Kā novērst kļūdu Failed to Open Stream

/

Vai WordPress redzat kļūdu “neizdevās atvērt straumi”? Šī kļūda parasti norāda skriptu atrašanās vietu, kur radusies kļūda. Tomēr iesācējiem lietotājiem to ir diezgan grūti saprast. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst WordPress neizdevās atvērt straumes kļūdu.

Neizdevās atvērt straumes kļūdu programmā WordPress

Kāpēc rodas kļūda: neizdevās atvērt straumi?

Pirms mēģināt novērst kļūdu, būtu noderīgi saprast, kas WordPress izraisa kļūdu ‘Neizdevās atvērt straumi’.

Šī kļūda rodas, ja WordPress nevar ielādēt vietnes kodā minēto failu. Kad rodas šī kļūda, dažreiz WordPress turpina vietnes ielādi un parāda tikai brīdinājuma ziņojumu, savukārt citreiz WordPress parādīs liktenīgu kļūdu un neielādēs neko citu.

Ziņojuma formulējums būs atšķirīgs atkarībā no tā, kur kodā rodas kļūda, un kļūmes iemesliem. Tas arī sniegs jums norādes par to, kas jālabo.

Parasti šis ziņojums izskatīsies apmēram šādi:

Warning: require(/home/website/wp-includes/load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/website/wp-settings.php on line 19

Fatal error: require(): Failed opening required ‘/home/website/wp-includes/load.php’ (include_path=’.:/usr/share/php/:/usr/share/php5/’) in /home/website/wp-settings.php on line 19

Šeit ir vēl viens piemērs:

Last Error: 2018-04-04 14:52:13: (2) HTTP Error: Unable to connect: ‘fopen(compress.zlib://https://www.googleapis.com/analytics/v3/management/accounts/~all/webproperties/~all/profiles?start-index=1): failed to open stream: operation failed’

To pateicot, apskatīsim, kā novērst un novērst kļūdu “neizdevās atvērt straumi” WordPress.

Labojam kļūdu: Neizdevās atvērt straumi WordPress

Kā jau minējām iepriekš, kļūdu var izraisīt dažādi iemesli, un kļūdas ziņojums būs atšķirīgs atkarībā no faila cēloņa un atrašanās vietas, kas rada kļūdu.

Katrā gadījumā, ja neizdevās atvērt straumes frāzi, sekos iemesls. Piemēram, atteikta atļauja, nav šāda faila vai direktorija, darbība neizdevās un daudz kas cits.

Ja jūsu kļūdas ziņojumā nav šāda faila vai direktorija, jums jāmeklē kods, lai noskaidrotu, kurš fails ir minēts konkrētajā rindiņā.

Ja tas ir spraudnis vai šablons, tas nozīmē, ka spraudņa vai šablona faili tika vai nu izdzēsti, vai arī tie nebija pareizi instalēti. Lai novērstu kļūdu, vienkārši deaktivizējiet un atkārtoti instalējiet attiecīgo tēmu / spraudni.

Tomēr ir arī iespējams, ka WordPress nevar atrast failus, jo saknes mapē trūkst .htaccess faila. Tādā gadījumā jums jāiet uz WordPress administratora lapu Iestatījumi »Permalinks un vienkārši noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai atjaunotu .htaccess failu.

Atjaunot htaccess failu programmā WordPress

Ja pēc kļūdas ziņojuma seko ‘Atļauja liegta’, tas nozīmē, ka WordPress nav tiesību piekļūt kodā norādītajam failam vai direktorijam.

Lai to novērstu, jums jāpārbauda WordPress faili un direktoriju atļaujas un, ja nepieciešams, tās jālabo.

Visbeidzot, daži WordPress spraudņi ielādē skriptus no trešo pušu avotiem, piemēram, Google Analytics, Facebook API, Google Maps un citām trešo pušu API.

Dažām no šīm API var būt nepieciešama autentifikācija vai arī tās ir mainījušas veidu, kā izstrādātāji var tām piekļūt. Neveicot autentifikāciju vai nepareizu piekļuves metodi, WordPress neizdosies atvērt nepieciešamos failus.

Lai to novērstu, jums būs jāsazinās ar spraudņa autoru, lai saņemtu atbalstu. Viņi varēs jums palīdzēt novērst kļūdu.

Ja neviens no šiem padomiem nepalīdz atrisināt problēmu, veiciet darbības, kas minētas mūsu WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatā. Šis soli pa solim sniegtais ceļvedis palīdzēs precīzi noteikt problēmu, lai jūs varētu viegli atrast risinājumu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu WordPress “neizdevās atvērt straumi”. Varat arī atzīmēt mūsu sarakstu ar visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā ērti parādīt kodu savā WordPress vietnē

Vai vēlaties parādīt kodu savos WordPress bloga ierakstos? Ja mēģinājāt pievienot kodu, piemēram, parasto tekstu, WordPress to neparādīs pareizi. Katru reizi, kad saglabājat ziņu, programma WordPress palaiž jūsu saturu, izmantojot vairākus tīrīšanas

Kā izslēgt RSS WordPress

Vai vēlaties izslēgt RSS plūsmas savā WordPress vietnē? RSS plūsmas ļauj lietotājiem abonēt jūsu bloga ziņas. Tomēr, veidojot nelielas statiskas vietnes, ieteicams izslēgt RSS plūsmas. Pēc noklusējuma WordPress nav iespēju noņemt RSS plūsmas.

Kā parādīt kategoriju aprakstus WordPress

Vai vēlaties savā WordPress vietnē parādīt kategoriju aprakstus? Kategorijas ļauj ērti kārtot saturu jūsu vietnē. Tie arī palīdz lietotājiem viegli atrast saturu un ir noderīgi SEO. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli parādīt kategoriju

Kā pievienot pielāgotus administratora paziņojumus WordPress

Vai vēlaties pievienot WordPress administratora paziņojumus? Administratora paziņojumus WordPress kodols, šabloni un spraudņi izmanto, lai lietotājiem parādītu brīdinājumus, paziņojumus un svarīgu informāciju ekrānā. Šajā rakstā mēs parādīsim,