Kā nomainīt Akismet Spam sarakstu WordPress

/

Pēc tam, kad mēs publicējām rakstu par to, kā mainīt WordPress atkritumu grafiku, viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai Akismet ir iespējams mainīt surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku. Pēc noklusējuma Akismet 15 dienu laikā pirms to dzēšanas glabā komentārus par surogātpastu jūsu WordPress datu bāzē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress mainīt Akismet dzēstu surogātpasta grafiku.

Kā mainīt Akismet surogātpasta dzēšanas grafiku programmā WordPress

Kāpēc mainīt kā Akismet izdzēš spamu WordPress?

Šī apmācība ir paredzēta tikai Akismet spraudnim. Ja jūs to neizmantojat, pārbaudiet mūsu ceļvedi, kāpēc jums vajadzētu sākt lietot Akismet.

Akismet ļauj jums apkarot komentāru surogātpastu WordPress. Tas uzrauga visus komentārus, atmuguriskos un trackbackus.

Spam komentāri atrodas jūsu datu bāzē, kas nozīmē, ka tie palielina jūsu datu bāzes dublējuma lielumu. Ātrāka to dzēšana var palīdzēt saglabāt jūsu datu bāzes izmēru nedaudz mazāku.

Lai gan daži lietotāji var uzskatīt, ka surogātpasta komentāru dzēšana uzlabo datu bāzes veiktspēju, mēs neuzskatām, ka vairumā gadījumu tas būtiski ietekmē datu bāzes darbību.

Ja saņemat tūkstošiem nevēlamu komentāru un mēģināt tos izdzēst manuāli, tas var ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā partijā izdzēst surogātpasta komentārus WordPress.

No otras puses, daži lietotāji varētu vēlēties saglabāt surogātpasta komentārus ilgāku laiku, lai vēlāk tos varētu pārskatīt, lai izvairītos no nepatiesiem pozitīviem rezultātiem.

To pateicot, redzēsim, kā jūs varat mainīt surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku WordPress ar Akismet.

Mainot surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku WordPress ar Akismet

Akismet automātiski izdzēš surogātpasta komentārus, tos 15 dienas saglabājot jūsu datu bāzē. Tas dod jums laiku, lai manuāli pārskatītu surogātpasta komentārus.

Ja tas īstu komentāru atzīmēja kā surogātpastu, varat to atzīmēt kā nevēlamu. Tas ir veids, kā Akismet mācās un uzlabo savus algoritmus, lai efektīvāk piesaistītu surogātpasta komentārus.

Komentāru mēstuļu mape

Jūs varat mainīt dienu skaitu, kad Akismet vajadzētu saglabāt komentārus par surogātpastu jūsu datu bāzē. Vienkārši pievienojiet šo kodu šablona funkcijām.php failam vai vietnes spraudnim.

<?php
add_filter( 'akismet_delete_comment_interval', 'custom_spam_delete_interval' );
function custom_spam_delete_interval() {
    return 7;   
}  

Mainiet 7 ar dienu skaitu, kurā vēlaties saglabāt komentāru. Šis filtrs vienkārši maina Akismet surogātpasta dzēšanas grafiku.

Nomainot numuru uz 0, Akismet ļaus izdzēst visus komentārus par nākamo komentāru dzēšanas grafiku. Tas nedos jums daudz laika, lai pārskatītu surogātpasta komentārus.

Jūs varat redzēt savas izmaiņas darbībā, apmeklējot lapu Iestatījumi »Akismet. Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai, un jūs redzēsiet piezīmi ar maziem burtiem, kurā teikts: “Mēstules mēstuļu mapē, kas vecākas par 7 dienām, tiek automātiski izdzēstas”.

Komentāru surogātpasta dzēšanas grafiks, kas parādīts Akismet iestatījumos

Tas aizstās 7 dienas ar filtrā izmantoto dienu skaitu.

Piezīme. Kad surogātpasta komentāri tiek izdzēsti, tie netiek nosūtīti uz atkritni, tāpēc tos nevar atgūt.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums mainīt Akismet surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā bloķēt surogātpasta komentāru robotus WordPress ar honeypot.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot Facebook Giveaway WordPress, lai veicinātu iesaisti

Vai vēlaties palielināt iesaistīšanos savā vietnē, vienlaikus palielinot savus Facebook sekotājus? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, jums jāuzsāk Facebook konkurss. Giveaway var palīdzēt pievērst lietotāju uzmanību jūsu Facebook lapai un iegūt

Kā pāriet no Blogger uz WordPress, nezaudējot Google klasifikāciju

Vai vēlaties migrēt savu blogu no Blogger uz WordPress? Kaut arī Blogger ir veikls bezmaksas rīks, lai sāktu rakstīt blogus, daudzi iesācēji drīz saprot to ierobežojumus, un viņi vēlas pāriet uz WordPress, lai piekļūtu jaudīgākām funkcijām. Šajā

Kā parādīt saistītās tā paša autora ziņas WordPress

Vai vēlaties WordPress parādīt saistītās tā paša autora ziņas? Parasti, lai parādītu līdzīgus rakstus savā vietnē, varat izmantot jebkuru saistīto ziņu spraudni. Tomēr, ja izmantojat vairāku autoru vietni WordPress, lietotāji varētu vēlēties

Kā izveidot Etsy līdzīgu veikalu ar WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot Etsy līdzīgu veikalu ar WordPress? Etsy ir tiešsaistes tirgus vieta radošiem ļaudīm, kuri vēlas pārdot ar rokām darinātas preces, mākslas darbus un citas unikālas lietas. Tomēr tas ir nedaudz ierobežots attiecībā uz to, ko