Kā novērst drošu savienojuma kļūdu WordPress

/

Vai WordPress redzat ziņojumu “Nevar izveidot drošu savienojuma kļūdu”? Tā ir izplatīta WordPress kļūda, un tā parasti rodas, mēģinot instalēt vai atjaunināt WordPress spraudni vai šablonu no oficiālā WordPress.org direktorija. Šajā rakstā mēs parādīsim, kāpēc rodas šī kļūda un kā viegli novērst drošu savienojuma kļūdu WordPress.

Droša savienojuma kļūdas novēršana programmā WordPress

Kas izraisa kļūdu: Secure Connection Error?

Programmā WordPress ir iebūvēta sistēma, lai pārvaldītu atjauninājumus. Šī sistēma regulāri pārbauda atjauninājumus un parāda paziņojumus, lai instalētu spraudņu / šablonu atjauninājumus.

Tomēr tam ir jāveido savienojums ar vietni WordPress.org, lai pārbaudītu atjauninājumus vai tos instalētu. Jūsu WordPress hostingss servera nepareizas konfigurācijas dēļ jūsu vietnei var neizdoties izveidot savienojumu ar vietni WordPress.org.

Tā rezultātā radīsies droša savienojuma kļūda, un tiks parādīts šāds kļūdas ziņojums:

Notikusi negaidīta kļūda. Kaut kas var būt nepareizi ar WordPress.org vai šī servera konfigurāciju. Ja jums joprojām ir problēmas, lūdzu, izmēģiniet atbalsta forumus. (WordPress nevarēja izveidot drošu savienojumu ar WordPress.org. Lūdzu, sazinieties ar sava servera administratoru.) Vietnē /home/username/public_html/wp-admin/includes/update.php 122. līnijā

Droša savienojuma kļūda programmā WordPress

To sakot, redzēsim, kā viegli novērst drošu savienojuma kļūdu WordPress.

Droša savienojuma kļūdas novēršana WordPress

Ir vairāki veidi, kā novērst negaidītu droša savienojuma kļūdu WordPress. Jūs varat izmēģināt vienu no šiem risinājumiem, pamatojoties uz jūsu situāciju.

Hostings un ar serveri saistīti jautājumi

Ja jūsu koplietojamā hostingss serverim ir DDoS uzbrukums, visticamāk, savienojums ar WordPress.org pārtrauks drošā savienojuma kļūdu.

Tādā gadījumā jūs varat pagaidīt dažas minūtes un mēģināt vēlreiz. Ja kļūda joprojām pastāv, jums jāsazinās ar sava tīmekļa hostingss uzņēmuma atbalsta komandu.

Mākoņa vai VPS servera savienojamības problēma

Ja izmantojat mākoņa vai VPS hostingu, iespējams, ka jūsu serveris dažu DNS problēmu dēļ nevar izveidot savienojumu ar WordPress.org.

Tādā gadījumā jūs varat novirzīt savu serveri tieši uz WordPress.org serveriem. Jums būs jāizveido savienojums ar serveri, izmantojot SSH.

SSH ir saīsinājums no drošas čaulas, kas ir šifrēts protokols, kas ļauj izveidot savienojumu ar serveri, izmantojot komandrindas rīkus.

Windows lietotāji var izmantot rīku, ko sauc par PuTTy, savukārt Mac / Linux lietotāji var izmantot termināļa lietotni.

Jums būs nepieciešami pieteikšanās akreditācijas dati kontam ar čaulas piekļuvi jūsu hostingss kontam. Šo informāciju varat iegūt sava hostingss konta cPanel informācijas panelī vai vaicāt savam tīmekļa hostingss servera nodrošinātājam.

Terminālā jūs varat izveidot savienojumu ar savu serveri šādi:

ssh [email protected]

Neaizmirstiet aizstāt lietotājvārdu ar savu lietotājvārdu un example.com ar savu domēna vārdu.

