Kā pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās (pārlūkprogrammu testēšana ir vienkārša)

/

Vai vēlaties pārbaudīt savu WordPress vietni dažādos pārlūkos? Pārlūkprogrammu pārbaude ir ārkārtīgi svarīga, mainot WordPress tēmas vai ieviešot jaunu dizainu, jo tā palīdz pārliecināties, ka jūsu vietne labi izskatās visos dažādos pārlūkos, ekrāna izmēros, operētājsistēmās un mobilajās ierīcēs. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās.

Pārbaudiet savu WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās

Kas ir pārlūkprogrammas savstarpēja pārbaude?

Pārlūkprogrammu testēšana ir vietņu testēšanas process vairākos pārlūkos, operētājsistēmās, ekrāna izmēros un mobilajās ierīcēs, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne darbojas pareizi visās dažādās tīmekļa pārlūkprogrammās.

Kāpēc pārbaudīt WordPress vietni dažādos pārlūkos?

Google Chrome ir vispopulārākā tīmekļa pārlūkprogramma pasaulē ar 65% tirgus daļu galddatoros un 57% mobilajās ierīcēs. Tomēr citas pārlūkprogrammas, piemēram, Firefox, Microsoft Edge, Safari un Opera, joprojām plaši izmanto simtiem miljonu lietotāju visā pasaulē.

Sakarā ar plašu pārlūkprogrammu, operētājsistēmu un ierīču klāstu, pārlūku savstarpējā testēšana ir kļuvusi par svarīgu vietnes veidošanas sastāvdaļu. Pārlūkprogrammu testēšana palīdz nodrošināt konsekventu tīmekļa pieredzi visiem lietotājiem dažādās pārlūkprogrammās, ierīcēs un platformās.

Lai gan visas populārās pārlūkprogrammas, veidojot tīmekļa lapas, izturas gandrīz vienādi, tās visas izmanto atšķirīgu kodu, kas nozīmē, ka tās laiku pa laikam var rīkoties ar vietnes elementiem atšķirīgi.

Kā vietnes īpašnieks tas nozīmē, ka jūsu vietne dažādos pārlūkos var izskatīties atšķirīgi. Tā kā šīs nav izplatītas WordPress kļūdas, kas ir redzamas visiem, jūs varat paiet mēnešus, nezinot par šo problēmu, līdz kāds par to ziņos.

Tāpēc tiek uzskatīts par labāko praksi pārbaudīt savu WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās dažādās platformās un ekrāna izmēros, lai jūs varētu pārliecināties, ka jūsu vietne visiem lietotājiem piedāvā vienādu lietotāja pieredzi.

Tagad lielākajai daļai cilvēku nav pieejams plašs ierīču klāsts, lai pārbaudītu vietni. Pat ja jums izdosies aizņemties no draugiem vairākas ierīces, manuāli pārslēgties uz priekšu un atpakaļ būs daudz darba. Par laimi ir starppārlūkprogrammas testēšanas rīki, kas var palīdzēt automatizēt procesu tikai ar vienu klikšķi.

Bet pirms mēs kopīgojam WordPress labāko pārlūkprogrammu testēšanas rīku sarakstu, ir svarīgi zināt, kuras pārlūkprogrammas ir populāras jūsu lietotāju vidū, lai jūs varētu attiecīgi virzīt savu uzmanību.

Kā atrast, kuras pārlūkprogrammas izmanto jūsu vietnes apmeklētāji?

Ņemot vērā pieejamo operētājsistēmu, pārlūkprogrammu un pārlūkprogrammu versiju kombināciju skaitu, pārlūku savstarpēja testēšana var būt garlaicīgs uzdevums mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Tomēr, ja jūs zināt populārākās pārlūkprogrammas, operētājsistēmas un ierīces, kuras izmanto jūsu vietnes apmeklētāji, jūs varat ievērojami atvieglot procesu sev. Atkarībā no jūsu īpašās statistikas jūs, iespējams, varēsit iztikt, pārbaudot tikai dažas populāras kombinācijas.

Izmantojot pārlūkprogrammu Google Analytics, varat uzzināt, kuras pārlūkprogrammas, operētājsistēmas un ierīces ir populāras jūsu lietotāju vidū.

