Kā novērst bieži sastopamās SSL problēmas WordPress (ceļvedis iesācējiem)

/

WordPress vietnes pārvietošana uz SSL dažkārt var izraisīt negaidītas problēmas. Ja pievienojat SSL esošai WordPress vietnei un rodas kļūdas, jums veicas. Šajā ceļvedī mēs aplūkosim, kā novērst visbiežāk sastopamās problēmas ar SSL / HTTP WordPress.

Vispārēju HTTPS / SSL problēmu novēršana programmā WordPress

Kas ir SSL / HTTPS un kāpēc jums tas jāsāk lietot uzreiz?

SSL / HTTPS ir šifrēšanas metode, kas nodrošina savienojumu starp lietotāju pārlūku un jūsu WordPress hostingss serveri. Tādējādi hakeriem ir grūtāk noklausīties savienojumu.

Katrai vietnei, kurā iespējota SSL / HTTPS, identifikācijas nolūkos tiek izsniegts unikāls SSL sertifikāts. Ja serveris izliekas, ka izmanto HTTPS, un tā sertifikāts nesakrīt, lielākā daļa mūsdienu pārlūkprogrammu brīdinās lietotāju par savienojumu ar vietni.

Brīdinājums par nedrošu savienojumu

Google mudina visus vietņu īpašniekus izmantot SSL / HTTPS, lai uzlabotu vispārējo tīmekļa drošību.

Tāpēc Google Chrome tīmekļa pārlūkprogramma visas vietnes bez SSL sertifikāta atzīmē kā “Nav drošas”.

Chrome HTTP nav drošs

Pārlūkprogrammas adrešu joslā esošā etiķete “Nav droša” rada sliktu iespaidu klientiem par jūsu biznesu.

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu vai vēlaties izmantot maksājumu servisus, piemēram, PayPal, Stripe, Authorize.net utt, jums ir jāiespējo SSL / HTTPS.

Ņemot vērā plusus un mīnusus, visām vietnēm ir jāpārslēdzas uz SSL / HTTPS.

Ja vēl neesat to izdarījis, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi pārvietot WordPress no HTTP uz HTTP, lai iegūtu detalizētus norādījumus.

Ieteicams: Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā iegūt bezmaksas SSL sertifikātu vai nopirkt SSL sertifikātu ar atlaidi vietnē Domain.com.

To sakot, aplūkosim dažas no SSL / HTTPS izplatītākajām problēmām WordPress un to novēršanu.

1. Fix NET :: ERR_CERT_INVALID kļūda

Šis kļūdas ziņojums tiek parādīts pārlūkprogrammā Google Chrome. Citas pārlūkprogrammas parāda šo kļūdu ar nedaudz atšķirīgu ziņojumu, taču būtībā tas brīdina lietotājus, ka viņu savienojums ar jūsu vietni ir nedrošs.

Sertifikāta iestādes kļūda nav derīga

Šis kļūdas ziņojums norāda, ka lietotāju pārlūkprogramma nepieņēma vietnes uzrādīto sertifikātu. Tas varētu notikt vairāku iemeslu dēļ:

  • SSL sertifikāts tiek izsniegts citam domēna vārdam vai apakšdomēnam.
  • Sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies.
  • Jūsu pārlūkprogramma neatpazīst sertifikātu izdevēju iestādi.

Ja iegādājāties SSL sertifikātu un lūdzāt WordPress hostingss servisu sniedzējam to instalēt jūsu vietā, varat sazināties ar viņu, lai to labotu.

Ja SSL sertifikātu instalējāt manuāli, mēģiniet to atkārtoti instalēt vai sazinieties ar SSL sertifikātu nodrošinātāju, lai saņemtu atbalstu.

2. Labojiet jauktā satura kļūdas pēc WordPress pārvietošanas uz SSL / HTTPS

Jauktas satura kļūdas izraisa avoti (attēli, skripti vai stila lapas), kas joprojām tiek ielādēti, URL izmantojot nedrošu HTTP protokolu.

Tādā gadījumā jūs savas vietnes adrešu joslā neredzēsiet drošas piekaramās slēdzenes ikonu.

Nav droša

Ir divi veidi, kā WordPress novērst SSL / HTTPS jauktā satura kļūdas. Mēs parādīsim jums abus, un tad jūs varat izvēlēties sev piemērotāko.

1. Izlaboja jauktā satura kļūdas WordPress, izmantojot spraudni

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama iesācējiem.

Vispirms jums jāpārliecinās, vai jums ir SSL sertifikāts. Ja neesat pārliecināts, vai jums tāds ir, skatiet mūsu ceļvedi, kā iegūt bezmaksas SSL sertifikātu savai WordPress vietnei.

Pēc tam vienkārši instalējiet un aktivizējiet Really Simple SSL spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »SSL, lai pārskatītu spraudņu iestatījumus. Really Simple SSL darbojas ārpus kastes un automātiski parūpēsies par SSL / HTTPS iestatījumiem un novērsīs jauktā satura kļūdas.

Tiešām vienkārši SSL iestatījumi

Piezīme. Spraudnis mēģina novērst jauktas satura kļūdas, izmantojot izejas buferēšanas tehniku. Tam var būt negatīva ietekme uz jūsu vietni. Tomēr, ja izmantojat kešatmiņas spraudni, tas ietekmēs tikai pirmās lapas ielādi.

2. Manuāli novērstas jauktā satura kļūdas WordPress

Šai metodei nepieciešama manuāla problēmu novēršana, taču tā ir efektīvāka un labāka veiktspējai.

