Kā izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus no WordPress administrēšanas paneļa

/

Vai zinājāt, ka WordPress ir iebūvēts šablons un spraudņu redaktors? Šis vienkāršā koda redaktors ļauj rediģēt šablonu un spraudņu failus tieši no WordPress informācijas paneļa.

Tagad tas var izklausīties patiešām noderīgi, taču tas var izraisīt arī tādas problēmas kā vietnes bojāšana un iespējamās drošības problēmas, apvienojot tās ar citām ievainojamībām.

Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kāpēc un kā izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus no WordPress administratora apgabala.

Atspējojiet motīvu un spraudņu redaktorus WordPress administratora apgabalā

Kāpēc WordPress izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus?

WordPress nāk ar iebūvētu kodu redaktoru, kas ļauj rediģēt WordPress šablonu un spraudņu failus tieši no administratora apgabala.

Šablonu redaktors atrodas lapā Izskats »Šablonu redaktors. Pēc noklusējuma tas parādīs jūsu pašlaik aktīvās šablonas failus.

Motīvu redaktors programmā WordPress

Līdzīgi spraudņu redaktoru var redzēt lapā Spraudņi »Spraudņu redaktors. Pēc noklusējuma tas parādīs vienu no jūsu vietnes instalētajiem spraudņiem, kas pirmais parādās alfabētiskā secībā.

Spraudņa redaktors programmā WordPress

Ja pirmo reizi apmeklējat šablonu vai spraudņu redaktora lapu, WordPress brīdinās, ka redaktora izmantošana var izjaukt jūsu vietni.

Motivācijas redaktora brīdinājums programmā WordPress

Programmā WordPress 4.9 šablonu un spraudņu redaktori tika jaunināti, lai pasargātu lietotājus no nejaušas viņu vietnes bojāšanas. Vairumā gadījumu redaktors konstatēs liktenīgu kļūdu un atgriezīs izmaiņas.

Tomēr tas netiek garantēts, un daži kodi joprojām var izlaist cauri, un jūs galu galā zaudētu piekļuvi WordPress administratora zonai.

Lielākā iebūvētā failu redaktora problēma ir tā, ka tas nodrošina pilnīgu piekļuvi jebkura veida koda pievienošanai jūsu vietnei.

Ja hakeris ielauzās jūsu WordPress administratora zonā, viņi var izmantot iebūvēto redaktoru, lai piekļūtu visiem jūsu WordPress datiem.

Hakeri to var arī izmantot, lai izplatītu ļaunprātīgu programmatūru vai palaistu DDOS uzbrukumus no jūsu WordPress vietnes.

Lai uzlabotu WordPress drošību, iesakām pilnībā noņemt iebūvētos failu redaktorus.

To sakot, redzēsim, kā viegli izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus WordPress.

Kā izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus WordPress

Tēmas un spraudņu redaktoru atspējošana WordPress ir diezgan vienkārša.

Vienkārši rediģējiet failu wp-config.php un ielīmējiet šo kodu tieši pirms rindas ar tekstu “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu publicēšanu:

<?php
define( 'DISALLOW_FILE_EDIT', true );

Tagad varat saglabāt izmaiņas un augšupielādēt failu atpakaļ savā vietnē.

Tas ir viss, spraudņu un šablonu redaktori tagad pazudīs no tēmām un spraudņu izvēlnēm WordPress administratora apgabalā.

Šo koda rindiņu varat pievienot arī šablona failam functions.php, vietnei raksturīgam spraudnim vai kodu spraudni.

Ja nevēlaties rediģēt failus tieši, varat instalēt Sucuri WordPress spraudni, kas piedāvā 1 klikšķa sacietēšanas funkciju.

Pareizs veids, kā rediģēt WordPress šablonus un spraudņu failus

Daudzi lietotāji faktiski izmanto WordPress šablonu un spraudņu redaktorus, lai meklētu kodu, pievienotu pielāgotu CSS vai rediģēšanas kodu bērnu tēmās.

Ja vēlaties savai šablonai pievienot tikai pielāgotu CSS, to varat izdarīt, izmantojot šablonu pielāgotāju, kas atrodas sadaļā Izskats »Pielāgot.

Pievienojot pielāgotu CSS, izmantojot motīvu pielāgotāju

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pievienot pielāgotu CSS WordPress, neizjaucot vietni.

Ja vēlaties meklēt kodu spraudnī, to varat izdarīt, izmantojot FTP klientu.

Lai uzlabotu failu pārvaldību un sintakses izcelšanu, WordPress failu rediģēšanai datorā varat izmantot vienu no šiem kodu redaktoriem.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, jūs varat arī izveidot pielāgotu WordPress tēmu, nerakstot kodu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā viegli izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus no WordPress administratora paneļa. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu galveno ceļvedi WordPress veiktspējas un ātruma uzlabošanai.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā novērst WordPress kļūdu 503 - Service Unavailable

Vai WordPress redzat 503 nepieejamu kļūdu? 503 kļūdas problēma ir tā, ka tā nesniedz norādes par to, kas to izraisa, kas iesācējiem padara to ļoti nomāktu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst 503 nepieejamu kļūdu WordPress. Visi WordPress

Kā pievienot savu WordPress vietni Yandex Webmaster Tools

Vai vēlaties savienot savu vietni ar Yandex tīmekļa pārziņa rīkiem? Tīmekļa pārziņa rīki, piemēram, meklētājprogrammu konsole no Google un Bing tīmekļa pārzinis, palīdz jums optimizēt vietni, uzraudzīt trafiku, pārvaldīt robots.txt, pārbaudīt

Galīgais ceļvedis WordPress dalības vietnes izveidei

Vai vēlaties izveidot dalības vietni? Vietņu īpašnieki ilgu laiku paļāvās tikai uz reklamēšanu un filiāļu ienākumiem, lai gūtu peļņu no sava satura. Dalības vietne ļauj pelnīt naudu tiešsaistē, ļaujot lietotājiem maksāt par augstākās

12 visnoderīgākie .htaccess triki WordPress

Vai meklējat dažus noderīgus .htaccess trikus savai WordPress vietnei. .Htaccess fails ir spēcīgs konfigurācijas fails, kas ļauj jūsu vietnē veikt daudz veiklu lietu. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no WordPress visnoderīgākajiem .htaccess trikiem,