Vienkārši piesakieties savā Google Analytics kontā un dodieties uz Audience »Technology pārskatu. Šeit jūs varat uzzināt informāciju par pārlūkiem, OS, ekrāna izmēriem, ko izmanto jūsu vietnes apmeklētāji.

Google Analytics tehnoloģiju pārskats

Kad esat izveidojis šo sarakstu, varat koncentrēties uz populārākajām kombinācijām un izvairīties no pārējās.

Ja jūs tikko veidojat blogu vai jums nav Google Analytics, iesakām nekavējoties instalēt MonsterInsights, lai pareizi iestatītu Google Analytics. Pēc instalēšanas varat izvēlēties pagaidīt dažas nedēļas, lai apkopotu datus, vai turpināt pārbaudīt vietni visās pārlūkprogrammās.

Labākie WordPress pārrobežu pārlūka testēšanas rīki

Pārlūkprogrammu testēšanas rīki atvieglo WordPress vietnes pārbaudi vairākos pārlūkos, operētājsistēmās un ierīcēs. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs varat automātiski pārbaudīt savu vietni dažādos pārlūkos.

Zemāk ir saraksts ar galvenajiem pārlūka testēšanas rīkiem WordPress vietnēm:

1. Pārlūka attēli

Pārlūkprogrammu attēli

Browsershots ir atvērtā koda rīks, kas ļauj pārbaudīt vietni ar vairākiem pārlūkiem dažādās operētājsistēmās. Vislabāk par šo rīku ir tas, ka tas ir bez maksas. Apakšējā puse ir tā, ka tajā nav iekļauta Microsoft Edge vai Internet Explorer. Tas neietver arī mobilo ierīču atbalstu.

Lai izmantotu Browsershots, vienkārši ievadiet savas vietnes URL un pēc tam atlasiet pārlūkprogrammas, kuras vēlaties pārbaudīt. Pārlūkprogrammas ir uzskaitītas trijās kolonnās operētājsistēmām Linux, Windows un Mac OS.

Pēc pieprasījuma iesniegšanas jums būs nedaudz jāgaida, kamēr tas veic testus un ģenerē ekrānuzņēmumu. Kad esat pabeidzis, ekrānuzņēmumus varēsit redzēt tajā pašā lapā. Tagad varat turpināt un noklikšķināt uz ekrānuzņēmuma, lai to izvērstu.

Piezīme. Pārlūks BrowserShot veic vietnes ekrānuzņēmumus, kas nozīmē, ka tā netiek testēta tiešsaistē. Pārbaužu laikā jūs, iespējams, nevarēsit redzēt, vai jūsu vietne darbojas kā paredzēts. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešami rīki, kas tiešraidē testus veic faktiskajās pārlūkprogrammās.

2. CrossBrowser testēšana

CrossBrowserTestēšana

CrossBrowserTesting ir viegli lietojams un ļoti spēcīgs pārlūkprogrammu testēšanas rīks ar gan tiešās testēšanas, gan ekrānuzņēmumu funkcijām.

Tas ir maksas pakalpojums, taču viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājuma kontu ar 100 minūtēm, lai pārbaudītu produktu.

Pēc izmēģinājuma konta izveides dodieties uz cilni Tiešā pārbaude, kur varat izvēlēties operētājsistēmu un pārlūkprogrammu. Tas ielādēs jūsu vietnes URL faktiskajā pārlūkprogrammā, kas tiek rādīta ekrānā.

Ja vēlaties ātri iegūt vairākus ekrāna greiferus vienlaikus, noklikšķiniet uz cilnes Ekrānuzņēmumi un veiciet jaunu ekrānuzņēmumu testu. CrossBrowserTesting rīks automātiski ielādēs ekrānuzņēmumus no Mac, Windows, iPad un Nexus 6P mobilā tālruņa, kurā darbojas pārlūkprogrammas Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge.

Tas arī piemin izkārtojuma atšķirības zem katra ekrānuzņēmuma, uz kura varat noklikšķināt, lai salīdzinātu izkārtojumu ar pamata izkārtojumu. Varat arī salīdzināt dažādus izkārtojumus blakus vai lejupielādēt visus ekrānuzņēmumus savā datorā.

Bezmaksas konts ir nedaudz ierobežots attiecībā uz pārlūkprogrammām un operētājsistēmu kombinācijām, kuras varat palaist. Tomēr tas aptver populārākās pārlūkprogrammas augšējās mobilo un galddatoru platformās.

