Kā piespiest iziet visiem lietotājiem WordPress

/

Vai vēlaties piespiest atteikties visiem lietotājiem WordPress? Ja jums ir aizdomas, ka jūsu WordPress, iespējams, ir uzlauzts vai jums vienkārši ir nepieciešams, lai lietotāji atkal pieteiktos, WordPress nav noklusējuma opcijas. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli piespiest atteikties no visiem lietotājiem WordPress.

logoutallusers

Kāpēc un kad jūs vēlaties piespiest iziet no visiem lietotājiem WordPress?

Ja palaižat WordPress dalības vietni vai LMS spraudni un jums visiem pieteiktajiem lietotājiem ir jāpiesakās atkārtoti, šī apmācība ir domāta jums.

Varat to darīt dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, ja jums ir aizdomas, ka jūsu WordPress vietne ir uzlauzta, piespiedu atteikšanās ļaus pareizi sakopt jūsu uzlauzto WordPress vietni.

Pēc tam, ja jūs izmantojat dalības vai maksas par skatījumu vietni un baidāties, ka lietotāji, iespējams, koplieto savas paroles, lai piekļūtu saturam, šī metode būs noderīga. Pēc atteikšanās no tām varat liegt viņiem koplietot paroles.

Cits scenārijs ir tāds, ka, lietojot publisku datoru vai WiFi, neizmantojot VPN servisu. Ja neesat pārliecināts, vai esat pareizi izrakstījies, šī metode pārtrauks visas reģistrētās sesijas.

To sakot, apskatīsim, kā viegli atteikties no visiem lietotājiem WordPress.

Piespiest iziet visiem WordPress lietotājiem

Šajā apmācībā jūs rediģēsit WP Config failu ar nosaukumu wp-config.php. Mēs ļoti iesakām dublēt failu wp-config.php, pirms tajā veicat jebkādas izmaiņas.

Vispirms jums būs jāizveido savienojums ar vietni, izmantojot FTP vai izmantojot failu pārvaldnieku cPanel. Pēc savienojuma izveidošanas wp-config.php failu atradīsit savas vietnes saknes mapē.

Wp-config.php faila rediģēšana, izmantojot FTP

Varat noklikšķināt ar peles labo pogu un atlasīt Rediģēt, lai failu atvērtu teksta redaktorā.

Wp-config.php failā atradīsit koda bloku, kas izskatās šādi:

<?php
define('AUTH_KEY', 'K2#m<|[UO==4Nv c+Ox+^]NH.H*6DmQRJntnj|SwKg)>,>O-z/IeRr?>5lmx`Hf:');
define('SECURE_AUTH_KEY', '-Qf(}6G(zB`(D*)]fe;iEw?M]PU>BY:$Ni6][email protected]<[email protected]');
define('LOGGED_IN_KEY', '6R6:bur.^!Q1K-/H!$]A$g3JaaO]r|B&zu~{-*})|+C|');
define('NONCE_KEY', 'LM7}+||^qoISh4#q_ ST%#x0vke+TQD(^$W{lVQ_TyV!%,N++H)4+>uSZl6Z%W[3');
define('AUTH_SALT', 'PpS;[email protected]:=,RC;&0kkNXNkP -v=Lr;ghGft:?WV5vA-lje|h{A19Tfzq$[');
define('SECURE_AUTH_SALT', '+H.u}x4u<6-^HY+/z');

Tāpat ir iespējams, ka katra no šīm rindām vienkārši ir “šeit ievietojusi savu unikālo frāzi” kā otro parametru.

Šīs rindas sauc par autentifikācijas atslēgām un sāļiem. Lai uzzinātu vairāk par viņiem, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress drošības atslēgām.

Pēc tam jums jāapmeklē WordPress Salts ģeneratora lapa. Šī lapa nejauši izveido jaunas atslēgu virknes, kuras varat izmantot failā wp-config.php.

WordPress drošības atslēgu ģenerēšana

Jums jāaizstāj esošās atslēgas ar jaunajām, kuras tikko ģenerējāt. Kad tas izdarīts, noteikti saglabājiet izmaiņas un augšupielādējiet wp-config.php failu atpakaļ serverī.

Nomainot sāļus, visi automātiski tiks izrakstīti no jūsu vietnes, liekot viņiem atkārtoti pieteikties.

Paroles drošības uzlabošana visiem jūsu WordPress vietnes lietotājiem

Ja jūs vadāt dalības vietni vai ļaujat lietotājiem reģistrēties jūsu vietnē, lietotāji, visticamāk, izmantos viegli iegaumējamas un vājas paroles.

Vājās paroles ir viegli uzlauztas un izaicina jūsu vietni ar drošību.

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietne ir uzlauzta, iespējams, vēlēsities droši atiestatīt paroles visiem jūsu WordPress vietnes lietotājiem. Tas viņiem ļaus ģenerēt jaunas paroles saviem kontiem.

Tomēr lietotāji joprojām var izmantot to pašu paroli, kāda bija iepriekš. Lai tas neatkārtotos, varat ieviest stingras paroles visiem lietotājiem savā WordPress vietnē.

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kad mēs iesakām izmantot stingras paroles, ir tas, kā atcerēties visas šīs sarežģītās paroles?

Atbilde ir vienkārša, jums tas nav nepieciešams. Ir pieejamas lietotnes, kas var pārvaldīt jūsu paroles. Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pārvaldīt WordPress paroles.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā piespiest atteikties no visiem lietotājiem WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu pilnīgo WordPress drošības rokasgrāmatu iesācējiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā instalēt WordPress savā Windows datorā, izmantojot WAMP

Vai vēlaties lokāli instalēt WordPress savā Windows datorā? Darbs ar WordPress datorā ļauj pārbaudīt jaunas WordPress funkcijas, uzzināt, kā attīstīties, izmantojot WordPress, un izveidot vietnes pirms to migrēšanas uz tiešo serveri. Šajā rakstā

12 visnoderīgākās WordPress pielāgoto publikāciju veidu apmācības

WordPress ļauj jums izveidot savus pielāgotā satura veidus. Šos satura veidus sauc par pielāgotiem ziņu veidiem. Varat tos izmantot, lai pievienotu pielāgotu saturu, piemēram, produktus, pārskatus, receptes utt. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 12 visnoderīgākajām

Kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress

Vai zinājāt, ka WordPress var automātiski atjaunināt jūsu vietni? Dažos gadījumos tas var ietvert arī spraudņus un šablonus. Neskatoties uz drošības priekšrocībām, pastāv neliela iespēja, ka šie fona atjauninājumi var izjaukt jūsu vietni. Šajā

Kā WordPress izveidot “lipīgu” peldošās kājenes joslu

Vai vēlaties WordPress izveidot lipīgu peldošo kājenes joslu? Daudzus gadus mēs savā vietnē izmantojām peldošo kājenes joslu, jo tas mums palīdz samazināt atlēcienu līmeni un palielināt lietotāju skatīto lapu skaitu. Daudzi no jums ir jautājuši,