Kā izveidot galveno lapu, izmantojot WordPress

/

Vai vēlaties savā WordPress vietnē izveidot pielāgotu galveno lapu? Galvenās lapas palīdz uzņēmumiem pārveidot vietnes apmeklētājus par klientiem un potenciālajiem klientiem. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izveidot galveno lapu WordPress.

Galvenās lapas izveide ar WordPress

Kas ir galvenā lapa?

Galvenā lapa ir mērķa vajadzībām veidota lapa, kas paredzēta, lai palielinātu pārdošanas apjomus vai ģenerētu potenciālos klientus biznesam. To izmanto apmaksātās mārketinga, e-pasta un sociālo mediju kampaņās. Lietotāji, kas nāk no šiem avotiem, vispirms nokļūs šajā lapā, tāpēc to sauc par galveno lapu.

Kāda ir atšķirība starp sākumlapu un galveno lapu?

Mājas lapa ir jūsu vietnes sākumlapa, un to lietotāji redzēs, ievadot jūsu domēna vārdu savā pārlūkprogrammā. No otras puses, galvenā lapa var būt atsevišķa lapa, kurā lielākā daļa apmeklētāju nokļūst no apmaksātiem vai trešo personu datplūsmas avotiem.

Mājas lapa ir paredzēta apmeklētājiem, lai viņi varētu sazināties ar jūsu vietni, izpētīt citas lapas, pārlūkot produktus vai reģistrēties. Tam ir vairāk saišu, un tas lietotājiem nodrošina vairāk izvēles iespēju.

No otras puses, galvenā lapa ir izveidota pārveidošanai. Tajā ir mazāk saišu, un tā ir paredzēta lietotājiem, lai pieņemtu lēmumu par pirkumu vai sniegtu informāciju turpmākai saziņai.

Parasti jūsu vietnei var būt tikai viena sākumlapa, taču dažādām kampaņām varat izveidot tik daudz galveno lapu, cik vēlaties. Piemēram:

  • Galvenā lapa jūsu apmaksātajām reklāmas kampaņām
  • Apmeklētāji, kas nāk no konkrētiem datplūsmas avotiem, piemēram, e-pasta saraksta, sociālo mediju un daudz ko citu
  • Lietotāji, kas atrodas noteiktā produkta vai pakalpojuma lapā
  • un vēl daudz vairāk…

To sakot, apskatīsim, kā izveidot skaistu pielāgotu galveno lapu WordPress. Mēs parādīsim divus risinājumus, un jūs varat izvēlēties sev piemērotāko.

Galvenās lapas izveide WordPress, izmantojot Beaver Builder

Beaver Builder ir viens no labākajiem WordPress galvenās lapas spraudņiem. Tas ļauj viegli izveidot galveno lapu, izmantojot gatavas veidnes, kuras varat modificēt, izmantojot vienkāršus velciet un nometiet rīkus.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Beaver Builder. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »Beaver Builder, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Bebra celtnieka licence

Cilnē Licence noklikšķiniet uz pogas Ievadīt licences atslēgu, lai pievienotu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast savā kontā vietnē Beaver Builder.

Pēc tam jums jādodas uz lapu Pages »Pievienot jaunu lapu, lai izveidotu savu pirmo galveno lapu. Daudzās WordPress tēmās tagad ir lapu veidotājs vai pilna platuma veidne. Šīs veidnes ir paredzētas darbam ar lapu veidotāja spraudņiem.

Ja jūsu šablonam nav šādas veidnes, varat to izveidot pats. Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā izveidot pilna platuma lapu WordPress.

Labās slejas lodziņā “Lapas atribūti” atlasiet lapas veidotāju vai pilna platuma veidni un tagad saglabājiet savu lapu, lai piemērotu izmaiņas.

Atlasiet veidni

Tagad esat gatavs izveidot galveno lapu. Noklikšķiniet uz cilnes Beaver Builder, kas atrodas virs ziņu redaktora, lai palaistu veidotāja saskarni.

Palaidiet Beaver Builder

Bebra veidotājs tiks atvērts ar jūsu esošo lapas veidni. Jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot ekrāna augšējā labajā stūrī un jāpārslēdzas uz cilni Veidnes.

Izvēlieties veidni

Beaver Builder komplektā ir vairākas gatavas veidnes. Grupas nolaižamajā izvēlnē atlasiet ‘Galvenās lapas’ un pēc tam izvēlieties veidni, kas izskatās tuvu jūsu prātam.

Kad esat izvēlējies veidni, Beaver Builder to ielādēs priekšskatījuma logā.

Noklikšķiniet un noklikšķiniet, lai rediģētu

Tagad varat norādīt un noklikšķināt uz jebkura vienuma, lai to rediģētu. Jūs varat mainīt tekstu, mainīt fona krāsu vai attēlus, pielāgot rindu un kolonnu platumu un augstumu.

Jūs varat pievienot vai noņemt satura vienumus no savas veidnes. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot un pārslēdzieties uz cilni Rindas. Jūs varat pievienot vienu vai vairākas kolonnas.

Pievienojiet galvenajai lapai rindas

Pēc rindas pievienošanas pārejiet uz cilni moduļi. Moduļi ir satura elementi, kurus varat pievienot savai galvenajai lapai. Bebra veidotājs ir aprīkots ar visiem būtiskajiem moduļiem, ieskaitot tekstu, virsrakstus, pogas, video, audio, animētu atpakaļskaitīšanas taimeri un daudz ko citu.

Pievienojiet savai veidnei moduļus

Kad esat apmierināts ar dizainu, varat augšpusē noklikšķināt uz pogas Gatavs un pēc tam saglabāt vai publicēt savu lapu.

