Kā izsekot saišu klikšķus un pogu klikšķus WordPress (vienkāršs veids)

/

Vai vēlaties WordPress izsekot saites un pogas klikšķus?

Saites un pogas klikšķu izsekošana palīdz atklāt, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni. Jūs varat izmantot ieskatus, lai uzlabotu savu vietni un atbilstoši plānotu savu stratēģiju.

Šajā ceļvedī mēs parādīsim, kā ērti izsekot saites un pogas klikšķus WordPress.

Viegli izsekojiet saites un pogas klikšķus programmā WordPress

Kāpēc jums vajadzētu izsekot saites un pogas klikšķus WordPress?

Saites un pogas ir divi visizplatītākie veidi, kā lietotāji mijiedarbojas ar jebkuru tīmekļa vietni internetā. Šie ir arī elementi, kas mudina vietnes apmeklētājus veikt pirkumus, reģistrēties un pārveidot klientus.

Izsekojot to, kā lietotāji mijiedarbojas ar dažādiem jūsu vietnes elementiem, varat uzzināt, kas darbojas jūsu vietnē. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas palīdz uzzināt, kas nedarbojas, un ir jāuzlabo.

Piemēram, ja lietotāji jūsu tiešsaistes veikalā nenoklikšķina uz pogas Pievienot grozam, varat izpētīt, kas viņiem traucē to darīt.

Vēl viens lielisks piemērs ir jūsu saistītās saites. Varat izsekot, uz kurām saitēm lietotāji noklikšķina biežāk nekā citi.

Šīs atziņas var palīdzēt pieņemt ar datiem pamatotus lēmumus, lai jūsu bizness būtu veiksmīgs.

To pateicot, apskatīsim, kā jūs varat viegli izsekot saites un pogu klikšķus WordPress.

Mēs esam sadalījuši šo ceļvedi nākamajās sadaļās, lai jūs varētu viegli sekot līdzi.

Saites un pogu klikšķu izsekošana WordPress, izmantojot MonsterInsights

Labākais rīks mārketinga datu apkopošanai jūsu vietnē ir Google Analytics. Neskatoties uz Google lielākajām pūlēm, daudziem iesācējiem un pat pieredzējušiem tirgotājiem tas šķiet mazliet biedējoši.

Šeit parādās MonsterInsights. Tas ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress, kas ļauj pareizi iestatīt Google Analytics un maksimāli izmantot to.

MonsterInsights pārsniedz kājenē tikai izsekošanas skripta pievienošanu. Tas automātiski pievieno pareizu notikumu izsekošanu visām saitēm, pogām, groza apgabaliem un citam. Vissvarīgākais ir tas, ka tas parāda arī cilvēkiem lasāmus pārskatus tieši jūsu WordPress vadības panelī.

MonsterInsights ir bezmaksas versija, taču jums būs nepieciešams vismaz PRO plāns, lai pilnībā izmantotu visas tā piedāvātās jaudīgās izsekošanas funkcijas.

MonsterInsights iestatīšana ir ļoti vienkārša.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis MonsterInsights. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas dodieties uz lapu Ieskats »Iestatījumi, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast savā kontā vietnē MonsterInsights.

MonsterInsights licences atslēga

Pēc licences atslēgas pārbaudīšanas iestatījumu lapā nedaudz jāturpina uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Palaist iestatīšanas vedni.

Palaidiet iestatīšanas vedni

MonsterInsights sāks iestatīšanas vedni, kas savienos jūsu vietni ar Google Analytics.

Ja jums nepieciešami detalizēti norādījumi, skatiet mūsu apmācību par to, kā instalēt Google Analytics WordPress, kas palīdzēs jums veikt visu iestatīšanu.

MonsterInsights iestatīšanas vednis automātiski iestata visus pareizos iestatījumus, pamatojoties uz jūsu vietnes tipu. Tas patiešām ir bez piepūles.

Kad esat iestatījis MonsterInsights, varat atsākt šo apmācību.

Kad viss ir izveidots un darbojas, sāksim iestatīt klikšķu izsekošanu.

Filiāļu saišu izsekošana WordPress

Daudzi tīmekļa izdevēji izmanto saistīto mārketingu, lai pelnītu naudu tiešsaistē.

Kā filiāles tirgotājam jums būs jāapgūst, kā darbojas jūsu filiāļu saites. Acīmredzot jūs varat izsekot savus filiāļu ieņēmumus no trešo pušu resursiem, taču tas nedod precīzu priekšstatu par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu saistītajām saitēm.

