Kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress

/

Vai zinājāt, ka WordPress var automātiski atjaunināt jūsu vietni? Dažos gadījumos tas var ietvert arī spraudņus un šablonus.

Neskatoties uz drošības priekšrocībām, pastāv neliela iespēja, ka šie fona atjauninājumi var izjaukt jūsu vietni.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress, lai jūs pats varētu manuāli atjaunināt.

Atspējojot automātiskos atjauninājumus programmā WordPress

Kāpēc WordPress tiek atjauninota automātiski

WordPress drošības apsvērumu dēļ automātiski atjaunina galveno WordPress.

Dažreiz tā var arī atjaunināt spraudni vai šablonu, lai novērstu iespējamos draudus. Piemēram, WordPress spraudnis vai šablons var tikt atjaunināts, lai novērstu kritisko ievainojamību. Ja šo spraudni vai šablonu izmanto daudzas vietnes, WordPress pamatkomanda tam var izspiest automātisku atjauninājumu.

Izņemot šīs situācijas, WordPress ļauj jums izlemt, kad vēlaties instalēt atjauninājumus.

Mēs neiesakām izslēgt automātiskos WordPress atjauninājumus. Tās ir svarīga drošības funkcija.

Tomēr dažās retās situācijās atjauninājumi var sabojāt jūsu vietni vai ietekmēt tās funkcionalitāti. Tas var izraisīt jūsu biznesa un klientu zaudēšanu.

Ja esat pārliecināts, ka pats varat pārvaldīt manuālos atjauninājumus, varat droši izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress.

Automātisko WordPress atjauninājumu konfigurēšana un izslēgšāna

Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir instalēt un aktivizēt Easy Updates Manager spraudni. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, apskatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Kad spraudnis ir aktivizēts, dodieties uz Informācijas panelis »Atjaunināšanas opcijas, lai konfigurētu iestatījumus.

Spraudņa Easy Updates Manager iestatījumu konfigurēšana

Jūs varat izvēlēties “Izslēgt visus atjauninājumus”, taču mēs neiesakām izmantot šo opciju. Galvenokārt tāpēc, ka tas neļaus parādīt visus atjaunināšanas paziņojumus.

Tā vietā jums vajadzētu izvēlēties vēlamos iestatījumus. Jūs varētu izslēgt spraudņu un šablonu automātiskos atjauninājumus, bet atstāt iespējotu standarta pamata WordPress automātiskos atjauninājumus.

Atspējojot automātiskos spraudņu un motīvu atjauninājumus, vienlaikus atstājot iespējotus nelielus automātiskos atjauninājumus

Piezīme. Ja izvēlaties “Izslēgt spraudņu atjauninājumus” un “Izslēgt šablonu atjauninājumus”, nevis “Izslēgt automātiskos atjauninājumus”, spraudņu un šablonu sarakstos jūs pat neredzēsiet atjaunināšanas paziņojumus.

Easy Updates Manager uztur atjaunināto žurnālu, tādēļ, ja jūsu vietnē kaut kas neizdodas, varat atgriezties pie iepriekšējās darba versijas. Lai to apskatītu, dodieties uz Informācijas panelis »Atjaunināšanas opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Žurnāli.

Spraudņa Easy Updates Manager cilne žurnāli

Ir arī Easy Updates Manager augstākās klases versija, kas piedāvā daudz papildu iespēju. Piemēram, tas integrējas ar UpdraftPlus, lai pirms atjauninājumu izmantošanas jūs varētu automātiski palaist vietnes dublējumu.

Automātisko WordPress atjauninājumu izslēgšāna, neizmantojot spraudni

Ko darīt, ja nevēlaties izmantot spraudni? Varat izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress, failā wp-config.php pievienojot šo koda rindu:

<?php
define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

Tas izslēgs visus automātiskos WordPress atjauninājumus.

Svarīgi: noteikti izlasiet mūsu rakstu par to, kā droši rediģēt failu wp-config.php WordPress, izmantojot soli pa solim sniegtas instrukcijas.

Ja vēlaties saņemt nelielus pamata atjauninājumus, bet izslēdzot šablonu un spraudņu atjauninājumus, varat to izdarīt, pievienojot šādus filtrus šablonu failā function.php vai vietnes spraudnī.

Izslēgt automātiskos WordPress spraudņu atjauninājumus:

<?php
add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_false' );

Izslēgt automātiskos WordPress šablonu atjauninājumus:

<?php
add_filter( 'auto_update_theme', '__return_false' );

Automātisko WordPress atjauninājumu plusi un mīnusi

Tagad jūs zināt, izslēgt automātiskos atjauninājumus, bet vai tos vajadzētu izslēgt? Pareizas atbildes nav, un tas ir atkarīgs no jums un jūsu vietnes.

Savās vietnēs esam izslēguši automātiskos spraudņu un šablonu atjauninājumus, vienlaikus izslēdzot mazākos pamata atjauninājumus.

Apskatīsim automātisko atjauninājumu priekšrocības un trūkumus. Tādā veidā jūs varat izlemt, vai izslēgt automātisko atjaunināšanu savā vietnē.

