēna vārdu, varat to izvēlēties nolaižamajā izvēlnē. Jūs vienmēr varat iegādāties un pievienot jaunus domēna vārdus savam kontam, hostingss informācijas panelī apmeklējot lapu Domēni.

Atlasiet domēna vārdu un būtiskos spraudņus

Pēc domēna vārda izvēles direktoriju ceļu varat atstāt tukšu un ļaut Bluehost izvēlēties to jums. Instalēšanas programma parādīs arī dažus svarīgus spraudņus, kurus varat instalēt.

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Nākamais, lai turpinātu.

Instalētājs iestatīs jūsu WordPress vietni, kas var aizņemt dažus mirkļus. Pēc tam jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu ar savu WordPress vietnes informāciju.

Veiksmīgi instalēts WordPress vietnē Bluehost

Šo informāciju jūs saņemsit arī pa e-pastu. Tagad varat noklikšķināt uz pieteikšanās WordPress, lai ievadītu savas jaunās vietnes administratora zonu.

Apsveicam! Jūs esat instalējis WordPress savā Bluehost hostingss kontā. Tas nebija pārāk slikti pareizi.

Kā instalēt WordPress vietnē HostGator

HostGator ir vēl viens populārs iesācēju koplietotais WordPress hostingss nodrošinātājs. Tie arī ļauj ļoti viegli instalēt WordPress tikai ar dažiem klikšķiem.

Pirmkārt, jums jāpiesakās sava HostGator hostingss konta informācijas panelī. Šeit sadaļā “Programmatūra” ir jānoklikšķina uz ikonas “QuickInstall”.

WordPress instalēšana HostGator

Nākamajā ekrānā jums jānoklikšķina uz ‘WordPress’, lai palaistu instalēšanas vedni.

HostGator palaidiet WordPress instalēšanas programmu

Tagad jums tiks lūgts atlasīt domēna nosaukumu, kurā vēlaties instalēt WordPress, un ievadīt direktorijas ceļu.

Lielākā daļa iesācēju vēlas instalēt WordPress sava domēna vārda saknē. Tādā gadījumā direktorijas lauks jāatstāj tukšs.

Atlasiet sava domēna nosaukumu

Noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Instalētājs tagad lūgs ievadīt informāciju par vietni WordPress. Jums būs jānorāda vietnes nosaukums, administratora lietotājvārds, vārds un uzvārds, kā arī administratora e-pasta adrese. Pārliecinieties, vai jums ir piekļuve šai e-pasta adresei, jo tieši šeit jūs saņemsiet savu WordPress paroles atiestatīšanas e-pastu.

HostGator WordPress instalēšanas iestatījumi

Pēc visas informācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas Instalēt, lai turpinātu.

Instalēšanas programma tagad darbosies fonā, lai instalētu WordPress jums. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu ar administratora lietotājvārdu un paroli.

HostGator WordPress instalēšana ir pabeigta

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikties, lai piekļūtu WordPress administratora zonai.

Apsveicam, jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā HostGator kontā.

Kā instalēt WordPress vietnē SiteGround

SiteGround ir populāra izvēle WordPress iesācēju vidū. Viņi ir pazīstami ar lielisko atbalstu un ļoti optimizētajiem WordPress hostingss plāniem.

SiteGround piedāvā ātrus un bez sāpēm WordPress instalētājus ar visiem plāniem. WordPress varat instalēt tieši no hostingss informācijas paneļa.

Mēs parādīsim divas dažādas metodes WordPress instalēšanai vietnē SiteGround. Jūs varat izvēlēties sev piemērotu.

1. WordPress instalēšana vietnē SiteGround kā jauns lietotājs

Ja tikko reģistrējāties vietnē SiteGround, pēc pirmās pieteikšanās jūs sagaidīs uznirstošais uznirstošais logs. Tas jautās, vai jūs vēlaties izveidot savu vietni tūlīt.

SiteGround jauna lietotāja WordPress instalēšanas vednis

Jums jāizvēlas ‘Sākt jaunu vietni’ un pēc tam noklikšķiniet uz WordPress.

Instalēšanas vednis tagad pieprasīs informāciju par WordPress instalēšanu. Jaunajai WordPress vietnei jums jānorāda e-pasta adrese, administratora lietotājvārds un parole.

Ievadiet WordPress pieteikšanās informāciju instalēšanai

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt.

