Kā noteikt, kā WordPress nedarbojas poga Pievienot multivides

/

Nesen viens no mūsu lietotājiem ziņoja, ka viņu WordPress vietnē poga ‘Pievienot multividi’ pēkšņi vairs nedarbojas. Šī problēma nerāda kļūdas vai brīdinājumus, kas lietotājiem liek saprast, kāpēc viņu poga Pievienot multivides darbību nedarbojas. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst pogu “Pievienot multivides failu”, kas nedarbojas WordPress.

Labojot multivides pievienošanas multivides pogu, WordPress nedarbojas

Kas liek pārtraukt WordPress pogas Pievienot multivides darbību?

Šo problēmu parasti izraisa konfliktējoši skripti vai stila lapas, kuras ielādējuši jūsu vietnē instalētie WordPress spraudņi vai šabloni. WordPress noklusējuma darbība ir visu nepieciešamo skriptu un stila lapu ielāde, apvienojot pieprasījumus.

Parasti tas tiek darīts WordPress administratora apgabalā, lai uzlabotu veiktspēju un ātrumu.

WordPress ziņu redaktors izmanto JavaScript visām ekrāna pogām, ieskaitot pogu Pievienot multividi. Konflikts var apturēt JavaScript darbību, kas atspējo pogu Pievienot multividi.

Poga Pievienot multividi vairs nedarbojas programmā WordPress

To sakot, apskatīsim, kā novērst un novērst pogu ‘Pievienot multividi’, kas nedarbojas WordPress.

WordPress problēmas novēršana, lai pievienotu multivides pogu

Ātrais labojums ir šāda koda pievienošana failam wp-config.php. To var izdarīt, rediģējot failu wp-config.php un pievienojot šo kodu tieši pirms rindas ar tekstu “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu blogošanu ”.

<?php
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

Šis kods vienkārši liek WordPress ielādēt katru skriptu atsevišķi, kas palīdz izvairīties no JavaScript konflikta ar kļūdainiem skriptiem un galvenajām WordPress funkcijām.

Kad esat pievienojis kodu, dodieties uz priekšu un apmeklējuma ziņu rediģēšanas ekrānu, lai redzētu, vai poga Pievienot multivides darbību darbojas kā paredzēts.

Piezīme. Šī koda pievienošana nav piemērots ilgtermiņa risinājums, jo joprojām ir skripts, kas izraisa problēmu. Vienkāršāks veids, kā atrast problēmas avotu, ir pārbaudes rīks. Tas parādīs konsoles kļūdas, kas var novest pie konflikta avota.

Ja vēlaties ilgstoši novērst šo problēmu, jums ir jāveic pamata WordPress problēmu novēršanas padomi, lai noskaidrotu, kurš spraudnis vai šablons var izraisīt problēmu.

Mēs iesakām to darīt savā vietā, nevis tiešraidē. Šis ir soli pa solim ceļvedis, kā izveidot WordPress iestudēšanas vietni. Visi labākie WordPress hostingss uzņēmumi, piemēram, Bluehost, SiteGround, WP Engine un Liquid Web, piedāvā 1 klikšķa iestudēšanas funkcionalitāti.

Savā pieturvietā jums jāsāk, deaktivizējot visus savus WordPress spraudņus un pēc tam pārbaudot, vai tas ir izlabojis pogu ‘Pievienot multividi’. Ja tā notiek, tas nozīmē, ka problēmu izraisīja viens no spraudņiem.

Deaktivizējiet visus spraudņus

Tagad jūs varat aktivizēt spraudņus pa vienam, un pēc spraudņa aktivizēšanas pārbaudiet pogu Pievienot multividi. Tas palīdzēs jums uzzināt, kurš spraudnis izraisa problēmu. Kad esat atradis vainīgo, varat to aizstāt ar citu spraudni vai lūgt palīdzību spraudņa autoram.

Ja spraudņu deaktivizēšana problēmu neatrisina, nākamais solis ir īslaicīgi pāriet uz noklusējuma WordPress tēmu, piemēram, Divdesmit septiņpadsmit.

Pārslēdzieties uz noklusējuma WordPress motīvu

Ja, pārejot uz noklusējuma šablonu, problēma tiek novērsta, tas nozīmē, ka jūsu šablons izraisa konfliktu. Jūs varat lūgt šablonu autoru atbalstu vai pārslēgties uz citu WordPress šablonu.

Kad esat atradis problēmas avotu savā pieturvietā, tad labojumu varat lietot savā tiešraidē esošajā WordPress vietnē.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā novērst pogas Pievienot multivides darbību, kas nedarbojas WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās (pārlūkprogrammu testēšana ir vienkārša)

Vai vēlaties pārbaudīt savu WordPress vietni dažādos pārlūkos? Pārlūkprogrammu pārbaude ir ārkārtīgi svarīga, mainot WordPress tēmas vai ieviešot jaunu dizainu, jo tā palīdz pārliecināties, ka jūsu vietne labi izskatās visos dažādos pārlūkos,

Kā parādīt kopējo reģistrēto lietotāju skaitu WordPress

Vai esat kādreiz vēlējušies parādīt kopējo reģistrēto lietotāju skaitu savā WordPress vietnē? Sociāls pierādījums, piemēram, reģistrētu lietotāju skaita parādīšana jūsu vietnē, mudina reģistrēties arī citus. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā novērst HTTP attēla augšupielādes kļūdu WordPress

Vai, augšupielādējot multividi WordPress, redzat HTTP kļūdu? Šī kļūda parasti rodas, augšupielādējot attēlu vai citus failus WordPress, izmantojot iebūvēto multivides augšupielādētāju. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst HTTP

Kā pievienot spin-to-win opcijas WordPress un WooCommerce

Vai vēlaties pievienot griezienu, lai uzvarētu izvēli savā WordPress vietnē vai WooCommerce veikalā? Spin, lai uzvarētu izvēli, papildina jūsu reģistrēšanās formas. Varat to izmantot, lai kā atlīdzību dalītos ar atlaidēm, īpašajiem piedāvājumiem