Kā pievienot attēlu izvēli WordPress formās (Boost Engagement)

/

Nesen kāds lasītājs mums jautāja, kā pievienot attēlu izvēli viņu WordPress formām. Varbūt tas ir kaut kas, par ko arī jūs esat brīnījies.

Tā vietā, lai tikai parādītu teksta izvēli, attēli var uzreiz padarīt jūsu formas saistošākas. Tas var palīdzēt uzlabot jūsu reakcijas līmeni un veidot reklāmguvumus.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot attēlu izvēli WordPress formās, lai veicinātu iesaistīšanos un reklāmguvumus.

Kā viegli pievienot attēlu izvēli WordPress formā

Kas ir attēlu izvēle un kā tos izmantot savās formās?

Attēlu izvēle ir fotoattēli, ilustrācijas, grafikas vai ikonas, no kurām lietotāji var izvēlēties, aizpildot formu.

Šeit ir forma, kurā tiek izmantotas attēlu izvēles, nevis parastas teksta opcijas. Ir izvēlēta pirmā izvēle - Zemenes:

Attēlu izvēle var būt priekšrocība dažādos veidos. Visos gadījumos tie ļauj padarīt jūsu formu pievilcīgāku un vizuāli saistošāku.

Attēlu izmantošana var arī palīdzēt jūsu formām izskatīties noslīpētākām un profesionālākām. Tie var arī palīdzēt lietotājiem ātrāk izlemt.

Piemēram, ja jūs vadāt restorānu, kas piedāvā piegādi, savā vietnē vēlaties ievietot pasūtījuma formu. Jūs varētu izmantot dažādu ēdienu attēlus, lai palīdzētu potenciālajiem klientiem izvēlēties to, ko viņi vēlas.

Attēlu izvēle var atvieglot lasītājiem jūsu formas aizpildīšanu, jo īpaši auditorijai ar lasīšanas grūtībām vai kādam, kurš brīvi pārvalda jūsu valodu.

Attēlu izvēles pievienošana WordPress formās

Šajā apmācībā mēs izmantosim spraudni WPForms. Tas ir labākais WordPress formu veidotāja spraudnis tirgū un ļauj viegli izveidot formas, izmantojot vienkāršu veidošanas un nomešanas veidotāju.

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, varat iegūt soli pa solim sniegtus norādījumus mūsu ceļvedī par to, kā instalēt WordPress spraudni.

WPForms ir augstākā līmeņa WordPress spraudnis. Viņi piedāvā arī bezmaksas versiju ar nosaukumu WPForms Lite, kurai ir arī attēlu izvēles funkcija.

Formas izveide ar WPForms

Kad esat aktivizējis spraudni, WordPress informācijas panelī dodieties uz lapu WPForms »Formas pievienošana, lai izveidotu jaunu formu.

Jaunas veidlapas izveide, izmantojot WPForms

Vispirms norādiet formas nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet, lai atlasītu veidni. Kā sākuma punktu izmantosim vienkāršās saziņas formu.

Izmantojiet vienkāršās kontaktformas veidni

Tādējādi tiks palaista WPForms veidotāja saskarne ar iepriekš ielādētiem formu laukiem. Jebkuru formas lauku var rediģēt, noklikšķinot uz tā, pārvietojot to uz augšu un uz leju vai izdzēšot.

Tālāk mēs pievienosim vairāku izvēles lauku, lai klienti varētu izvēlēties vēlamo augļu veidu.

Piezīme. Attēlu izvēle darbojas arī ar izvēles rūtiņu lauku. Izmantojiet to, ja vēlaties, lai jūsu lietotājs varētu izvēlēties vairākas opcijas.

Lai pievienotu lauku, vienkārši velciet un nometiet lauku Standarta lauki ekrāna kreisajā pusē. Mēs to ievietosim tieši virs lodziņa “Komentārs vai ziņa”.

Kā redzat, atbilžu variantu laukā pēc noklusējuma ir teksta opcijas. Noklikšķinot uz lauka, lai to rediģētu, ekrāna kreisajā pusē būs redzamas lauka opcijas.

Šeit jums vienkārši jāatzīmē izvēles rūtiņa ‘Izmantot attēlu izvēli’, un WPForms automātiski atjauninās lauku.

Lauka teksta etiķetē varat ierakstīt visu, ko vēlaties, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt attēlu. Jūs varat augšupielādēt attēlu no sava datora vai izvēlēties to no WordPress multivides bibliotēkas.

Mēs iesakām izmantot .jpg vai .png attēlus, kuru lielums nepārsniedz 250 x 250 pikseļus. Jūsu attēli vislabāk izskatīsies jūsu formā, ja tie visi būs vienāda izmēra.

Svarīgi: WPForms nemainīs jūsu attēlu lielumu. Pirms augšupielādes jums jāpārliecinās, vai tie ir vajadzīgā izmēra. Varat arī rediģēt attēlu pašā WordPress, pirms tos pievienojat savai formai.

Ja jums ir vairāk nekā 3 opcijas, kuras iekļaut, vienkārši noklikšķiniet uz pogas (+), lai pievienotu jaunu izvēli. Lai noņemtu izvēli, varat izmantot pogu (-).

Mainīt to, kā jūsu formas tiek parādītas jūsu izvēlētajā attēlā

WPForms ļauj viegli mainīt attēla izvēles izkārtojumu un citus iestatījumus cilnē ‘Papildiespējas’.