Kad esat izveidojis savienojumu, jums jāpalaiž šāda komanda:

sudo nano /etc/hosts

Tādējādi tiks atvērts fails, un faila apakšdaļā būs jāpievieno šāds kods:

66.155.40.202 api.wordpress.org

Tagad varat saglabāt izmaiņas un iziet no redaktora. Apmeklējiet savu vietni, lai uzzinātu, vai tā novērsa kļūdu.

WordPress drošā savienojuma kļūdas novēršana vietnē Localhost

Ja lietojat WordPress savā datorā (localhost), iespējams, PHP nav iespējots CURL paplašinājums. Šis paplašinājums ir nepieciešams, lai piekļūtu WordPress.org atjauninājumiem.

Jums vajadzēs rediģēt failu php.ini datorā. Šis fails parasti atrodas jūsu Mamp, Xampp vai WAMP mapes PHP mapē.

Ja izmantojat Windows datoru, meklējiet šādu rindu:

; paplašinājums = php_curl.dll

Mac un Linux lietotājiem būtu jāmeklē šī līnija:

; pagarinājums = čokurošanās. tik

Tagad, lai iespējotu paplašinājumu, pirms teksta ir jānoņem semikols. Neaizmirstiet saglabāt failu php.ini.

Visbeidzot, neaizmirstiet restartēt Apache serveri, lai izmaiņas ietekmētu.

Pārbaudiet, vai ugunsmūrī ir atvērti porti

Ja vietējā serverī cURL paplašinājums ir pareizi instalēts, nākamais solis ir pārbaudīt interneta savienojuma ugunsmūri.

Jūsu datora ugunsmūris, iespējams, bloķē izejošos savienojumus no vietējā servera uz WordPress.org. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows, nospiediet pogu Sākt un meklējiet Windows ugunsmūri. Mac lietotāji var atrast ugunsmūra iestatījumus sadaļā Sistēmas preferences »Drošība un konfidencialitāte

Jums jāpievieno Apache ugunsmūra atļautajām programmām un jāatļauj gan ienākošie, gan izejošie savienojumi.

Ugunsmūris Apache

Lai izmaiņas stātos spēkā, jums būs jārestartē Apache.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrisināt WordPress drošā savienojuma kļūdu. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim paredzēto WordPress drošības rokasgrāmatu iesācējiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot atsevišķu lapu Bloga ziņām WordPress

Vai vēlaties izveidot atsevišķu lapu bloga ziņām WordPress? Pēc noklusējuma WordPress parāda jūsu bloga ziņas sākumlapā. Tomēr, ja veidojat biznesa vietni vai vienkārši vēlaties pielāgot savu mājas lapu, iespējams, vēlēsities atsevišķu lapu

Kā izveidot failu augšupielādes formu WordPress

Vai jums ir nepieciešams, lai jūsu vietnes apmeklētāji augšupielādētu failus jūsu kontaktpersonas formā? Varbūt jūs pieņemat darbā darbiniekus un vēlaties apkopot CV, vai varbūt jūs rīkojat citu pieteikuma formu vai fotogrāfiju konkursu, kurā

Iesācēju ceļvedis, kā pievienot Twitter kartes WordPress

Vai vēlaties pievienot Twitter kartes savai WordPress vietnei? Twitter kartes ļauj bagātinātu multivides saturu pievienot twītiem, kas saista ar jūsu saturu. Tas ir ļoti līdzīgs saites kopīgošanai Facebook, kas automātiski parāda jūsu lapas satura

Kā pievienot savu WordPress blogu pie Apple News

Vai jūs tikko izveidojāt blogu un vēlaties to iesniegt Apple News? Kļūstot par Apple News izdevēju, varat gūt peļņu no savu ziņu kanāla, vienlaikus dodot saviem lasītājiem iespēju lasīt jūsu blogu kopā ar citām iecienītākajām vietnēm no vienas