Kā nosūtīt īsziņas saviem WordPress lietotājiem

/

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams nosūtīt īsziņas saviem abonentiem kopā ar e-pasta vēstuļiem.

Atbilde ir jā. Jūs varat viegli nosūtīt īsziņas savas vietnes lietotājiem, izmantojot vienu no daudzajiem WordPress paredzētajiem SMS spraudņiem.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā soli pa solim nosūtīt īsziņas saviem WordPress lietotājiem.

SMS ziņojumu sūtīšana jūsu vietnes lietotājiem

Kāpēc sūtīt īsziņas saviem lietotājiem?

Īsziņu sūtīšana var būt ļoti efektīva, lai piesaistītu klientus jūsu vietnei. Jo īpaši, ja to izmanto kopā ar citiem mārketinga rīkiem, piemēram, e-pasta vēstuli, paziņojumiem par push un meklēšanas trafiku.

Īsziņām ir fantastisks atvēršanas ātrums. Daži pētījumi liecina, ka SMS atvērtā likme ir pat 98%.

Salīdziniet to ar parasto atvērto cenu tikai 20% apmērā e-pastiem, un jūs varat uzzināt, kāpēc īsziņas kļūst par vēlamo mārketinga līdzekli.

Cilvēki īsziņas pārbauda daudz ātrāk nekā e-pastus. Lai kāds atbildētu uz tekstu, paiet vidēji 90 sekundes, bet uz e-pastu - 90 minūtes.

Protams, jūs nevēlaties to pārspīlēt. Pat tad, kad viņi ir izvēlējušies, lielākā daļa lietotāju nevēlēsies no jums ikdienas tekstus. Pat katru nedēļu varētu būt par daudz.

Svarīgi: pārliecinieties, ka ievērojat likumu. Dažādās valstīs ir atšķirīgas juridiskās prasības īsziņām, īpaši mārketinga ziņojumiem.

Varat arī izmantot īsziņas, lai nosūtītu kvītis vai pasūtītu atjauninājumus. Kā to izdarīt, mēs vēlāk aplūkosim šajā apmācībā.

SMS mārketinga ziņojumu sūtīšana, izmantojot Sendinblue

Sendinblue ir e-pasta mārketinga pakalpojums, kas ļauj arī nosūtīt īsziņas saviem abonentiem.

Lai sāktu, jums būs jāizveido konts Sendinblue, ja vēl neesat to ieguvis. Lai sāktu konta izveidi, vietnē Sendinblue noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties bez maksas”.

Kad būsiet pabeidzis konta iestatīšanas procesu, redzēsit savu Sendinblue informācijas paneli. Ja iestatīšanas posmā neesat aizpildījis savu profilu, jums tiks lūgts to izdarīt šeit.

Aizpildiet savu Sendinblue profilu

Lai varētu sākt sūtīt ziņojumus, jums jāsazinās ar atbalsta komandu. Dodieties uz Sendinblue kontaktu lapu un uzrakstiet ziņojumu, kas ietver:

  • Pieprasījums aktivizēt kontu.
  • Jūsu vietnes URL.
  • Piezīme, ka jūs sūtīsit mārketinga ziņojumus.

Kad jūsu konts būs apstiprināts, jūs saņemsit e-pasta ziņojumu no Sendinblue. Ņemiet vērā, ka tas var ilgt līdz 24 stundām.

SMS kredīta pirkšana Sendinblue kontam

Kamēr jūs gaidāt sava konta apstiprināšanu, varat sākt veidot SMS kampaņu vietnē Sendinblue.

Vispirms noklikšķiniet uz pogas + izvēlnē Sendinblue, lai pārietu uz lapu Lietotnes un integrācijas.

Lapa Sendinblue lietotnes un integrācijas

Pēc tam ritiniet lejup pa lapu, lai atrastu īsziņu Kampaņas, un noklikšķiniet, lai to aktivizētu.

SMS kampaņu ieslēgšana Sendinblue

Pēc tam jums būs jāpērk īsziņu kredīti. Sendinblue informācijas panelī kreisajā pusē redzēsiet “0 SMS kredītus”. Lai iegādātos SMS kredītus, jums jānoklikšķina uz saites Saņemt vairāk kredītu.

Noklikšķiniet uz saites Saņemt vairāk kredītu

Jūs tiksiet novirzīts uz informācijas paneļa apgabalu Mans plāns. Sadaļā SMS kredīti noklikšķiniet uz saites “Saņemt vairāk SMS kredītu”.

Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk īsziņu kredītu

Sendinblue pēc noklusējuma pārdod jums 100 kredītus vienlaikus. Jūs varat iegādāties mazāk, taču minimālā maksa joprojām ir 1,14 USD plus nodokļi.

Izvēlieties, cik kredītus vēlaties iegādāties

Piezīme. Īsziņas nosūtīšana ASV maksā 1 kredītu, bet citās valstīs jums būs jāmaksā vairāk nekā 1 kredīts par ziņojumu.

Kad esat izvēlējies kredītu skaitu, turpiniet un pabeidziet pirkumu.

Maksājiet par saviem SMS kredītiem

Kad esat nopircis kredītus, iespējams, būs jāgaida līdz 48 stundām, līdz tie tiks parādīti jūsu kontā. Jūs varat arī saņemt e-pastu no Sendinblue, lūdzot sīkāku informāciju par to, kāda veida SMS mārketingu plānojat veikt.

Tas palīdzēs jums ievērot īsziņu likumus.

Lai kredītus varētu pievienot kontam, jums viņiem būs jāatbild ar atbildēm uz viņu jautājumiem.

Jūsu SMS mārketinga saraksta izveide

Lai izsūtītu īsziņas, jums būs jāimportē saraksts. To var izdarīt, dodoties uz Sendinblue informācijas paneļa cilni Kontakti. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Importēt kontaktpersonas.

sendinblue-contacts-tab

Varat vai nu augšupielādēt .csv failu no sava datora, vai arī kopēt un ielīmēt kontaktpersonas pa rindām. Neatkarīgi no izvēlētās opcijas, Sendinblue piedāvā jums piemērus.

Sendinblue importēšanas opcijas jūsu kontaktu sarakstam

Svarīgi! Jūsu lietotājiem ir jāizvēlas SMS mārketinga ziņojumi.

Vietnes apmeklētāju tālruņa numurus un piekrišanu varat savākt, izmantojot WordPress formas spraudni, piemēram, WPForms, vai izmantojot mārketinga uznirstošo spraudni, piemēram, OptinMonster.

Sūtam savu pirmo īsziņu kampaņu

Kad jūsu kredīti parādīsies un jūsu konts būs apstiprināts, varat sākt sūtīt ziņojumus.

Pirmkārt, vietnē Sendinblue vēlaties pievienot testa kontaktpersonu, lai varētu pārbaudīt savu īsziņu kampaņu.

Vienkārši dodieties uz informācijas paneļa sadaļu Kontakti un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot kontaktu.

Kontaktpersonas pievienošana Sendinblue

Pēc tam ievadiet savu informāciju, ieskaitot mobilā tālruņa numuru.

Ievadiet savu informāciju, lai izveidotu kontakta paraugu

Pēc tam varat vai nu pievienot testa kontaktpersonu esošam sarakstam, vai arī izveidot jaunu.

Pievienojiet kontaktpersonas paraugu sarakstam

Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz Saglabāt un aizvērt. Jums vajadzētu redzēt ziņojumu, kurā teikts, ka abonents ir veiksmīgi pievienots.

Kad īsziņu kredīti ir pievienoti kontam, varat izmēģināt īsziņu sūtīšanu.

Vispirms dodieties uz Sendinblue informācijas paneļa cilni SMS. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot manu pirmo īsziņu kampaņu.

Izveidojiet savu pirmo īsziņu kampaņu

Kampaņas nosaukumam varat ievadīt visu, ko vēlaties. To saņēmēji neredz. Jums jāievada arī īsziņu sūtītājs. Tas tiks parādīts lietotājiem noteiktās valstīs.

SMS kampaņas nosaukuma un sūtītāja ievadīšana

Pēc tam ievadiet īsziņu. Zem ziņojumu lodziņa varat redzēt, cik rakstzīmes esat izmantojis un cik īsziņas tiks nosūtītas.

Īsziņas teksta ievadīšana

Ekrāna apakšdaļā noklikšķiniet uz pogas Nosūtīt testu.

Nosūtiet SMS īsziņu

Pēc tam parādīsies uznirstošais lodziņš. Ievadiet savu mobilā tālruņa numuru, kuru iekļāvāt, kad iepriekš pievienojāt sevi kā kontaktpersonu.