Ja vēlaties attēlus izvēlēties nejauši, nevis noteiktā secībā, varat atzīmēt izvēles rūtiņu Randomize Choices. Tas ir noderīgi, ja veidojat aptauju un vēlaties novērst pirmās izvēles neobjektivitāti rezultātos.

Sadaļā ‘Attēla izvēles stils’ varat izvēlēties, kā vēlaties veidot attēlus. Noklusējuma stils ir Modern, kas izskatās šādi, izvēloties opciju Zemenes:

Tā vietā varat izvēlēties klasisko stilu, kas izskatās šādi, kad ir atlasīta opcija Zemenes:

Varat arī izvēlēties stilam “None”. Šajā gadījumā jūsu attēli vienkārši būs parastie attēli bez apmales vai cita stila. Etiķetes tiks parādītas ar radio pogām.

Ja vēlaties, varat arī mainīt savu izvēli, izmantojot nolaižamo izvēlni Izvēles izkārtojums. Noklusējums ir ‘Iekļauts’, un jūsu izvēles iespējas tiek rādītas blakus viena otrai, līdz tās ietinās uz jaunu līniju.

Tā vietā jūs varat izvēlēties parādīt savas izvēles vairākās kolonnās. Ja vēlaties vertikālu sarakstu, nolaižamajā izvēlnē vienkārši izvēlieties “Viena kolonna”. Tad jūsu attēlu izvēle izskatīsies šādi:

Šeit ir arī iespēja slēpt iezīmi jūsu attēlu izvēlei. Tas nozīmē, ka zem attēliem nebūs teksta. Dažos gadījumos var būt jēga to darīt. Piemēram, jūs varētu lūgt cilvēkus balsot par to, kurš logotipa dizains viņiem patīk vislabāk.

Tomēr, ja iespējams, pārliecinieties, vai esat ievadījis atbilstošu un noderīgu etiķeti. Tas jūsu attēliem tiks parādīts kā alternatīvais teksts, padarot jūsu vietni pieejamāku redzes invalīdiem.

Formas lauku pievienošana, noņemšana vai rediģēšana

Formā varat pievienot, noņemt vai rediģēt laukus. Lai rediģētu lauku, vienkārši noklikšķiniet uz tā.

Piemēram, jūs varat mainīt lauku “Komentārs vai Ziņojums” kā neobligātu un ar citu etiķeti. Pēc noklikšķināšanas uz lauka to var rediģēt ekrāna kreisajā pusē.

Vienkārši ierakstiet etiķeti, kuru vēlaties izmantot, un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Obligātie”, lai lauku padarītu neobligātu.

Lai noņemtu lauku, palaidiet kursoru virs tā un pēc tam noklikšķiniet uz sarkanās miskastes ikonas.

Kad esat apmierināts ar savu formu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Formas pievienošana savai vietnei

Formu varat pievienot jebkurai savas vietnes ziņai vai lapai tikai ar pāris klikšķiem. Mēs izveidosim jaunu mūsu lapu.

Atveriet Pages »Add New, pēc tam noklikšķiniet uz pogas (+), lai savai lapai pievienotu bloku.

Sadaļā Logrīki atrodiet bloku WPForms vai meklējiet to, izmantojot meklēšanas joslu. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz bloka, lai to pievienotu savai lapai.

WPForms bloka pievienošana jūsu lapai vai ziņai

Pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes “Atlasīt formu” un noklikšķiniet uz formas nosaukuma, lai to atlasītu. Šeit mēs izmantojam mūsu augļu kastes pasūtījuma formu.

Tagad esat gatavs publicēt savu lapu un redzēt savu formu savā vietnē. Lūk, kā mūsējais izskatās:

Ja vēlaties veikt izmaiņas savā formā, to varat atrast informācijas paneļa sadaļā WPForms »Visas formas. Pēc izmaiņu saglabāšanas jūsu forma tiks automātiski atjaunināta arī jūsu lapā.

Mēs ceram, ka šī apmācība palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot attēlu izvēli WordPress formās. Jums var patikt arī mūsu ceļvedis par to, kā izveidot aptauju WordPress, un mūsu salīdzinājums ar labākajiem WordPress lapu veidotāja spraudņiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot autora informācijas lodziņu WordPress ziņās

Vai vēlaties pievienot autora biogrāfijas lodziņu savos WordPress ierakstos? Autora biokaste ir neliela sadaļa, kurā varat parādīt informāciju par bloga autoru, parādīt viņu sociālo mediju profilus un daudz ko citu. Daudzas WordPress tēmas ļauj ērti

Kā novērst Pluggable.php faila kļūdas WordPress

Vai savā WordPress vietnē redzat faila pluggable.php kļūdu? Dažreiz, pievienojot savai vietnei koda fragmentu vai aktivizējot jaunu spraudni, var rasties kļūda pluggable.php. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā labot pluggable.php faila kļūdas WordPress. WordPress

13 veidi, kā atgūt WooCommerce pamesto grozu pārdošanu

Vai meklējat veidus, kā atgūt WooCommerce pamesto grozu pārdošanu? Vidēji 60 - 80% cilvēku, kuri “pievieno grozam”, nebeidzas pirkt. Tas nozīmē, ka, ja jums ir tiešsaistes veikals, jūs zaudējat daudz pārdošanas. Šajā rakstā mēs dalīsimies

Kā novērst HTTP attēla augšupielādes kļūdu WordPress

Vai, augšupielādējot multividi WordPress, redzat HTTP kļūdu? Šī kļūda parasti rodas, augšupielādējot attēlu vai citus failus WordPress, izmantojot iebūvēto multivides augšupielādētāju. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst HTTP