Kā izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress

/

Vai vēlaties izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress?

Pamestās formas rada mazāk reklāmguvumu un mazāk ieņēmumu. Vai nebūtu lieliski, ja jūs varat izsekot formu atteikšanos un atgūt pamestos formu potenciālos pirkumus.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress viegli izsekot un samazināt formas atteikšanos.

Kā izsekot pamestās formas programmā WordPress

Kas ir atteikšanās no formas?

Formas atteikšanās ir termins, ko lieto, lai aprakstītu situācijas, kad lietotājs atstāj formu, to neiesniedzot. Tas var būt saistīts ar kļūdainu formu, sliktu lietotāja pieredzi vai nezināmiem iemesliem, piemēram, lietotāji pārdomā.

Tas attiecas uz jebkuru formu jūsu vietnē. Tā var būt jūsu e-pasta izsūtīšanas forma, WooCommerce norēķinu forma, kontaktu forma un citas.

Ja lietotāji sasniedz formu un nolemj to neaizpildīt vai atstāt to pusceļā, tas tiek atteikts no formas.

Kāpēc jums ir jāsamazina atteikšanās no formas

Formas ir patiešām svarīgas, lai jebkura vietne gūtu panākumus. Jums tie ir nepieciešami, lai palielinātu e-pasta sarakstu, palielinātu e-komercijas reklāmguvumus un attīstītu savu biznesu.

Tomēr vairāk nekā 77% tiešsaistes pircēju atsakās no norēķinu formām. Tas ir daudz naudas nepabeigtu pārdošanas gadījumu ziņā.

Formas atteikšanās izsekošana palīdz jums sekot līdzi spēles augšdaļai.

Pirmkārt, jūs varēsiet noskaidrot, kuras formas tiek bieži pamestas. Pēc tam jūs varat izdomāt, ko jūs varat darīt, lai tos padarītu labākus.

To sakot, vispirms sāksim ar formas izsekošanas daļu.

Veidlapas atmešanas izsekošana WordPress

Vislabākais veids, kā WordPress vietnē izsekot no formas, ir izmantot MonsterInsights.

Tas ir lielākais Google Analytics spraudnis WordPress un ļauj viegli izsekot vietnes trafiku, izmantojot Google Analytics.

Lai piekļūtu formas papildinājumam, jums būs nepieciešams vismaz viņu Pro plāns.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis MonsterInsights. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas dodieties uz lapu Ieskats »Iestatījumi, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast savā kontā vietnē MonsterInsights.

Ievadiet MonsterInsights licences atslēgu

Ja jums jau ir Google Analytics konts, varat vienkārši izveidot savienojumu ar to, izmantojot MonsterInsights iestatīšanas vedni.

Palaidiet iestatīšanas vedni

Ja jums nav Google Analytics konta vai jums ir nepieciešami sīkāki norādījumi, skatiet mūsu ceļvedi iesācējiem par to, kā instalēt Google Analytics WordPress.

Kad esat iestatījis MonsterInsights, ir pienācis laiks iestatīt formu izsekošanu.

Vienkārši dodieties uz lapu Insights »Addons, ritiniet uz leju līdz Forms papildinājumam un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Install.

Instalējiet veidlapu Addon

Kad būsiet instalējis un aktivizējis formu papildinājumu, MonsterInsights automātiski noteiks jūsu WordPress formas spraudni un iespējos formu izsekošanu.

To var pārbaudīt, apmeklējot lapu Ieskats »Iestatījumi un pārejot uz cilni Reklāmguvumi. Šeit jūs varat redzēt savu formu veidotāju, kas norādīts sadaļā Iespējot formas reklāmguvumu uzskaiti.

MonsterInsights veido reklāmguvumu uzskaiti

Tagad, kad viss ir iestatīts, jums vienkārši jāgaida dažas stundas, līdz MonsterInsights apkopo datus, kamēr jūsu lietotāji aizpilda formas jūsu vietnē.

Formu pārskatu skatīšana vietnē MonsterInsights

Izmantojot MonsterInsights, Google Analytics pārskati ir viegli saprotami. Formas papildinājums parāda, kā lietotāji jūsu vietnē mijiedarbojas ar formām reklāmguvumu un formas atteikšanās ziņā.

