Kā novērst WordPress paroles atiestatīšanas atslēgas kļūdu

/

Vai WordPress redzat kļūdu ‘Nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu datu bāzē’? Šī kļūda parasti rodas, mēģinot pieteikties savā WordPress vietnē. Tas efektīvi bloķē jūs no savas WordPress vietnes. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst paroles atiestatīšanas atslēgas kļūdu WordPress.

Labošana Nevarēja paroles atiestatīšanas atslēgu saglabāt datu bāzes kļūdā programmā WordPress

Kāpēc rodas kļūda “WordPress nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu”?

Pirmā šīs kļūdas pazīme ir tāda, ka nevarēsiet pieteikties savā WordPress vietnē. Tas vienkārši turpinās atsvaidzināt pieteikšanās lapu.

Ja mēģināt atiestatīt paroli, tiks parādīts kļūdas ziņojums “Paroles atiestatīšanas atslēgu nevarēja saglabāt datu bāzē”.

Nevarēja atiestatīt paroles atkopšanas atslēgas kļūdu

Ja neredzat šo kļūdas ziņojumu, pieteikšanās kļūmi var izraisīt citas problēmas. Šajā gadījumā dodieties uz mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress pieteikšanās lapas atsvaidzinošu un novirzošu problēmu.

Šis konkrētais kļūdas ziņojums norāda, ka WordPress nespēj ierakstīt jaunu informāciju WordPress datu bāzē. Tas rodas, ja jūsu WordPress hostingss konts ir izmantojis visu jūsu kontam piešķirto diska vietu.

Jūsu WordPress datu bāzes lielums ir arī daļa no diska, kas piešķirts jūsu lietotāja kontam. Tā kā jūs jau esat izmantojis vietu, jūs vairs nevarēsit pievienot vairāk datu.

Labojam kļūdu: "WordPress nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu"

Lai novērstu šo kļūdu, jums vienkārši jāizveido savienojums ar vietni, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku cPanel.

Pēc tam dodieties uz mapi / wp-content / uploads / folder un izdzēsiet dažus lielus attēlu failus, lai atbrīvotu vietu. Pirms to dzēšanas noteikti lejupielādējiet šos failus savā datorā kā rezerves kopiju.

Dzēsiet failus, lai atbrīvotu vietu

Pēc tam jūs varat apmeklēt savu WordPress vietni un mēģināt vēlreiz pieteikties.

Kad esat pieteicies, varat pārskatīt savus WordPress failus un redzēt, vai ir faili, kas nav vajadzīgi un aizņem pārāk daudz vietas. Parasti šie faili tiek glabāti mapē / wp-content / vai / wp-content / uploads / folder.

Daudziem WordPress lietotājiem kešatmiņas spraudņu iestatīšana ir tāda, kas neļauj attīrīt kešatmiņā saglabātos failus. Virsstundu laikā šie faili var aizņemt vietu diskā, kas piešķirts jūsu WordPress hostingss kontam.

Vēl viens izplatīts vaininieks varētu būt jūsu WordPress rezerves spraudņi. Ja serverī glabājat WordPress dublējuma failus, visas glabātās dublējumkopijas aizņem nevajadzīgu vietu jūsu hostingss kontā. Vienmēr glabājiet savus WordPress dublējuma failus trešās puses mākoņkrātuves servisos, piemēram, Google diskā vai Dropbox.

Ja vairs nevarat iztīrīt vietu, iespējams, būs laiks jaunināt uz VPS hostingu vai pat uz pārvaldītu WordPress hostingss kontu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā novērst problēmu, nevarēja paroles atiestatīšanas atslēgu saglabāt datu bāzes kļūdā WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā iekļaut kategoriju un apakškategoriju WordPress URL saitēs

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kā WordPress vietrāžos URL iekļaut kategoriju un apakškategoriju. Kategorijas un apakškategorijas ļauj kārtot saturu jūsu vietnē. Tie arī ļauj jūsu lietotājiem viegli pārlūkot tēmas, kas viņus visvairāk

Kā WordPress instalēt Facebook atkārtoto mārketingu / atkārtotu mērķauditorijas atlasi

Vai jūs meklējat atkārtotas mērķauditorijas atlases reklāmas vietnē Facebook? Vai vēlaties WordPress instalēt Facebook atkārtotā mārketinga / atkārtotas mērķauditorijas atlases pikseļu? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress instalēt Facebook

Kā atspējot PHP izpildi noteiktos WordPress direktorijās

Pēc noklusējuma WordPress padara atsevišķus direktorijus rakstāmus, lai jūs un citi jūsu vietnes pilnvaroti lietotāji varētu viegli augšupielādēt tēmas, spraudņus, attēlus un videoklipus savā vietnē. Tomēr šo iespēju var ļaunprātīgi izmantot,

Kā izlabot pielāgotos laukus, kas netiek parādīti WordPress

Vai jūs savā WordPress vietnē nevarat atrast pielāgoto lauku opciju? Pielāgotais lauks ir iepriekšēja WordPress funkcija, kas palīdz pievienot pielāgotu saturu jūsu WordPress ziņām un lapām, ievērojot dažādas WordPress apmācības. Šajā rakstā