Kā pareizi pārvietot WordPress no apakšdomēna uz saknes domēnu

/

Vai vēlaties pārvietot WordPress vietni no apakšdomēna uz saknes domēnu? Procesu ir diezgan viegli ievērot, un ir veids, kā saglabāt arī jūsu SEO klasifikāciju. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli pārvietot WordPress no apakšdomēna uz saknes domēnu, izmantojot soli pa solim sniegtas instrukcijas.

WordPress vietnes pārvietošana no apakšdomēna uz saknes domēnu

WordPress pārsūtīšana no apakšdomēna uz saknes domēnu

Apakšdomēns ir jūsu saknes domēna nosaukuma paplašinājums. Piemēram, http://jūsu vietne.example.com ir example.com apakšdomēns. Šajā gadījumā example.com ir saknes domēns.

Meklētājprogrammas apakšdomēnu uzskata par pilnīgi atšķirīgu vietni. Tāpēc pēc pārsūtīšanas jums jāpārliecinās, vai meklētājprogrammas pareizi novirzāt uz saknes domēnu. Tas palīdzēs saglabāt meklēšanas klasifikāciju pēc vietnes pārvietošanas.

Atšķirībā no WordPress vietnes pārvietošanas uz jaunu hostingu vai jaunu domēna vārdu, vietnes pārvietošana uz saknes domēnu ir nedaudz vienkāršāka.

Galvenokārt tāpēc, ka abus parasti mitina viens un tas pats tīmekļa hostingss uzņēmums. Tas ļauj izlaist dažas darbības.

Apskatīsim, kā WordPress vietni pārvietot no apakšdomēna uz saknes domēnu.

1. solis. Izveidojiet pilnīgu savas vietnes rezerves kopiju

Jums vienmēr ir jāuzglabā savā vietnē instalēts rezerves risinājums automātiskām dublējumkopijām. Ir daudz WordPress rezerves spraudņu, kurus varat izmantot, lai jūsu WordPress saturs būtu drošībā.

Tagad, ja jums jau ir instalēts rezerves spraudnis, iespējams, domājat, ka varat izlaist šo darbību.

Šis solis ir atgādināt jums, ka, pat ja jums ir automatizētas vietnes dublējumkopijas, jums joprojām ir jāizveido pilnīga vietnes dublējumkopija. Tas ietver datu bāzes dublējumu, kā arī visu jūsu WordPress failu un mapju dublējumu.

Kad esat izveidojis pilnīgu dublējumu, pārliecinieties, vai to glabājat attālā vietā vai datorā.

2. solis. WordPress failu pārvietošana no apakšdomēna uz saknes mapi

Vispirms jums ir jāizveido savienojums ar vietni, izmantojot FTP klientu vai cPanel failu pārvaldnieku. Kad esat izveidojis savienojumu, dodieties uz apakšmapes atrašanās vietu un lejupielādējiet visus savus WordPress failus savā datorā.

Lejupielādējiet WordPress failus

Pēc tam atveriet saknes domēna public_html mapi. Atkarībā no tā, kā tiek iestatīta jūsu WordPress hostingss vide, šo mapi varētu nosaukt arī www vai pēc jūsu domēna nosaukuma.

Tagad jums ir jāaugšupielādē visi iepriekš lejupielādētie WordPress faili saknes direktorijā.

Augšupielādējiet WordPress failus saknes domēnā

3. solis. Mainiet WordPress URL un vietnes URL iestatījumus

Pārvietojot WordPress failus, jūs nevarēsit piekļūt WordPress administratora zonai saknes domēnā. Mēģinot pieteikties saknes vietnē, jūs atgriezīsities apakšdomēna vietnes administratora zonā.

Lai to novērstu, pārslēdzieties uz FTP klientu un dodieties uz sava domēna nosaukuma saknes direktoriju. Pēc tam jums jārediģē fails wp-config.php un jāpievieno šīs rindiņas tieši pirms rindas ‘Tas viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu blogošanu ”.

<?php
define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

Neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu. Ja vēlaties, lai saknes vietne izmantotu www, jums būs jāievada URL ar www prefiksu.

Saglabājiet izmaiņas un augšupielādējiet wp-config.php failu atpakaļ savā vietnē.

Tagad varat apmeklēt savas WordPress vietnes administratora zonu ar saknes domēna nosaukumu.