Vienkārši dodieties uz lapu Ieskats »Pārskati un pārslēdzieties uz cilni Formas.

MonsterInsights veidlapu pārskats

Jūsu vietnē tiks parādīts formu saraksts ar to seansiem, reklāmguvumiem un reklāmguvumu līmeņiem.

Varat skatīt formas ar augstāku seansu un zemu reklāmguvumu līmeni. Šīs ir formas, kuras lietotāji skatās, bet neaizpilda.

Noskaidrosim, kas traucē lietotājiem aizpildīt šīs formas.

Pamestu formu ierakstu atkopšana ar WPForm

WPForms ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis tirgū.

Tajā ir pievienots formu atteikšanās papildinājums, kas palīdz izsekot pamestās formas un pat ļauj saglabāt daļējus ierakstus. Pēc tam jūs varat sazināties ar šiem lietotājiem kā potenciālajiem klientiem.

Lai piekļūtu formas Atteikšanās papildinājumam, jums būs nepieciešams vismaz viņu Pro plāns.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē WPForms »iestatījumu lapa, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast zem sava konta WPForms vietnē.

WPForms licences atslēga

Pēc tam dodieties uz vietni WPForms »Addons un instalējiet formu Abandonment Addon.

Instalējiet veidlapas atteikšanās papildinājumu

Pēc tam jūs esat gatavs izveidot formas, kas var automātiski saglabāt pamestās formas.

Vienkārši dodieties uz vietni WPForms »Pievienot jaunu lapu, lai izveidotu savu pirmo formu.

Jaunas formas veidošana

Jums tiks lūgts norādīt formas nosaukumu un pēc tam izvēlēties veidni. WPForms nāk ar dažām iepriekš sagatavotām veidnēm dažādiem scenārijiem. Varat arī izmantot tukšu veidni, lai veidotu formu no jauna.

Pēc tam WPForms ielādēs formas ierakstus. Varat rediģēt esošos ierakstus, noklikšķinot uz tiem. Varat arī tos pārvietot uz augšu un uz leju vai pievienot jaunus laukus no kreisās kolonnas.

Rediģējiet savu veidlapu

Kad esat apmierināts ar formas ierakstiem, kreisajā kolonnā pārslēdzieties uz cilni “Iestatījumi” un pēc tam atlasiet opciju “Formas atmešana”.

Veidlapu atteikšanās iestatījumi

Šeit varat ieslēgt formas atteikšanās funkciju šai konkrētajai formai. Kad tas ir izdarīts, varat saglabāt formu un iziet no veidotāja saskarnes.

Pēc tam pievienosim šo formu savai WordPress vietnei. Vienkārši rediģējiet ziņu vai lapu, kurā vēlaties pievienot formu, un pēc tam satura redaktorā pievienojiet bloku WPForms.

WPForms bloka pievienošana programmā WordPress

Pēc tam nolaižamajā izvēlnē vienkārši atlasiet iepriekš izveidoto formu. Tagad jūs varat saglabāt vai publicēt savu ziņu vai lapu.

Tagad dodiet formai dažas dienas, lai vāktu ierakstus. Pēc tam jūs varat doties uz lapu WPForms »Ieraksti, lai redzētu visus formas ierakstus.

Pamestas WP formas

Ierakstu statuss, kurā lietotājs nolēma atstāt formu, neiesniedzot, tiks rādīts kā atteikts.

Varat noklikšķināt uz Ieraksti, lai skatītu atmestās formas uzņemtos datus.

Padomi, kā samazināt atteikšanos no formām WordPress

Līdz šim mēs esam iemācījušies izsekot un atgūt pamestās formas WordPress.

Parunāsim par to, kā samazināt atteikšanos no formas.

Pirmkārt, jums jānoskaidro, kāpēc forma netiek tik labi pārveidota. Jums nav jāizdara izglītots minējums, ja ir reāli testi, kurus varat izpildīt vispirms.

1. Uzlabojiet formu ātrumu

Ātrums ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc lietotāji atsakās no iepirkumu groziem un tiešsaistes formām.

Saskaņā ar StrangeLoop gadījumu izpēti, lapas ielādes laika aizkavēšanās ar 1 sekundi var izraisīt 7% reklāmguvumu zudumu, par 11% mazāk lapu skatījumu un par 16% klientu apmierinātības samazināšanos.

