Kā pasniegt tiešsaistes jogas nodarbības ar WordPress

/

Vai esat jogas skolotājs, kurš vēlas pasniegt jūsu nodarbības tiešsaistē? Lai gan tas varētu šķist sarežģīti, to faktiski ir diezgan viegli izdarīt.

Daudzi jogas skolotāji katru dienu rīko nodarbības. Un citi tiešsaistē piedāvā jogas kursus, kurus cilvēki var veikt savā tempā.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pasniegt tiešsaistes jogas nodarbības, izmantojot dažus vienkāršus, tomēr spēcīgus rīkus.

Apmācot jogu tiešsaistē, jūs varat sasniegt cilvēkus visā pasaulē. Tā vietā, lai dotos uz studiju, jūs varat strādāt no jebkuras vietas. Jā, pat jūsu viesistaba.

Ja vēlaties, varat arī pārdot savus jogas abonementus un produktus. Tādā veidā jūs varat nopelnīt naudu, bez straumēšanas tiešraidē regulāri un regulāri.

Kā veikt savas jogas nodarbības tiešsaistē

Sākt tiešsaistes jogas nodarbības var izklausīties pārāk tehniski. Tomēr ir pieejami lieliski rīki, kurus varat izmantot, neiemācoties īpašas prasmes.

Lai apmeklētu jogas nodarbības tiešsaistē, jums būs nepieciešamas šīs 4 lietas:

 • Vietne vai platforma, kas māca jogu tiešraidē un / vai pārdot produktus
 • Video straumēšana, lai vadītu jūsu klases
 • Veids, kā veikt samaksu
 • Metode, kā klienti var parakstīt līgumu

Lai pārdotu savus jogas produktus ārpus nodarbībām, jums būs nepieciešams:

 • Dalības vietne, kurā izvietoti jūsu jogas video un produkti
 • E-pasta mārketinga pakalpojums, lai piegādātu jūsu produktus un uzturētu kontaktus ar klientiem

Mēs zinām, ka šeit ir daudz. Bet neuztraucieties, mēs iepazīsimies ar visiem rīkiem, kas nepieciešami, lai sāktu pasniegt tiešsaistes jogas nodarbības.

Šeit ir saraksts ar tēmām, kuras mēs apskatīsim. Varat pāriet uz jebkuru raksta sadaļu, kuru vēlaties.

Izveidojiet savu platformu tiešsaistes jogas nodarbību pasniegšanai

Cilvēki tiešsaistē māca jogu dažādos veidos.

Daži no tiem tiešsaistē straumē savas stundas tiešsaistē. Un citi nedēļas laikā Instagram dzīvi veic noteiktā laikā.

Lai gan šīs ir vienkāršas iespējas, problēma šeit ir tajā, kas varētu notikt ar jūsu platformu. Jums nav pilnīgas kontroles pār savu YouTube vai Instagram kontu. Ja jūsu konts tika izdzēsts, varētu būt grūti to atjaunot tiešsaistē

Turklāt jūs nevarat sazināties tieši ar klientiem, jo ​​algoritms kontrolē to, kurš redz jūsu plūsmu. Zinot to, mēs esam apkopojuši dažas idejas jums.

Ja vēlaties piedāvāt dzīvas jogas nodarbības, jums ir nepieciešams viegli lietojams video pakalpojums.

Mēs iesakām tālummaiņu. Izmantojot bezmaksas versiju, jūsu tiešraides straumē var būt līdz 100 dalībniekiem. Galvenais trūkums ir 40 minūšu laika ierobežojums.

Tātad, ja vēlaties, lai jūsu nodarbības ilgtu ilgāk, viņu plāni sākas ar USD 14,99 mēnesī.

Pēc tam jums būs nepieciešama platforma, kurā lietotāji var uzzināt vairāk par jūsu nodarbībām un reģistrēties.

Tā vietā, lai izmantotu trešās puses platformu, kas izgriež katru darījumu, mēs iesakām izveidot savu vietni, izmantojot WordPress.

Šīs iespējas priekšrocība ir tāda, ka jūs nemaksāsit par katru darījumu trešajai pusei. Jums būs arī daudz lielāka brīvība attīstīt savu biznesu, kā vien vēlaties.

Lai izveidotu savu jogas vietni, jums būs jāiestata domēna nosaukums un tīmekļa hostings.

Lai mitinātu jūsu vietni, iesakām izmantot Bluehost. Tas ir ne tikai WordPress ieteiktais hostings, bet arī dod jauku atlaidi, reģistrējoties pirmajam gadam.

Tā ir tikai 2,75 USD mēnesī, turklāt savā kontā jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu.

