Kā pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam

/

Vai vēlaties pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam? Lielākajai daļai WordPress tēmu ir iebūvēts atbalsts, lai pievienotu galvenes attēlus. Šie attēli var pilnībā mainīt jūsu vietnes izskatu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā nejauši pievienot galvenes attēlus savam WordPress blogam, nerakstot kodu.

Kā pievienot izlases galvenes attēlus programmā WordPress

Lielākajai daļai bezmaksas un augstākās klases WordPress tēmu ir pielāgots galvenes atbalsts. Pielāgotas galvenes WordPress ir šablona funkcija, kas ļauj WordPress tēmām noteikt galvenes apgabalu, kurā redzams attēls.

Galvenes attēls programmā WordPress

Pielāgota galvene atšķiras no fona attēla funkcijas, kas ļauj iestatīt pielāgotu fona attēlu savā WordPress vietnē.

Sakot, ieskatīsimies, kā pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam.

1. metode. Nejauši galvenes attēli, izmantojot WordPress šablonu pielāgotāju

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama lielākajai daļai WordPress lietotāju.

Jums ir jādodas uz lapu Izskats »Pielāgot, lai palaistu WordPress šablonu pielāgotāju.

Galvenes attēla maiņa programmā WordPress

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Header, lai to izvērstu. Galvenes opciju var arī apzīmēt kā galvenes attēlu vai galvenes datu nesēju jūsu šablonā.

Tiks parādīts jūsu vietnes pašreizējais galvenes attēls un visi citi izmantojami galvenes attēli.

Lai augšupielādētu attēlus, kurus vēlaties izmantot kā galvenes attēlus, jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot attēlu.

Kad esat augšupielādējis dažus attēlus, tie tiks parādīti zem nesen augšupielādētajiem attēliem.

Randomizējiet galvenes attēlu

Tagad jums ir jānoklikšķina uz pogas ‘Randomizēt augšupielādēto galveni’ zem nesen augšupielādētajiem attēliem un pēc tam saglabāt izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni un to atkārtoti ielādēt, lai redzētu, kā galvenes attēli mainās nejauši.

2. metode. Pielāgotu galvenes attēlu pievienošana atlasītajām lapām, izmantojot spraudni

Šī metode ir elastīgāka un ļauj labāk kontrolēt, kā parādīt dažādus vai nejaušus galvenes attēlus WordPress ziņām, lapām, kategorijām vai tagu arhīviem.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WP Display Header. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums ir jārediģē ziņa vai jāizveido jauna. Jūs pamanīsit jaunu meta lodziņu ar virsrakstu zem virsraksta redaktora.

Nejauša galvene vienai ziņai un lapām programmā WordPress

Šeit jūs varat izvēlēties savai tēmai iepriekš augšupielādētu galvenes attēlu un izmantot to kā šīs ziņas galveni. Varat arī pārbaudīt opciju Nejaušība, lai nejauši parādītu fona attēlu no augšupielādētajiem galvenes attēliem.

Ja vēlaties pievienot vairāk galvenes attēlu, pārejiet uz sadaļu Izskats »Pielāgot un noklikšķiniet uz cilnes Galvene.

Pievienojiet vairāk galvenes attēlu

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Pievienot attēlu, lai augšupielādētu vairāk galvenes attēlu. Jums nav jāmaina šablona galvene, vienkārši augšupielādējiet attēlus un izejiet no pielāgotāja.

Spraudnis arī ļauj mainīt galvenes attēlu savai kategorijai un atzīmēt arhīva lapas.

Jums būs jādodas uz lapu Ziņas »Kategorijas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rediģēt zem kategorijas, kuru vēlaties mainīt.

Kategorijas rediģēšana

Kategoriju rediģēšanas ekrānā pamanīsit jauno galvenes sadaļu, kurā varēsit izvēlēties galvenes attēlu vai parādīt nejaušus galvenes attēlus.

Nejaušs vai fiksēts galvenes attēls kategoriju arhīva lapai

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Atjaunināt, lai saglabātu izmaiņas.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli pievienot izlases galvenes attēlus savam WordPress blogam. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par to, kā palielināt WordPress ātrumu un veiktspēju.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā automātiski mainīt WordPress SALT atslēgas

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams automātiski nomainīt WordPress SALT atslēgas? WordPress drošības autentifikācija vai SALT atslēgas ir šifrēts kods, kas aizsargā jūsu pieteikšanās informāciju. Viens no veidiem, kā uzlabot

Kā instalēt WordPress savā Windows datorā, izmantojot WAMP

Vai vēlaties lokāli instalēt WordPress savā Windows datorā? Darbs ar WordPress datorā ļauj pārbaudīt jaunas WordPress funkcijas, uzzināt, kā attīstīties, izmantojot WordPress, un izveidot vietnes pirms to migrēšanas uz tiešo serveri. Šajā rakstā

Kā parādīt jaunākās ziņas WordPress

Vai vēlaties parādīt savus pēdējos ierakstus WordPress? Jaunāko ziņu parādīšana palīdz lietotājiem viegli atrast jūsu jauno saturu un pavadīt vairāk laika jūsu vietnē. Jūs varat pievienot savu jaunāko ziņu sarakstu sānjoslā, pēc ziņas satura

Kā pievienot savu WordPress vietni Yandex Webmaster Tools

Vai vēlaties savienot savu vietni ar Yandex tīmekļa pārziņa rīkiem? Tīmekļa pārziņa rīki, piemēram, meklētājprogrammu konsole no Google un Bing tīmekļa pārzinis, palīdz jums optimizēt vietni, uzraudzīt trafiku, pārvaldīt robots.txt, pārbaudīt