Kā nomainīt noklusējuma Gravatar WordPress

/

Vai vēlaties mainīt noklusējuma Gravatar savā WordPress vietnē? Pievienojot savu noklusējuma gravatar attēlu, komentāru sadaļu varat padarīt par firmas zīmi. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā mainīt noklusējuma gravatar WordPress un aizstāt to ar savu pielāgoto noklusējuma gravatar attēlu.

Kā nomainīt noklusējuma gravatar attēlu programmā WordPress

Kas ir noklusējuma Gravatar un kāpēc to mainīt?

Gravatar ir tīmekļa serviss, kuru izveidoja un vada WordPress līdzdibinātāja Meta Mullenvega uzņēmums Automattic. Tas ļauj ikvienam izveidot profilu un saistīt iemiesojuma attēlus ar savām e-pasta adresēm.

Pēc tam šis iemiesojuma attēls tiek parādīts visos WordPress blogos, kur lietotāji atstāj komentārus vai raksta bloga ziņas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi Kas ir gravatar un kāpēc jums tas jāsāk lietot uzreiz.

Visās WordPress vietnēs ir iebūvēts atbalsts gravatariem, un tie automātiski parāda lietotāju iemiesojumus, kad viņi raksta ziņas vai atstāj komentārus.

Tomēr, ja lietotājam nav gravatar attēla, WordPress automātiski parāda noklusējuma gravatar attēlu. Noklusējuma opcija ir parādīt attēlu, ko sauc par noslēpumainu cilvēku. Tas izskatās šādi:

Noklusējuma noslēpumainās personas gravatar programmā WordPress

Ja nevēlaties noslēpumainu vīrieti izmantot kā noklusējuma attēlu, varat to mainīt uz savu firmas attēlu.

To sakot, redzēsim, kā jūs varat mainīt noklusējuma gravatar attēlu savā WordPress vietnē, lai jūs varētu izmantot pielāgotu noklusējuma gravatar attēlu.

Noklusējuma Gravatar attēla maiņa WordPress

Pirmkārt, jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »Diskusija un ritiniet uz leju līdz sadaļai Avatars. Šeit jūs varat konfigurēt un mainīt gravatar iestatījumus savā WordPress vietnē.

Gravatar iestatījumi programmā WordPress

Jūs pamanīsit, ka noklusējuma iemiesojuma opcijā ir pieejamas dažas izvēles iespējas. Šie iemiesojumi tiek izmantoti, ja lietotājam nav gravatara, kas saistīts ar viņa e-pasta adresi.

No kastes WordPress kā noklusējuma gravataru izmanto slepenās personas ikonu. Jūs varat mainīt to uz tukšu vai gravatar logotipu.

Ir pieejamas arī dažas citas iespējas. Tie ir automātiski ģenerēti attēli ar dažādu dizainu. Šajos attēlos tiek izmantots komentāra autora vārds vai e-pasta adrese, lai matemātiski ģenerētu unikālu gravatar attēlu.

Pēc noklusējuma gravatar nomaiņas neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Pielāgota noklusējuma Gravatar attēla izmantošana WordPress

WordPress ļauj arī izmantot savus noklusējuma gravatar attēlus. Lūk, kā jūs varat viegli pievienot savu pielāgoto noklusējuma gravatar attēlu WordPress.

Vispirms jums jāizveido attēls, kuru vēlaties izmantot kā noklusējuma gravatar. Šim attēlam jābūt kvadrātveida, piemēram, 250 × 250 pikseļi.

Pēc tam šis attēls jāielādē savā WordPress vietnē. Pārejiet uz sadaļu Multivide »Pievienot jaunu un augšupielādējiet pielāgoto noklusējuma gravatar attēlu.

Augšupielādējiet un rediģējiet pielāgotu noklusējuma gravatar attēlu

Pēc attēla augšupielādes jums jānoklikšķina uz saites Rediģēt blakus attēlam.

WordPress tagad atvērs jūsu attēlu rediģēšanai. Jums vienkārši jākopē attēla faila URL un jāielīmē vienkārša teksta redaktorā, piemēram, Notepad.

Kopēt faila URL

Tagad WordPress vietnei jāpievieno kods. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, lūdzu, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kā nokopēt kodu WordPress.

Pievienojiet šo kodu šablona funkcijām.php failam vai vietnes spraudnim.

<?php
add_filter( 'avatar_defaults', 'wpb_new_gravatar' );
function wpb_new_gravatar ($avatar_defaults) {
    $myavatar = 'http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png';
    $avatar_defaults[$myavatar] = "Default Gravatar";
    return $avatar_defaults;
}  

Neaizmirstiet 3. rindā (http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png) aizstāt URL ar iepriekš augšupielādētā pielāgotā gravatar attēla URL.

Tagad jūs varat apmeklēt Iestatījumi »Diskusiju lapu, un jūs pamanīsit, ka jūsu noklusējuma iemiesojums ir pievienots noklusējuma iemiesojuma izvēlei.

Pielāgots noklusējuma gravatar attēls

Atlasiet pielāgoto noklusējuma iemiesojuma attēlu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

WordPress tagad izmantos jūsu attēlu lietotājiem, kuru gravatar nav saistīts ar viņu e-pasta adresēm.

Pielāgots noklusējuma iemiesojuma attēls programmā WordPress

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā mainīt noklusējuma gravatar WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā iestatīt pielāgotus iemiesojumus lietotājiem WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā WordPress izveidot kupona uznirstošo logu (soli pa solim)

Vai vēlaties WordPress izveidot kupona uznirstošo logu? Kupona uznirstošie logi ir lielisks veids, kā pārvērst savas vietnes apmeklētājus par klientiem, kas maksā. Ir vairāki dažādi veidi, kā izveidot un parādīt kupona uznirstošos logus. Tomēr,

Kā neatgriezeniski izdzēst WordPress vietni no interneta

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams neatgriezeniski izdzēst WordPress vietni no interneta? Vienkārši izdzēšot WordPress instalāciju, tas netiek pilnībā noņemts no interneta. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā neatgriezeniski

Kā viegli izveidot kuponu vietni WordPress

Vai vēlaties izveidot kuponu vietni ar WordPress? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot kupona vietni WordPress bez jebkādām koda zināšanām. Pirms sākam, mēs vēlamies jūs informēt, ka mēs izveidojām mūsu piedāvājumu sadaļu, izmantojot

Kā izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress? Amazon filiāles veikals ļauj jums pārdot produktus no Amazon.com kā filiāli un nopelnīt komisiju par katru pārdošanu. Zemas pieskaitāmās izmaksas dēļ Amazon filiāles veikals šobrīd