Kā izveidot automātisko kredīta / automašīnas maksājumu kalkulatoru ordPress

/

Vai vēlaties WordPress izveidot automātisko aizdevumu vai automašīnu maksājumu kalkulatoru?

Ja jūs nodarbojaties ar automašīnu dīleru biznesu, tad, pievienojot automātiskās aizdevuma maksājumu kalkulatoru savā vietnē, var palielināt pārdošanas apjomus.

Tas palīdz jūsu vietnes apmeklētājiem iegūt ikmēneša kredīta maksājuma aprēķinu, salīdzināt aizdevuma piedāvājumus un atrast labāko piedāvājumu par automašīnas iegādi.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim ērti izveidot WordPress automātisko kredīta automašīnas maksājumu kalkulatoru.

Automātiskā kredīta automašīnas maksājumu kalkulatora izveide programmā WordPress

Kas ir automašīnas / automātiskā kredīta maksāšanas kalkulators?

Automašīnas / auto aizdevuma maksājumu kalkulators ir automatizēts rīks, kas ļauj lietotājiem iegūt ikmēneša aizdevuma maksājuma aprēķinus, pārbaudīt amortizācijas grafiku un aprēķināt kopējo aizdevuma summu.

Tas ļauj lietotājiem veikt pilnīgu automātiskā aizdevuma aprēķinu, izmantojot pārdošanas nodokļa, izplatītāja maksu, tirdzniecības vērtības vērtību, procentu likmi, aizdevuma ilgumu un citu kontu.

Auto aizdevuma maksājumu kalkulators ir īpaši noderīgs automašīnu tirdzniecības vietnēm un auto aizdevumu finansēšanas uzņēmumiem.

Aizdevuma kalkulatora pievienošana vietnei palīdz gan jums, gan jūsu vietnes apmeklētājiem.

Lietotāji var redzēt dažādus finansēšanas plānus, kas pieejami automašīnas iegādei, un izvēlēties labāko plānu, kas atbilst viņu budžetam.

Jūsu galā tas palielina lietotāju piesaisti un pārdošanas apjomu, jo lietotāji var aprēķināt automašīnu aizdevumu tieši jūsu vietnē, neatverot citu kalkulatora lietotni.

Automātiskā aizdevuma un automašīnas maksājumu kalkulatora izveide WordPress

Agrāk, lai izveidotu automātisko aizdevumu automašīnas maksājumu kalkulatoru, būtu nepieciešamas dziļas zināšanas par programmēšanu, jo jums bija jāprogrammē matemātiskie aprēķini savā vietnē. Tas nozīmēja pieņemt darbā WordPress izstrādātāju.

Par laimi tagad jūs varat izveidot automātisko aizdevumu kalkulatoru bez jebkādām programmēšanas zināšanām ar visattīstītāko WordPress formu spraudni Formidable Forms.

Bieži vien daudzi izstrādātāji izmanto Formidable Forms, lai ietaupītu laiku, veidojot klientiem vietnes.

Formidable Forms Advanced WordPress veidlapu spraudnis

Spraudnis Formidable Forms piedāvā jaudīgu automašīnas maksājumu kalkulatora veidni, kas ļauj ar dažiem klikšķiem izveidot automātisko aizdevumu kalkulatoru. Jums vienkārši jāizvēlas veidne, jāpielāgo tā savām vajadzībām, un tad tā ir gatava lietošanai.

Automašīnas maksājumu kalkulatora veidnē aizdevuma aprēķināšanas formula jau ir iestatīta, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Tas ļauj ikvienam, ieskaitot absolūto iesācēju, izveidot pilnībā funkcionējošu aizdevumu kalkulatoru WordPress.

Tāpat jūs varat izveidot citas noderīgas kalkulatora formas, piemēram, hipotēkas kalkulatoru, WooCommerce produktu konfiguratora paraugu un neto reklāmdevēju rezultātu (NPS) aptaujas formu. Varat arī to izmantot, lai izveidotu vienkāršas kontaktu formas, lietotāju reģistrācijas formas, tiešsaistes viktorīnu, tīmekļa direktoriju utt.