Cits hostings, kuru mēs iesakām, ir SiteGround. Viņi pat piedāvā automatizētu WordPress instalēšanu, lai jūs pēc iespējas ātrāk varētu sākt darboties savā vietnē.

Vai jūs labāk izlaist šo procesu un vienkārši sākt strādāt savā vietnē? Ja tā, pārbaudiet mūsu bezmaksas WordPress bloga iestatīšanas.

Kad esat izveidojis un darbojas ar savu jogas vietni, ir pienācis laiks izveidot dažas lapas.

Lapu izveide jūsu jogas vietnei

Iesācējiem jums ir nepieciešamas tikai dažas lapas.

Tie ir:

 • Par lapu
 • Pakalpojumu lapa
 • Jogas nodarbību lapa
 • Reģistrēšanās un norēķinu lapa
 • Kontaktu veidlapas lapa

Starp citu, jūs, iespējams, vēlēsities vēlāk iestatīt vairāk lapu. Šeit ir ceļvedis par svarīgām lapām, kurām jābūt katrai WordPress vietnei.

Jūsu ‘par’ lapa ir vieta, kur jūs mazliet pastāstāt par sevi. Kas padara jūs par ekspertu? Kā jūs nonācāt jogā? Arī skolotāji parasti ievieto savu fotogrāfiju.

“Pakalpojumu” lapā varat aprakstīt, ko darāt un ko piedāvājat.

Jūsu ‘jogas nodarbību’ lapā varat ievietot tiešsaistes jogas nodarbību datumus un laikus. Varat uzskaitīt visu informāciju, piemēram:

 • Sākuma laiks
 • Ilgums
 • Nodarbības veids
 • Pieredzes līmenis
 • Jebkura cita atbilstoša informācija

Visbeidzot, jums ir nepieciešama lapa, kurā lietotāji var reģistrēties un veikt maksājumus.

Maksājumu un līguma parakstu pieņemšana

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Lai pieņemtu maksājumus tiešsaistē, jums būs nepieciešama Pro versija. Pro versijā ir arī desmitiem veidņu veidņu, e-pasta vēstuli formu, ierakstu pārvaldības un daudz ko citu.

WPForms ļauj pieņemt maksājumus, izmantojot Stripe un PayPal. Soli pa solim skatiet mūsu ceļvedi par to, kā ērti pieņemt kredītkaršu maksājumus savā WordPress vietnē.

Tagad jūs varat pievienot formu savai maksājumu lapai. Tas izskatīsies apmēram šādi:

Varat arī izmantot WPForms paraksta papildinājumu, lai izveidotu līguma formu, kuru jūsu jogas studenti var parakstīt digitāli.

Detalizētas instrukcijas skatiet, kā izveidot līguma līguma formu ar ciparparakstiem.

Pārdodiet jogas nodarbības tiešsaistē ar dalības vietni

Tradicionāli algu saņem tikai tad, kad pasniedzat jogas nodarbību. Tas nozīmē divas lietas:

 • Jūsu ienākumi ir atkarīgi no tā, cik stundas jūs mācāt nedēļā
 • Cik daudz jūs nopelnāt, ir atkarīgs no klases kursa un pieejamības

Tātad, ja vēlaties nopelnīt vairāk naudas, neveicot vairāk nodarbību, dalības vietnē varat piedāvāt kursus vai produktus.

Veidojot dalības apgabalu savai vietnei, iesakām spraudni MemberPress WordPress. Tas ir labākais WordPress dalības spraudnis tirgū.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli izveidot pielāgotas paketes un ierobežot piekļuvi, pamatojoties uz pirkumiem.

MemberPress darījuma sākumlapa

Piemēram, jūs varētu izveidot 3 kursus, pamatojoties uz pieredzes līmeni. Šie līmeņi varētu būt:

 • Iesācējs
 • Starpnieks
 • Papildu

Pieņemsim, ka kāds iegādājas jūsu iesācēju kursu. Tas nozīmē, ka viņiem būtu piekļuve tikai tām lapām, kuras jūs atzīmējat zem iesācēju dalības līmeņa.

Bet, ja viņi nopirks jūsu iesācēju kursu un jūsu vidējo kursu, tad, piesakoties, viņiem būtu piekļuve abām jomām.

Tādā veidā jūsu produkti tiek pasargāti no tiem, kas par tiem nemaksā.

Tā kā jūs mācāt jogu tiešsaistē, jūs, iespējams, izmantojat video instrukcijām un demonstrējumiem. Jums būs nepieciešams vienkāršs veids, kā mitināt videoklipus savā dalības apgabalā.

Piezīme: Nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus tieši savā WordPress vietnē, jo video faili ir lieli un var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Tā vietā jūs varētu tos mitināt ar Vimeo un izvēlēties viņu pamata opciju. Tad jūs tos vienkārši iegultat vēlamajās lapās.

