Kā pievienot animētus GIF WordPress

/

Vai vēlaties pievienot animētus GIF savos WordPress bloga ierakstos? Dažreiz, pievienojot animētu GIF WordPress, tas zaudē animāciju un parādās kā vienkāršs statisks attēls. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi pievienot animētus GIF failus WordPress.

Kā WordPress pievienot animētus GIF

Kāpēc animēti GIF faili kļūst par statisku attēlu WordPress?

WordPress ir aprīkots ar viegli lietojamu multivides augšupielādētāju, kas ļauj pievienot attēlus WordPress ziņām vai lapām. Augšupielādējot attēlu, izmantojot multivides augšupielādētāju, WordPress automātiski izveido vairākas šī attēla kopijas dažādos izmēros.

Ir trīs noklusējuma WordPress attēlu izmēri: sīktēls, vidējs un liels. Tas arī saglabā jūsu sākotnējo attēlu pilnā izmērā.

Attēlu izmēri programmā WordPress

Veidojot jaunus attēlu izmērus animētiem GIF, WordPress galu galā saglabā tikai pirmo GIF kadru.

Tagad, ja ziņai vai lapai pievienosit kādu no šiem attēlu izmēriem, tie būs statiski GIF attēli bez animācijas.

To pateicot, apskatīsim, kā pareizi pievienot animētus GIF failus WordPress, nezaudējot animāciju.

Pareizi pievienojot animētus GIF WordPress

Pirmkārt, jums ir jārediģē ziņa vai lapa, kurā vēlaties pievienot animēto GIF, un noklikšķiniet uz pogas Pievienot multividi.

Pievienot multividi

Tas parādīs WordPress multivides augšupielādētāja uznirstošo logu. Jums ir jānoklikšķina uz pogas Augšupielādēt failus un no datora jāizvēlas animētais GIF fails, lai to augšupielādētu.

Pēc faila augšupielādes labajā pusē sadaļā “Pielikuma displeja iestatījumi” atlasiet “pilna izmēra”.

Atlasiet pilnu izmēru

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ievietot ziņā, lai turpinātu.

WordPress tagad ievietos jūsu animēto GIF ziņu redaktorā.

Šis pilna izmēra attēls ir oriģināls animētais GIF attēls, kuru augšupielādējāt vietnē WordPress. Animāciju varēsit redzēt uzreiz vizuālā ziņu redaktorā.

Animēta GIF priekšskatījums WordPress ziņu redaktorā

Tagad varat turpināt rediģēt ziņu vai saglabāt to, lai to priekšskatītu.

Bonusa padomi par animētu GIF izmantošanu WordPress

Animētu GIF attēlu faila lielums parasti ir lielāks nekā citu attēlu failos. Tas ir tāpēc, ka tajos ir vairāki saspiesti attēli, kas tiek izmantoti kā rāmji animācijas izveidošanai.

Pievienojot pārāk daudz GIF attēlu WordPress lapā, jūsu vietne var palēnināties. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu galveno ceļvedi par to, kā uzlabot WordPress ātrumu un veiktspēju.

Ja izmantojat Giphy, lai atrastu animētus GIF, iespējams, ka Giphypress spraudnis būs ļoti noderīgs. Tas ļauj jums meklēt Giphy datu bāzē no sava WordPress administratora apgabala un pievienot GIF, neatstājot vietni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pievienot GIF no Giphy WordPress, izmantojot Giphypress.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress pievienot animētus GIF. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 22 lielisko WordPress spraudņu sarakstu attēlu pārvaldībai.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā parādīt visus savus WordPress ierakstus vienā lapā

Vai vēlaties visus savus WordPress ierakstus parādīt vienā lapā? Nesen viens no mūsu lasītājiem vēlējās izveidot arhīvu lapu un parādīt visus WordPress ierakstus vienā lapā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā visus savus WordPress ierakstus parādīt

Kā atbrīvoties no / wordpress / no jūsu WordPress vietnes URL

Vai jūs mēģināt noņemt / wordpress / no savas vietnes URL? Dažreiz iesācēji beidz instalēt WordPress apakšdirektorijā, kas viņu vietnes vietrādī URL rada / wordpress /. Ja nejauši instalējāt WordPress apakšdirektorijā un vēlaties to pārvietot

Kā pievienot pielāgotus administratora paziņojumus WordPress

Vai vēlaties pievienot WordPress administratora paziņojumus? Administratora paziņojumus WordPress kodols, šabloni un spraudņi izmanto, lai lietotājiem parādītu brīdinājumus, paziņojumus un svarīgu informāciju ekrānā. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā novērst kļūdu 401 WordPress (6 risinājumi)

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu 401? Tā ir viena no mulsinošākajām WordPress kļūdām, kas varētu bloķēt jūs no jūsu WordPress vietnes. 401 kļūdai ir vairāki nosaukumi, tostarp kļūda 401 un 401 neatļauta kļūda. Dažreiz šīm kļūdām