Kā pārdot reklāmas savā WordPress blogā (soli pa solim)

/

Vai vēlaties pārdot reklāmas savā WordPress blogā? Reklāmu pārdošana blogā vai vietnē ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pārdot papildinājumus savā WordPress blogā, un izskaidrosim dažādos jums pieejamos reklāmu opciju veidus.

Reklāmu pārdošana jūsu WordPress emuārā

Kas jums nepieciešams, lai pārdotu reklāmas savā WordPress blogā?

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, vai izmantojat pareizo blogu veidošanas platformu. Ir divu veidu WordPress blogi: WordPress.com, kas ir mitinātais blogu veidošanas serviss, un WordPress.org tiek saukts arī par pašu mitinātu WordPress. Skatiet atšķirību mūsu salīdzinājumā ar WordPress.com un WordPress.org.

WordPress.com ir sava WordAds programma, un trešo pušu reklāmas tiek atļautas tikai tad, ja reģistrējaties biznesa plānā.

No otras puses, jūs varat rādīt reklāmas savā pašnodrošinātajā vietnē WordPress.org no kastes.

Ja jums vēl nav vietnes WordPress.org, izpildiet mūsu ceļvedī sniegtos norādījumus par to, kā sākt WordPress blogu, un jūs darbosies un darbosies īsā laikā.

To sakot, apskatīsim, kādas reklāmas jūs varat pārdot savā WordPress blogā.

Reklāmu veidi, kurus varat pārdot savā WordPress blogā

WordPress blogā varat pārdot dažādus reklāmu veidus. Viens reklāmas veids var darboties labāk nekā cits atkarībā no jūsu vietnes tēmas, mērķauditorijas un kopējās trafika.

Varat arī izvēlēties kombinēt dažādus reklāmu veidus, lai savam blogam izveidotu efektīvu monetizācijas stratēģiju.

1. MPK vai maksas par klikšķi reklāmas

Maksājiet par klikšķi reklāmas

Maksa par klikšķi ir visizplatītākais reklāmu veids, kas tiek parādīts lielākajā daļā vietņu. Reklāmas tiek pārdotas par klikšķi, kas nozīmē, ka jums ir tiesības saņemt samaksu tikai tad, kad lietotājs noklikšķina uz reklāmas.

Šis reklāmas veids ir tik veiksmīgs tāpēc, ka tas efektīvi darbojas gan izdevējiem, gan reklāmdevējiem. Reklāmdevēji saņem datplūsmu uz savām vietnēm, ko viņi var izmantot, lai ģenerētu potenciālos klientus vai palielinātu pārdošanas apjomus. Izdevējs var saņemt samaksu par trafika sūtīšanu.

Tādas reklamēšanas programmas kā Google AdSense ļauj ērti pārdot maksas par klikšķi reklāmas savā vietnē. Kad reģistrēsieties programmā Google AdSense, jūsu vietne kļūs pieejama milzīgajam Google reklāmdevēju tīklam.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi pievienot Google AdSense WordPress.

Viens trūkums ir tāds, ka, ja jums ir zema datplūsma vai jūsu reklāmas netiek izvietotas stratēģiskās vietās, tad jūsu vietnē var iegūt ļoti zemu klikšķu skaitu. Tomēr daudzi vietņu īpašnieki to ātri pārvar, optimizējot savas reklāmas WordPress.

2. MPT vai maksas par tūkstoš seansiem reklāmas

Maksa par Mille reklāmām

MPT (maksa par promili) vai maksa par tūkstoš seansiem ir reklāmas, kas tiek pārdotas, pamatojoties uz to, cik reizes tās tiek parādītas. Tas nozīmē, ka jums tiek maksāts par reklāmu rādīšanu jūsu vietnē neatkarīgi no tā, vai lietotāji uz tām noklikšķina vai nē.

MPT reklāmas bieži nespēj gūt tādu pašu ieņēmumu summu, kādu jūs iegūtu tikai ar maksas par klikšķi reklāmām. Tomēr tie var būt ievērojams ienākumu avots, ja jūsu vietne ir ar lielu datplūsmu un jūs nevēlaties izvietot reklāmas pārāk tuvu savam saturam.

Reklāmdevēji īpaši vēlas pirkt MPT reklāmas vietnēs ar augstu reputāciju viņu mērķauditorijas vidū.

3. Vienotas maksas reklāmas

Vienotas maksas reklāmas

Vienotas maksas reklāmas ļauj pārdot reklāmas vietas savā vietnē uz noteiktu laika periodu. Reklāmām varat noteikt cenu, pamatojoties uz to, cik lielu trafiku jūsu vietne rada vidēji.

Šāda veida reklāmas sniedz vairāk seansu un klikšķu reklāmdevējiem un ļauj vietņu īpašniekiem precīzi zināt, cik daudz viņi nopelnīs perioda beigās.

Reklāmdevēji parasti iegādājas šāda veida reklāmas vietnēs ar lielāku datplūsmu, kas atbilst viņu mērķa demogrāfiskajiem datiem. Jūs varat pārdot reklāmas tieši, izmantojot savu vietni, izveidojot lapu “Reklamēt šeit”. Varat arī pievienoties tādām programmām kā BuySellAds vai DoubleClick by Google.

