Kā pārvietot GoDaddy vietņu veidošanas vietni uz WordPress

/

Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, kā GoDaddy Website Builder vietni pārvietot uz WordPress. GoDaddy piedāvā vietņu veidošanas rīku, kas ļauj lietotājiem izveidot vietnes, izmantojot vienkāršus velciet un nometiet rīkus. Tomēr daudzi lietotāji ātri saprot ierobežojumus, izmantojot tādu rīku kā Godaddy vietņu veidotājs, un vēlas pārvietot savu vietni uz elastīgu un spēcīgu platformu, piemēram, WordPress. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā GoDaddy vietņu veidotāju vietni pārvietot uz WordPress.

GoDaddy uz WordPress

Redaktora piezīme: Šajā rakstā ir daudz manuālu darbību, kas var būt laikietilpīgi atkarībā no jūsu vietnes lieluma. Sākumā mēs nevēlējāmies rakstīt šo rakstu, taču atkārtotu pieprasījumu dēļ mēs to esam uzrakstījuši tiem, kas vēlas pāriet no Godaddy vietņu veidotāja uz WordPress.

0. solis: darba sākšana

Jūsu WordPress vietnes panākumi ir atkarīgi no izvēlētā WordPress hostingss. Ja jums jau ir GoDaddy hostinga serviss, varat to izmantot savai WordPress vietnei.

Ja vēlaties pāriet uz jaunu hostingu, mēs iesakām Bluehost. Tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un tie ir oficiāls WordPress hostingss partneris.

1. darbība: sagatavošanās pārejai no GoDaddy vietņu veidotāja uz WordPress

Programmā WordPress ir importa rīki daudziem servisiem un rīkiem, piemēram, Blogger, Tumblr, LiveJournal utt. Bet tam nav vietnes Builder importa rīka.

Tāpēc jums būs manuāli jāveic vietnes Builder vietnes dublēšana. Tas var būt nedaudz patērējošs, atkarībā no tā, cik daudz jūsu vietnē ir satura.

GoDaddy vietņu veidotāja satura dublēšana

Ja jums ir tikai dažas lapas, varat dublēt, vienkārši saglabājot attēlus un kopējot tekstu teksta failos datorā.

Varat arī pārlūkprogrammā apmeklēt katru savas vietnes lapu un pēc tam tastatūrā nospiest taustiņu kombināciju CTRL + S (Command + S Mac datorā).

Tas parādīs saglabāšanas dialoglodziņu. Laukā “formāts” vai “saglabāt kā tipu” noteikti atlasiet “Tīmekļa vietne pabeigta”.

Pilnas tīmekļa lapas saglabāšana, izmantojot pārlūkprogrammu

Atkārtojiet procesu visām jūsu vietnes lapām.

Pārliecinieties, vai esat lejupielādējis visus savus attēlus un tekstu. Atvienojiet internetu datorā un pēc tam atveriet lejupielādētos failus, lai tos pārbaudītu vēlreiz.

Alternatīvi, lai kopētu vietni savā datorā, varat izmantot bezmaksas HTTrack rīku.

HTTrack ir vietņu kopētājs. Jūs varat vienkārši ievadīt savas vietnes URL, un tā to kopēs jūsu datorā.

Vietņu kopēšana, izmantojot HTTrack

Problēma ir tā, ka GoDaddy vietņu veidotājs un tā veidnes savus failus glabā dažādos CDN serveros. Šo serveru nosaukums un adreses dažādās vietnēs atšķiras.

Tas apgrūtina visu attēlu failu lejupielādi. Tomēr, ja jūsu vietne galvenokārt balstās uz tekstu un jums nav iebildumu zaudēt attēlus, Httrack ir ātrākais veids, kā kopēt jūsu vietni.

Atspējojot vietņu veidotāju, jūs vairs nevarēsit atgriezties savā vietnē. Veltiet laiku, lai pārliecinātos, vai jums ir visu jūsu vietnes datu dublējums.

Šajā laikā jūs, iespējams, domājat, kāpēc nav vieglāka ceļa. Iespējams, tāpēc, ka Godadijs nevēlas, lai jūs pārslēgtos. Tāpēc pareizas platformas izvēle ir svarīgs lēmums, taču mēs priecājamies, ka esat izvēlējies pareizo izvēli, izmantojot WordPress.

Saites struktūras dublēšana

Jums vajadzēs novirzīt cilvēkus, kas apmeklē jūsu vietnes vecos vietrāžus URL, uz jaunajiem vietrāžiem WordPress. Lai to izdarītu, jūsu vietnē ir jābūt visu vietrāžu URL sarakstam.

Ja jums ir tikai dažas lapas, varat vienkārši nokopēt un ielīmēt katras vietnes lapas URL vienkārša teksta failā.