Nākamajā ekrānā redzēsiet informāciju par jūsu atlasi. Varat arī izvēlēties papildu vietnes uzlabojumus, taču mēs tos pagaidām izlaidīsim, ja nepieciešams, varat tos pievienot vēlāk.

Pabeidziet WordPress instalēšanu jaunajā SiteGround kontā

Uz priekšu un noklikšķiniet uz pilnīgas iestatīšanas pogas. Instalētājs tagad instalēs WordPress fonā, un, kad tas būs pabeigts, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu.

Veiksmīgi instalēta WordPress jaunajā SiteGround kontā

Tagad varat noklikšķināt uz pogas “pāriet uz klienta zonu”. Šeit savu jauno vietni atradīsit cilnē Mani konti.

Apmeklējiet WordPress administratora paneli

Jūs varat noklikšķināt uz ‘Apmeklēt administratora paneli’, lai ievadītu WordPress administratora zonu.

Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā jaunajā vietnē SiteGround.

2. WordPress instalēšana vietnē SiteGround kā esošais klients

Vietne SiteGround atvieglo WordPress instalēšanu no hostingss konta jebkurā laikā. Vienkārši piesakieties savā hostingss kontā un apmeklējiet cPanel informācijas paneli.

Vietnē SiteGround apmeklējiet cPanel informācijas paneli

Tas ielādēs cPanel informācijas paneli, kas būtībā ir tīmekļa saskarne, lai pārvaldītu jūsu hostingss kontu.

No šejienes jums jāritina uz leju līdz sadaļai “Automātiskie instalētāji” un noklikšķiniet uz WordPress.

Palaidiet WordPress instalētāju vietnē SiteGround

Tas palaidīs automātiskās instalēšanas skriptu ar iepriekš atlasītu WordPress. Jums jānoklikšķina uz pogas instalēt un pēc tam jāizvēlas vietnes protokols http vai https un domēna nosaukums.

Ja domēna nosaukumā esat izslēguši SSL sertifikātu, kā protokolu varat atlasīt https, pretējā gadījumā atlasiet http. Vēlāk varat pārslēgt WordPress uz HTTPS / SSL.

SiteGround WordPress instalētājs

Zem tā jums jāievada vietnes nosaukums, administratora lietotājvārds, parole un e-pasta adrese.

WordPress vietnes iestatījumi

Jūs redzēsiet arī citas iespējas, kā izvēlēties valodu, instalēt spraudņus un daudz ko citu. Varat mainīt šīs opcijas vai atstāt tās bez izvēles.

Visbeidzot, jūs redzēsiet iespēju WordPress Starter. Jums tas jātur pārbaudīts, jo tas palīdzēs jums veikt pēcinstalēšanas darbības, lai iestatītu savu vietni.

Izvēles iestatījumi

Tagad noklikšķiniet uz pogas Instalēt, lai turpinātu.

Instalēšanas programma tagad darbosies fonā un iestatīs WordPress instalēšanu. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu ar saiti uz savas WordPress vietnes administratora zonu.

WordPress instalēšana ir pabeigta

Noklikšķinot uz saites Administrators, jūs nokļūsiet savā vietnē un palaidīsit vietnes iestatīšanas vedni. Šis soli pa solim vednis palīdzēs jums sākt darbu ar WordPress. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Sākt tūlīt.

Vietnes WordPress starteris SiteGround

Pirmkārt, startera vednis lūgs jums izvēlēties WordPress vietnes dizainu. Tas parādīs ar rokām izvēlētas dizaina veidnes, kas sakārtotas dažādās kategorijās.

Vietnes SiteGround WordPress startera noformējuma opcija

Mēs iesakām izvēlēties vienkāršu dizainu, kas līdzinās jūsu domām. Atcerieties, ka katrai tēmai ir pielāgošanas iespējas, un jūs varat mainīt tās izskatu pēc savas gaumes.

Pēc tam jums tiks lūgts atlasīt funkcijas, kuras vēlaties pievienot savai vietnei. Tas jums automātiski atlasīs “Kontaktformu”, jo katrai vietnei ir nepieciešama kontakta forma.

Izvēlieties funkcionalitāti

Pēc izvēles varat izvēlēties Veikals (lai izveidotu tiešsaistes veikalu), kalendāru vai JetPack.

Noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Tagad jums tiks lūgts izvēlēties mārketinga iespējas, lai reklamētu jauno vietni. Tas parādīs MonsterInsights Google Analytics, Yoast SEO un OptinMonster potenciālo klientu ģenerēšanai.