4. Affiliate reklāmas

Filiāļu mārketings

Saistītās reklāmas var saukt arī par darbībām balstītām reklāmām. Būtībā jūs sūtāt trafiku uz reklāmdevēja vietni, bet jūs saņemat samaksu tikai tad, ja lietotājs veic darbību. Šī darbība varētu būt kaut kas līdzīgs pirkuma veikšanai, programmatūras lejupielādei, konta izveidošanai utt.

Saistītās programmas nodrošina unikālu URL ar jūsu novirzīšanas ID. Pēc tam šo URL varat izmantot, lai izveidotu reklāmkarogus, grafikas vai pievienotu saites tieši savos rakstos.

Saistīto reklāmu priekšrocība ir tā, ka jūs saņemat ievērojami lielāku samaksu nekā tas, ko jūs maksātu par maksu par klikšķi vai maksu par promiļu reklāmu.

Varat reģistrēties dažādu reklamēto produktu un servisu saistītajām programmām. Katram produktam, pakalpojumam un saistītajai programmai ir savas komisijas likmes, noteikumi un nosacījumi.

Piemēram, WPEngine saistītā programma ļauj jums nopelnīt par katru jauno reģistrēšanos, kuru jūs sūtāt. Komisijas maksa tiks aprēķināta pēc visa lietotāja pirmā mēneša maksājuma vai fiksētās 200 USD, atkarībā no tā, kura summa ir lielāka.

Izmantojot programmu ThirstyAffiliates, varat viegli pārvaldīt savas saistītās saites WordPress. Jūs atradīsit arī daudz rīku un spraudņu, lai uzlabotu savu saistīto mārketingu.

Reklāmkarogu reklāmu iestatīšana savā vietnē

Aplūkojot dažādus reklāmu veidus, varat izstrādāt monetizācijas stratēģiju, kas jums der. Neuztraucieties, ja joprojām neesat pārliecināts, kura ir pareizākā izvēle.

Lielākā daļa vietņu īpašnieku izmanto vairākus reklāmu veidus un pēc tam piešķir tiem prioritāti, ņemot vērā viņu peļņas potenciālu.

Kad esat izvēlējies monetizācijas stratēģiju, tagad esat gatavs pievienot reklāmkarogu reklāmas savai vietnei. WordPress ir vairāki patiešām labi reklāmu pārvaldības spraudņi, kurus varat izmantot.

Mēs iesakām izmantot AdSanity, tas ir viens no iesācējiem draudzīgākajiem WordPress reklāmu pārvaldības spraudņiem.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē AdSanity spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas vienkārši dodieties uz Adsanity »Izveidot reklāmu, lai izveidotu savu pirmo reklāmu.

Izveidojiet jaunu reklāmu vietnē AdSanity

AdSanity ļauj jums izveidot jebkura veida reklāmas. Jūs varat izveidot pašu mitinātu reklāmu, vietējo reklāmu vai pievienot reklāmas kodu, ko nodrošina tāda reklāmas programma kā Google AdSense.

Ja jūs izmantojat vietējo reklāmu, varat augšupielādēt reklāmkaroga attēlu un grafiku. Ja tā ir trešās puses reklāma, varat turpināt ievadīt reklāmas kodu.

Zem publicēšanas meta lodziņa varat arī ieplānot reklāmas rādīšanu uz noteiktu periodu vai ļaut tai darboties bezgalīgi. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Publicēt vai atjaunināt, lai saglabātu izmaiņas.

Ieplānojiet vai publicējiet sludinājumu

AdSanity ļauj jums rādīt reklāmas jebkurā vietnes vietā, izmantojot logrīkus un īsceļus. Vienkārši dodieties uz lapu Izskats »Logrīki un velciet un nometiet AdSanity vienas reklāmas logrīku sānjoslā.

AdSanity sānjoslas logrīki

Detalizētus norādījumus skatiet mūsu rakstā par to, kā pārvaldīt reklāmas WordPress ar AdSanity.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pārdot reklāmas savā WordPress blogā. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par vairākiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress

Vai vēlaties sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress? Lietotāju apsveikšana ar apsveikuma ziņojumu var palīdzēt palielināt iesaistīšanos jūsu vietnē. To var arī izmantot, lai radītu potenciālos klientus un palielinātu

Kā viegli pārvietot WordPress uz jaunu domēnu (nezaudējot SEO)

Vai vēlaties pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu domēnu? Vietnes domēna nosaukuma maiņa var būtiski ietekmēt jūsu SEO rangu, un tas ir process, kas jāveic ļoti uzmanīgi. Kaut arī jūs nevarat izvairīties no īslaicīgām SEO svārstībām, pārvietojot

Kā izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress

Vai vēlaties izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress? Pamestās formas rada mazāk reklāmguvumu un mazāk ieņēmumu. Vai nebūtu lieliski, ja jūs varat izsekot formu atteikšanos un atgūt pamestos formu potenciālos pirkumus. Šajā rakstā

Kā pareizi iestatīt Google AMP savā WordPress vietnē

Vai vēlaties iestatīt Google AMP savā WordPress vietnē? Paātrinātas mobilās lapas vai AMP ir veids, kā padarīt jūsu vietni ātrāku ielādi mobilajās ierīcēs. Ātri ielādējamas vietnes piedāvā labāku lietotāja pieredzi un var uzlabot jūsu trafiku.