Kā novērst kļūdu Failed to Open Stream

/

Vai WordPress redzat kļūdu “neizdevās atvērt straumi”? Šī kļūda parasti norāda skriptu atrašanās vietu, kur radusies kļūda. Tomēr iesācējiem lietotājiem to ir diezgan grūti saprast. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst WordPress neizdevās atvērt straumes kļūdu.

Neizdevās atvērt straumes kļūdu programmā WordPress

Kāpēc rodas kļūda: neizdevās atvērt straumi?

Pirms mēģināt novērst kļūdu, būtu noderīgi saprast, kas WordPress izraisa kļūdu ‘Neizdevās atvērt straumi’.

Šī kļūda rodas, ja WordPress nevar ielādēt vietnes kodā minēto failu. Kad rodas šī kļūda, dažreiz WordPress turpina vietnes ielādi un parāda tikai brīdinājuma ziņojumu, savukārt citreiz WordPress parādīs liktenīgu kļūdu un neielādēs neko citu.

Ziņojuma formulējums būs atšķirīgs atkarībā no tā, kur kodā rodas kļūda, un kļūmes iemesliem. Tas arī sniegs jums norādes par to, kas jālabo.

Parasti šis ziņojums izskatīsies apmēram šādi:

Warning: require(/home/website/wp-includes/load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/website/wp-settings.php on line 19

Fatal error: require(): Failed opening required ‘/home/website/wp-includes/load.php’ (include_path=’.:/usr/share/php/:/usr/share/php5/’) in /home/website/wp-settings.php on line 19

Šeit ir vēl viens piemērs:

Last Error: 2018-04-04 14:52:13: (2) HTTP Error: Unable to connect: ‘fopen(compress.zlib://https://www.googleapis.com/analytics/v3/management/accounts/~all/webproperties/~all/profiles?start-index=1): failed to open stream: operation failed’

To pateicot, apskatīsim, kā novērst un novērst kļūdu “neizdevās atvērt straumi” WordPress.

Labojam kļūdu: Neizdevās atvērt straumi WordPress

Kā jau minējām iepriekš, kļūdu var izraisīt dažādi iemesli, un kļūdas ziņojums būs atšķirīgs atkarībā no faila cēloņa un atrašanās vietas, kas rada kļūdu.

Katrā gadījumā, ja neizdevās atvērt straumes frāzi, sekos iemesls. Piemēram, atteikta atļauja, nav šāda faila vai direktorija, darbība neizdevās un daudz kas cits.

Ja jūsu kļūdas ziņojumā nav šāda faila vai direktorija, jums jāmeklē kods, lai noskaidrotu, kurš fails ir minēts konkrētajā rindiņā.

Ja tas ir spraudnis vai šablons, tas nozīmē, ka spraudņa vai šablona faili tika vai nu izdzēsti, vai arī tie nebija pareizi instalēti. Lai novērstu kļūdu, vienkārši deaktivizējiet un atkārtoti instalējiet attiecīgo tēmu / spraudni.

Tomēr ir arī iespējams, ka WordPress nevar atrast failus, jo saknes mapē trūkst .htaccess faila. Tādā gadījumā jums jāiet uz WordPress administratora lapu Iestatījumi »Permalinks un vienkārši noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai atjaunotu .htaccess failu.

Atjaunot htaccess failu programmā WordPress

Ja pēc kļūdas ziņojuma seko ‘Atļauja liegta’, tas nozīmē, ka WordPress nav tiesību piekļūt kodā norādītajam failam vai direktorijam.

Lai to novērstu, jums jāpārbauda WordPress faili un direktoriju atļaujas un, ja nepieciešams, tās jālabo.

Visbeidzot, daži WordPress spraudņi ielādē skriptus no trešo pušu avotiem, piemēram, Google Analytics, Facebook API, Google Maps un citām trešo pušu API.

Dažām no šīm API var būt nepieciešama autentifikācija vai arī tās ir mainījušas veidu, kā izstrādātāji var tām piekļūt. Neveicot autentifikāciju vai nepareizu piekļuves metodi, WordPress neizdosies atvērt nepieciešamos failus.

Lai to novērstu, jums būs jāsazinās ar spraudņa autoru, lai saņemtu atbalstu. Viņi varēs jums palīdzēt novērst kļūdu.

Ja neviens no šiem padomiem nepalīdz atrisināt problēmu, veiciet darbības, kas minētas mūsu WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatā. Šis soli pa solim sniegtais ceļvedis palīdzēs precīzi noteikt problēmu, lai jūs varētu viegli atrast risinājumu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu WordPress “neizdevās atvērt straumi”. Varat arī atzīmēt mūsu sarakstu ar visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot iepirkumu grozu WordPress ar BigCommerce

Ir vairāki WordPress e-komercijas spraudņi, kas ļauj jūsu vietnei pievienot iepirkumu grozu. Tomēr, ja vēlaties e-komercijas veikalu turēt atsevišķi, lai uzlabotu ātrumu un drošību, jūsu iespējas ir diezgan ierobežotas. BigCommerce ir all-in-one

Kā novērst kļūdu WordPress 429 pārāk daudz pieprasījumu

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu 429 par daudz pieprasījumu? Šī kļūda var būt ļoti nomākta, jo ir grūti saprast, kas to izraisa. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst kļūdu WordPress 429 pārāk daudz pieprasījumu. 429 pārāk

Vairāk nekā 55 visvairāk pieprasītie WordPress padomi un triki

Vai esat kādreiz domājis, kādus WordPress padomus, trikus un uzlaušanas izmanto populārākās WordPress vietnes? Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem visvairāk pieprasītajiem WordPress padomiem, trikiem un hackiem, kas palīdzēs jums izmantot WordPress

Kā viegli pievienot JavaScript WordPress lapās vai ziņās (3 metodes)

Vai vēlaties pievienot JavaScript savās WordPress lapās vai ierakstos? Dažreiz jums var būt nepieciešams pievienot JavaScript kodu visai vietnei vai noteiktās lapās. Pēc noklusējuma WordPress neļauj jums pievienot kodu tieši savās ziņās. Šajā rakstā