Automātisko atjauninājumu priekšrocības WordPress

Automātiskie atjauninājumi ir lieliski piemēroti WordPress drošībai. Daudzi lietotāji aizmirst atjaunināt savus spraudņus vai galveno WordPress instalāciju.

Ja ir iespējoti automātiskie WordPress atjauninājumi, jums nav jāuztraucas par vietnes atjaunināšanu ikreiz, kad tiek izlaists neliels WordPress atjauninājums. Tie tiek izstumti uzturēšanas un drošības nolūkos.

Agrāk automātiskie atjauninājumi bija kaut kas, ko ieguvāt tikai, maksājot par pārvaldīto WordPress hostingu. Tagad tie ir pieejami visiem (vismaz nelieliem izlaidumiem).

Jūs arī zināt, ka, ja pastāv svarīga drošības problēma ar WordPress vai populāru spraudni, WordPress tiks automātiski atjaunināts. Pat ja esat aizņemts vai esat prom no mājām, jūsu vietne paliks drošībā.

Ja jums ir daudz vietņu, automātiskie atjauninājumi var ietaupīt diezgan daudz laika. Pat ja jums ir tikai viena vietne, jūs varētu dot priekšroku mierīgam prātam, zinot, ka WordPress rūpējas par lietām.

Automātisko atjauninājumu trūkumi WordPress

WordPress galvenā komanda, kas atbild par atjauninājumu izlaišanu, pārliecinās, ka tā notiek bez žagas.

Tomēr pastāv neliela iespēja, ka automātiskie atjauninājumi var izjaukt jūsu vietni. Pēc mūsu pieredzes, nelielie izlaidumi vēl nav pārkāpuši nevienu mūsu vietni.

Tas ir tāpēc, ka mēs ievērojam paraugpraksi un nemodificējam nevienu galveno failu. Ja modificējat WordPress pamata failus, šie automātiskie atjauninājumi var tos ignorēt.

Ja WordPress kādreiz uzskatīja par nepieciešamu izstumt drošības atjauninājumu jūsu izmantotajai tēmai, pastāv iespēja, ka tas izjauks jūsu vietni. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad esat pārveidojis savus šablonu failus.

Automātiski spraudņu atjauninājumi var arī izjaukt jūsu vietni. Mainīgo ir vienkārši pārāk daudz, piemēram, dažādas serveru vides un spraudņu kombinācijas.

Tagad ir svarīgi zināt, ka šie atjauninājumi neizjauks lielāko daļu vietņu. Pat ja tā, jūs varat sajust, ka nevēlaties riskēt.

Vēl viens trūkums ir tas, ka jūs ne vienmēr automātiski saņemsit paziņojumu, kad jūsu vietne tiks atjaunināta.

Vai man vajadzētu atspējot automātiskos WordPress atjauninājumus?

Būtībā jums ir jāpieņem šis lēmums.

Lielākajai daļai iesācēju un lielākai daļai WordPress vietņu automātiskie atjauninājumi ir nekaitīgi, un tos nevajadzētu izslēgt.

Tomēr, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu vai nevēlaties zaudēt uzņēmējdarbību bojātas vietnes dēļ, varat droši izslēgt automātiskos atjauninājumus.

Tomēr pārliecinieties, vai esat savlaicīgi instalējis šos atjauninājumus, lai nodrošinātu savas vietnes drošību.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat automātiskus vai manuālus atjauninājumus, ir svarīgi nodrošināt, lai jūsu vietnē būtu regulāri dublējumi. Apskatiet mūsu labāko WordPress rezerves spraudņu salīdzinājumu un mūsu ceļvedi par to, kā atjaunot savu WordPress vietni no dublējuma.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

13 veidi, kā atgūt WooCommerce pamesto grozu pārdošanu

Vai meklējat veidus, kā atgūt WooCommerce pamesto grozu pārdošanu? Vidēji 60 - 80% cilvēku, kuri “pievieno grozam”, nebeidzas pirkt. Tas nozīmē, ka, ja jums ir tiešsaistes veikals, jūs zaudējat daudz pārdošanas. Šajā rakstā mēs dalīsimies

Kā pievienot pielāgotas meta laukus WordPress ziņās un ziņojumu veidos

Vai vēlaties izveidot pielāgotas meta kastes saviem WordPress ierakstiem, lapām un pielāgotajiem ziņojumu veidiem? Pielāgotas meta kastes parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu labāku lietotāja interfeisu pielāgotu lauku (metadatu) pievienošanai saturam.

Kā nomainīt Akismet Spam sarakstu WordPress

Pēc tam, kad mēs publicējām rakstu par to, kā mainīt WordPress atkritumu grafiku, viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai Akismet ir iespējams mainīt surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku. Pēc noklusējuma Akismet 15 dienu laikā pirms to dzēšanas

Kā izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress

Vai vēlaties izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress? Pamestās formas rada mazāk reklāmguvumu un mazāk ieņēmumu. Vai nebūtu lieliski, ja jūs varat izsekot formu atteikšanos un atgūt pamestos formu potenciālos pirkumus. Šajā rakstā