Mēs iesakām atlasīt visus trīs no tiem, jo ​​tie palīdzēs jums attīstīt jūsu vietni.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pabeigt, un startera vednis pabeigs instalēšanu. Tagad jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu ar saiti, lai ievadītu WordPress informācijas paneli.

Jūsu vietnes iestatīšana ir pabeigta

Tagad jūs redzēsiet WordPress administratora informācijas paneli ar pielāgotiem saīsnēm, lai izveidotu saturu, pielāgotu dizainu un sāktu strādāt savā vietnē.

SiteGround pielāgotais WordPress administratora informācijas panelis

Tas ir viss. Jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā vietnes hostinga kontā.

Kā instalēt WordPress uz WP Engine

WP Engine ir vislabāk pārvaldītais WordPress hostingss nodrošinātājs. Pārvaldīts hostingss konts būtībā ir konsjerža pakalpojums jūsu WordPress vietnei.

Viņi rūpējas par jūsu WordPress vietņu atjauninājumu, instalēšanas un veiktspējas optimizācijas pārvaldību, kamēr jūs koncentrējaties uz sava biznesa paplašināšanu.

Kā pārvaldīts WordPress hostingss uzņēmums, reģistrējoties, WP Engine automātiski instalē WordPress. Atkarībā no hostingss plāna jūs varat arī izveidot papildu vietnes, kad vien tās nepieciešamas.

Vienkārši piesakieties savā WP Engine informācijas panelī un apmeklējiet lapu Vietnes. Tiks parādīts visu jūsu WordPress vietņu saraksts. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot vietni, lai pievienotu jaunu WordPress instalāciju.

WP Engine izveido jaunu vietni

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts norādīt ražošanas vides nosaukumu. Ievadiet nosaukumu, kas palīdzēs jums viegli identificēt šo vietni, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot vidi.

Pievienojiet ražošanas vides WordPress vietni

WP Engine tagad instalēs jūsu WordPress vidi. Paies zināms laiks, līdz DNS izmaiņas tiek izplatītas.

Pēc tam varēsiet piekļūt WordPress administratora zonai, noklikšķinot uz saites sānjoslā. Tajā pašā lapā jūs varēsit redzēt arī savus pieteikšanās akreditācijas datus.

Piesakieties savā WordPress vidē WPEngine

Lai pievienotu domēnu savai vietnei, jums jānoklikšķina uz saites Pievienot domēnu. Tā kā WP Engine nav domēnu reģistrators, jums būs jānorāda sava domēna DNS iestatījumi uz WP Engine.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama jūsu vietnes IP adrese un CNAME. Šo informāciju varat atrast savas vietnes pārskata lapā.

Kopējiet DNS informāciju

Tagad mēs parādīsim, kā ievadīt šo informāciju domēnā.com. Pamata iestatījumi visiem domēnu reģistratoriem ir vienādi, jums vienkārši jāatrod DNS iestatījumi.

Piesakieties sava Domain.com konta informācijas panelī un noklikšķiniet uz sava domēna nosaukuma DNS un vārda servera iestatījumi.

Domēna DNS un vārdu servera iestatījumi

Nākamajā ekrānā vispirms jāmaina A ieraksts, kura nosaukums ir @ zīme. Noklikšķiniet uz pogas Rediģēt, lai mainītu tās iestatījumus.

A ieraksta iestatījumu mainīšana

Pēc tam jums jāievada WP Engine sniegtā IP adrese kā šī ieraksta vērtība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt DNS.

Ieraksta vērtības aizstāšana

Pēc tam jums jāpārbauda, ​​vai jums ir CNAME ieraksts, kura nosaukums ir www. Ja jūs to izdarīsit, jums būs jārediģē šis CNAME ieraksts. Pretējā gadījumā dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot DNS ierakstu.

Pievieno CNAME ierakstu

Pievienojiet WPEngine nodrošināto CNAME apakšdomēnu laukā Vērtība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot DNS.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi norādījis uz sava domēna vārdu uz savu WordPress vietni, kas mitināta WP Engine.

Kā instalēt WordPress no cPanel

Cpanel ir populāra programmatūra, ko izmanto daudzi tīmekļa hostingss uzņēmumi. Tas nodrošina vietņu īpašniekiem vienkāršu tīmekļa saskarni, lai pārvaldītu viņu hostingss kontu.