Varat arī izmantot tiešsaistes rīkus, lai izvilktu vietrāžus URL no savas vietnes. Lai saglabātu vietrāžus URL txt failā, varat izmantot Google Chrome paplašinājumu Klipper.

Neuztraucieties, ja garām kādu lapu. Mēs arī parādīsim, kā automātiski iestatīt brīdinājumus par 404 kļūdām WordPress un novirzīt lietotājus WordPress.

2. solis: Vietnes veidotāja vietnes pārvietošana uz GoDaddy koplietojamo hostingu

Šis solis ir paredzēts tikai lietotājiem, kuri izmantos GoDaddy hostingss servisu, lai palaistu savu WordPress vietni. Ja izmantojat kādu citu WordPress hostingss servisu sniedzēju, piemēram, Bluehost, Siteground, Hostgator utt., Izlaidiet to un pārejiet uz nākamo soli.

Atspējojiet GoDaddy vietņu veidotāju

Ja vēlaties savai WordPress vietnei izmantot GoDaddy hostingss servisu, jūs nevarat instalēt WordPress šajā domēnā, kamēr neesat deaktivizējis vietņu veidotāja servisu.

Vienkārši piesakieties savā GoDaddy kontā un augšpusē esošajā rīkjoslā noklikšķiniet uz sava lietotājvārda. Tiks parādīta nolaižamā izvēlne, kurā jums jānoklikšķina uz ‘Pārvaldīt vietņu veidotāju’.

Pārvaldiet vietņu veidotāju GoDaddy kontā

Tas parādīs jūsu vietņu veidotāja kontu. Jums jānoklikšķina uz opciju pogas blakus jūsu domēna nosaukumam.

Pārvaldiet vietņu veidotāju opcijas vietnē GoDaddy

Tas novirzīs jūs uz vietņu veidotāja opciju lapu. Cilnē Pārskats atradīsit saiti konta atcelšanai. Noklikšķiniet uz tā, lai deaktivizētu vietņu veidotāju savā domēna nosaukumā.

Vietnes veidotāja konta deaktivizēšana pakalpojumā GoDaddy

Jūsu vietnes veidotāja konts tagad tiks deaktivizēts, un jūsu domēns kļūs pieejams jūsu WordPress vietnes hostingsi. Paies gandrīz stunda, līdz vietņu veidotāja konts tiks pilnībā deaktivizēts.

Hostinga pievienošana jūsu domēnam

Tagad, kad jūsu domēnā nav GoDaddy vietņu veidotāja. Šim domēnam joprojām jāpievieno hostinga serviss.

Konta pārvaldniekā noklikšķiniet uz tīmekļa hostingss un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt blakus savam kontam.

Pārvaldiet GoDaddy tīmekļa mitināšanu

Tas atvērs jūsu hostingss konta informācijas paneli cPanel. Jums jāritina uz leju līdz domēnu sadaļai un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot domēnos.

Addon domēni vietnē GoDaddy cPanel

Tagad jūs varat ievadīt savu domēna vārdu. Apakšdomēna un dokumenta saknes lauki tiks automātiski aizpildīti.

Domēna pievienošana GoDaddy mitināšanai

Jums arī jāatzīmē izvēles rūtiņa, lai izveidotu FTP kontu. Vienkārši izvēlieties FTP konta lietotājvārdu un paroli. Visbeidzot, noklikšķiniet uz pogas Pievienot domēnu.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi atbrīvojis savu domēnu no vietnes Builder un pievienojis savam domēnam tīmekļa hostingu.

Tagad varat pāriet uz 4. darbību, lai uzzinātu, kā instalēt WordPress un turpināt pārvietot savu vietni.

3. darbība: norādiet domēnu uz citiu WordPress hostingu

Šis solis ir paredzēts lietotājiem, kuru domēns ir reģistrēts vietnē GoDaddy un vēlas to izmantot kopā ar kādu citu WordPress hostingss servisu sniedzēju, piemēram, BlueHost vai Siteground.

Piesakieties savā GoDaddy kontā un augšpusē esošajā rīkjoslā noklikšķiniet uz sava lietotājvārda. Tādējādi tiks parādīta izvēlne, kurā jānoklikšķina uz Pārvaldīt manus domēnus.

Pārvaldiet savus domēnus pakalpojumā GoDaddy

Sarakstā atlasiet savu domēnu un augšpusē noklikšķiniet uz pogas Vārdu serveri un pēc tam atlasiet iestatītos vārdus.

Domēna vārda rediģēšana pakalpojumā GoDaddy

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jānoklikšķina uz pielāgota un pēc tam noklikšķiniet uz saites, lai ievadītu pielāgoto vārdu serveri.