Lai iegūtu vairāk instrukciju, iepazīstināsim jūs ar to, kā izveidot dalības vietni.

Viegli sazinieties ar klientiem

Ne visi lietotāji, kas apmeklē jūsu vietni, reģistrēsies jūsu klasē. Patiesībā 70% no šiem lietotājiem nekad vairs neatgriezīsies.

Šeit ir jāsāk veidot e-pasta sarakstu. Tas ļauj jums iegūt šo lietotāju e-pasta adreses, piedāvāt viņiem atlaides vai sazināties ar viņiem ar jauniem piedāvājumiem.

Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir pastāvīgs kontakts. Tas ir labākais e-pasta mārketinga pakalpojums mazajiem uzņēmumiem, un tas ir arī draudzīgākais iesācējiem.

Labākā daļa ir tā, ka tajā tiek integrētas gan WPForms, gan MemberPress, kas atvieglo vēstuli reģistrēšanās formu izveidi.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā sākt e-pasta vēstuli ar soli pa solim sniegtiem norādījumiem.

Ja jūs meklējat bezmaksas iespēju, tad gan Sendinblue, gan MailerLite piedāvā ierobežotus bezmaksas plānus.

Kā OptinMonster var palīdzēt iegūt vairāk klientu

Kā jau minējām iepriekš, vairāk nekā 70% lietotāju pametīs jūsu vietni. Tie, kas turas apkārt, tikai neliela daļa no viņiem veiks pirkumu.

Tieši šeit ienāk OptinMonster. Tā ir labākā vadošo paaudžu programmatūra tirgū un palīdz pārvērst vietnes apmeklētājus par abonentiem un klientiem.

Tas nāk ar skaistiem gaismas kastes uznirstošajiem logiem, atpakaļskaitīšanas taimeriem, slaidu formām un citiem rīkiem, kas palīdz palielināt jūsu reklāmguvumus un pārdošanas apjomus.

OptinMonster uznirstošo logu veidotājs

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par ātriem veidiem, kā palielināt e-pasta sarakstu.

Pēdējās domas par jogas mācīšanu tiešsaistē

Šajā rakstā mēs esam daudz padomājuši, tāpēc atkārtosim. Jūs varat sākt piedāvāt jogas nodarbības tiešsaistē, izmantojot vietni WordPress. Viss, kas jums nepieciešams, ir domēna nosaukums un WordPress tīmekļa hostings.

Izmantojot Zoom, varat rīkot tiešraides. Un jūs varat ierakstīt šīs klases, lai pārdotu vēlāk, ja vēlaties.

Tad jūs varat instalēt WPForms, lai iekasētu maksājumu, un jūsu līguma forma jāparaksta digitāli.

Lai nopelnītu vairāk naudas bez vairāk nodarbību rīkošanas, ar MemberPress varat viegli izveidot dalības vietni. Varat pārdot kursus, ko cilvēki var veikt paši, vai pārdot nedēļas laikā notikušo dzīvo nodarbību ierakstus.

Lai sazinātos ar klientiem, e-pasta mārketinga programmatūra ir obligāta. Pastāvīgs kontakts ir lielisks veids, kā sākt.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums uzzināt vairāk par to, kā mācīt jogu tiešsaistē. Jums varētu patikt arī mūsu ceļvedis par labākajām WordPress tēmām dalības vietnēm.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā tulkot WordPress spraudni savā valodā

Vai vēlaties tulkot WordPress spraudni savā valodā? Daudzi WordPress spraudņi ir pilnībā gatavi tulkošanai, un tos var viegli tulkot ikviens cilvēks pasaulē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli tulkot WordPress spraudni savā valodā (nezinot nevienu

12 visnoderīgākie .htaccess triki WordPress

Vai meklējat dažus noderīgus .htaccess trikus savai WordPress vietnei. .Htaccess fails ir spēcīgs konfigurācijas fails, kas ļauj jūsu vietnē veikt daudz veiklu lietu. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no WordPress visnoderīgākajiem .htaccess trikiem,

Kā lūgt Google pārmeklēt jūsu WordPress vietnes vietrāžus URL

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams panākt, lai Google pārmeklētu konkrētus URL? Ja jūsu vietne ir jauna, Google paiet zināms laiks, lai pārmeklētu un parādītu jaunas lapas vai izmaiņas meklēšanas rezultātos. Šajā rakstā

Kā klonēt WordPress vietni 7 vienkāršos soļos

Kopumā klonēšana tiek uzskatīta par neētisku praksi. Tomēr, domājot par klonēšanu, izveidojot WordPress vietnes dublikātu, jūsu biznesam var pavērties pilnīgi jauna ētisku iespēju pasaule. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā ērti klonēt WordPress