Tā ir vienas pieturas piekļuve vairākiem noderīgiem utilītiem, tostarp automātiskās instalēšanas skriptiem, kas palīdz instalēt WordPress.

Hostinga firmas izvēlas, kuru automātiskās instalēšanas skriptu viņi vēlas izmantot. Parasti vispopulārākās iespējas ir Softaculous, QuickInstall un Fantastico.

Mēs parādīsim, kā instalēt WordPress, izmantojot visus trīs automātiskos instalētājus. Varat izpildīt norādījumus, pamatojoties uz instalētāju, kuru redzat savā cPanel informācijas panelī.

Kā instalēt WordPress, izmantojot

Softaculous ir populārs automātiskās instalēšanas skripts. Tas ļauj ērti instalēt tādas populāras tīmekļa lietojumprogrammas kā WordPress tikai ar dažiem klikšķiem. Tādas hostinga kompānijas kā SiteGround un InMotion Hosting savā vadības panelī izmanto Softaculous.

Vienkārši piesakieties savā cPanel kontā un atrodiet Softaculous vai WordPress instalētāja ikonu. Jūs tos atradīsit sadaļā Automātiskie instalētāji.

Mīksta ikona

Noklikšķinot uz kādas no šīm ikonām, tiks palaists programmatūras WordPress automātiskais instalētājs Softaculous. Pirmkārt, jūs redzēsiet WordPress pārskatu. Lai turpinātu, jums jānoklikšķina uz cilnes Instalēt.

Noklikšķiniet uz cilnes Instalēt, lai turpinātu instalēt WordPress, izmantojot Softaculous

Softaculous tagad jautās, kur vēlaties instalēt WordPress. Jums jāizvēlas http: // vai http: // www. kā protokols.

Ja jūsu vietnē ir SSL un HTTPS, varat atlasīt https: // vai https: // www. kā protokols.

Pēc tam jums jāizvēlas domēna nosaukums, kurā vēlaties instalēt WordPress. Lielākā daļa lietotāju vēlas instalēt WordPress sava domēna saknes direktorijā, piemēram, example.com. Tādā gadījumā jums jāpārliecinās, ka lauks ‘In Directory’ ir tukšs.

Mazliet ritiniet uz leju, un jūs redzēsiet vietnes iestatījumu sadaļu.

Softaculous WordPress vietnes iestatījumi

Šajā sadaļā vispirms ir jānorāda savas WordPress vietnes nosaukums un apraksts. Neuztraucieties, ka pēc instalēšanas tos var viegli mainīt no sava WordPress administratora apgabala.

Pēc tam jums jāizvēlas administratora lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Softaculous automātiski aizpildīs lietotājvārda un paroles laukus. Lietotājvārdam un spēcīgai parolei tiks izmantots vārds, kas nav vārdnīca.

Ja vēlaties, varat tos mainīt, lai tos būtu viegli atcerēties. Tomēr mēs ļoti aicinām vienmēr izmantot stingru paroli. Skatiet mūsu ceļvedi par labāko veidu, kā pārvaldīt paroles WordPress iesācējiem, lai uzzinātu, kā viegli pārvaldīt spēcīgas paroles.

Pārliecinieties, vai esat ievadījis pareizu e-pasta adresi administratora e-pasta laukā. Šeit WordPress nosūtīs paziņojumus un paroles atiestatīšanas saiti, ja kādreiz esat aizmirsis paroli.

Pārējās ekrānā redzamās opcijas nav obligātas. Tagad varat noklikšķināt uz instalēšanas pogas, lai palaistu instalētāju.

Izvēles WordPress iestatījumi programmatūrā Softaculous

Softaculous palaidīs instalētāju, izmantojot jūsu norādītos iestatījumus. Tiks parādīta progresa josla ar instalēšanas statusu. Tas prasīs pāris minūtes. Neaizveriet logu, līdz progresa josla sasniedz 100%, pretējā gadījumā tas var ietekmēt jūsu WordPress instalēšanu.

Softaculous WordPress instalēšanas gaita

Pēc instalēšanas beigām redzēsiet veiksmes ziņojumu. Tas arī parādīs saites uz jūsu vietni un jūsu WordPress administratora zonu.

