Kā pievienot iframe apmali ap video

/

Vai vēlaties pievienot iframe apmali ap sava video iegulšanu? Nesen lietotājs lūdza mums iespēju pievienot robežu ap saviem videoklipiem WordPress. Tā kā videoklipu pievienošanai WordPress varat izmantot gan iframe, gan oEmbed, mēs parādīsim, kā pievienot iframe robežu ap video iegultu, kā arī to, kā pievienot apmali ap oEmbed videoklipiem WordPress.

IFRAME robeža ap WordPress videoklipiem

Apmales pievienošana ap iframe videoklipiem WordPress

Vispirms jums ir jāatver ziņa vai lapa, kurā ir jūsu iframe video iegulšanas kods. Tipiskam iframe iegulšanas kodam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

Ap to varat pievienot apmali, kodam pievienojot rindas stilu šādi:

Iframe video iegulst ar apmali ap to

Vienkārši mainiet apmales platumu, kā arī krāsu, un viss ir pabeigts.

Lai gan darbojas iframe apmale, faktiski ir labāks veids, kā pievienot robežu ap videoklipiem WordPress. Tas ir, izmantojot oEmbed.

Apmales pievienošana ap videoklipiem WordPress

WordPress nāk ar iebūvētu oEmbed atbalstu. Būtībā WordPress ļauj ielīmēt video saiti, un tas automātiski iegūs iegulto kodu. Tagad tas darbojas tikai tādās vietnēs, kurās iespējotas oEmbed, piemēram, YouTube, Vimeo, DailyMotion, Hulu utt.

Tagad, kad jūs zināt, kā pievienot videoklipu ar oEmbed, šeit varat uzzināt, kā WordPress var pievienot apmali ap oEmbed videoklipiem.

Pievienojot videoklipu, izmantojot oEmbed, vienkārši iesaiņojiet URL span tagā ar iekļautiem stila parametriem, piemēram:

http://www.youtube.com/watch?v=29vQSUHdiu0

Ja vēlaties pievienot vienu un to pašu apmali ap visiem video iframes, vislabāk šablona stila lapai pievienot CSS klasi.

.frame-border {
border:3px solid #EEE;   
}  

Tagad jūs varat izmantot CSS klasi savā iframe iegulšanas kodā šādi:

To pašu CSS klasi varat izmantot arī span tagā ap saviem oEmbed video URL, piemēram:

http://www.youtube.com/watch?v=29vQSUHdiu0

Vienas CSS klases izmantošanas priekšrocība ir tāda, ka, ja vēlāk maināt tēmas, tad jūs varat viegli mainīt krāsas ar vienu klikšķi salīdzinājumā ar atgriešanos un katra videoklipa rediģēšanu atsevišķi.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pievienot iframe robežu ap videoklipu, kas iegults WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šos 9 noderīgos YouTube padomus, lai papildinātu savu WordPress vietni ar videoklipiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot Facebook Giveaway WordPress, lai veicinātu iesaisti

Vai vēlaties palielināt iesaistīšanos savā vietnē, vienlaikus palielinot savus Facebook sekotājus? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, jums jāuzsāk Facebook konkurss. Giveaway var palīdzēt pievērst lietotāju uzmanību jūsu Facebook lapai un iegūt

Kā instalēt WordPress savā Windows datorā, izmantojot WAMP

Vai vēlaties lokāli instalēt WordPress savā Windows datorā? Darbs ar WordPress datorā ļauj pārbaudīt jaunas WordPress funkcijas, uzzināt, kā attīstīties, izmantojot WordPress, un izveidot vietnes pirms to migrēšanas uz tiešo serveri. Šajā rakstā

Kā izmantot sīkfailu atkārtotu mērķauditorijas atlasi WordPress

Vai vēlaties izmantot sīkfailu atkārtotu mērķauditorijas atlasi WordPress? Sīkfailu atkārtota mērķauditorijas atlase ir slepenais rīks, ko jau izmanto daudzas populārākās vietnes. Tas ļauj jums lietotājiem parādīt pielāgotus ziņojumus uz vietas,

Kā ļaut līdzautoriem pēc apstiprināšanas rediģēt savus WordPress ierakstus

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams atļaut līdzautoriem rediģēt apstiprinātās ziņas? WordPress lietotāju lomas ļauj katram vietnes lietotājam iestatīt dažādas atļaujas. Pēc noklusējuma WordPress lietotājs ar līdzautora