Kā nomainīt kategoriju bāzes prefiksu WordPress

/

Vai vēlaties mainīt kategoriju bāzes prefiksu WordPress? Pēc noklusējuma WordPress visām kategoriju lapām URL / prefiksu automātiski pievieno / kategoriju /. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā mainīt kategoriju bāzes prefiksu WordPress. Mēs arī runāsim par to, vai jums vispār ir jānoņem bāzes prefikss.

Kā mainīt kategoriju bāzes prefiksu programmā WordPress

Kas ir kategorijas bāzes prefikss? Vai jums vajadzētu to mainīt?

Katra jūsu WordPress vietnes kategorija iegūst savu lapu un RSS plūsmu. Visas kategorijas iesniegtās ziņas varat apskatīt, apmeklējot šīs kategorijas arhīva lapu.

Pēc noklusējuma WordPress kategoriju lapu vietrāžiem URL pievieno “kategoriju” kā bāzes prefiksu. Tas palīdz atšķirt lapas un ziņas no kategoriju un tagu arhīviem.

Piemēram, ja jums ir kategorija ar nosaukumu “Jaunumi”, tās URL izskatīsies šādi:

http://example.com/kategorija/jaunas/

Līdzīgi WordPress arī pievieno tagu prefiksu tagu arhīvu vietrāžiem URL.

http://example.com/tag/iphone/

Šī SEO draudzīgā URL struktūra lietotājiem un meklētājprogrammām palīdz saprast, kādu lapu viņi apmeklē.

Lielākajai daļai vietņu pamata prefikss nemaz nav jāmaina. Tomēr, ja izveidojat nišas vietni, kurā vēlaties izmantot citu vārdu vai frāzi savām kategorijām, varat mainīt kategoriju bāzes prefiksu, lai to atspoguļotu.

Kategorijas bāzes prefiksa maiņa WordPress

Kategorijas bāzes prefiksa maiņa WordPress ir diezgan vienkārša.

Jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »Pastāvīgās saites un ritiniet uz leju līdz sadaļai“ Neobligāti ”.

Kategorijas bāzes prefiksa mainīšana pastāvīgo saišu iestatījumos

Šeit jūs varat ievadīt prefiksu, kuru vēlaties izmantot blakus kategoriju bāzes opcijai. Ja vēlaties, varat arī mainīt tagu bāzes prefiksu.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Novirzīšanas iestatīšana pēc kategorijas bāzes prefiksa maiņas

Ja maināt kategorijas bāzes prefiksu jaunā vietnē, jums nekas nav jādara. Tomēr, ja jūs to darāt esošā vietnē, lietotāji, kas apmeklē vecās kategorijas lapu, redzēs kļūdu 404.

Lai to novērstu, jums būs jāiestata novirzīšana, lai pārliecinātos, ka gan meklētājprogrammas, gan parastie apmeklētāji tiek pareizi novirzīti uz pareizās kategorijas lapu jūsu vietnē.

Vispirms jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Redirection. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Rīki »Novirzīšana, lai iestatītu novirzīšanu.

Pārvirzīšanas iestatīšana pēc kategorijas prefiksa maiņas

Ritiniet uz leju līdz sadaļai “Pievienot jaunu novirzīšanu”.

Pirmkārt, avota URL laukā jāpievieno /category/(.*). Pēc tam jums jāatzīmē izvēles rūtiņa blakus regulārās izteiksmes opcijai.

Mērķa URL laukā jums jāpievieno jauns kategoriju bāzes prefikss, piemēram, šis / tēmas / $ 1. Neaizmirstiet tēmas aizstāt ar jauno kategorijas prefiksu.

Noklikšķiniet uz pogas Pievienot novirzīšanu, lai saglabātu izmaiņas.

Tas ir viss. Tagad visi jūsu lietotāji un meklētājprogrammas tiks novirzīti uz pareizajiem URL, izmantojot jūsu jauno kategorijas prefiksu.

Kategorijas bāzes prefiksa noņemšana WordPress

Daudzi no mūsu lietotājiem ir jautājuši par kategoriju bāzes prefiksa noņemšanu no WordPress vietrāžiem URL. Tādējādi jūsu kategorijas URL mainīsies šādi:

http://example.com/news/

Tā nav laba ideja, un mēs iesakām nenoņemt kategorijas bāzes prefiksu.

Kategorijas bāzes prefikss palīdz gan lietotājiem, gan meklētājprogrammām atšķirt ziņas / lapas un kategorijas. Noņemot prefiksu, vietrāži URL kļūst neskaidri, kas nav noderīgi lietotāja pieredzei vai SEO.

Var rasties arī tehniskas problēmas ar dažādiem WordPress spraudņiem. Piemēram, ja jums ir kategorija un lapa ar tādu pašu nosaukumu vai ja vietnei% postname% izmantojat kā URL struktūru atsevišķām ziņām, jūsu vietne piedzīvos bezgalīgu novirzīšanas ciklu, kā rezultātā lapas nekad netiks ielādētas.

Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties to izdarīt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis FV Top Level Categories. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis darbojas ārpus lodziņa un nekavējoties noņems kategorijas bāzes prefiksu no jūsu kategorijas URL.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā mainīt kategoriju bāzes prefiksu WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu visvairāk meklēto WordPress padomu, triku un hakeru sarakstu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā aizsargāt savu WordPress vietni no uzbrukumiem (soli pa solim)

Vai vēlaties aizsargāt savu WordPress vietni no brutālu spēku uzbrukumiem? Šie uzbrukumi var palēnināt jūsu vietni, padarīt to nepieejamu un pat uzlauzt jūsu paroles, lai jūsu vietnē instalētu ļaunprātīgu programmatūru. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā noņemt sveiciena paneli WordPress informācijas panelī

Vai vēlaties noņemt sveiciena paneli savā WordPress informācijas panelī? Sagaidīšanas panelis ir lodziņš, kas pievienots jūsu WordPress administratora apgabala informācijas paneļa lapai. Tas satur saīsnes dažādu uzdevumu veikšanai un palīdz jaunajiem

Kā viegli izveidot kuponu vietni WordPress

Vai vēlaties izveidot kuponu vietni ar WordPress? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot kupona vietni WordPress bez jebkādām koda zināšanām. Pirms sākam, mēs vēlamies jūs informēt, ka mēs izveidojām mūsu piedāvājumu sadaļu, izmantojot

11 lietas, kas jums jādara, pārmantojot WordPress vietni

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kādas ir lietas, kuras mēs iesakām darīt tūlīt pēc WordPress vietnes pārmantošanas? Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, kurš nesen iegādājies jaunu vietni, vai biroja palīgs, kurš manto