Kā izveidot sveicienu savai WordPress vietnei (+ piemēri)

/

Vai vēlaties savai vietnei pievienot pilnekrāna sagaidīšanas paklāju?

Apsveikuma paklājs ir pilna ekrāna dinamisks pārklājums, kas var palīdzēt iegūt vairāk vēstuli abonentu, e-grāmatu lejupielādes, produktu pārdošanu utt.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar to, kā izveidot sveiciena paklāju savai WordPress vietnei, kā arī dažus lieliskus apsveikuma paklāja piemērus, no kuriem mācīties.

Kāpēc sveiciens var palielināt jūsu reklāmguvumu skaitu

Vairāk nekā 70% apmeklētāju, kuri pamet jūsu vietni, nekad neatgriezīsies, ja vien jūs tos nepārvērsiet par e-pasta abonentu vai klientu.

Apsveikuma paklājs ir liela pilnekrāna iespiestā reklāma, kas bloķē pārējā jūsu vietnes satura skatu, lai piesaistītu lietotāja uzmanību.

Tas varētu izklausīties kā slikta ideja, taču tas ir lielisks veids, kā nekavējoties saņemt savu ziņojumu apmeklētāju priekšā.

Ja apmeklētāji nevēlas to, ko jūs piedāvājat, viņi var vienkārši aizvērt sagaidīšanas paklāju.

Līdzīgi kā iziešanas nolūka uznirstošie logi, sagaidīšanas paklāji ir efektīvi, lai veicinātu augstu konversijas līmeni.

Protams, jūs vēlaties dot cilvēkiem labu iemeslu reģistrēties. Ja jums vēl nav svina magnēta, varat piedāvāt atlaides kodu vai pat bezmaksas cenu.

Šeit ir divi ļoti dažādi apsveikuma paketes piemēri, kuriem ir ļoti augsti reklāmguvumu līmeņi:

Iepriekš minētais ir apsveicams paklājs, ko mēs izmantojam savā WPForms blogā, un tas ļoti labi pārveido.

Tālāk redzamais ekrānuzņēmums ir apsveicams paklājs, ko mēs izmantojam, lai piešķirtu vienam no mūsu vadošajiem magnētiem, kas patiešām labi strādā, lai piesaistītu lietotājus pievienoties mūsu e-pasta vēstulēm:

To sakot, ieskatīsimies, kā viegli pievienot sagaidīšanas paklāju savai vietnei.

Kā izveidot sveicienu savai vietnei

Pirmkārt, jums jāreģistrējas OptinMonster kontam. Tā ir labākā svina paaudzes programmatūra pasaulē un ļauj viegli izveidot izvēles formas, ieskaitot sagaidīšanas paklājus.

Pēc tam jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis OptinMonster WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis savieno OptinMonster lietotni ar jūsu vietni. Kad esat aktivizējis spraudni, noklikšķiniet uz izvēlnes OptinMonster savā WordPress vadības panelī, lai izveidotu savienojumu ar savu kontu.

Pievienojiet OptinMonster savai vietnei

Pēc tam jūs esat gatavs izveidot apsveikuma paklāju.

Sveiciena paklāja izveidošana jūsu vietnei

WordPress informācijas panelī noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu kampaņu, lai sāktu veidot apsveikuma paklāju.

Tādējādi jūs nokļūsiet OptinMonster vietnē.

Pēc tam kampaņas veidam izvēlieties Pilnekrāna režīms.

Kampaņai būs jāizvēlas veidne. Mēs izmantosim veidni ‘Ieeja’, taču, ja vēlaties, varat izvēlēties citu.

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Izmantot veidni tiks parādīts šāds kampaņas veidotāja ekrāns:

Šeit jūs varat mainīt visu, kas jums patīk. Protams, jūs vēlaties rediģēt tekstu, lai tas atbilstu jūsu piedāvājumam.

Vienkārši noklikšķiniet uz jebkura elementa, un jūs redzēsiet, ka to varat rediģēt kreisajā rūtī.

Pēc tam dodieties uz sadaļu Optin Settings »Pilnekrāna fons. Noklikšķiniet uz “Fona krāsa” un iestatiet A (alfa) vērtību uz 1 00.

Tas nodrošina, ka jūsu viesmīlības paklājs vispār nebūs caurspīdīgs, tāpēc neviens jūsu vietnes saturs netiks rādīts.

