Kā izveidot un pievienot Cinemagraphs WordPress

/

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot un pievienot Cinemagraphs savos WordPress ierakstos? Kinolentes ir attēli, kuru viena daļa vai apgabals pārvietojas, kamēr pārējais attēls paliek nekustīgs. Šie attēli ir ļoti saistoši, un jūsu rakstiem tiek pievienots stāstījuma elements. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izveidot un pievienot kinolentes WordPress.

Kino rindkopu izveide jūsu WordPress vietnei

Kas ir Cinemagraphs?

Kinolentes parasti ir GIF attēli, kur neliela attēla daļa pārvietojas, bet pārējā daļa paliek nekustīga. Viņi izskatās ļoti kinematogrāfiski, tāpēc nosaukums cinemagraphs.

Cinemagraph priekšskatījums

Viņi attēliem pievieno stāstīšanas elementu, kas padara tos pievilcīgākus. Tie ir īpaši noderīgi, ja pavada garformas saturu, aplādes epizodi vai audio sižetu.

Kinozāļu izveidošana ir nedaudz atšķirīga no parastajiem GIF failiem. Tomēr, ja jums ir īstie rīki, tad ar nelielu piepūli un nelielu praksi varēsiet izveidot satriecošus kinofilmas no saviem videoklipiem.

To sakot, apskatīsim, kā viegli izveidot un pievienot kinolentes WordPress.

Cinemagraphs izveide no video

Lai sāktu, jums būs nepieciešami šādi vienumi:

  1. Neliels videoklips, kuru vēlaties pārveidot par kinofilmu
  2. Adobe Photoshop
  3. Jūsu laiks, pacietība un radošums

Sāksim.

Vispirms jums ir jāsagatavo videoklips. Varat izmantot video rediģēšanas rīku, piemēram, iMovie, lai apgrieztu videoklipu līdz minimālajam klipam, kas jums nepieciešams kinokamerai.

Pēc tam jums jāatver Photoshop un jāimportē videoklips slāņos, noklikšķinot uz izvēlnes Fails »Importēt» Video rāmji uz slāņiem.

Importējiet videoklipu slāņos

Atlasiet savu videoklipu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai turpinātu. Atkarībā no videoklipa lieluma var paiet maz laika, līdz tā tiks pilnībā importēta.

Video slāņu importēšanai

Kad jūsu videoklips ir importēts, zem slāņu paneļa video rāmji būs redzami kā slāņi.

Slāņi, kas importēti no video

Tagad jums jāizvēlas visi slāņi, izņemot pašu pirmo slāni (1. slānis).

Dodieties uz Layer »New» Group Izvēlnē Layers vai nospiediet Command + G (operētājsistēmā CTRL + G), lai grupā pievienotu slāņus.

Grupēti slāņi

Pēc tam jums ir jāizvēlas grupa un jādodas uz Layer »Layer Mask» Reveal All, lai grupai pievienotu masku.

Atklāj visu

Pēc maskas pievienošanas nospiediet Command + I (Windows Ctrl + I) taustiņus, lai apgrieztu maskas krāsu.

Tagad iestatiet priekšplāna krāsu uz baltu un pēc tam noklikšķiniet uz otas rīka. Jums jāizmanto suku rīks, lai iezīmētu apgabalu, kuru vēlaties parādīt cilpā.

Kustiniet kustīgās daļas, lai tās izceltu

Pēc tam dodieties uz Window »Timeline, lai visus slāņus atvērtu animācijas formātā.

Jūs pamanīsit, ka laika skalā visi rāmji ir caurspīdīgi, izņemot pirmo rāmi.

Laika skala

Lai to mainītu, slāņu panelī atlasiet pirmo slāni (1. slānis) un noklikšķiniet uz ikonas Nesaspiest slāņa redzamību un pēc tam nospiediet pogu Match.

Vienot redzamību

Pēc tam noklikšķiniet uz laika skalas pārslēgšanas ikonas un atlasiet visus rāmjus. Pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz pārslēgšanas pogas, lai izvēlētos Copy Frames.

Kopēt rāmjus

Pēc rāmju kopēšanas noklikšķiniet uz pārslēgšanas pogas un atlasiet opciju Paste Frames.

Jums tiks lūgts izvēlēties ielīmēšanas metodi. Atlasiet ‘Paste After Selection’ un nospiediet pogu OK.

Ielīmēt pēc atlases

Pēc tam vēlreiz jānoklikšķina uz Timeline pārslēgšanas ikonas un jāizvēlas opcija Reverse Frames.

Reversie rāmji

Jūsu kinofilmas animācija ir gandrīz gatava.

Lai to saglabātu savā datorā, dodieties uz opciju Fails »Saglabāt tīmeklim. Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jāizvēlas GIF formāts un jānoklikšķina uz pogas Saglabāt.

Saglabāt kā GIF

Tas ir viss, kas jūsu kinematogrāfam ir gatavs.

Varat to pievienot savai vietnei tāpat, kā pievienotu citus GIF WordPress. Vienkārši rediģējiet ziņu vai lapu, kurā vēlaties pievienot filmu, un noklikšķiniet uz pogas Pievienot multividi.

Augšupielādējiet savu kinofailu GIF programmā WordPress

Tas parādīs multivides augšupielādētāja uznirstošo logu, noklikšķiniet uz pogas Atlasīt failus, lai augšupielādētu GIF failu no sava datora.

Pēc augšupielādes noklikšķiniet uz pogas Ievietot ziņā, lai turpinātu.

Tagad jūs redzēsiet attēlu savā WordPress ziņu redaktorā.

Neaizmirstiet saglabāt vai atjaunināt ziņu. Tagad varat noklikšķināt uz priekšskatījuma pogas, lai redzētu kinokameru darbībā. Šeit ir kinokamera, kuru izveidojām šīs apmācības laikā.

Kinoteātra piemērs

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot un pievienot kinolentes WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu vietņu sarakstu, kas piedāvā bezmaksas autoratlīdzības attēlus WordPress lietotājiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā viegli izveidot T-kreklu veikalu WordPress

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai WordPress ir iespējams pievienot automatizētu T-kreklu veikalu. Ideālā gadījumā risinājums, kurā jūs vienkārši augšupielādējat dizainu, un pārējo procesu (drukāšanu, piegādi utt.) Risina kāds cits.

Kā pievienot rotējošas atsauksmes WordPress

Vai vēlaties savā WordPress vietnē rādīt rotējošas atsauksmes? Atsauksmes ir lielisks veids, kā parādīt sociālos pierādījumus un palielināt uzticamību. Tāpēc jūs redzat, ka tik daudz tiešsaistes uzņēmumu ar lepnumu demonstrē klientu atsauksmes

Kā pārveidot WooCommerce apmeklētājus par klientiem

Vai vēlaties pārveidot WooCommerce apmeklētājus par klientiem? Datplūsmas piesaistīšana jūsu WooCommerce veikalam ir tikai puse cīņas, otra puse ir pārveidot šos apmeklētājus par maksājošiem klientiem. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli

Kā iestatīt CloudFlare Free CDN WordPress

Vai vēlaties savā vietnē WordPress izmantot Cloudflare CDN? Cloudflare ir viens no labākajiem WordPress CDN un ugunsmūra pakalpojumiem, kas pieejami tirgū. Tie piedāvā bezmaksas CDN, kas paātrina jūsu vietni, kā arī jaudīgu drošības funkciju komplektu