Lielākā daļa filiāļu tirgotāju izmanto saites maskēšanas spraudni, piemēram, ThirstyAffiliates. Tas ļauj jums izveidot īsākas filiāļu saites un pārvaldīt visas saites WordPress iekšienē. Piemēram, https://www.example.com/refer/awesomeproduct/.

Izmantojot MonsterInsights, WordPress ir viegli iestatīt saistīto saišu izsekošanu.

Vienkārši dodieties uz sadaļu Ieskats »Iestatījumi un pārslēdzieties uz cilni Izdevējs. Šeit varat pievienot savu saistīto saišu prefiksu, lai sāktu izsekošanu.

Filiāļu saišu izsekošana programmā WordPress

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Dažu stundu laikā jūs varēsit redzēt savu saistīto saišu veiktspēju savos Publisher pārskatos, kas atrodas WordPress izvēlnē Insights »Reports.

Skatīt populārākās filiāļu saites

Izejošo saišu izsekošana WordPress

Izejošās saites ir saites, kas norāda uz ārējām vietnēm. Tās var būt arī neslēptas saistīto saišu saites, saites uz jūsu partneru vietnēm vai citām vietnēm, kas jums pieder.

MonsterInsights automātiski izseko visus klikšķus uz šīm izejošajām saitēm. Tos var apskatīt, apmeklējot lapu Ieskats »Pārskati sadaļā Publishers report.

Izejošo saišu pārskats

Pro padoms: ja redzat, ka jūs sūtāt daudz klikšķu uz ārēju vietni, jums jāsazinās ar viņu, lai izveidotu stratēģisko partnerību. Tas var būt sponsorēšana, savstarpēja veicināšana, saistītā partnerība utt.

E-komercijas izsekošana WordPress

Ja jūs vadāt e-komercijas biznesu, izmantojot WooCommerce vai Easy Digital Downloads, tad MonsterInsights ir pieejamas jaudīgas e-komercijas izsekošanas funkcijas.

Ieslēdziet e-komercijas izsekošanu jūsu vietnē.

Pirmkārt, jums jāapmeklē Google Analytics informācijas panelis. No turienes jums jāpārslēdzas uz skatu Administrēšana.

Google Analytics administrators

Pēc tam jums jānoklikšķina uz e-komercijas iestatījumu opcijas.

e-komercijas iestatījumi

Pēc tam jūs redzēsiet iespējas ieslēgt e-komercijas izsekošanu un uzlaboto e-komercijas izsekošanu Google Analytics.

iespējojiet e-komerciju pakalpojumā Google Analytics

Tagad, kad esat izslēdzis e-komerciju Google Analytics, iespējosim e-komercijas pievienojumprogrammu MonsterInsights.

Pirmkārt, jums jāiet uz lapu Insights »Addons. No šejienes jums jāinstalē un jāaktivizē papildinājums “E-komercija”.

E-komercijas papildinājums

Pēc tam jums jādodas uz lapu Insights »Iestatījumi un jāpārslēdzas uz e-komercijas cilni. Šeit varat ieslēgt uzlaboto e-komercijas izsekošanu. MonsterInsights automātiski noteiks jūsu e-komercijas programmatūru un ieslēgs to jūsu vietā.

E-komercijas izsekošanas ieslēgšana vietnē MonsterInsights

Tas ir viss, ko savā vietnē esat veiksmīgi izslēguši e-komercijas izsekošanu.

e-komercijas pārskati

Augšpusē redzēsit savu e-komercijas reklāmguvumu pārskatu. Zemāk jūs atradīsit savus galvenos novirzīšanas avotus un precīzus katra avota reklāmguvumus un ieņēmumus.

Šī informācija palīdz uzzināt, kurus novirzīšanas avotus palielināt, un kuri no tiem nedarbojas tik labi.

MonsterInsights arī nosūta uzņēmumam Google daudz noderīgu datu, kurus varat skatīt sadaļā Reklāmguvumi »E-komercija.

E-komercijas pārskati pakalpojumā Google Analytics

Failu lejupielāžu izsekošana WordPress

Ja jums ir dalības vietne, kas pārdod digitālas lejupielādes vai piedāvā lejupielādējamu saturu jūsu vietnē, izsekošanas failu lejupielādes pogas palīdzēs jums uzzināt, kā lietotāji mijiedarbojas ar šiem failiem.

MonsterInsights automātiski izseko failu lejupielādes parastajiem failu tipiem, piemēram, dokumentiem, izklājlapām, prezentācijām, PDF failiem un ZIP failiem.

Varat arī pievienot citus failu tipus, kurus, iespējams, vēlēsities izsekot. Vienkārši dodieties uz lapu Ieskats »Iestatījumi un pēc tam pārslēdzieties uz cilni Iesaistīšanās. Šeit pievienojiet faila tipa paplašinājumu, kuru vēlaties izsekot, ritiniet uz leju līdz Failu lejupielādes.

