Kā novērst kļūdu Missing a Temporary Folder WordPress

/

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu “Trūkst pagaidu mapes”? Šī kļūda padara neiespējamu attēlu augšupielādi, tēmu un spraudņu atjaunināšanu vai WordPress kodola atjaunināšanu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst kļūdu “Trūkst pagaidu mapes” WordPress.

Kā novērst kļūdu “Trūkst pagaidu mapes” programmā WordPress

Kas izraisa kļūdu Missing a Temporary Folder WordPress?

Šo kļūdu izraisa nepareizi PHP iestatījumi jūsu WordPress hostingss vidē. Ir īpašs PHP iestatījums, kas nosaka pagaidu mapi, kas jāizmanto tādām lietotnēm kā WordPress, lai īslaicīgi saglabātu datus, pirms tos saglabājat vēlamajā vietā.

Programmai WordPress ir nepieciešama piekļuve šai pagaidu mapei, kad augšupielādējat attēlu, instalējat vai atjaunināt šablonu vai spraudni vai atjaunināt WordPress kodolu.

Ja šīs mapes atrašanās vieta nav definēta jūsu servera PHP konfigurācijā, WordPress nevarēs veikt nevienu no šīm darbībām un parādīs kļūdu ‘Trūkst pagaidu mapes’.

Trūkst pagaidu mapes kļūdas

To pateicot, redzēsim, kā viegli novērst kļūdu “Trūkst pagaidu mapes” WordPress.

Kā salabot Missing a Temporary Folder

Šajā apmācībā jums būs jārediģē wp-config.php fails WordPress. Ja vēl neesat to izdarījis, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā rediģēt wp-config.php failu WordPress.

Pirmkārt, jums būs jāizveido savienojums ar savu vietni, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku sava hostingss konta informācijas panelī cPanel.

Tālāk jums būs jāatrod fails wp-config.php un tas jārediģē.

Wp-config.php faila rediģēšana, izmantojot FTP klientu

Šis kods ir jāielīmē failā tieši pirms rindas ar tekstu “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu blogošanu ”.

<?php
define('WP_TEMP_DIR', dirname(__FILE__) . '/wp-content/temp/');

Saglabājiet izmaiņas un augšupielādējiet wp-config.php failu atpakaļ savā vietnē.

Pēc tam jums jāiet uz / wp-content / folder un jāizveido tajā jauna mape. Jums jānosauc šīs jaunās mapes temp.

Notiek temp mapes izveide

Tas ir viss, tagad varat apmeklēt savu WordPress administratora apgabalu un mēģināt augšupielādēt attēlu.

Problēmu novēršana

Ja šī metode nedarbojas, pārbaudiet mapes wp-content direktoriju atļaujas.

Piezīme. Šo kļūdu izraisa slikti konfigurēta hostingss vide. Iepriekš aprakstītais risinājums ir tikai risinājums. Jums joprojām jālūdz savam hostingss servisu sniedzējam to novērst. Ja viņi to nedara, jums vajadzētu pāriet uz kādu no šiem galvenajiem WordPress hostingss uzņēmumiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu “Trūkst pagaidu mapes” WordPress. Varat arī atzīmēt mūsu gala sarakstu ar visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā viegli pievienot JavaScript WordPress lapās vai ziņās (3 metodes)

Vai vēlaties pievienot JavaScript savās WordPress lapās vai ierakstos? Dažreiz jums var būt nepieciešams pievienot JavaScript kodu visai vietnei vai noteiktās lapās. Pēc noklusējuma WordPress neļauj jums pievienot kodu tieši savās ziņās. Šajā rakstā

Kā augšupielādēt HTML lapu WordPress bez 404 kļūdām

Vai vēlaties augšupielādēt HTML lapu savā WordPress vietnē? Dažreiz jums var būt nepieciešams pievienot statisku HTML lapu un padarīt to pieejamu kopā ar jūsu WordPress vietni. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi augšupielādēt HTML lapu

Kā izveidot iekštīklu mazajiem uzņēmumiem, izmantojot WordPress (viegli)

Vai vēlaties savai organizācijai izveidot WordPress iekštīklu? WordPress ir spēcīga platforma ar daudzām elastīgām iespējām, kas padara to ideāli piemērotu izmantošanai kā uzņēmuma intranetu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot savai

Kā pievienot forumu WordPress ar bbPress

Sludinājumu dēļi un forumi ir veci, uzticami rīki tiešsaistes kopienu veidošanai. Lai gan ir daudz atvērtā pirmkoda foruma programmatūras, trešo pušu foruma integrēšana ar WordPress var būt haoss. Tur ienāk bbPress. Šajā rakstā mēs parādīsim,