Nākamais solis ir ļaut slīdēt sveiciena paklājam. To var izdarīt, kreisajā pusē noklikšķinot uz pogas Sākums un pēc tam uz Pilnekrāna iestatījumi.

No šejienes ir jāieslēdz opcija “Vai rādīt slaidu?”, Lai tā būtu zaļa.

Tas nozīmē, ka jūsu sveiciena paklājs slīdēs uz leju no ekrāna augšdaļas, nevis izgaist skatā.

Pēc tam jums jāpārslēdzas uz sveiciena paklāja skatu “Veiksme”. Tas ir tas, ko jūsu lietotāji redzēs pēc vēlamās darbības.

Kad esat apmierināts ar sveiciena paklāju, varat iestatīt, kā tas tiks parādīts jūsu vietnē.

Sveiciena parādīšana jūsu vietnē

Varat iestatīt, kā vēlaties uzrādīt sveiciena paklāja uznirstošo logu, pārejot uz cilni Displeja noteikumi vietnē OptinMonster.

Pēc noklusējuma OptinMonster kampaņas tiek rādītas visās jūsu vietnes lapās pēc tam, kad apmeklētājs ir bijis tur 5 sekundes. Tā kā šis ir apsveicams paklājs, jūs, iespējams, vēlēsities, lai tas tiktu parādīts nekavējoties. Vienkārši mainiet šo vērtību uz 0 sekundēm.

Pēc noklusējuma sveiciena paklājs tiks parādīts katrā jūsu vietnes lapā. Izmantojot OptinMonster personalizācijas noteikumus, varat ērti iekļaut vai izslēgt konkrētas lapas.

Ir daudz citu personalizēšanas un mērķauditorijas atlases iespēju, piemēram, lietotāja atrašanās vieta, kādi vienumi ir viņu e-komercijas grozā, ko viņi iepriekš ir darījuši jūsu vietnē utt.

Kad esat gatavs padarīt savu viesmīlību dzīvu, ekrāna augšdaļā vienkārši noklikšķiniet uz Publicēt. Jums būs jāpārslēdz slēdzis blakus ‘Statuss’, lai tas rādītu ‘Live’.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad dodieties uz savu WordPress vietni un noklikšķiniet uz izvēlnes vienuma OptinMonster. Jums vajadzētu redzēt savu apsveikuma paklāja kampaņu, kā arī visas citas jūsu izveidotās kampaņas.

Ja tas neparādās, vienkārši noklikšķiniet uz Atsvaidzināt kampaņas, lai ielādētu datus no vietnes OptinMonster.

Lai pārbaudītu savu kampaņu, varat apmeklēt savu vietni jaunā inkognito pārlūka logā. Jums vajadzētu redzēt, kā sveiciena paklājs vienmērīgi ieslīd no ekrāna augšdaļas.

Lielisku sveicienu piemēri

Apskatīsim dažus apsveicamus piemērus no dažādām nozarēm. Katram no viņiem mēs veiksim to, ko viņi dara labi, kā arī visas nelielas izmaiņas, kuras mēs varam ieteikt.

1. Singularitāte

Šis apsveikuma paklājs no Singularity mudināja lietotājus reģistrēties un skatīties Singularity University Global Summit tiešraidi. Tas bija ļoti veiksmīgs, un nepilnu 9 dienu laikā tika reģistrēti vairāk nekā 20 00 jaunu reģistrēšanās e-pastā.

Mums īpaši patika lieliskā logotipa izmantošana, skaidri fonti un spilgtais “Remind Me!” pogu.

2. Goins, rakstnieks

Šis viesmīlības paklājs no Goins, Writer piedāvā bezmaksas ceļvedi. Tas ir skaidrs, vienkāršs piedāvājums, un minimālisma dizains atbilst pārējai vietnei.

Mēs uzskatījām, ka pogas “Jā” un “Nē, paldies” ir skaidras un viegli lietojamas, un ciparu izmantošana virsrakstā sniedz pārliecinošu piedāvājumu.

3. AVweb

Šim apsveikuma paklājam ir liels, skaidrs mazas lidmašīnas attēls. Tas uzreiz piesaista uzmanību.