Pievienojot pielāgotu vārdu serveri

Parādīsies jauns uznirstošais logs ar diviem laukiem. Šeit varat pievienot savus jaunos WordPress saimnieku vārdu serverus. Ja jūsu WordPress hostingā ir vairāk nekā divi vārdu serveri, varat noklikšķināt uz pogas Pievienot vārdu serveri, lai pievienotu citu rindu.

Pievienojiet vārdu serverus

Noklikšķiniet uz pogas Labi un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus. Atcerieties, ka DNS izmaiņu izplatīšanās visā internetā var aizņemt līdz pat 24 stundām. Lai gan parasti tas prasa tikai dažas stundas.

Kad domēns sāks norādīt uz jauno WordPress hostingu, varat pāriet uz nākamo soli.

4. solis: WordPress instalēšana

Tagad jūsu domēnam ir jānorāda uz jūsu hostingss servisu, un jūs esat gatavs instalēt WordPress. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat GoDaddy vai jebkuru citu hostingss servisu, process ir vienāds.

WordPress ir slavens ar savu 5 minūšu instalēšanu. Lielākā daļa hostingss uzņēmumu piedāvā 1 klikšķa instalētājus jaunām WordPress vietnēm, kas ļauj instalēt WordPress savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim WordPress instalēšanas apmācību iesācējiem.

5. solis: vietņu veidotāja satura importēšana WordPress

Kā jau minējām iepriekš, jums būs manuāli jādublē vietņu veidotāja saturs. Nav iespējams automātiski importēt saturu no vietnes Builder.

Pēc noklusējuma WordPress ir aprīkots ar diviem iebūvētiem satura veidiem, kurus sauc par ziņām un lapām. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp ziņām un lapām.

Jūsu vietnē ir jāizveido jaunas lapas vai ziņas un jākopē GoDaddy vietņu veidotāja saturs.

Ziņu un lapu izveide WordPress ir patiešām vienkārša. Skatiet mūsu detalizēto apmācību par to, kā pievienot jaunu ziņu WordPress un izmantot visas funkcijas.

6. solis: novirzīšanas iestatīšana

Ja jums ir veco vietņu veidotāju vietņu saišu saraksts, varat doties tieši uz priekšu un iestatīt novirzīšanu.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Simple 301 Redirects. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »301 novirzīšana. Laukā “Pieprasīt” ievadiet veco URL un laukā “Galamērķis” ievadiet šīs lapas jauno WordPress URL.

Vienkārši 301 novirzīšana

Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu šo novirzīšanu. Atkārtojiet procesu visiem pārējiem vietrāžiem URL.

Lai iegūtu detalizētākas instrukcijas un citus novirzīšanas iestatīšanas veidus, skatiet mūsu iesācēju rokasgrāmatu par novirzīšanas izveidi WordPress.

7. solis: WordPress vietnes pielāgošana

Programmā WordPress ir tūkstošiem skaistu tēmu, kas ir gan apmaksātas, gan bezmaksas. Apskatiet mūsu ceļvedi par ideālas WordPress tēmas izvēli.

Tomēr visspēcīgākā WordPress iezīme ir tā paplašināmība, kas nāk no spraudņiem. Ir tūkstošiem WordPress spraudņu, kas ļauj jums darīt gandrīz visu iespējamo.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pārvietot jūsu GoDaddy vietņu veidošanas vietni uz WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu salīdzinājumu ar labākajiem WordPress lapu noformētājiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

12 padomi, kā optimizēt WordPress RSS plūsmu

Vai vēlaties optimizēt savu WordPress RSS plūsmu? RSS plūsmas nodrošina ērtu veidu, kā lietotāji var abonēt jūsu saturu. Tomēr ne daudzi iesācēji zina, kā maksimāli izmantot WordPress RSS plūsmas. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 12 padomiem,

Kā atjaunot WordPress vietni, izmantojot tikai datu bāzes dublējumu

Mēs vienmēr iesakām mūsu lietotājiem regulāri veikt pilnīgas WordPress dublējumkopijas. Bet ko tad, ja jūs neapzināti izmantojat kādu no bezmaksas spraudņiem, kas veic tikai datu bāzes dublējumus? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā atjaunot WordPress

Kā nomainīt Akismet Spam sarakstu WordPress

Pēc tam, kad mēs publicējām rakstu par to, kā mainīt WordPress atkritumu grafiku, viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai Akismet ir iespējams mainīt surogātpasta komentāru dzēšanas grafiku. Pēc noklusējuma Akismet 15 dienu laikā pirms to dzēšanas

Kā pievienot sociālās koplietošanas pogas WordPress (iesācēju ceļvedis)

Vai vēlaties WordPress pievienot sociālās koplietošanas pogas? Sociālo mediju vietnes ir vietas, kur cilvēki daudz laika pavada internetā. Varat izmantot sociālo mediju, lai izveidotu lietotāju piesaisti un piesaistītu jaunus lietotājus savai vietnei.