Kā izveidot atsevišķu lapu Bloga ziņām WordPress

/

Vai vēlaties izveidot atsevišķu lapu bloga ziņām WordPress? Pēc noklusējuma WordPress parāda jūsu bloga ziņas sākumlapā.

Tomēr, ja veidojat biznesa vietni vai vienkārši vēlaties pielāgot savu mājas lapu, iespējams, vēlēsities atsevišķu lapu savai bloga sadaļai.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izveidot atsevišķu lapu bloga ziņām WordPress.

Atsevišķas emuāra lapas izveide programmā WordPress

Iestatiet WordPress, lai izveidotu atsevišķu bloga lapu

WordPress ļauj ērti konfigurēt vietni, lai tai būtu pielāgota mājas lapa. Šī funkcija ļauj arī izvēlēties jebkuru citu vietni savā vietnē, ko izmantot kā jūsu bloga lapu.

Pirmkārt, jums WordPress ir jāizveido divas lapas, kuras vēlaties izmantot kā sākumlapu un bloga lapu.

Publicējiet emuāru un mājas lapas programmā WordPress

Šīm lapām nav jāpievieno saturs, un, ja vēlaties, pat varat tās nosaukt par jebko citu. Piemēram, dažās uzņēmējdarbības vietnēs bloga lapā tiek izmantotas ziņas.

Kad esat izveidojis šīs lapas, varat pāriet uz lapu Iestatījumi »Lasīšana WordPress administratora apgabalā.

Sadaļā “Jūsu mājas lapa tiek parādīta” noklikšķiniet uz opcijas “Statiskā lapa”. Pēc tam jūs varat izvēlēties agrāk izveidotās mājas un bloga lapas.

Atlasiet emuāru un mājas lapu

Tagad jūs varat doties uz sadaļu Lapas »Visas lapas admin apgabalā. Jūs pamanīsit savu blogu un sākumlapu ar jaunām etiķetēm. Turpiniet un noklikšķiniet uz saites Skatīt zem šīm lapām, lai tās priekšskatītu.

Emuāra lapas priekšskatījums

Šo lapu izskats ir atkarīgs no jūsu WordPress šablona, un jums, iespējams, būs jākonfigurē šablona iestatījumi.

Tā kā katrai WordPress tēmai ir dažādas iespējas, jums būs jāpārbauda šablona dokumentācija vai jāpārbauda opcijas sadaļā Izskats »Pielāgot lapu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim arī citas metodes.

Ievietojiet bloga lapas saiti uz savas vietnes navigācijas izvēlni

Emuāra saite navigācijas izvēlnē

Tagad, kad esat izveidojis atsevišķu bloga lapu, palīdzēsim jūsu vietnes apmeklētājiem to atrast.

Vienkārši apmeklējiet lapu Izskats »Izvēlnes un pievienojiet iepriekš izveidoto bloga lapu savas vietnes navigācijas izvēlnei.

Emuāra lapas saites pievienošana navigācijas izvēlnei

Detalizētākas instrukcijas skatiet mūsu iesācēju ceļvedī par navigācijas izvēlnēm WordPress.

Mājas lapas pielāgošana

Pēc noklusējuma daudzām WordPress tēmām ir iebūvēta veidne, lai statiska lapa tiktu parādīta kā jūsu vietnes galvenā lapa. Tomēr tas joprojām būs jāiestata sadaļā Izskats »Pielāgot.

Motīva pielāgotājs

Dažas WordPress tēmas ļauj arī izvēlēties savas mājas lapas veidni. Ja jūsu šablonam ir šāda veidne, varat to atlasīt, rediģējot sākumlapu.

Lapas veidnes atlase

Visbeidzot, varat izmantot WordPress lapu veidotāja spraudni, lai izmantotu vienkāršu vilkšanu un rīkus, lai izveidotu savu mājas lapu no jauna.

Mēs iesakām izmantot Beaver Builder, jo tas ir labākais WordPress WordPress lapu veidotāja spraudnis tirgū. Tas ir ļoti ērti lietojams, ietver gatavas veidnes un īpaši elastīgu, lai izveidotu jebkuru vēlamo izkārtojumu.

