Kā pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam

/

Vai vēlaties pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam? Lielākajai daļai WordPress tēmu ir iebūvēts atbalsts, lai pievienotu galvenes attēlus. Šie attēli var pilnībā mainīt jūsu vietnes izskatu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā nejauši pievienot galvenes attēlus savam WordPress blogam, nerakstot kodu.

Kā pievienot izlases galvenes attēlus programmā WordPress

Lielākajai daļai bezmaksas un augstākās klases WordPress tēmu ir pielāgots galvenes atbalsts. Pielāgotas galvenes WordPress ir šablona funkcija, kas ļauj WordPress tēmām noteikt galvenes apgabalu, kurā redzams attēls.

Galvenes attēls programmā WordPress

Pielāgota galvene atšķiras no fona attēla funkcijas, kas ļauj iestatīt pielāgotu fona attēlu savā WordPress vietnē.

Sakot, ieskatīsimies, kā pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam.

1. metode. Nejauši galvenes attēli, izmantojot WordPress šablonu pielāgotāju

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama lielākajai daļai WordPress lietotāju.

Jums ir jādodas uz lapu Izskats »Pielāgot, lai palaistu WordPress šablonu pielāgotāju.

Galvenes attēla maiņa programmā WordPress

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Header, lai to izvērstu. Galvenes opciju var arī apzīmēt kā galvenes attēlu vai galvenes datu nesēju jūsu šablonā.

Tiks parādīts jūsu vietnes pašreizējais galvenes attēls un visi citi izmantojami galvenes attēli.

Lai augšupielādētu attēlus, kurus vēlaties izmantot kā galvenes attēlus, jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot attēlu.

Kad esat augšupielādējis dažus attēlus, tie tiks parādīti zem nesen augšupielādētajiem attēliem.

Randomizējiet galvenes attēlu

Tagad jums ir jānoklikšķina uz pogas ‘Randomizēt augšupielādēto galveni’ zem nesen augšupielādētajiem attēliem un pēc tam saglabāt izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni un to atkārtoti ielādēt, lai redzētu, kā galvenes attēli mainās nejauši.

2. metode. Pielāgotu galvenes attēlu pievienošana atlasītajām lapām, izmantojot spraudni

Šī metode ir elastīgāka un ļauj labāk kontrolēt, kā parādīt dažādus vai nejaušus galvenes attēlus WordPress ziņām, lapām, kategorijām vai tagu arhīviem.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WP Display Header. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums ir jārediģē ziņa vai jāizveido jauna. Jūs pamanīsit jaunu meta lodziņu ar virsrakstu zem virsraksta redaktora.

Nejauša galvene vienai ziņai un lapām programmā WordPress

Šeit jūs varat izvēlēties savai tēmai iepriekš augšupielādētu galvenes attēlu un izmantot to kā šīs ziņas galveni. Varat arī pārbaudīt opciju Nejaušība, lai nejauši parādītu fona attēlu no augšupielādētajiem galvenes attēliem.

Ja vēlaties pievienot vairāk galvenes attēlu, pārejiet uz sadaļu Izskats »Pielāgot un noklikšķiniet uz cilnes Galvene.

Pievienojiet vairāk galvenes attēlu

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot attēlu, lai augšupielādētu vairāk galvenes attēlu. Jums nav jāmaina šablona galvene, vienkārši augšupielādējiet attēlus un izejiet no pielāgotāja.

Spraudnis arī ļauj mainīt galvenes attēlu savai kategorijai un atzīmēt arhīva lapas.

Jums būs jādodas uz lapu Ziņas »Kategorijas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rediģēt zem kategorijas, kuru vēlaties mainīt.

Kategorijas rediģēšana

Kategoriju rediģēšanas ekrānā pamanīsit jauno galvenes sadaļu, kurā varēsit izvēlēties galvenes attēlu vai parādīt nejaušus galvenes attēlus.

Nejaušs vai fiksēts galvenes attēls kategoriju arhīva lapai

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Atjaunināt, lai saglabātu izmaiņas.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā palielināt WordPress ātrumu un veiktspēju.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izmantot īsos kodus WordPress sānjoslas logrīkos

Vai vēlaties uzzināt, kā lietot īsceļus WordPress sānjoslas logrīkos? Īsie kodi ļauj jums pievienot papildu funkcijas jūsu WordPress ziņu saturam un citām vietnes vietnēm. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izmantot īsos kodus WordPress sānjoslas

Kā sākt savu Podcast (soli pa solim)

Vai vēlaties sākt aplādi? Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās perfekta Podcasting iestatīšana? Šajā ceļvedī mēs jums parādīsim, kā sākt savu podcast ar WordPress - soli pa solim. Jūs uzzināsiet par to, kā darbojas aplādes, labāko apraides aprīkojumu,

Kā novērst bieži sastopamās SSL problēmas WordPress (ceļvedis iesācējiem)

WordPress vietnes pārvietošana uz SSL dažkārt var izraisīt negaidītas problēmas. Ja pievienojat SSL esošai WordPress vietnei un rodas kļūdas, jums veicas. Šajā ceļvedī mēs aplūkosim, kā novērst visbiežāk sastopamās problēmas ar SSL / HTTP

Kā izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress

Vai vēlaties izsekot un samazināt atteikšanos no formas WordPress? Pamestās formas rada mazāk reklāmguvumu un mazāk ieņēmumu. Vai nebūtu lieliski, ja jūs varat izsekot formu atteikšanos un atgūt pamestos formu potenciālos pirkumus. Šajā rakstā