Softaculous WordPress instalēšana ir pabeigta

Kā instalēt WordPress, izmantojot QuickInstall

QuickInstall ir vēl viens populārs automātiskais instalētājs, ko izmanto daudzi hostingss uzņēmumi, piemēram, HostGator un citi. Šeit redzamajos ekrānuzņēmumos mēs izmantosim HostGator's cPanel informācijas paneli, taču tas nebūtu daudz savādāk, ja izmantojat kādu citu hostingu, kurā ir QuickInstall.

Pirmkārt, jums jāpiesakās sava hostingss konta cPanel informācijas panelī. Ritiniet uz leju līdz sadaļai Programmatūra un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas QuickInstall.

QuickInstall ikona cPanel informācijas panelī

Tas novirzīs jūs uz QuickInstall lapu 1-Click Installers. Jūs redzēsiet, ka tas piedāvā instalācijas populārākajām tīmekļa lietojumprogrammām, tostarp WordPress. Lai palaistu WordPress instalēšanas programmu, jums jānoklikšķina uz WordPress.

Atlasiet WordPress, lai sāktu instalēšanu

Instalētājs tagad parādīs WordPress pārskatu. Jums tiks lūgts nolaižamajā izvēlnē atlasīt savu domēna vārdu.

Lielākā daļa iesācēju vēlas instalēt WordPress savas vietnes saknē. Tādā gadījumā direktorijas lauks jāatstāj tukšs.

Programmā QuickInstall palaidiet WordPress instalēšanas programmu

Tagad noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu. Instalētājs tagad lūgs ievadīt WordPress informāciju, piemēram, lietotājvārdu, e-pasta adresi un vietnes nosaukumu.

QuickInstall WordPress vietnes iestatījumi

Pēc visas informācijas aizpildīšanas noklikšķiniet uz pogas Instalēt.

QuickInstall tagad instalēs WordPress jums. Pēc tam jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu ar savu pieteikšanās informāciju, piemēram, lietotājvārdu un paroli.

WordPress ir veiksmīgi instalēts, izmantojot QuickInstall

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikties, lai ievadītu WordPress administratora zonu.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress, izmantojot QuickInstall.

Kā instalēt WordPress, izmantojot Fantastico

Fantastico ir automātiskās instalēšanas skripts, ko izmanto vairāki WordPress hostingss servisu sniedzēji. Tas ir līdzīgs citiem šajā rokasgrāmatā esošajiem instalēšanas skriptiem un piedāvā vienkāršāku veidu, kā ātri instalēt WordPress.

Pirmkārt, jums jāpiesakās savā cPanel informācijas panelī un ritiniet uz leju līdz programmatūras un servisu sadaļai, un tur atradīsit ikonu Fantastico.

Fantastico ikona cPanel informācijas panelī

Noklikšķinot uz ikonas Fantastico, tiks palaists automātiskās instalēšanas skripts.

Daži hostingss servisu sniedzēji joprojām izmanto vecāku Fantastico versiju. Šajā apmācībā mēs parādīsim ekrānuzņēmumus no Fantastico F3 versijas.

Ja Fantastico jūsu uzņēmējā izskatās citādi, tad neuztraucieties. Pamata instalēšanas darbības ir vienādas, un jums vajadzētu būt iespējai tās viegli ievērot.

Galvenajā Fantastico ekrānā kreisajā pusē redzēsiet tīmekļa lietojumprogrammu sarakstu. Jums jānoklikšķina uz Blogs, un tur jūs atradīsit WordPress, kas iekļauts daudzu citu lietojumprogrammu sarakstā.

Noklikšķinot uz WordPress, tiks parādīts lietojumprogrammas pārskats ar pogu ‘Instalēt’.

Fantastico WordPress instalētājs

Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet šeit, lai instalētu WordPress”.

Fantastico WordPress automātiskais instalētājs tagad lūgs jūs aizpildīt instalēšanas iestatījumus. Pirmkārt, jums jāizvēlas domēns, kurā vēlaties instalēt WordPress.

Fantastico WordPress instalēšanas iestatījumi

Ja vēlaties instalēt WordPress apakšdirektorijā, zemāk esošajā laukā varat ievadīt apakšdirektorija nosaukumu. Pretējā gadījumā pārliecinieties, ka šis lauks ir tukšs.

Sadaļā “Informācija par administratoru” jums jānorāda administratora lietotāja konta informācija. Ievadiet WordPress administratora konta lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt.

Fantastico tagad instalēs WordPress jums. Kad tas būs pabeidzis WordPress instalēšanu, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu.

