Kā pievienot Favicon savam WordPress blogam

/

Favicon vai vietnes ikona ir niecīgs attēls, kas pārlūkprogrammā tiek parādīts blakus jūsu vietnes nosaukumam. Tas palīdz jūsu lietotājiem identificēt jūsu vietni, un biežāki vietnes apmeklētāji izveidos tūlītēju šī mazā attēla atpazīšanu. Tas palielina jūsu zīmola atpazīstamību un palīdz veidot uzticību auditorijas vidū. Mūsu rakstā par visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām favicon nepievienošana bija starp 25 labākajiem. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot favicon savam WordPress blogam.

Kāpēc jums vajadzētu pievienot Favicon savai WordPress vietnei?

Kā jau iepriekš minējām, tas nosaka jūsu vietnes identitāti. Tomēr tas arī uzlabo jūsu vietnes lietojamību un lietotāja pieredzi. Šis attēls palīdzēs jums to labāk izprast:

Favicons pārlūkprogrammas cilnēs

Lielākajai daļai lietotāju pārlūkprogrammas logā parasti ir atvērtas daudzas cilnes. Tas palielinās ciļņu skaita dēļ jūsu vietnes nosaukumu. Favicon palīdz lietotājam identificēt jūsu vietni un ātri pāriet uz vēlamo cilni.

Jūs varat lūgt lietotājiem pievienot jūsu vietni viņu sākuma ekrānam mobilajās ierīcēs. Jūsu vietnes ikona vai ikona tiek izmantota arī tad, kad lietotājs mobilajā ierīcē pievieno jūsu vietni sākuma ekrānam.

Vietnes ikona tiek rādīta kā lietotnes ikona mobilās ierīces sākuma ekrānā

Kā izveidot Favicon

Jūs varat izmantot sava zīmola logotipu kā vietnes ikonu vai ikonu. Vietnes ikonas attēla ieteicamais izmērs ir vismaz 512 pikseļi gan platumā, gan augstumā. Vietnes ikonas attēlam jābūt kvadrātveida, varat izmantot lielāku taisnstūra attēlu, un WordPress ļaus apgriezt attēlu, kad to pievienojat.

Vietnes ikonas izveide savam WordPress emuāram, izmantojot Adobe Photoshop

Mēs iesakām izmantot attēlu rediģēšanas programmu, piemēram, Adobe Photoshop vai Gimp, lai izveidotu vietnes ikonu ar tieši 512 × 512 pikseļiem. Tādā veidā jūs varat saglabāt precīzas proporcijas savam attēlam. Varat izmantot caurspīdīgu attēlu vai aizpildīt attēlu ar izvēlēto fona krāsu. Šis attēls varētu būt png, jpeg vai gif formātā.

Vietnes ikonas vai Favicon pievienošana WordPress

Kopš WordPress 4.3, WordPress administratora apgabalā varat pievienot favicon vai vietnes ikonu. Vienkārši dodieties uz Izskats »Pielāgot un noklikšķiniet uz cilnes Vietnes identitāte.

Vietnes identitāte pielāgotājā

Vietnes identitātes sadaļa pielāgotājā ļauj mainīt vietnes nosaukumu, aprakstu un kontrolēt, vai vēlaties tos parādīt galvenē. Tas arī ļauj augšupielādēt vietnes ikonu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Atlasīt failu un pēc tam augšupielādējiet attēlu, kuru vēlaties izmantot kā vietnes ikonu.

Vietnes ikonas un favicon pievienošana programmā WordPress

Ja augšupielādējamais attēls pārsniedz ieteicamo lielumu, WordPress ļaus to apgriezt. Ja tas precīzi atbilst ieteicamajam izmēram, varat vienkārši saglabāt izmaiņas.

Tas ir viss, ko tagad varat priekšskatīt savā vietnē un redzēt savu ikonu darbībā. Varat arī apmeklēt vietni mobilajā ierīcē un pēc tam pārlūkprogrammas izvēlnē atlasīt “Pievienot sākuma ekrānam”. Jūs pamanīsit, ka sākuma ekrānā būs redzama jūsu vietnes ikona.

Favicon pievienošana vecākam WordPress (4.2 vai zemāk)

Augšupielādējiet favicon vietnes saknes direktorijā, izmantojot FTP. Pēc tam šo kodu var vienkārši ielīmēt šablona header.php failā.

<link rel="icon" href="https://www.example.com/favicon.png?v=4.1" type="image/x-icon" />
<link rel="shortcut icon" href="https://www.example.com/favicon.png?v=4.1" type="image/x-icon" />

Nomainiet vietni ar savas vietnes URL, un jums ir labi iet. Ja jūsu šablonam nav faila header.php vai to nevarat atrast, neuztraucieties, ka mums ir pieejams spraudnis. Instalējiet un aktivizējiet spraudni Insert Headers and Footers. Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietojiet galvenes un kājenes un ielīmējiet iepriekš sniegto kodu galvenes sadaļā un saglabājiet iestatījumus.

Ja jūs vispār nevēlaties nodarboties ar FTP, varat izmantot arī spraudni ar nosaukumu All in One Favicon.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pievienot favicon jūsu WordPress vietnei.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

WooCommerce ir vienkārša: detalizēta apmācība [+ resursi]

Vai vēlaties sākt e-komercijas biznesu, izmantojot WooCommerce? Nepieciešama WooCommerce apmācība, kuru viegli ievērot nemākslīgiem lietotājiem? Ja tā, jūs esat īstajā vietā. WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma. Tas ir īpaši

Kā lietot WordPress lietotni iPhone, iPad un Android ierīcēs (ceļvedis)

Vai zinājāt, ka gandrīz puse no visas vietņu datplūsmas rodas no mobilajām ierīcēm? Cilvēki ne tikai pārlūko tīmekli mobilajā ierīcē, bet arī rada saturu, izmantojot mobilās lietotnes no tādām platformām kā WordPress, Facebook un citas multivides

Kā izslēgt šablonu un spraudņu redaktorus no WordPress administrēšanas paneļa

Vai zinājāt, ka WordPress ir iebūvēts šablons un spraudņu redaktors? Šis vienkāršā koda redaktors ļauj rediģēt šablonu un spraudņu failus tieši no WordPress informācijas paneļa. Tagad tas var izklausīties patiešām noderīgi, taču tas var

Kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress

Vai zinājāt, ka WordPress var automātiski atjaunināt jūsu vietni? Dažos gadījumos tas var ietvert arī spraudņus un šablonus. Neskatoties uz drošības priekšrocībām, pastāv neliela iespēja, ka šie fona atjauninājumi var izjaukt jūsu vietni. Šajā