4. solis. Atjauniniet URL

Jūsu WordPress vietne ir pārvietota uz saknes domēnu, taču jūsu WordPress datu bāzē būs saites, kas norāda uz apakšdomēnu.

Labosim to.

Jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Velvet Blues Update URL. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Rīki »Atjaunināt vietrāžus URL.

Atjauniniet vietrāžus URL

Šajā lapā jums jāievada apakšdomēna URL blakus opcijai Vecais URL un kā jaunais URL jāpievieno saknes domēns. Pēc tam apgabalā “Izvēlieties, kuri vietrāži URL jāatjaunina” jāpārbauda visas opcijas, izņemot “Visi GUID”.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt vietrāžus URL, lai turpinātu.

Spraudnis tagad atjauninās visus vietrāžus URL jūsu WordPress datu bāzē. Tas var aizņemt kādu laiku. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu.

5. solis. Pārvirziet visu apakšdomēna trafiku uz saknes domēnu

Tagad, kad esat pārvietojis WordPress failus, pārliecinieties, ka jūsu apakšdomēna datplūsma tiek novirzīta uz saknes domēna nosaukumu.

Dodieties uz apakšdomēna mapi un pārliecinieties, ka slēptie faili ir spiesti būt redzami.

Jūsu FTP klienta iestatījumos ir iespēja vienmēr parādīt slēptos failus. Programmā FileZilla tas atrodas zem opcijas “Serveris> Piespiest rādīt slēptos failus”.

Rādīt slēptos failus

Ja izmantojat cPanel File Manager, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi. Tas parādīs preferenču uznirstošo logu. Jums jāizvēlas ‘Rādīt slēptos failus’ un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Rādīt slēptos failus cPanel failu pārvaldniekā

Ja jūsu apakšdomēna mapē jau ir .htaccess fails, varat to izdzēst un izveidot jaunu. Jaunajā .htaccess failā ir jākopē un jāielīmē šāds kods:

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^yoursubdomain\.example\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ "http://example.com/$1" [R=301,L]
</IfModule>

Neaizmirstiet aizstāt apakšdomēnu ar savu faktisko apakšdomēnu un example.com ar savu domēna nosaukumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka rindā RewriteRule tiek izmantots URL, kas nav www. Ja saknes domēnā vēlaties izmantot vietni www, jums būs jāpievieno URL ar www prefiksu.

Saglabājiet izmaiņas un augšupielādējiet servera .htaccess failu.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi pārvietojis savu vietni no apakšdomēna uz saknes domēnu. Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā tā darbojas. Pārbaudiet savu vietni, lai pārliecinātos, ka viss darbojas labi.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja pārvietot vietni no apakšdomēna uz saknes domēnu. Jūs varat arī redzēt mūsu galveno WordPress SEO ceļvedi iesācējiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

13 spraudņi un padomi, kā uzlabot WordPress administrēšanas apgabalu

Vai vēlaties pielāgot WordPress administratora apgabalu? Varbūt vēlaties mainīt noklusējuma krāsu shēmu, pievienot savu zīmolu vai pat pievienot jaunu palīdzības sadaļu klientiem? Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 13 spraudņiem un padomiem, kā uzlabot

Kā WordPress pievienot īso kodu? (Iesācēju ceļvedis)

Īsie kodi ir vienkāršs veids, kā pievienot dinamisku saturu WordPress ziņās, lapās un sānjoslās. Daudzi WordPress spraudņi un šabloni izmanto īsceļus, lai pievienotu specializētu saturu, piemēram, kontaktu formas, attēlu galerijas, slīdņus un

Kā pievienot rotējošas atsauksmes WordPress

Vai vēlaties savā WordPress vietnē rādīt rotējošas atsauksmes? Atsauksmes ir lielisks veids, kā parādīt sociālos pierādījumus un palielināt uzticamību. Tāpēc jūs redzat, ka tik daudz tiešsaistes uzņēmumu ar lepnumu demonstrē klientu atsauksmes

Kā izslēgt JSON REST API WordPress

WordPress 4.4 pievienoja tik gaidīto JSON REST API. Tas ir lieliski piemērots spraudņu izstrādātājiem, taču daudziem vietņu īpašniekiem tas var nebūt vispār noderīgs. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izslēgt JSON REST API WordPress. Nevar