Kā instalēt WordPress, izmantojot FTP

Manuāla WordPress instalēšana ir pazīstama arī kā slavenā 5 minūšu instalēšana. Tas prasa dažas pievienotās darbības, un jums būs nepieciešams FTP klients, lai manuāli instalētu WordPress.

Apskatiet mūsu iesācēju rokasgrāmatu par to, kā izmantot FTP, lai augšupielādētu WordPress failus.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir lejupielādēt jaunāko WordPress versiju.

WordPress pakotne tiek piegādāta kā Zip fails. Jums ir jāatsavina fails un tā iekšpusē atradīsit mapi WordPress. Šajā mapē ir visi WordPress faili, kas jums jāaugšupielādē tīmekļa serverī.

WordPress faili

Tagad dodieties uz priekšu un pievienojiet FTP klientu savam hostinga serverim. Kad esat izveidojis savienojumu, izmantojiet FTP klientu, lai augšupielādētu WordPress failus no sava datora vietnes serverī.

augšupielādējot WordPress failus, izmantojot FTP klientu

Ja vēlaties instalēt WordPress savā saknes domēna nosaukumā (piemēram, example.com), WordPress faili ir jāaugšupielādē savas vietnes saknes direktorijā. Parasti šo direktoriju sauc / public_html /.

No otras puses, ja vēlaties instalēt WordPress apakšmapē (piemēram, example.com/blog), augšupielādējiet to mapē / public_html / blog /.

Kad esat pabeidzis WordPress augšupielādi, dodieties uz hostingss vadības paneli, lai izveidotu datu bāzi. Mēs jums parādīsim, kā to izdarīt, izmantojot cPanel. Ja jūsu hostingss servisu sniedzējam ir atšķirīgs vadības panelis, jums vienkārši jāmeklē MySQL datu bāzes. Pārējie iestatījumi būs diezgan līdzīgi.

CPanel informācijas panelī noklikšķiniet uz ikonas MySQL Databases.

MySQL datu bāzes ikona cPanel

Jūs redzēsiet lauku, lai izveidotu jaunu datu bāzi. Ievadiet savas datu bāzes nosaukumu un noklikšķiniet uz “Izveidot datu bāzi”.

Izveidot datu bāzi

Tagad, kad esat izveidojis savu datu bāzi, MySQL joprojām ir nepieciešams lietotājvārds. Šim lietotājvārdam būs piekļuve, lai veiktu darbības datu bāzē.

CPanel konta lapā MySQL datubāzes ritiniet uz leju līdz sadaļai MySQL lietotāji. Vienkārši norādiet sava jaunā lietotāja lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz pogas Izveidot lietotāju.

Pievienojiet MySQL lietotāju

Šim jaunajam lietotājam joprojām nav piekļuves iepriekš izveidotajai datu bāzei. Lai to izdarītu, jums būs jāpievieno lietotājs datu bāzei un jādod viņam atļaujas veikt visas darbības.

Tajā pašā MySQL datu bāzes lapā savā cPanel kontā ritiniet uz leju līdz sadaļai Pievienot lietotāju datubāzei. Nolaižamajā izvēlnē blakus lietotājam atlasiet izveidoto datu bāzes lietotāju, pēc tam atlasiet datu bāzi un noklikšķiniet uz pogas Pievienot.

Pievienojiet lietotāju datu bāzei

Tagad jums tiks pieprasītas privilēģijas, kuras vēlaties atļaut šim lietotājam. Atlasiet visas privilēģijas un noklikšķiniet uz pogas Veikt izmaiņas.

Jūsu MySQL datu bāze un lietotājs tagad ir gatavi, pierakstiet datu bāzes nosaukumu un MySQL lietotājvārdu un paroli. Šī informācija jums būs nepieciešama vēlāk.

Vienkārši dodieties uz vietrādi URL, kurā augšupielādējāt WordPress. Ja tas atrodas galvenajā domēnā, pārlūkprogrammas logā ievadiet sava domēna nosaukumu, piemēram, yoursite.com vai www.yoursite.com.

Jūs redzēsiet valodas izvēles lapu. Šeit varat izvēlēties valodu, lai pārējā instalācija tiktu parādīta jūsu valodā. Jūs varat arī izmantot angļu valodu un pēc tam vēlāk mainīt valodu.

Atlasiet WordPress valodu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Tagad jūs redzēsiet dažas instalēšanas instrukcijas. Būtībā WordPress tagad jums pateiks, ka tam būs nepieciešams jūsu datu bāzes nosaukums, parole un MySQL hostinga informācija.