Cenu noteikšana: sākot no 29 USD mēnesī, par kuru katru gadu tiek iekasēti rēķini.

3. BrowserStack

Pārlūka kopa

BrowserStack ir apmaksāts dažādu pārlūku un starpplatformu testēšanas rīks mobilajām lietotnēm un vietnēm. Viņi arī piedāvā ierobežotu bezmaksas izmēģinājuma kontu, kas dod jums 30 minūšu piekļuvi, lai pārbaudītu viņu platformu.

Tas nāk gan ar tiešraides testēšanu, gan ekrānuzņēmumu funkcijām. Jūs varat izvēlēties platformu, kuru vēlaties pārbaudīt, un pēc tam atlasīt pārlūkprogrammu. BrowserStack ielādēs virtuālo emulatoru ar faktisku pārlūkprogrammas logu. Lai sāktu pārbaudi, varat vienkārši ievadīt URL, kuru vēlaties pārbaudīt.

Rezultāti ir diezgan precīzi, un ātrums ir diezgan apmierinošs. Tomēr testi joprojām būs jāveic manuāli, atverot katru pārlūkprogrammu.

Cenas: Sākot no $ 29 / mēnesī, par kuru katru gadu tiek iekasēti rēķini.

Kā analizēt pārlūka testa ekrānuzņēmumus?

Tagad, kad esat iemācījies vienkāršāko veidu, kā pārbaudīt savu WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās, nākamā daļa ir analizēt savus rezultātus un redzēt, vai nav kaut kas salauzts, kas ir jānovērš.

Ja jūs izmantojat atsaucīgu WordPress tēmu, kuras aizmugurē ir labas kvalitātes kods, tad lielākā daļa jūsu ekrānuzņēmumu izskatīsies gandrīz vienādi.

Tomēr dažos gadījumos vietnes elementi katrā pārlūkprogrammā var izskatīties nedaudz atšķirīgi. Ja šī atšķirība ir neliela un neietekmē lietotāja pieredzi, estētiku vai funkcionalitāti, varat to ignorēt.

No otras puses, ja atšķirība ir pārāk pamanāma, ietekmē lietotāja pieredzi, izskatās nepatīkama vai liedz lietotājiem jūsu vietni izmantot kā paredzēts, tad tai ir jāpievērš uzmanība.

Lielākajā daļā pārrobežu pārlūka testu jūs atklāsiet CSS problēmas ar savu tēmu. To var novērst, izmantojot Pārbaudes rīku, lai uzzinātu, kuri CSS noteikumi ir jāatjaunina. Pēc tam jūs varat pievienot pielāgotu CSS, lai novērstu šīs problēmas.

Ja nevarat novērst problēmas, vienmēr varat nolīgt WordPress izstrādātāju, kas palīdzēs tos novērst.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim ceļvedi par WordPress ātruma un veiktspējas uzlabošanu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izslēgt konkrētas kategorijas no WordPress RSS plūsmas

Vai vēlaties izslēgt konkrētas kategorijas no RSS plūsmas savā WordPress vietnē? Daudzi vietņu īpašnieki saturam izmanto dažas kategorijas, kuras nevēlas rādīt savas vietnes RSS plūsmā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izslēgt noteiktas kategorijas

Kā izveidot Etsy līdzīgu veikalu ar WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot Etsy līdzīgu veikalu ar WordPress? Etsy ir tiešsaistes tirgus vieta radošiem ļaudīm, kuri vēlas pārdot ar rokām darinātas preces, mākslas darbus un citas unikālas lietas. Tomēr tas ir nedaudz ierobežots attiecībā uz to, ko

Kā iegult Bing kartes WordPress

Vai vēlaties iegult Bing Maps savā WordPress vietnē? Ja meklējat alternatīvu Google Maps, Bing Maps ir īstais kandidāts jums. Līdzīgi kā Google Maps, jūs varat izmantot Bing Maps, lai savā WordPress vietnē parādītu norādes, satiksmi, maršrutus

Galvenais ceļvedis WordPress ātruma un veiktspējas palielināšanai

Vai vēlaties paātrināt savu WordPress vietni? Ātra lapu ielāde uzlabo lietotāju pieredzi, palielina jūsu lapu skatījumus un palīdz jūsu WordPress SEO. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar visnoderīgākajiem WordPress ātruma optimizācijas padomiem, lai