Kā lapot komentārus WordPress (soli pa solim)

/

Vai esat pamanījuši, ka jūsu bloga ziņas, kurās ir daudz komentāru, tiek ielādētas lēnāk nekā citas ziņas? Tas ir tāpēc, ka, ielādējot tik daudz komentāru, tiek palielināta servera slodze, kas palielina jūsu vidējo lapas ielādes laiku.

Daudz komentāru ir laba lieta, jo tas nozīmē, ka jūsu lietotāji nodarbojas ar jūsu saturu. Jūsu visvairāk komentētās ziņas parasti ir vispopulārākās ziņas jūsu blogā.

Tomēr, ja daudzi komentāri palēnina jūsu vietni, tas var kaitēt jūsu SEO rangam. Tieši tad ir noderīga WordPress komentāru novirzīšana.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā lapot komentārus WordPress, lai paātrinātu ziņu ielādes laiku. Labākā daļa ir tā, ka tā nāk kā noklusējuma funkcija WordPress, un tas ir ļoti viegli.

Lapojiet komentārus programmā WordPress

Kāpēc jums vajadzētu lapot komentārus WordPress

Komentāru novirzīšana palīdz uzlabot vietnes ātrumu, kas ir svarīgs faktors jūsu vietnes SEO rangā.

Daudzi no mūsu lietotājiem ir ziņojuši, ka dažkārt ziņas, kurās ir daudz komentāru, var izraisīt to, ka lasītāji redz baltu nāves ekrānu, jo tas iztukšo viņu servera atmiņu.

Pat tad, ja tas neizraisa “nāves balto ekrānu”, ieraksti ar daudziem komentāriem parasti ir patiešām lēni.

Komentāru lapošana samazina servera slodzi visvairāk komentētajām ziņām, sadalot komentārus vairākās lapās.

Vēl viens iemesls, kāpēc lapot savus WordPress komentārus, ir saglabāt rakstu atslēgvārdu blīvumu. Komentāri jūsu ziņas lapā pievieno daudz satura, un tie ne vienmēr var saturēt jūsu mērķa atslēgvārdus pietiekamā daudzumā.

Kad atslēgvārdu attiecība pret saturu samazinās, meklētājprogrammas nespēj indeksēt jūsu ziņu pareizajiem atslēgvārdiem.

Arī komentāru lapošana var negatīvi ietekmēt SEO, ja tā netiek pareizi izmantota. Būtībā WordPress ģenerē vietrāžus URL katrai jaunai komentāru lapai. Meklētājprogrammas to var uzskatīt par “satura dublikātu”.

Šo problēmu var viegli novērst, izmantojot Yoast SEO spraudni, kas novirza meklētājprogrammas uz jūsu raksta kanonisko URL.

Tagad, kad mēs esam apsprieduši komentāru lapošanas plusus un mīnusus, apskatīsim, kā viegli lapot komentārus WordPress.

Lapošana WordPress komentāri divos posmos

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā WordPress administratora apgabalā un dodieties uz lapu Iestatījumi »Diskusijas.

Pēc tam meklējiet opciju ‘Sadalīt komentārus lapās’. No šejienes jums jāievada vēlamo komentāru skaits katrā lapā un tas, kā tos parādīt.

Sadaliet komentārus lapās WordPress ziņās

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad varat apmeklēt jebkuru populāru ierakstu savā vietnē, kurā ir daudz komentāru. Zem komentāriem pamanīsit saites uz saitēm.

Atkarībā no šablona stila jūs redzēsit vai nu ciparu lapu, vai komentāru saites “Iepriekšējais / Nākamais”.

Lūk, kā komentāru lapošana izskatās mūsu raksta 24 “Must Have” WordPress spraudņiem.

WordPress komentāru lapošana

Piezīme: Tāpat kā komentāri, jūs varat arī lapot WordPress ziņas, sadalot garu ziņu vairākās lapās.

Mēs ceram, ka šī apmācība palīdzēja jums lapot komentārus WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā apkarot komentāru surogātpastu WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot attēlu izvēli WordPress formās (Boost Engagement)

Nesen kāds lasītājs mums jautāja, kā pievienot attēlu izvēli viņu WordPress formām. Varbūt tas ir kaut kas, par ko arī jūs esat brīnījies. Tā vietā, lai tikai parādītu teksta izvēli, attēli var uzreiz padarīt jūsu formas saistošākas. Tas

Kā izslēgt kategoriju no savas WordPress mājas lapas

Vai vēlaties izslēgt noteiktu kategoriju no savas vietnes sākumlapas? Pēc noklusējuma WordPress jūsu mājas lapā parāda ziņas no visām kategorijām. Dažos gadījumos jūs to nevēlaties. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izslēgt kategoriju

Kā izveidot sveicienu savai WordPress vietnei (+ piemēri)

Vai vēlaties savai vietnei pievienot pilnekrāna sagaidīšanas paklāju? Apsveikuma paklājs ir pilna ekrāna dinamisks pārklājums, kas var palīdzēt iegūt vairāk vēstuli abonentu, e-grāmatu lejupielādes, produktu pārdošanu utt. Šajā rakstā mēs

Kā ieplānot kuponus WooCommerce (un ietaupīt laiku)

Vai esat kādreiz gribējuši ieplānot kuponus savā tiešsaistes veikalā? Kuponu plānošana ļauj ērti vadīt sezonas vai laika ziņā jutīgas pārdošanas kampaņas, neraizējoties par to ieslēgšanu / izslēgšanu noteiktā laikā. Šajā ceļvedī mēs