WordPress instalēšanas prasības

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Ejam”.

Tagad WordPress parādīs formu. Jums jāievada iepriekš izveidotā datu bāzes informācija.

Ievadiet datu bāzes informāciju WordPress instalēšanai

Aizpildiet informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iesniegt. WordPress izveidos savienojumu ar jūsu datu bāzi un parādīs veiksmes ziņojumu.

WordPress tagad var izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzi

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Palaist instalēšanu.

WordPress tagad izveidos tabulas jūsu datu bāzē un pēc tam nosūtīs jūs uz nākamo instalēšanas soli.

Tagad jums ir jāsniedz informācija par WordPress, lai iestatītu savu vietni. Tas ietver vietnes nosaukumu, lietotājvārdu, paroli un administratora e-pasta adresi.

Ja nevēlaties, lai jūsu vietne būtu redzama meklētājprogrammām, varat atzīmēt izvēles rūtiņu blakus meklētājprogrammu redzamībai. Vēlāk, kad būsiet gatavs, to varēsit mainīt WordPress iestatījumos. Ja neesat pārliecināts, ko darīt, tad vienkārši atstājiet to neatzīmētu.

Vietnes iestatīšana WordPress instalēšanas laikā

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Instalēt WordPress. WordPress izveidos jūsu vietni un pabeigs instalēšanu.

Jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu, kurā būs redzams jūsu lietotājvārds. Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikties, lai pierakstītos savā WordPress vietnē.

Manuāla WordPress instalēšana ir pabeigta

Kā instalēt WordPress savā datorā

Daudzi no mūsu iesācēju līmeņa lietotājiem mums bieži jautā, vai viņi varētu izmēģināt WordPress savā datorā? Atbilde ir jā, bet lielākajai daļai iesācēju to nevajadzētu darīt.

Iemesls, kāpēc daži cilvēki instalē WordPress vietējā servera vidē, ir veidot tēmas, spraudņus vai pārbaudīt lietas.

Ja vēlaties izveidot blogu, lai to redzētu citi cilvēki, jums nav jāinstalē WordPress savā datorā. Ja WordPress lokāli instalējat savā datorā, vienīgā persona, kas var redzēt vietni, esat jūs.

Ja vēlaties padarīt savu WordPress vietni pieejamu internetam (pārējai pasaulei), jums jāiegūst tīmekļa hostingss konts un jāinstalē WordPress, izmantojot kādu no iepriekš parādītajām metodēm.

Ņemot to vērā, ja jūs patiešām interesē WordPress instalēšana lokāli savā datorā, lai uzzinātu vairāk par šablonu izstrādi, testēšanas spraudņiem utt., Tad mēs ļoti iesakām to darīt.

Ja izmantojat datoru ar Windows, ieteicams lejupielādēt un iestatīt WAMP. Ja izmantojat Mac, jums ir jālejupielādē un jāiestata Mamp.

Pēc tam, kad esat spēlējies ar WordPress savā datorā, iespējams, vēlēsities pārvietot vietējo instalāciju uz reālu vietni. Mums ir soli pa solim sniegta apmācība par to, kā pārvietot WordPress no vietējā servera uz vietni, kas darbojas tiešsaistē.

Kā instalēt WordPress savā valodā

Tāpat kā Windows, Mac, iPhone un Android, arī WordPress varat izmantot savā valodā.

WordPress ir pieejams daudzās valodās, tostarp angļu, spāņu, franču, arābu, korejiešu, vācu, ebreju, hindi, japāņu, vjetnamiešu, ķīniešu (hanu), portugāļu un daudzās citās.

Valodu varat izvēlēties WordPress instalēšanas laikā vai mainīt, apmeklējot lapu Iestatījumi »Vispārīgi WordPress administratora apgabalā.

Valodas maiņa WordPress iestatījumos

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par to, kā instalēt WordPress citās valodās.

WordPress tiek plaši izmantots arī divvalodu un daudzvalodu vietņu izveidošanai. Skatiet mūsu apmācību par to, kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot TranslatePress.

Kā instalēt WordPress daudzvietņu tīklu

WordPress ir iebūvēta vairāku vietņu funkcionalitāte. Vairāku vietņu tīkls ļauj izveidot vairākas WordPress vietnes, izmantojot to pašu WordPress instalāciju. Tas var automātiski izveidot jaunas vietnes apakšdomēnos vai apakšmapēs.