Mums patika lieliskais attēls un skaidrs “Pieraksties!” aicinājums uz darbību. Viens mazs iespējamais kniebiens būtu saīsināt tagline, lai izvairītos no tā, ka tas pārklāj lidmašīnas augšdaļu.

4. Ielādētās ainavas

Šis apsveikuma paklājs no Loaded Landscapes nedaudz atšķiras no citiem piemēriem. Fons ir nedaudz caurspīdīgs.

Mums patika skaidrs piedāvājums un sarkanās aicinājuma uz darbību entuziasms. Vietnes fons zem sagaidīšanas paklāja varētu nedaudz traucēt, tāpēc varētu būt vērts to mainīt, lai tas būtu pilnībā necaurspīdīgs.

5. OptimizeMyBnb

Šis sveiciena paklājs tika izmantots noteiktā lapā, kas bija saistīta ar grāmatu, kuru vietnes īpašnieks pārdeva ar trešo pušu mazumtirgotājiem. Šie mazumtirgotāji tomēr nenodeva klientu datus. Šādi sagaidīšanas paklāja izmantošana palīdzēja iegūt klientu e-pasta adreses.

Mēs uzskatījām, ka ļoti skaidrs virsraksts, apakšvirsraksts un aicinājums uz darbību darbojas labi. Tomēr mēs uzskatījām, ka pogas “precei”, iespējams, jābūt “priekšmetu” daudzskaitlim. Tas uzsver, cik svarīgi ir rūpīgi izlasīt viesmīlības paklāja tekstu.

Var redzēt vēl desmitiem pilna ekrāna apsveikuma paklāju piemēru, taču mēs tos visus šajā rokasgrāmatā nepievienojām.

Ja jūs meklējat vairāk iedvesmas, šeit ir dažas lietas, ko varat darīt, izmantojot pilnekrāna sagaidīšanas paklāju:

  • Uzrādīt mērķtiecīgu piedāvājumu vai kuponu
  • Parādiet jaunus produktus un pakalpojumus
  • Ļaujiet apmeklētājiem uzzināt, ko no vietnes sagaidīt
  • Uzvariet jaunus abonentus, izceļot viņu labāko saturu
  • Norādiet apmeklētājiem viņu sociālo mediju profilus
  • Apkopojiet e-pasta abonentus kā daļu no sākotnējās palaišanas fāzes

Ja nopietni domājat par savas vietnes reklāmguvumu uzlabošanu, tad sveiciena paklājs un pat aiziešana no pilnekrāna iespiestās reklāmas ir vieni no visvairāk reklāmguvumiem, kurus varat pievienot savai vietnei.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot viesmīlības paklāju savai vietnei, un ka piemēri jums šķita iedvesmojoši. Varat arī apskatīt mūsu labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu salīdzinājumu un mūsu sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā novērst WordPress RSS plūsmas kļūdas

Vai jūsu WordPress vietnē rodas RSS plūsmas kļūdas? RSS plūsmas palīdz lietotājiem abonēt jūsu blogu, izmantojot tādu ziņu lasītāju lietotnes kā Feedly. Tā kā RSS plūsmas tiek publicētas XML iezīmēšanas valodā, neliela kļūda plūsmā var

Kā parādīt kopējo komentāru skaitu WordPress

Vai vēlaties parādīt kopējo komentāru skaitu savā WordPress vietnē? Komentāri ļauj lietotājiem piedalīties un iesaistīties jūsu vietnes saturā. Parādot kopējo komentāru skaitu, jūs varat mudināt vairāk lietotāju pievienoties sarunai. Šajā

Kā pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās (pārlūkprogrammu testēšana ir vienkārša)

Vai vēlaties pārbaudīt savu WordPress vietni dažādos pārlūkos? Pārlūkprogrammu pārbaude ir ārkārtīgi svarīga, mainot WordPress tēmas vai ieviešot jaunu dizainu, jo tā palīdz pārliecināties, ka jūsu vietne labi izskatās visos dažādos pārlūkos,

Inspect Element pamati: WordPress pielāgošana DIY lietotājiem

Vai esat kādreiz vēlējies īslaicīgi rediģēt tīmekļa lapu, lai redzētu, kā tā izskatītos, izmantojot noteiktas krāsas, fontus, stilu utt. Tas ir iespējams, izmantojot pārlūkprogrammā jau esošu rīku ar nosaukumu Pārbaudīt elementu. Šis ir sapņa