Failu lejupielādes, lai izsekotu

Failu lejupielādes statistiku varat apskatīt, apmeklējot ieskatus »Pārskati un pārejot uz cilni Izdevējs.

Klikšķi uz faila lejupielādes

Veidlapas reklāmguvumu uzskaite WordPress

Formām ir svarīga loma jebkuras vietnes panākumos. Jūs izmantojat formas e-pasta vēstulēm, iepirkumu grozam, pirkumu un pasūtījumu formām un visām kontaktpersonu formām.

Ir ļoti svarīgi saprast, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu formām, kuras formas iegūst vairāk reklāmguvumu un kuras formas nepievērš pietiekamu uzmanību.

Sāksim formu izsekošanu WordPress, izmantojot MonsterInsights.

Pirmkārt, jums jādodas uz lapu Iestatījumi »Papildinājumi. No šejienes instalējiet un aktivizējiet papildinājumu Forms.

veido addonu

Pēc iespējošanas MonsterInsights automātiski noteiks formas jūsu vietnē un sāks apkopot mijiedarbības datus. Tas darbojas nevainojami ar visiem populārajiem WordPress formu spraudņiem, piemēram, WPForms, Formidable Forms, Gravity Forms utt.

Lai skatītu formu pārskatus, jums jāiet uz lapu Ieskats »Pārskati un jāpārslēdzas uz cilni Formas.

Veidlapu pārskats

Jebkuras pielāgotās saites izsekošana WordPress

Līdz šim mēs esam iemācījušies automātiski izsekot saites un klikšķus uz pogas visā jūsu vietnē. Ko darīt, ja jūs vēlaties izsekot noteiktu saiti savā WordPress vietnē un izveidot tai pielāgotus pārskatus?

Par laimi, MonsterInsights to arī padara vienkāršu. Tā sauktā pielāgoto saišu attiecināšanas funkcija, un šeit ir norādīts, kā to pievienot jebkurai saitei jūsu vietnē.

Bloku redaktorā vienkārši pārslēdzieties uz HTML skatu un pievienojiet saiti šādā formātā:

<a href="https://www.example.com" data-vars-ga-category="Call to action clicks" data-vars-ga-action="CTA link click" data-vars-ga-label="Homepage CTA clicks">My custom link</a>

Šajā saitē ir trīs jauni saites atribūti:

  • data-vars-ga-category: iestata saites kategoriju
  • data-vars-ga-action: apraksta darbību, kuru veic šī saite
  • data-vars-ga-label: saites etiķete, kas palīdz to identificēt

Pielāgoto saišu izsekošanas pārskatu varat atrast sadaļā Google Analytics informācijas paneļa darbība »Notikumi.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izsekot saites un pogas klikšķus WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu pilnīgo rokasgrāmatu par vietņu mārketinga datiem, kas jums jāizseko visās jūsu vietnēs, un mūsu visaptverošo rokasgrāmatu par to, kā palielināt sava bloga trafiku.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā WordPress izveidot kupona uznirstošo logu (soli pa solim)

Vai vēlaties WordPress izveidot kupona uznirstošo logu? Kupona uznirstošie logi ir lielisks veids, kā pārvērst savas vietnes apmeklētājus par klientiem, kas maksā. Ir vairāki dažādi veidi, kā izveidot un parādīt kupona uznirstošos logus. Tomēr,

Kā instalēt WordPress - Pilnīga WordPress instalēšanas apmācība

WordPress ir pazīstams kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas nodrošina vairāk nekā 39% no visām interneta vietnēm. Galvenais iemesls ir tas, ka WordPress ir viegli instalējams, un tas ļauj ikvienam viegli izveidot vietni. Visi labākie WordPress

Kā pievienot attēlu izvēli WordPress formās (Boost Engagement)

Nesen kāds lasītājs mums jautāja, kā pievienot attēlu izvēli viņu WordPress formām. Varbūt tas ir kaut kas, par ko arī jūs esat brīnījies. Tā vietā, lai tikai parādītu teksta izvēli, attēli var uzreiz padarīt jūsu formas saistošākas. Tas

Kā neļaut klientiem deaktivizēt WordPress spraudņus

Vai vēlaties novērst, lai klienti nejauši deaktivizētu WordPress spraudņus vietnē? Ja veidojat vietnes klientiem, iespējams, jums jau ir iecienīts WordPress spraudņu rīku komplekts, kas jāinstalē katrā vietnē. Varat arī pievienot pielāgotus koda