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, vai WordPress iestatījumos izmantojat HTTPS. Dodieties uz sadaļu Iestatījumi »Vispārīgi un pārliecinieties, vai WordPress adreses un vietnes adreses opcijām ir HTTPS URL.

WordPress URL iestatījumi

Ja redzat vietrāžus URL, kas sākas ar HTTP, jums ir jāmaina tie uz HTTPS. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Pēc tam WordPress datu bāzē jāatrod vecie HTTP vietrāži URL un jāaizstāj tie ar jaunajiem HTTPS vietrāžiem URL.

To var viegli izdarīt, instalējot un aktivizējot spraudni Labāka meklēšana aizstāt. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Rīki »Labāka meklēšanas aizstāšana. Laukā “Meklēt” jums jāpievieno savas vietnes URL ar HTTP. Pēc tam laukā “Aizstāt” pievienojiet savas vietnes URL ar https.

Meklēt un aizstāt vietrāžus URL datu bāzē

Spraudnis tagad atjauninās vietrāžus URL jūsu WordPress datu bāzē.

Ja jūs joprojām redzat jauktu satura kļūdas, nākamais solis ir novērst URL jūsu WordPress šablonā un spraudņos.

Izmantojot pārlūkprogrammas rīku Pārbaudīt, jums būs jāatrod resursi, kas izraisa kļūdas, un no kurienes tie tiek ielādēti.

Pārbaudes rīka izmantošana, lai atrastu jauktu saturu

Tēmas resursiem tie būs jāatrod WordPress šablonā un jāaizstāj HTTP ar HTTPS.

Šī daļa iesācējiem var būt nedaudz sarežģīta, jo URL būs jāmeklē visos šablonu failos.

Ja jūs pats tos nevarat atrast, varat arī sazināties ar šablonu izstrādātāju un lūgt viņu atjaunināt viņu šablonu. Lai ielādētu failus, viņiem būs jāizmanto WordPress paraugprakse, kas novērsīs HTTP / HTTPS problēmu.

Tas pats attiecas uz jaukto saturu, ko ielādējis WordPress spraudnis. Lai mainītu URL, nav ieteicams pašiem rediģēt spraudņu failus. Jums jāpaziņo spraudņa izstrādātājam un jāpieprasa viņu atjauninājums. Tikmēr jūs varat izslēgt spraudni savā vietnē vai atrast alternatīvu spraudni.

3. Izlabojiet pārāk daudz novirzīšanas kļūdu pēc pārejas uz SSL / HTTPS

WordPress ļauj jums ieviest SSL / HTTPS administratora apgabalā, ievadot šo rindu savā wp-config.php failā.

<?php
define('FORCE_SSL_ADMIN', true);

Tomēr dažos gadījumos šis iestatījums vien izraisīs kļūdu “Pārāk daudz novirzīšanas”. Lai to novērstu, failam wp-config.php būs jāpievieno šāds kods tieši pirms rindas ar tekstu “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu blogošanu. ”.

<?php
define('FORCE_SSL_ADMIN', true);
// in some setups HTTP_X_FORWARDED_PROTO might contain
// a comma-separated list e.g. http,https
// so check for https existence
if (strpos($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'], 'https') !== false)
    $_SERVER['HTTPS']='on';

4. Labojiet WordPress HTTP uz HTTPS novirzīšanu

WordPress automātiski nenovirzīs HTTP pieprasījumus uz HTTPS, ja vien jūs neliksiet to darīt. Ja izmantojat tādu spraudni kā Really Simple SSL, tas rūpēsies par novirzīšanu. Pretējā gadījumā jums būs manuāli jāiestata novirzīšana.

Lai iestatītu HTTP novirzīšanu uz HTTPS, jūsu .htaccess failā jāpievieno šāds kods.

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]
</IfModule>

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst dažas bieži sastopamas problēmas ar SSL / HTTPS WordPress. Ja jums rodas problēma, kas nav aplūkota šajā rakstā, lūdzu, atstājiet komentāru, lai par to informētu. Mēs atjaunināsim rakstu ar risinājumu. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu galveno WordPress drošības rokasgrāmatu ar soli pa solim iesācējiem, lai aizsargātu savas WordPress vietnes.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot parakstu vai reklāmas pēc satura ievietošanas WordPress

Vai vēlaties pievienot parakstu vai sludinājumu pēc bloga ziņas satura ievietošanas WordPress? Pēc noklusējuma WordPress nav vienkāršs veids, kā parādīt parakstu vai reklāmas pēc satura ievietošanas. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ērti pievienot

Kā parādīt kategoriju aprakstus WordPress

Vai vēlaties savā WordPress vietnē parādīt kategoriju aprakstus? Kategorijas ļauj ērti kārtot saturu jūsu vietnē. Tie arī palīdz lietotājiem viegli atrast saturu un ir noderīgi SEO. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli parādīt kategoriju

Kā instalēt WordPress - Pilnīga WordPress instalēšanas apmācība

WordPress ir pazīstams kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas nodrošina vairāk nekā 39% no visām interneta vietnēm. Galvenais iemesls ir tas, ka WordPress ir viegli instalējams, un tas ļauj ikvienam viegli izveidot vietni. Visi labākie WordPress

Kā pareizi pāriet no Wix uz WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties pāriet no Wix uz WordPress? Wix ir populārs vietņu veidotājs, kas ļauj ātri izveidot vienkāršu vietni. Tomēr daudzi Wix lietotāji drīz saprot, ka viņu iespējas ir ierobežotas, un papildu funkciju pievienošana var kļūt diezgan dārga. Ja