Strangeloop gadījumu izpēte

Pārbaudiet to lapu ātrumu un veiktspēju, izmantojot tiešsaistes ātruma pārbaudes rīku.

Ja formu lapas tiek lēni ielādētas, lai uzlabotu veiktspēju, jums jāievēro WordPress ātruma optimizācijas ceļvedis.

2. Izveidojiet labākas formas

Jūs kā vietnes īpašnieks vēlaties savākt pēc iespējas vairāk informācijas par lietotājiem, lai varētu viņus labāk apkalpot.

Tomēr tas varētu padarīt jūsu formas garākas, un lietotājiem nepatīk garas formas.

Lai uzlabotu formas, varat veikt dažas darbības.

  • Noņemiet nevajadzīgos veidlapu laukus. Šie ir veidlapu lauki, kas jums patiesībā nav vajadzīgi un bez kuriem varat iztikt.
  • Izmantojiet vairāku lapu veidlapas. Ja jums ir jāizveido garākas formas, izmēģiniet vairāku lapu veidlapas. Tos ir vieglāk aizpildīt un nodrošināt daudz labāku lietotāja pieredzi.
  • Kad vien iespējams, izmantojiet veidlapas galvenās lapas. Izmantojot veidlapas galvenās lapas, varat noņemt no ekrāna nekārtību, kas varētu novērst lietotāju uzmanību.
  • Izmantojiet sarunu formu stilus, lai veidlapas būtu interaktīvas un priecīgas.

3. Izmantojiet reklāmguvumu optimizācijas programmatūru

Ja nopietni domājat par formu reklāmguvumu palielināšanu, jums jāsāk izmantot OptinMonster.

Tā ir labākā reklāmguvumu optimizācijas programmatūra tirgū un palīdz pārvērst vietnes apmeklētājus par abonentiem un klientiem.

OptinMonster nāk ar iziešanas nolūka uznirstošajiem logiem. Tas ļauj lietotājiem parādīt mērķtiecīgus uznirstošos logus, kad viņi gatavojas atstāt lapu. Izmantojot šo formu lapās, jūs varēsit krasi samazināt formu atteikšanos no savas vietnes.

Iziet no nolūka uznirstošā loga

Detalizētus norādījumus skatiet šajā apmācībā par to, kā izveidot kupona uznirstošo logu, izmantojot OptinMonster.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress izsekot un samazināt formas atstāšanu. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu izvēli par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un labākajiem biznesa tālruņa pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā noņemt paroles atiestatīšanas / maiņas iespēju no WordPress

Vai vēlaties noņemt paroles atiestatīšanas iespēju WordPress? Pēc noklusējuma WordPress ļauj lietotājiem atiestatīt / mainīt paroli, norādot savu e-pasta adresi. Dažreiz jūs varētu vēlēties izslēgt paroles atiestatīšanas iespēju WordPress.

Kā iespējot automātiskos atjauninājumus WordPress galvenajām versijām

Vai zinājāt, ka WordPress ir pieejami automātiskie atjauninājumi nelieliem izlaidumiem? Tas nozīmē, ka WordPress.org komanda var automātiski instalēt drošības atjauninājumus, neprasot lietotāja ievadi. Tomēr tas automātiski neatjaunina jūsu vietni,

Kā iestatīt WooCommerce reklāmguvumu uzskaiti (soli pa solim)

Vai vēlaties uzskaitīt reklāmguvumus savā WooCommerce veikalā? Reklāmguvumu uzskaite palīdz saprast, kas darbojas jūsu tiešsaistes veikalā un kam jāpievērš lielāka uzmanība. Tas palīdz jums izsekot vislabākos produktus, vienlaikus ļaujot redzēt,

Kā instalēt WordPress savā Windows datorā, izmantojot WAMP

Vai vēlaties lokāli instalēt WordPress savā Windows datorā? Darbs ar WordPress datorā ļauj pārbaudīt jaunas WordPress funkcijas, uzzināt, kā attīstīties, izmantojot WordPress, un izveidot vietnes pirms to migrēšanas uz tiešo serveri. Šajā rakstā