Kā pievienot jaunu Facebook Page spraudni WordPress

/

Facebook kā lodziņš, kas pazīstams arī kā Facebook ventilatoru, ir kļuvis par obligātu elementu daudzām vietnēm. Nesen Facebook aizstāja šo logrīku ar jauno Facebook lapas spraudni. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot Facebook lapas spraudni.

Piezīme. Lietotāji, kuri savās WordPress vietnēs jau ir ieviesuši veco, piemēram, lodziņu vai ventilatoru, tiks automātiski pārvietoti uz jauno lapas spraudni.

Kas ir Facebook Page spraudnis?

Facebook lapas spraudņa iegulšanas priekšskatījums

Facebook lapas spraudnis aizstāj to, kas iepriekš bija pazīstams kā Facebook Like lodziņš. Tas ļāva jums reklamēt savu Facebook lapu savā vietnē. Jaunais Facebook lapas spraudnis dara tieši to pašu.

Tam ir jauns un uzlabots izskats, kas tagad parāda arī jūsu Facebook vāka fotoattēlu. Tam ir divas pogas. Lietotāji var patikt jūsu lapai, un viņi var arī to kopīgot. Jums ir iespēja lietotājiem parādīt, kuriem viņu draugiem jūsu lapa jau ir iepatikusies. Jūs varat arī parādīt nesenos ierakstus no savas Facebook lapas.

Kā pievienot jauno Facebook Page spraudni WordPress

Vispirms jums jāapmeklē Facebook vietnes spraudņa vietne. Jūs atradīsit iespējas, kā konfigurēt jūsu Facebook lapas iegulšanas izskatu.

Facebook lapas spraudņa iestatījumi

Vienkārši norādiet savas Facebook lapas URL. Tālāk jums būs jāievada lodziņa platums un augstums. Alternatīvi, jūs varat atstāt to tukšu, un Facebook mēģinās to automātiski pielāgot.

Lapas spraudnī varat parādīt vāka fotoattēlu, ziņas un drauga sejas. Kad esat apmierināts ar izskatu, noklikšķiniet uz pogas Iegūt kodu, lai turpinātu.

Facebook lapas spraudņa kods

Tagad Facebook parādīs divus koda fragmentus. Nokopējiet pirmo koda fragmentu un ielīmējiet to šablona vai pakārtotās tēmas header.php failā tieši aiz taga <body>.

Pēc tam nokopējiet otro koda fragmentu un ielīmējiet to visur, kur vēlaties parādīt lapu, piemēram, lodziņu. Varat arī ielīmēt šo koda fragmentu teksta logrīkā, dodoties uz Izskats »Logrīki.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pievienot Facebook lapas spraudni savai WordPress vietnei. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par 5 ātriem veidiem, kā iegūt vairāk Facebook patīk, izmantojot WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

12 visnoderīgākās WordPress pielāgoto publikāciju veidu apmācības

WordPress ļauj jums izveidot savus pielāgotā satura veidus. Šos satura veidus sauc par pielāgotiem ziņu veidiem. Varat tos izmantot, lai pievienotu pielāgotu saturu, piemēram, produktus, pārskatus, receptes utt. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 12 visnoderīgākajām

Kā novērst kļūdu Missing a Temporary Folder WordPress

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu “Trūkst pagaidu mapes”? Šī kļūda padara neiespējamu attēlu augšupielādi, tēmu un spraudņu atjaunināšanu vai WordPress kodola atjaunināšanu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst kļūdu

Kā izveidot Wiki zināšanu bāzi, izmantojot WordPress

Vai vēlaties savai vietnei pievienot atbalsta / dokumentācijas sadaļu? Vai vēlaties uzzināt, kā vislabāk pievienot wiki zināšanu bāzi savai WordPress vietnei? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot wiki zināšanu bāzi WordPress. WordPress vietnē

Kā WordPress pievienot īso kodu? (Iesācēju ceļvedis)

Īsie kodi ir vienkāršs veids, kā pievienot dinamisku saturu WordPress ziņās, lapās un sānjoslās. Daudzi WordPress spraudņi un šabloni izmanto īsceļus, lai pievienotu specializētu saturu, piemēram, kontaktu formas, attēlu galerijas, slīdņus un