Formidable ir pilnīgs formas risinājums. Jums nav nepieciešams atsevišķs aizdevuma kalkulatora spraudnis, lietotāja reģistrācijas formas spraudnis vai saziņas formas spraudnis.

Ņemot to vērā, apskatīsim, kā savā WordPress vietnē izveidot automātisko aizdevumu kalkulatoru.

1. darbība. Instalējiet Formidable Forms savā WordPress vietnē

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Formidable Forms. Lai izmantotu automašīnas maksājumu kalkulatora funkciju, jums jāiegūst vismaz Formidable Pro Business plāns.

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, augšpusē redzēsit paziņojumu, kurā tiks lūgts pievienot licences atslēgu.

Pievienojiet savu Formidable Forms Pro licences atslēgu

Noklikšķinot uz saites, jūs nokļūsiet lapā Globālie iestatījumi ar lauku Licences atslēga. Tur jums būs jāievada sava Formidable Forms licences atslēga un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt licenci. Licences atslēgu varat atrast savā Formidable Forms kontā.

Saglabājiet savu Formidable Forms licences atslēgu

Kad tas būs izdarīts, tas parādīs licences aktivizācijas veiksmes ziņojumu. Jūs varat atsvaidzināt savu lapu, lai ielādētu augstākās kvalitātes funkcijas.

2. solis: WordPress izveidojiet automātisko aizdevumu un automašīnu maksājumu kalkulatoru

Tagad, kad savā vietnē esat veiksmīgi iestatījis Formidable Pro spraudni, esat gatavs izveidot automašīnas maksājumu kalkulatora formu.

Informācijas panelī apmeklējiet lapu Formidable »Formas, lai pievienotu jaunu formu. Šajā ekrānā pēc noklusējuma būs redzama forma Sazināties ar mums. Lai izveidotu jaunu automātiskā aizdevuma kalkulatora formu, jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot jaunu.

Pievienojiet jaunu formidable Form

Nākamajā ekrānā jūs redzēsiet daudzas iepriekš sagatavotas veidņu veidnes. Sadaļā Premium Templates vēlaties meklēt veidni Auto Payment Calculator.

Automašīnu norēķinu kalkulatora veidnes veidnes izvēle programmā WordPress

Ja vēlaties uzzināt, kā izskatās automātiskā aizdevuma kalkulatora forma, varat noklikšķināt uz pogas Priekšskatījums. Tas uznirstošajā logā atvērs formas priekšskatījumu.

Automašīnu norēķinu kalkulatora veidlapas priekšskatījums WordPress

Lai izveidotu automašīnas maksājuma kalkulatora formu, jums jānoklikšķina uz pogas Izveidot formu. Pēc tam tas parādīs uznirstošo logu, kurā jāpievieno formas nosaukums, formas apraksts un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot.

Nosauciet vārdu un izveidojiet automašīnas maksājuma kalkulatoru programmā WordPress

Pēc tam tas atvērs formu veidotāju Automašīnu norēķinu kalkulators.

Automašīnu norēķinu kalkulatora veidlapu veidotājs programmā WordPress

Kā parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, jūs atradīsit gatavu automātiskā aizdevuma kalkulatoru. Jūs varat izmantot formu tādu, kāda tā ir, vai pielāgot to atbilstoši savām vajadzībām.

Formas lauka augšdaļā varat pielāgot formas lauka iezīmi, noklusējuma vērtību, viettura tekstu utt.

Pielāgojiet automašīnas maksājuma kalkulatoru

Bet jums jābūt ļoti piesardzīgam, mainot zemāk esošo lauku Kredīta aprēķins un ikmēneša maksājums papildu opcijas. Tas ir tāpēc, ka tajos ir iekļauta matemātiskā aprēķina formula.

Automātiskā aizdevuma kalkulatora veidlapas papildu lauki

Kad esat konfigurējis visus veidotāja laukus, varat pārskatīt formas iestatījumus, noklikšķinot uz opcijas Iestatījumi blakus cilnei Veidot.

