Kā pievienot īpašas ziņas WordPress navigācijas izvēlnei

/

Vai vēlaties pievienot konkrētus ierakstus savai WordPress navigācijas izvēlnei? Izvēlnes WordPress var pilnībā pielāgot, un jūs varat pievienot pielāgotas saites, lapas, ziņas, kategorijas un daudz ko citu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ērti pievienot konkrētas ziņas WordPress navigācijas izvēlnei.

Pievienojiet konkrētas ziņas WordPress navigācijas izvēlnei

Kad un kāpēc navigācijas izvēlnē jāpievieno konkrētas ziņas?

Navigācijas izvēlnes ļauj jums izveidot navigācijas struktūru savai vietnei. Tas palīdz lietotājiem ātri atrast vissvarīgākās jūsu vietnes sadaļas.

WordPress ļauj ļoti viegli izveidot un pievienot navigācijas izvēlnes savā vietnē. Pēc noklusējuma tas parāda sadaļas, lai ērti pievienotu lapas, kategorijas, pielāgotas saites un daudz ko citu.

Elementu pievienošana navigācijas izvēlnei

Parasti vietņu īpašnieki navigācijas izvēlnēs pievieno lapas, piemēram, par lapu, atsevišķu bloga lapu, cenu lapu vai kontaktu formas lapu.

Dažas vietnes navigācijas izvēlnēm pievieno kategorijas, kas lietotājiem ļauj ātri pāriet uz dažādām tēmām savā vietnē.

Kategorijas un tēmas navigācijas izvēlnē

Tomēr dažreiz navigācijas izvēlnē var būt nepieciešams pievienot atsevišķu ziņu. Tas varētu būt jūsu populārākais ieraksts vai kaut kas tāds, ko vēlaties, lai lietotāji ātri atrastu.

To sakot, apskatīsim, kā viegli pievienot konkrētas ziņas WordPress navigācijas izvēlnei.

Konkrētu ziņu pievienošana WordPress navigācijas izvēlnei

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir WordPress administratora apgabalā doties uz lapu Izskats »Izvēlnes un atlasīt rediģējamo izvēlni. Varat arī izveidot jaunu izvēlni un izmantot to kā navigācijas izvēlni.

Izvēlieties rediģējamo izvēlni

Pēc izvēlnes atlasīšanas redzēsiet cilnes lapām, ziņām, pielāgotajām saitēm un kategorijām. Lai to izvērstu, varat noklikšķināt uz katras cilnes.

Izvēlnes opcijas

Ja tur nav redzama cilne Ziņas, tā jāpievieno, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz pogas Ekrāna opcijas.

Pievienot pastkasti

Kad parādās lodziņš Pasts, tas jāpaplašina, lai atlasītu konkrētās ziņas, kuras vēlaties pievienot navigācijas izvēlnei, un noklikšķiniet uz pogas Pievienot izvēlnei.

Atlasiet konkrētas ziņas

Pēc konkrētu ziņu pievienošanas navigācijas izvēlnei varat vilkt un nomest izvēlnes vienumus, lai pielāgotu to attēlojuma secību.

Velciet un nometiet izvēlnes vienumus

Varat arī pielāgot etiķeti, lai ziņas nosaukumu mainītu uz mazāku nosaukumu. Noteikti saglabājiet to un apmeklējiet savu vietni, lai redzētu savu WordPress navigācijas izvēlni ar konkrētām ziņām darbībā.

Navigācijas izvēlne ar konkrētām ziņām

Navigācijas izvēlnes var tālāk pielāgot, lai pievienotu meklēšanas joslu, sociālo mediju ikonas, pieteiktos / atteiktos saites savam blogam, ziņu veida arhīvu un daudz ko citu. Varat arī noformēt navigācijas izvēlnes, lai mainītu to krāsas un izskatu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress navigācijas izvēlnē pievienot konkrētas ziņas. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ekspertu atlasīto labāko apmācību programmu WordPress navigācijas izvēlņu apgūšanai, lai ērti pielāgotu un pārvaldītu sava bloga navigāciju.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izslēgt ekrāna opciju pogu WordPress

Vai vēlaties izslēgt ekrāna opciju pogu WordPress? Ekrāna opciju poga ļauj parādīt un paslēpt elementus dažādās lapās, izmantojot WordPress administratora apgabalu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izslēgt ekrāna opciju pogu WordPress. Ekrāna

Kā pievienot Google Optimize WordPress (2 vienkāršas metodes)

Vai vēlaties pievienot Google optimizētāju savai WordPress vietnei? Google optimizētājs ir Google bezmaksas rīks, kas vietņu īpašniekiem palīdz optimizēt savas vietnes, veicot A / B sadalījuma testus. Tas ļauj salīdzināt divas lapas versijas un

Kā izmantot sīkfailu atkārtotu mērķauditorijas atlasi WordPress

Vai vēlaties izmantot sīkfailu atkārtotu mērķauditorijas atlasi WordPress? Sīkfailu atkārtota mērķauditorijas atlase ir slepenais rīks, ko jau izmanto daudzas populārākās vietnes. Tas ļauj jums lietotājiem parādīt pielāgotus ziņojumus uz vietas,

Kā pievienot Facebook autoru atzīmi WordPress

Vai esat pamanījuši, ka Facebook tagad parāda informāciju par autoriem uz saitēm, kas kopīgotas Facebook? Nesen viens no mūsu lietotājiem redzēja mūsu Facebook statusu un jautāja, kā viņi savā vietnē var pievienot Facebook autora tagu. Ņemot vērā