Kā pievienot rotējošas atsauksmes WordPress

/

Vai vēlaties savā WordPress vietnē rādīt rotējošas atsauksmes? Atsauksmes ir lielisks veids, kā parādīt sociālos pierādījumus un palielināt uzticamību. Tāpēc jūs redzat, ka tik daudz tiešsaistes uzņēmumu ar lepnumu demonstrē klientu atsauksmes savās vietnēs. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli pievienot rotējošas atsauksmes WordPress.

Rotējošu atsauksmju pievienošana programmā WordPress

Rotējošo atsauksmju pievienošana WordPress

Vispirms jums ir jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Testimonial Rotator. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Atsauksmes »Rotatora pievienošana. Šeit jūs iestatīsit karuseli, kurā jūsu vietnē tiks rādītas rotējošas atsauksmes.

Izveidojiet savu atsauksmju rotatoru

Varat izvēlēties, kā jūsu atsauksmju karuselis izturas. Jūs varat izvēlēties animāciju, katras atsauksmes ilgumu, rādīt / slēpt priekšmetus un citu.

Pēc tam jums jāievada uzņēmums vai produkts, ar kuru šīs atsauksmes ir saistītas. Šī informācija netiks rādīta, bet tiks izmantota bagātinātu fragmentu metadatu pievienošanai meklētājprogrammām.

Visbeidzot, jūs varat izvēlēties karuseļa šablonu. Pēc noklusējuma spraudnim ir divas tēmas, no kurām izvēlēties. Ja vēlaties, pie spraudņa autora varat iegādāties papildu šablonus.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad, kad esat izveidojis karuseli, ir pienācis laiks pievienot atsauksmes. Atsauksmes varat pievienot, dodoties uz lapu Atsauksmes »Pievienot jaunu lapu savā WordPress administratora apgabalā.

Pievienot atsauksmi

Virsraksta laukā jāpievieno klienta vārds un ziņojuma redaktorā viņa atsauksme.

Pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai “Atsauksmju opcijas”.

Atsauksmes iespējas

Jūs varat pievienot atsauksmi iepriekš izveidotajam rotatoram. Pēc tam jūs varat izvēlēties zvaigznīšu vērtējumu, klienta amata nosaukumu vai uzņēmumu un pievienot klienta fotoattēlu.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai saglabātu atsauksmi. Atkārtojiet procesu, lai pievienotu vairāk klientu atsauksmes.

Kad esat pievienojis dažas atsauksmes, varat tos pievienot savai WordPress vietnei.

Dodieties uz lapu Atsauksmes »Visi rotatori un nokopējiet īso kodu“ Lietotāja rotatora iestatījumi ”blakus iepriekš izveidotajam rotatoram.

Pagriežams atsauksmes īss kods

Šo īso kodu varat pievienot jebkuram WordPress ierakstam vai lapai, lai parādītu klientu atsauksmes. Varat arī pievienot to sānjoslas logrīkam, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā sānjoslas logrīkā pievienot īssavienojumu.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jūsu mainīgā liecība.

Atsauksmju priekšskatījums

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot rotējošas atsauksmes WordPress. Varat arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim paredzēto WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas no WordPress cilnes

WordPress ļauj jums izveidot ar paroli aizsargātas ziņas. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai vietnē ir iespējams paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas. Pēc noklusējuma WordPress slēpj ar paroli aizsargātas ziņas saturu, taču tajā joprojām

Kā izveidot nolaižamo izvēlni WordPress (iesācējiem)

Vai vēlaties izveidot nolaižamo izvēlni un pievienot to savai WordPress vietnei? Nolaižamajā izvēlnē tiek parādīts saišu saraksts, kad virzāt peles kursoru virs izvēlnes vienuma. Šajā iesācēju ceļvedī mēs parādīsim, kā viegli izveidot

Kā pārveidot Contact Form 7 WordPress

Ar vairāk nekā 1 miljonu aktīvo lietotāju 7. kontaktu forma ir viens no populārākajiem WordPress kontaktu formas spraudņiem. Viņu lielākais trūkums ir tas, ka pievienotās ārpus kastes esošās formas ir ļoti vienkāršas. Par laimi, 7. kontaktformu

Kā ļaut lietotājiem iesniegt ziņas savā WordPress vietnē

Vai esat kādreiz redzējuši vietnes, kas lietotājiem ļauj iesniegt ziņas vai cita veida saturu? Vai vēlaties, lai jūsu vietnē būtu lietotāju iesniegts saturs? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ļaut lietotājiem iesniegt bloga ziņas jūsu WordPress