Mājas lapas rediģēšana programmā Beaver Builder

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu apmācību par to, kā izveidot pielāgotu mājas lapu WordPress.

Pielāgojiet sava bloga lapas dizainu

Pēc noklusējuma WordPress automātiski meklē veidni jūsu WordPress šablonā, lai parādītu ziņas atsevišķā bloga lapā.

Ja jūsu šablonam tādas nav, tā automātiski atgriežas pie arhīva veidnes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress veidņu hierarhiju.

Tagad, ja jums nepatīk, kā jūsu tēma apstrādā jūsu bloga lapu, varat to mainīt, izmantojot dažus papildu rīkus un nerakstot kodu.

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudņi Beaver Builder un Beaver Themer. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Beaver Themer ir Beaver Builder pievienojumprogrammas spraudnis, kas ļauj ne tikai izveidot lapas, bet arī pilnīgi jaunas WordPress tēmas no jauna.

Pirmkārt, jums jāapmeklē Beaver Builder »Themer Layouts lapa un noklikšķiniet uz pogas Add New.

Tēmas izkārtojums

Šeit jūs varat norādīt izkārtojuma nosaukumu, kā tipu atlasīt ‘Themer Layout’ un pēc tam kā izkārtojumu atlasīt Archive.

Tādējādi arhīva veidnēm tiks izveidots tematiskais izkārtojums. Nākamajā ekrānā atrašanās vietas opcijai jāizvēlas ‘Post Archive’ un pēc tam noklikšķiniet uz pogas ‘Launch Beaver Builder’.

Palaidiet Beaver Builder

Tas atvērs Beaver Builder ar jūsu izvēlēto izkārtojumu. Jūs varat vienkārši norādīt un noklikšķināt uz jebkura ekrāna vienuma un sākt to rediģēt. Lapai varat pievienot arī jaunas rindas, kolonnas un tīmekļa elementus.

Emuāra ziņu izkārtojuma rediģēšana programmā Beaver Builder

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izveidot pielāgotu WordPress šablonu (bez programmēšanas).

Kad esat pabeidzis rediģēšanu, jūs varat vienkārši publicēt savu izkārtojumu. Pēc tam apmeklējiet bloga lapu, lai redzētu, kā tas darbojas.

Emuāra lapas veidne

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot atsevišķu lapu bloga ziņām WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par bloga trafika palielināšanu, kā arī mūsu sarakstā jābūt WordPress spraudņiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izsekot saišu klikšķus un pogu klikšķus WordPress (vienkāršs veids)

Vai vēlaties WordPress izsekot saites un pogas klikšķus? Saites un pogas klikšķu izsekošana palīdz atklāt, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni. Jūs varat izmantot ieskatus, lai uzlabotu savu vietni un atbilstoši plānotu savu stratēģiju. Šajā

Kā tulkot WordPress spraudni savā valodā

Vai vēlaties tulkot WordPress spraudni savā valodā? Daudzi WordPress spraudņi ir pilnībā gatavi tulkošanai, un tos var viegli tulkot ikviens cilvēks pasaulē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli tulkot WordPress spraudni savā valodā (nezinot nevienu

Kā pievienot Facebook autoru atzīmi WordPress

Vai esat pamanījuši, ka Facebook tagad parāda informāciju par autoriem uz saitēm, kas kopīgotas Facebook? Nesen viens no mūsu lietotājiem redzēja mūsu Facebook statusu un jautāja, kā viņi savā vietnē var pievienot Facebook autora tagu. Ņemot vērā

Kā labot WordPress kļūdu “Vai tiešām vēlaties to darīt?”

Ik pa laikam var rasties WordPress kļūda, piemēram, kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu, vai atmiņas izsmeltā kļūda. Šīs kļūdas ir nedaudz noderīgas, jo tās precīzi norāda, kāda ir problēma. No otras puses, ir tādas nelietderīgas kļūdas