Kā novērst WordPress paroles atiestatīšanas atslēgas kļūdu

/

Vai WordPress redzat kļūdu ‘Nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu datu bāzē’? Šī kļūda parasti rodas, mēģinot pieteikties savā WordPress vietnē. Tas efektīvi bloķē jūs no savas WordPress vietnes. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst paroles atiestatīšanas atslēgas kļūdu WordPress.

Labošana Nevarēja paroles atiestatīšanas atslēgu saglabāt datu bāzes kļūdā programmā WordPress

Kāpēc rodas kļūda “WordPress nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu”?

Pirmā šīs kļūdas pazīme ir tāda, ka nevarēsiet pieteikties savā WordPress vietnē. Tas vienkārši turpinās atsvaidzināt pieteikšanās lapu.

Ja mēģināt atiestatīt paroli, tiks parādīts kļūdas ziņojums “Paroles atiestatīšanas atslēgu nevarēja saglabāt datu bāzē”.

Nevarēja atiestatīt paroles atkopšanas atslēgas kļūdu

Ja neredzat šo kļūdas ziņojumu, pieteikšanās kļūmi var izraisīt citas problēmas. Šajā gadījumā dodieties uz mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress pieteikšanās lapas atsvaidzinošu un novirzošu problēmu.

Šis konkrētais kļūdas ziņojums norāda, ka WordPress nespēj ierakstīt jaunu informāciju WordPress datu bāzē. Tas rodas, ja jūsu WordPress hostingss konts ir izmantojis visu jūsu kontam piešķirto diska vietu.

Jūsu WordPress datu bāzes lielums ir arī daļa no diska, kas piešķirts jūsu lietotāja kontam. Tā kā jūs jau esat izmantojis vietu, jūs vairs nevarēsit pievienot vairāk datu.

Labojam kļūdu: "WordPress nevarēja saglabāt paroles atiestatīšanas atslēgu"

Lai novērstu šo kļūdu, jums vienkārši jāizveido savienojums ar vietni, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku cPanel.

Pēc tam dodieties uz mapi / wp-content / uploads / folder un izdzēsiet dažus lielus attēlu failus, lai atbrīvotu vietu. Pirms to dzēšanas noteikti lejupielādējiet šos failus savā datorā kā rezerves kopiju.

Dzēsiet failus, lai atbrīvotu vietu

Pēc tam jūs varat apmeklēt savu WordPress vietni un mēģināt vēlreiz pieteikties.

Kad esat pieteicies, varat pārskatīt savus WordPress failus un redzēt, vai ir faili, kas nav vajadzīgi un aizņem pārāk daudz vietas. Parasti šie faili tiek glabāti mapē / wp-content / vai / wp-content / uploads / folder.

Daudziem WordPress lietotājiem kešatmiņas spraudņu iestatīšana ir tāda, kas neļauj attīrīt kešatmiņā saglabātos failus. Virsstundu laikā šie faili var aizņemt vietu diskā, kas piešķirts jūsu WordPress hostingss kontam.

Vēl viens izplatīts vaininieks varētu būt jūsu WordPress rezerves spraudņi. Ja serverī glabājat WordPress dublējuma failus, visas glabātās dublējumkopijas aizņem nevajadzīgu vietu jūsu hostingss kontā. Vienmēr glabājiet savus WordPress dublējuma failus trešās puses mākoņkrātuves servisos, piemēram, Google diskā vai Dropbox.

Ja vairs nevarat iztīrīt vietu, iespējams, būs laiks jaunināt uz VPS hostingu vai pat uz pārvaldītu WordPress hostingss kontu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā novērst problēmu, nevarēja paroles atiestatīšanas atslēgu saglabāt datu bāzes kļūdā WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izmantot dinamisko lauku populāciju WordPress, lai automātiski aizpildītu formas

Vai vēlaties izmantot dinamisko lauku populāciju WordPress, lai automātiski aizpildītu formas savā vietnē? Dinamiskā lauka populācija ļauj automātiski aizpildīt formu laukus, pamatojoties uz lietotāja izvēli, vaicājuma virknēm vai lauka tipu. Tas

Kā novērst WordPress RSS plūsmas kļūdas

Vai jūsu WordPress vietnē rodas RSS plūsmas kļūdas? RSS plūsmas palīdz lietotājiem abonēt jūsu blogu, izmantojot tādu ziņu lasītāju lietotnes kā Feedly. Tā kā RSS plūsmas tiek publicētas XML iezīmēšanas valodā, neliela kļūda plūsmā var

Kā izmantot Google atbilstošu saturu, lai parādītu saistītās ziņas WordPress

Vai zinājāt, ka varat izmantot Google AdSense, lai parādītu saistītās ziņas arī WordPress? Atbilstošs saturs ir Google AdSense funkcija, kas ļauj jums parādīt saistītās ziņas WordPress, vienlaikus pelnot naudu, vienlaikus rādot reklāmas. Šajā

Kā pārvietot GoDaddy vietņu veidošanas vietni uz WordPress

Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, kā GoDaddy Website Builder vietni pārvietot uz WordPress. GoDaddy piedāvā vietņu veidošanas rīku, kas ļauj lietotājiem izveidot vietnes, izmantojot vienkāršus velciet un nometiet rīkus. Tomēr daudzi lietotāji