Kā novirzīt lietotājus uz izlases ziņojumu WordPress

/

Vai vēlaties novirzīt lietotājus uz izlases ziņu? Nejauša ziņa ļauj lietotājiem izpētīt vecākus rakstus un lasīt ziņas, kas ir paslēptas jūsu bloga arhīvos. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā ērti novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu WordPress.

Kā novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu programmā WordPress

Kāpēc jums vajadzētu novirzīt lietotājus uz izlases ziņu?

Pēc noklusējuma WordPress ziņas tiek rādītas apgrieztā hronoloģiskā secībā (no jaunākās līdz vecākajai), tāpēc jūsu lietotāji vispirms izlasīs jaunāko ziņu. Ja regulāri rakstāt savā blogā, lietotāji, iespējams, nevarēs atklāt jūsu vecākos rakstus.

Viens no veidiem, kā pārvarēt šo problēmu, ir nejaušas ziņas parādīšana bloga sānjoslā. Tas ļaus jūsu lietotājiem atklāt jaunu saturu, vienlaikus palielinot jūsu lapas skatījumus.

Varat arī novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu no 404 kļūdu lapām vai pievienot sava blogu pielāgotā arhīva lapā pogu “Pārsteigt mani”, kas novirza lietotājus uz nejaušu ziņu.

To sakot, apskatīsim, kā novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu WordPress.

Lietotāju novirzīšana uz izlases ziņu WordPress

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Redirect URL to Post. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas WordPress spraudņu lapā redzēsit URL vaicājuma parametrus novirzīšanai. Šim spraudnim nav citu iestatījumu lapu.

Varat izmantot jebkuru no šiem vaicājuma parametriem savās ziņās un lapās, lai novirzītu lietotājus uz nejaušām ziņām, jaunākajām ziņām un citiem vecākiem rakstiem.

Novirzīt URL parametrus

Lai novirzītu lietotājus uz nejaušu ziņu, šeit ir jākopē izlases ziņojuma vaicājuma parametrs un jāpievieno tas kļūdu lapās un citās lapās kā saite.

Noklikšķinot uz saites, lietotāji tiks novirzīti uz citu nejaušu ziņu.

Savā blogā varat pievienot arī pogu novirzīšanai. Vienkārši pievienojiet šo īso kodu savās WordPress ziņās un lapās, lai parādītu nejaušas izlikšanas pogu.

[redirect_to_post_button]

Kad lietotāji noklikšķinās uz šīs pogas, viņi tiks novirzīti uz nejaušu ziņu jūsu vietnē.

Nejaušas ziņas poga

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ekspertu izvēlētos labākos WordPress meklēšanas spraudņus, lai uzlabotu meklēšanu vietnē.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pārdot reklāmas savā WordPress blogā (soli pa solim)

Vai vēlaties pārdot reklāmas savā WordPress blogā? Reklāmu pārdošana blogā vai vietnē ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pārdot papildinājumus savā WordPress blogā, un izskaidrosim

Kā izmantot sociālos medijus e-pasta abonentu palielināšanai WordPress

Vai vēlaties izmantot sociālo mediju, lai palielinātu savu e-pasta abonentu skaitu? Ja jūs neizmantojat savu sociālo mediju priekšrocības, lai izveidotu savu e-pasta sarakstu, jūs zaudējat milzīgu iespēju. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kāpēc e-pasta

Kā izveidot nolaižamo izvēlni WordPress (iesācējiem)

Vai vēlaties izveidot nolaižamo izvēlni un pievienot to savai WordPress vietnei? Nolaižamajā izvēlnē tiek parādīts saišu saraksts, kad virzāt peles kursoru virs izvēlnes vienuma. Šajā iesācēju ceļvedī mēs parādīsim, kā viegli izveidot

32 Īpaši noderīgi triki WordPress funkciju failam

Visām WordPress tēmām ir jaudīgs fails files.php. Šis fails darbojas kā spraudnis un ļauj jums darīt daudz foršu lietu savā WordPress vietnē. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus visnoderīgākos trikus jūsu WordPress funkciju failam. Funkciju fails,