Automašīnas norēķinu kalkulatora veidlapa Vispārīgie iestatījumi

Pirmkārt, jūs redzēsiet Vispārīgos formas iestatījumus. Jūs varat modificēt formas nosaukumu, aprakstu un konfigurēt to, kas jāparāda, kad lietotājs iesniedz formu.

Pēc tam varat konfigurēt formas darbības un paziņojumus, kas jāaktivizē, kad ieraksts tiek izveidots, atjaunināts vai importēts. Pēc noklusējuma jūs redzēsit iespējotu e-pasta paziņojumu. Ja nepieciešams, no saraksta varat pievienot citas darbības.

Automašīnas norēķinu kalkulatora veidlapas paziņojumu iestatījumi

Tāpat jūs varat pārskatīt visus citus iestatījumus kreisajā kolonnā. Kad esat pabeidzis formas konfigurēšanu, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt”.

Atjauniniet automašīnas maksājuma kalkulatora veidlapu programmā WordPress

Pēc tam jūs redzēsiet iestatījumu / formas veiksmīgi atjauninātu ziņojumu. Tagad jūs varat aizvērt formu veidotāju, noklikšķinot uz pogas Aizvērt ekrāna augšējā labajā stūrī.

Atjaunināta automašīnas maksājuma kalkulatora veidlapa

3. darbība: pievienojiet automašīnas maksājuma kalkulatoru savā WordPress vietnē

Tagad, kad jums ir gatava lietošanai automašīnas maksājuma kalkulatora forma, varat to pievienot savai vietnei.

Vienkārši izveidojiet jaunu lapu vai rediģējiet esošu, lai pievienotu automašīnas maksājumu kalkulatoru. Lapas redaktorā jums jānoklikšķina uz ikonas Pievienot jaunu bloku un pēc tam jāizvēlas Formidable Forms block.

Pievienojiet Formidable Forms Block automašīnas maksājumu kalkulatora lapai

Pēc tam nolaižamajā izvēlnē jāizvēlas automātiskā aizdevuma / automašīnas maksājuma kalkulatora forma, kuru izveidojāt agrāk. Kad tas izdarīts, WordPress automātiski ielādēs formu.

Automašīnu norēķinu kalkulatora pievienošana WordPress lapā

Pēc pievienošanas jūs varat publicēt lapu un pēc tam to priekšskatīt, lai redzētu, kā tā darbojas. Piemēram, šeit ir redzams, kā tas izskatās mūsu demonstrācijas vietnē.

Automātiskā aizdevuma automašīnas maksājumu kalkulators WordPress vietnes priekšskatījumā

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress izveidot automātisko kredīta automašīnas maksājumu kalkulatoru. Iespējams, vēlēsities apskatīt arī mūsu ceļvedi par nepieciešamajiem WordPress spraudņiem un labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot īso kodu WordPress lietotājam ar Shortcake

Ja klientam izstrādājat vietni WordPress, visticamāk, jums būs īsceļi, kurus klienti varēs izmantot. Problēma ir tā, ka daudzi iesācēji nezina, kā pievienot īsos kodus, un, ja ir iesaistīti sarežģīti parametri, tas ir vēl grūtāk. Shortcake nodrošina

Kā apturēt un novērst DDoS uzbrukumu WordPress

WordPress ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem pasaulē, jo piedāvā jaudīgas funkcijas un drošu koda bāzi. Tomēr tas neaizsargā WordPress vai jebkuru citu programmatūru no ļaunprātīgiem DDoS uzbrukumiem, kas ir izplatīti internetā. DDoS

11 lietas, kas jums jādara, pārmantojot WordPress vietni

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kādas ir lietas, kuras mēs iesakām darīt tūlīt pēc WordPress vietnes pārmantošanas? Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, kurš nesen iegādājies jaunu vietni, vai biroja palīgs, kurš manto

Kā deaktivizēt saišu URL automātisko saistīšanu WordPress

Vai zinājāt, ka tad, kad lietotājs komentāros pievieno vienkārša teksta URL, WordPress automātiski padara to noklikšķināmu. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai WordPress komentāros ir iespējams izslēgt teksta URL automātisko saistīšanu?