Tas ir lietderīgi uzņēmumiem, bezpeļņas organizācijām, valdībām ar apakšvietnēm dažādās vietās vai reģionos. Daudzi izglītības institūti arī izmanto WordPress daudzvietņu tīklu, lai ļautu studentiem izveidot savus blogus.

Vairāku vietņu iestatīšana ir nedaudz sarežģīta, taču mēs esam izveidojuši pilnīgu detalizētu apmācību par WordPress daudzvietņu tīkla instalēšanu un iestatīšanu.

Veicamās darbības pēc WordPress instalēšanas

Tagad, kad esat veiksmīgi instalējis WordPress, šeit ir dažas lietas, lai sāktu darbu ar jauno WordPress vietni.

Tēmas izvēle

Jūsu WordPress darbināmās vietnes vizuālo izskatu kontrolē Šabloni. Ir pieejami tūkstošiem WordPress šablonu, no kuriem izvēlēties. Ņemot vērā tik daudz izvēles iespēju, iesācējiem tas var kļūt nedaudz mulsinošs. Tāpēc mēs esam izveidojuši ceļvedi par ideālas WordPress tēmas izvēli.

Mēs regulāri publicējam sadaļu Vitrīna, kas mums patīk WordPress tēmas. Tālāk ir sniegtas dažas no mūsu populārajām tematiskajām vitrīnām.

  • Labākās bezmaksas WordPress emuāra tēmas
  • Labākās WordPress biznesa tēmas
  • Labākās minimālistiskās WordPress tēmas rakstniekiem
  • Labākās WordPress tēmas fotogrāfiem

WordPress spraudņu instalēšana un izmantošana

Īstā WordPress jauda rodas no masveida spraudņu kolekcijas. Tās ir kā lietotnes jūsu WordPress vietnei, ļaujot paplašināt funkcionalitāti un pievienot savai vietnei jaunas funkcijas.

Tikai WordPress spraudņu direktorijā ir pieejami vairāk nekā 58 000 bezmaksas spraudņu. Vairāk spraudņu ir pieejami no trešo pušu vietnēm kā maksas spraudņi.

Ja jūs domājat, kurus spraudņus instalēt, apskatiet mūsu ekspertu izvēlēto būtisko WordPress spraudņus visām vietnēm.

Mums ir iesācēju soli pa solim norādījumi par WordPress spraudņu instalēšanu.

Sāciet mācīties WordPress

WordPress ir visvieglāk izmantot CMS tirgū. Miljoniem cilvēku no visas pasaules to lieto katru dienu. Tomēr laiku pa laikam jums var būt nepieciešama neliela palīdzība.

Secinājums

Mēs ceram, ka šī WordPress instalēšanas apmācība palīdzēja jums uzzināt, kā viegli instalēt WordPress. Iespējams, vēlēsities apskatīt šo 40 noderīgo rīku sarakstu, kas palīdzēs jums pārvaldīt un paplašināt savu WordPress vietni.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot pielāgotu WordPress logrīku

Vai vēlaties izveidot savus pielāgotos logrīkus WordPress? Logrīki ļauj jums pievienot elementus, kas nav saturiski, sānjoslā vai jebkurā vietnes logrīkam gatavā apgabalā. Varat izmantot logrīkus, lai savai vietnei pievienotu reklāmkarogus, reklāmas,

Kā pāriet no LiveJournal uz WordPress

Vai vēlaties mainīt LiveJournal vietni uz WordPress? Lai gan LiveJournal ir jauka vieta, kur publicēt žurnāla ierakstus, tā ir ārkārtīgi ierobežota, tāpēc daudzi lietotāji pāriet uz WordPress. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai mēs varam

Kā izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress? Amazon filiāles veikals ļauj jums pārdot produktus no Amazon.com kā filiāli un nopelnīt komisiju par katru pārdošanu. Zemas pieskaitāmās izmaksas dēļ Amazon filiāles veikals šobrīd

Kā pareizi pāriet no Wix uz WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties pāriet no Wix uz WordPress? Wix ir populārs vietņu veidotājs, kas ļauj ātri izveidot vienkāršu vietni. Tomēr daudzi Wix lietotāji drīz saprot, ka viņu iespējas ir ierobežotas, un papildu funkciju pievienošana var kļūt diezgan dārga. Ja