Saglabājiet vai publicējiet savu galveno lapu

Tagad varat apmeklēt lapu, lai skatītu galveno lapu darbībā. Ja vēlaties kaut ko pielāgot, pievienot vai noņemt, varat to rediģēt vēlreiz.

Priekšskatiet savu galveno lapu

Galvenās lapas izveide WordPress, izmantojot Leadpages

Leadpages ir vēl viena viegli izmantojama platforma, lai izveidotu skaistas galvenās lapas un pievienotu tās savai WordPress vietnei.

Atšķirībā no BeaverBuilder, Leadpages ir atsevišķs galveno lapu veidotājs, kas nozīmē, ka jūs varat to izmantot kopā ar WordPress vietni vai bez tās.

Pirmkārt, jums jāapmeklē Leadpages vietne un jāreģistrējas kontam. Pēc tam jūs redzēsiet Leadpages informācijas paneli, kurā jums jānoklikšķina uz pogas Izveidot jaunu Leadpage.

Jaunas galvenās lapas izveidošana ar Leadpages

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts izvēlēties veidni. Leadpages nāk ar desmitiem skaisti veidotu veidņu, kas ir kārtīgi sakārtotas dažādās kategorijās.

Izvēlieties galvenās lapas veidni

Noklikšķiniet uz jebkuras veidnes, lai to priekšskatītu. Jums ir jāizvēlas veidne, kas izskatās vistuvāk jūsu domām, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izmantot šo veidni, lai turpinātu.

Tādējādi tiks palaista Leadpages veidotāja saskarne. Tas ir velciet un nometiet interfeiss, kurā varat vienkārši norādīt un noklikšķināt uz vienuma, lai to rediģētu.

Galveno lapu veidotājs

Tagad varat norādīt un noklikšķināt, lai rediģētu jebkuru lapas vienumu. Jūs varat aizstāt attēlus, tekstu, fona attēlus un daudz ko citu. Varat arī pievienot jaunus logrīkus no kreisās kolonnas.

Varat arī pielāgot dažādas savas galvenās lapas sadaļas, noklikšķinot uz cilnes Lapas izkārtojums. Vienkārši velciet un nometiet sadaļas, lai tās pielāgotu lapā. Varat arī pievienot jaunas sadaļas vai noņemt tās.

Velciet un nometiet lapas izkārtojumu

Leadpages ir savienots arī ar vairākām trešo pušu lietotnēm, ieskaitot visus populārākos e-pasta mārketinga servisus. Vienkārši pievienojiet reģistrēšanās formu savai galvenajai lapai un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot integrāciju.

Pievienojiet integrācijas

Kad esat pabeidzis galvenās lapas rediģēšanu, varat noklikšķināt uz pogas Publicēt, lai tā darbotos.

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Publicēšanas opcijas un jāpārslēdzas uz cilni Citas publicēšanas opcijas. No šejienes jūs varat lejupielādēt spraudni Leadpages WordPress.

Iegūstiet WordPress spraudni

Pēc tam jums jāpārslēdzas uz vietni WordPress, lai instalētu un aktivizētu spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē izvēlne Leadpages savā WordPress administratora apgabalā, lai pieteiktos ar Leadpages kontu.

Kad esat pieteicies, dodieties uz Leadpages »Pievienot jaunu lapu. Jūs varēsiet redzēt savu galveno lapu, kas tur norādīta, ar dažām iespējām.

Jūs varat publicēt šo lapu kā parastu galveno lapu, mājas lapu, sveiciena vārtu vai 404 kļūdas lapu. Savai galvenajai lapai varat izvēlēties arī URL slug.

Publicējiet savu galveno lapu vietnē WordPress

Pēc opciju pārskatīšanas dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Leadpages tagad publicēs lapu jūsu WordPress vietnē.

Tagad varat apmeklēt šo lapu savā vietnē, lai redzētu, kā tā darbojas. Jebkuras nepieciešamās izmaiņas varat veikt vietnē Leadpages, un šīs izmaiņas tiks parādītas jūsu vietnē.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot galveno lapu, izmantojot WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu padomus par lielāku datplūsmas palielināšanu uz jūsu WordPress vietni.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā parādīt visus savus WordPress ierakstus vienā lapā

Vai vēlaties visus savus WordPress ierakstus parādīt vienā lapā? Nesen viens no mūsu lasītājiem vēlējās izveidot arhīvu lapu un parādīt visus WordPress ierakstus vienā lapā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā visus savus WordPress ierakstus parādīt

Kā pievienot rotējošas atsauksmes WordPress

Vai vēlaties savā WordPress vietnē rādīt rotējošas atsauksmes? Atsauksmes ir lielisks veids, kā parādīt sociālos pierādījumus un palielināt uzticamību. Tāpēc jūs redzat, ka tik daudz tiešsaistes uzņēmumu ar lepnumu demonstrē klientu atsauksmes

Kā izveidot WordPress spraudni TinyMCE

Ja esat WordPress izstrādātājs, tad kādā brīdī varat saskarties ar WordPress vizuālā redaktora pielāgošanu vai paplašināšanu. Piemēram, ieteicams pievienot pogu Visual Editor rīkjoslai, lai klients varētu viegli ievietot tekstlodziņu vai aicinājumu

Kā izslēgt JSON REST API WordPress

WordPress 4.4 pievienoja tik gaidīto JSON REST API. Tas ir lieliski piemērots spraudņu izstrādātājiem, taču daudziem vietņu īpašniekiem tas var nebūt vispār noderīgs. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izslēgt JSON REST API WordPress. Nevar