Ievadiet savu mobilā tālruņa numuru

Jums vajadzētu redzēt ziņojumu, kurā teikts, ka testa ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Apstiprinājums, ka testa īsziņa ir veiksmīgi nosūtīta

Tagad pārbaudiet tālruni, lai redzētu, vai teksts ir parādījies. Šeit ir mūsu:

Īsziņu kampaņa, kas tiek rādīta mobilajā tālrunī

Ja jūsu teksts nav pienācis, pagaidiet minūti vai divas, un tam vajadzētu parādīties. Ja nē, pārbaudiet, vai izmantojat pareizo mobilā tālruņa numuru.

Kad zināt, ka viss darbojas, varat turpināt iestatīt savu kampaņu. Noklikšķiniet uz X, lai aizvērtu logu Sūtīt testu, pēc tam ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Nākamā darbība.

Pāreja uz nākamo SMS kampaņas darbību

Tagad jums būs jāizvēlas kontaktu saraksts (-i). Atzīmējiet visus sarakstus, kurus vēlaties izmantot, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Nākamais solis.

Kontaktpersonu saraksta izvēle savai SMS kampaņai

Tas ir viss, kas jums jādara! Jūsu SMS kampaņa tagad ir gatava sūtīt.

Varat pārskatīt informāciju un mainīt, ja vēlaties, izmantojot saites “Atgriezties pie šīs darbības”. Kad esat apmierināts, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Ieplānot”.

Pirms sūtīšanas pārskatāt īsziņu kampaņu

Varat vai nu ieplānot savu kampaņu tā, lai teksti tiktu izsūtīti noteiktā laikā, vai arī nosūtīt to nekavējoties.

Nosūtiet vai ieplānojiet īsziņu kampaņu

Svarīgi: izvairieties no īsziņu sūtīšanas agri no rīta vai vēlu vakarā. Ievērojiet arī laika joslas. Ne visi atcerēsies nakts laikā ieslēgt režīmu Netraucēt.

SMS ziņojumu sūtīšana jūsu WooCommerce klientiem

Ko darīt, ja vēlaties nosūtīt klientiem paziņojumus par viņu pasūtījumiem?

Ja esat nolēmis izveidot tiešsaistes veikalu, iespējams, vēlēsities klientiem nosūtīt teksta atjauninājumus, kā arī e-pastus.

Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir ar piemērotu spraudni, piemēram, YITH WooCommerce SMS paziņojumi. Šis spraudnis ļauj jums izmantot SMS vārteju, piemēram, Twilio, lai nosūtītu īsziņas saviem klientiem. Viņi tos saņem, kad mainās pasūtījuma statuss, piemēram, kad tas tiek nosūtīts.

Varat iestatīt YITH WooCommerce īsziņu paziņojumus tā, lai tie būtu iespējoti visiem klientiem, vai arī varat ļaut klientiem izvēlēties kasē.

Varat arī to izmantot, lai pats saņemtu īsziņu paziņojumus par jauniem pasūtījumiem. Tas ļauj viegli sekot līdzi lietām, ja neesat prom no sava datora.

Mēs ceram, ka šī apmācība jums palīdzēja uzzināt, kā nosūtīt īsziņas saviem WordPress lietotājiem. Varat arī apskatīt mūsu labāko biznesa tālruņu pakalpojumu sarakstu mazajiem uzņēmumiem un mūsu labāko tiešsaistes programmatūru, lai palielinātu jūsu pārdošanas apjomu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

WordPress paātrināšana: kā optimizēt List25 par 256%

Vai vēlaties paātrināt savu WordPress vietni? Vai vēlaties uzzināt WordPress optimizācijas trikus, kas var palīdzēt samazināt vietnes ielādes laiku? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā paātrināt WordPress, daloties ar to, kā mēs optimizējām vietni

Kā automātiski publicēt WordPress ziņas LinkedIn

Vai vēlaties automātiski publicēt savus WordPress ziņojumus vietnē LinkedIn? LinkedIn ir profesionāļu sociālais tīkls un ļoti spēcīga platforma, lai piesaistītu datplūsmu jūsu WordPress vietnei. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā automātiski publicēt

Kā izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress? Nekustamā īpašuma vietnei ir nepieciešamas īpašas funkcijas, kuras parasti nav pieejamas gatavās vietnēs, taču neuztraucieties, ka mēs jūs informējām. Šajā rakstā mēs

Kā instalēt WordPress citās valodās

Vai vēlaties izmantot WordPress citās valodās? WordPress ir pilnībā tulkots vairāk nekā 65 valodās, un to var izmantot jūsu dzimtajā valodā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā instalēt WordPress citās valodās. Tā kā šī ir visaptveroša apmācība